دوباره سلام(JUGGLER)

نویسنده: JUGGLER

وبلاگ من
نویسنده: JUGGLER
عاشق ونگر و ارسنال
کل بازدید: 1,289 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دوباره سلام(JUGGLER)


سلام ب همه دوستای گلم
سلام ب همگی  من دوباره برگشتم هرچند ک ی دوماهی دیرتر از قراری ک گذاشتم ک دلیل اونم خراب شدن نتم بود الانم ک این بلاگو میذارم پای نت خودم نیستم و زیاد نمیتونم تو سایت باشم(تقریبا تا ساعت 3)  ببخشید ب بزرگی خودتون ک دیرتر اومدم ی وقت فکر نکنید دروغ گفتم ها


متاسافانه بعد از قضیه حرف هایی ک چنتا از بچه ها زدن دیدم بهتر تو سایت نباشم چون کسی نبود جلوشونو بگیره  البته بیخیالشه خوب نیست دوباره شروع بشه من قول میدم ک دیگ وارد این بحثا نشم


بچه های سایتم ک جدیداشونو نمیشناسم ولی مثل اینک تعداد کاربرا بیشتر شدن


یه تشکر به همه بدهکارم مخصوصا حمید فراریو سعید توپچی  هومن سام ک بعد رفتن از سایتم ب من ایمیل زدن ممنون از همتون       تشکر اصلیمم ک مال معین خرمی گله که تو کل این مدت چند ماه هوامو داشت و همه خبرارو هم بهم میگفت تو این مدت ک نت نداشتم خیلی کمکم کرد ک بدونم چ اتفاقایی افتاده دستش درد نکنه


فقط ی درخواست من دوست دارم با همون پروفایل قبلیم بیام ولی رمزشو فراموش کردم اگ بشه کمکم کنید ممنون میشم


باور کنید شرمندهم از همه که این بلاگ هیچ  بار فنی نداشت از همه کسایی ک ناراحت شدن عذر میخوام

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

moeinem در 9/6/1391 | 20:05 گفت:

سلام دوستان علی گف فعلا ب نت دسر30 ندارم از همتون هم تشکر کرد

علی آقاشاهی در 8/6/1391 | 23:49 گفت:

Good luck

سید امین هاشمی در 8/6/1391 | 21:54 گفت:

سلام،به قول سعید میلانی خوش برگشتی داداش.منم 2-3روز دیگه بر میگردم

شایان در 8/6/1391 | 19:39 گفت:

به خونه خودت خوش برگشتی!‏

JUGGLER در 8/6/1391 | 17:46 گفت:

قربون همگیتون
منم دلم تنگ شده بود کیوان جان
thanks hamed toopchi

mohsen abbasi در 8/6/1391 | 17:09 گفت:

Keivan در 8/6/1391 | 16:49 گفت:

سلام پسر خوبی دلم برات تنگ شده بود خیــــــــــــــــــــلی...دیگه ناامید بودم از برگشتنت...خیلی خوشحالم...

HAMED toopchi در 8/6/1391 | 15:36 گفت:

سك سك جاگلر. خوش اومدي

محمد در 8/6/1391 | 15:01 گفت:

مث اینکه والکات هم رفتنیه .پیشنهاد تمدید قرارداد رو رد کرده . ونگر هم گفته اگه تا دو روز دیگه تمدیدی نکنی میفروشیمت! منچستر سیتی پیشنهاد 12 میلیونی داده !
.
خدایا خودن عاقبتمونو به خیر کن !
.

JUGGLER در 8/6/1391 | 14:35 گفت:

به به اقا آرمان
خوش باشی عزیز منم دوس داشتم زودتر از اینا برگردم ولی دخب دیگه

آرمان الهیاری در 8/6/1391 | 14:15 گفت:

هی پسر
نوکرتم
اولین دوستم تو این سایت
خوش اومدی؛منتظرت بودم

parsa در 8/6/1391 | 14:03 گفت:

خوش اومدی توپچی

حمید فرازی در 8/6/1391 | 13:59 گفت:

خوش برگشتی...

ایمیلی که که تو پروفایل قبلی وارد کردی رو بگو تا پسورد جدید برات فرستاده بشه.

توپچی جنوب در 8/6/1391 | 13:40 گفت:

خوش برگشتی پسر

مصطفي اكرامي در 8/6/1391 | 13:37 گفت:

خوش اومدی

JUGGLER در 8/6/1391 | 13:35 گفت:

به به اقا مصطفی گل خوبی خوشی
رمز قبلیمو یادم نیس نیتونم واردش شم کسی میدونه بگه ممنونش میشم

JUGGLER در 8/6/1391 | 13:33 گفت:

دست هموتون درد نکنه
اقا مجتبی من عذر خواهی کردم ک چرا ناراحت شدی

moeinem در 8/6/1391 | 13:10 گفت:

دوستان علی گف دستون درد نکنه الان خودش مشکل نت داره بزودی میاد.

میلاد آرشام در 8/6/1391 | 12:42 گفت:

دوستان خواهشا یه جمله ای برا ما بذارین. خو من چی بگم بهش حالا

خوش اومدی

مجتبی هانری در 8/6/1391 | 12:36 گفت:

به سلامتی!!!

شاهين در 8/6/1391 | 12:20 گفت:

Welcome Back

مصطفی کاظمی در 8/6/1391 | 12:19 گفت:

خوش برگشتی جاگلر

ولی چرا نام کاربریه جدید؟

moeinem در 8/6/1391 | 12:11 گفت:

سلام علی جووون خوفی؟خوشحالم ک برگشتی!من دیشب 1چی بهت گفتم انجام ندادی ولی وللش خوش اومدی پسر.

jafar در 8/6/1391 | 12:08 گفت:

خوش اومدی

دانیال در 8/6/1391 | 11:51 گفت:

خوش اومدی.منم یه هفته ای هست نتم دوباره وصل شده برگشتم.