مهاجم مرکزی

نویسنده: amin

وبلاگ من
نویسنده: amin
man 15 salame az 7 salegi tarafdare arsenal boodam gamebaz ham hastam
کل بازدید: 30,188 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مهاجم مرکزی

مهاجم مرکزی


تازگی ها لو کاس پودولسکی نیز اعلام کرده است که به پست مهاجم وسط بیشتر علاقه دارد و اعتقادش بر این است که قابلیت هایش را در آن جا بهتر می توند به نمایش بگذارد که بر کسی پوشیده نیست. در این بلاگ می خواهیم به مقایسه سه بازیکن که برای مهاجم مرکزی شدن کیفیت لازم را دارند صحبت کنیم.                                           لوکاس پودولسکی:بازیکنی جنگنده با قدرت شوتزنی و تمام کنندگی بسیار بالا ولی کار با توپ نه چندان خوب و با سرعت نسبتا بالا که خود را خوب در موقعیت گلزنی قرار می دهد و گرفتن شوت های پای چب او در صورتی که توپ رو پایش بگیرد کار هر دروازه بانی نیست.                                                                                                                       اولیویر جیرود:مهاجمی با قد بلند و قدرت سرزنی خیلی خوب.قدرت شوتزنی و تموم کنندگیش هم به اندازه ی پودولسکی نیست ولی بهتر از پودولسکی خودشو تو موقعیت قرارمیده و دلیل گل نزدنش هم به خاطر استرسی هست که جلوی دروازه داره.سرعت و کار با توپش هم خوب نیست ولی اگه بتونه خودشو کاملا با تیم مچ کنه با توجه به استیل خوب و پاهای بلندش من آینده خوبی رو براش پیش بینی میکنم.                                   تئو  والکات:در حال حاضر به عنوان وینگ به کار گرفته میشود ولی مطمئنا یکی از دلایل تمدید نکردنش اینه که توی پستی که خودش میخواد بازی نمیکنه و اون هم مثل پودولسکی میگه که قابلیتهاش در این پست نمایان میشه. والکات بازیکنیه با سرعت بسیار بالا و همچنین قدرت تموم کنندگیخیلی خوب که واضحه که روی تموم کنندگیش کار کرده . شوتهای زیاد خوبی نمیزنه ولی همونطور که گفته شد در این فصل بار ها ثابت کرده که قدرت گلزنیش خیلی خوبه.کار پا توپشم نسبت به دو بازیکن فوق بالاتره.                                       به نظرتون کدام یک می توانند در پست مهاجم نوک مفید تر واقع شوند؟پاسخ خود را به شماره ی 200090 ارسال نمایید
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیرحسین عبدی در 16/9/1391 | 12:10 گفت:

مرسیNO

مسلم بیگ‌زاده در 20/8/1391 | 11:49 گفت:

به نظر من والکات مي‌تونه بيشتر به کارمون بياد.
اونايي هم که مي‌گن جيرود خوبه، بايد بگم آرسنال که سانتر نمي‌کنه، موقع کرنر يا ضربات ايستگاهي، همه بازيکناي قد بلند ميريزن تو 18 حريف. پس بلند قد بودن يا نبودن مهاجم زياد مهم نيست. حداقل واسه آرسنال. رابين ون پرسي تو اين 8 سال فقط 3 گل رو با سر زده بود، اين خودش همه چيز رو نشون مي‌ده. اما تو منچستر تا الان فکر کنم 3 گل رو با سر زده. يعني 8 سال در برابر 3 ماه.
البته بعد از والکات، پودولسکي هم مي‌تونه بياد اما پولدي مي‌تونه تو پست مهاجم سايه بيشتر کمک کنه. يه جورايي حس مي‌کنم شوتاش بيشتر به دردمون مي‌خوره، يعني توپايي که مدافعين دفع مي‌کنن رو خوب مي‌تونه بزنه. چه تو 18 يا چه بيرون 18.

amin در 19/8/1391 | 18:32 گفت:

به نظر خودمم پولدی و والکات وسط جیرود تعویض طلایی بهتر جواب میدن

Hossein Y در 19/8/1391 | 13:19 گفت:

به نظر من اگه ژروینیو یل آرشا چپ و والکات راست و پولدی وسط بازی کنه خیلی خیلی بهتر میشه....

Morteza Bauer در 19/8/1391 | 10:47 گفت:

پولدی تو نوک حمله خیلی جواب میده

Farhad Rahbari در 19/8/1391 | 00:25 گفت:

منم با مسعود موافقم
+ از پولدی باید بعنوان مهاجم سایه استفاده بشه

محمد مهدی در 18/8/1391 | 22:36 گفت:

مرسی بخاطره پستت.

