زندگي بدون عشق به ارسنال واقعا سختهحيف. . . حيف اي

نویسنده: MOHAMMAD

وبلاگ من
نویسنده: MOHAMMAD
از وقتی که فهمیدم فوتبال چیه طرفدار ارسنالم کل اعضای خانوادم ارسنالی هستن.
کل بازدید: 4,963 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زندگي بدون عشق به ارسنال واقعا سختهحيف. . . حيف اي

حيف. . . حيف اين بوسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اون روزي که داشتم چگونگي فوتباليست شدن فن پرسي رو ميگرفتم از تو سايت فکر نميکردم که بره اما رفت.خودتون قضاوت کنين بازوبند کاپيتاني_احترام طرفدارا_ارزشي که ونگر واسش قائل ميشد رو به احتمال کسب جام تو تيم حريف فروخت.
يکي تو اين تيم حاضره به خاطر تشکر ازش به پاهاش بوسه بزنه اما چه کنيم که خودش پوشيدن لباس دشمن رو انتخاب کرد.
چند روز پيش رفتم دکه سر کوچمون که روزنامه بگيرم ديدم عکس اقا با يه لباس کثيف رو چاپ کردن اونقدري اون روز بهم ريختم که حتي يه سر به سايت هم نزدم. اما با اين همه جفايي که در حق آرسنال شده ايمان ما آرسناليها به رئيس کم نشده بلکه بيشتر از قبل ازش حمايت ميکنيم.
اميدوارم که از اين فصل به بعد ستاره هاي تيممون کم نشن و بلکه بهشون اضافه بشه.
به اميد پاياني خوش براي اغازي نچندان خوش
زنده باد ارسنال و ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

MOHAMMAD در 21/6/1391 | 10:51 گفت:

اتفاقا خيلي هم لباس منچستر كثيفه.................

سید امین هاشمی در 20/6/1391 | 23:20 گفت:

به به 1مازندرانی دیگه به جمع ما پیوست. بسیار مفتخریم داداش.
محمد جان بچه کجای مازندرانی پسر؟؟؟

? در 20/6/1391 | 22:22 گفت:

درود.
محمد جان ما همه عاشق آرسنالیم. ولی درست نیست با این لحن به رقیبمون توهین کرد.
لباس منچستر "کثیف" نیست.
پایدار باشی........

Morteza Bauer در 20/6/1391 | 20:54 گفت:

انشالله همه چیز درست میشه

حمید pires در 20/6/1391 | 18:49 گفت:

مرسی محمد جان. این طمع لعنتی به زندگی ادم گند میزنه.

فرهاد در 20/6/1391 | 18:03 گفت:

http://www.canalplus.pl/sport/liga-angielska
به پخش بازی آرسنال رای بدبن

HAMED toopchi در 20/6/1391 | 17:35 گفت:

بنز! !!!!!!!!!!!!! من پيكان 58 دارم

masoud mahmudpur در 20/6/1391 | 17:32 گفت:

به من اگه یه تفنگ با یه تیر بدن میرم با هاش ونپرسی رو میکشم.
انقد به دوستام گفتم نه این عمرا بره یووه عمرا بره من سیتی این باغیرته.همچین گند زد به هیکلمون که هنوزم نمیتونم سرم رو بالا بگیرم.بمیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییری!!

احسان در 20/6/1391 | 13:45 گفت:

ایشالا به حقمون میرسیم

soroosh در 20/6/1391 | 12:57 گفت:

ایشالا همه چی درست میشه

ArSeNaL در 20/6/1391 | 12:46 گفت:

امروز تولد کسینلیه
ممنون از پستت

moeinem در 20/6/1391 | 12:37 گفت:

خوش بحالت کله خونوادت آرسنالین!!!!!!!!!
داشی فرصت طلبیا تا 1مرسدس دیدی سریع عکس گرفتیا
با حرفات کاملا موافقم داشی!

Vishka در 20/6/1391 | 12:26 گفت:

حال واقعا سگ فابرگاس و نصری و کلیچی به این یارو شرف داره.........
---------------------------
با سسک موافقم چون رفت تیم دوران دوران بچگیش
و نصری و کلیچی چون حداقل نرفتن اون تیم دشمن خونی
انقدر شعورشون رسید حدافل اگر میرن یه حرمتی نگه دارن هرچند اشتباه بزرگی کردن

توپچی جنوب در 20/6/1391 | 12:04 گفت:

به خدا حرفت حقه
ای تف ای تف به روزگار که دیگه به هیشکی نمیشه اعتماد کرد
کی فکرش رو میکرد که این ملعون اینجوری کنه
من از این زورم میاد که همش دم از تعصب و مردونگی و وفاداری به آرسنال میزد و بعد که رفت اونم به چه تیمی رفت به دشمن خونی ارسنال ملحق شد
حال واقعا سگ فابرگاس و نصری و کلیچی به این یارو شرف داره.........

♥Arsenal♥ در 20/6/1391 | 11:33 گفت:

به مولا...