شخصا جیرود رو واسه نوک ترجیح میدم

T.Vermaelen در 18/8/1391 | 21:42 گفت:

متاسفانه بچه ها تو این سایت فک میکنن که بازی فوتبال در واقعیت مثه بازی پلی استیشنه که همیشه یه تیم بدون مصدومیت در اختیار دارن و میتونن قدرت بدنیشون رو هم هر وقت خاستن زیاد کنن و روحیشون دست خودشونه که زیادش کنن.
الان رئال با این ستاره هاش و یا من سیتی یا همین بارسا همی دیشب پریشب چه بلایی سرشون اومده.. گروهاشون هم بخدا آسونتر از گروه ماست نسبت به ستاره هایی که دارن اما همه میدون که لیگ قهرمانان تورنمت آسونی نیست که بری همه بازیها رو ببری و بیای .. که فک کیکرد چلسی پارسال با وضعیتش قهرمان بشه ام شد و بارسا رو له کرد..
در حال حاضر لیگ جزیره هم لیگی نیست که یه تیم بیاد تو خونه یا بری خونش بگی میبرم و میام.. در ادامه فصل نگاه کنید ببینید که چقد بالا پایین شه صدر جدول..
لیگ انگلیس جذاب ترین لیگه که تنها هفته آخر قهرمان مشخص میشه...
حالا تیم آرسنال هم جزئی از واقعیته دیگه بازیکن مصدوم داره و این مربیه که مسنجه چه ترکیبی بره تو زمین...
الان رئال 3 تا دفاع اصلیش مصدومه .. راموس هم مصدومه به زور بازی میکنه.. بارسا هم همینطور که مجبوره سونگ رو دفاع بازی بده آخه سونگ کجاش به دفاع میخوره؟
پس واقع بین باشید... و فنی به فوتبال نگاه کنید نه مثل یه نوجوان خیال پرداز و هر تیمی که ببره بره طرفدارش شه....

T.Vermaelen در 18/8/1391 | 21:34 گفت:

سلام
الان سیستمی که بازی میکنیم خیلی هم سیستم خوبیه من و تمام مربی های دنیا عشقشون ترکیب 4 - 1 -2-3 هستش
الان ما مشکلمون اینه که وینگ چپ نداریم که خوب کار کنه.. ولکات داره ناز میکنه که من میخام مهاجم مرکزی بشم... آخه ولکات کجاش به مهاجم مرکزی میخوره.. ولکات باید وینگ راست باشه که تو ضد حملات تیم رو سریع برسونه به دروازه حریف و یه مهاجم که کار رو تموم کنه نه ولکات.
الان به نظر من و به نظر خود ونگر که خیلی بهتر از ما هم اینا رو میدونه میگه اگه یه وینگ چپ خوب داشتیم پودولوسکی رو مرکز بازی میدادم که پست خوبی هم برای پولدی هست چون هم هوش این پست رو داره و هم شوت شو و هم ضربه سرش تمام کننده ست.
پس در حال حاضر سانتی کازولا بهترین جا داره بازی میکنه همینطور که خودش هم راضیه از پستش....
باید آرشاوین وینگ چپ باشه که باهوشه و تکنیکی.. ولکات سرعتی برا وینگ راست.. مرکز هم پودولوسکی که کار تیم مقابل رو تمام کنه... ژیرود هم تعویض 15 دقه آخر جا پولدی...
...... در ضمن یه چی بگم که ونگر یه چی میخاد و میدونه که شما نمیدونید.. ونگر میخاد پودولوسکی رو تبدیل کنه به یه وینگ سرعتی و تمام عیار وگرنه خودش میدونه محاجمه مرکزیه.... مگه ونپرسی مهاجم مرکزی هست؟ نه نیست ونگر اینجورش کرد .. همین الان هم فرگوسن پشت مهاجم یعنی تو پست اصلیش بازیش میده..
پس آرسنال الان سیستمش خوبه فقط تو انتخاب بازیکنا یکم تجدید نظر کنه خوبه .. که این بعد برگشت گیبس و دیابی درست میشه...

T.Vermaelen در 18/8/1391 | 21:34 گفت:

سلام
الان سیستمی که بازی میکنیم خیلی هم سیستم خوبیه من و تمام مربی های دنیا عشقشون ترکیب 4 - 1 -2-3 هستش
الان ما مشکلمون اینه که وینگ چپ نداریم که خوب کار کنه.. ولکات داره ناز میکنه که من میخام مهاجم مرکزی بشم... آخه ولکات کجاش به مهاجم مرکزی میخوره.. ولکات باید وینگ راست باشه که تو ضد حملات تیم رو سریع برسونه به دروازه حریف و یه مهاجم که کار رو تموم کنه نه ولکات.
الان به نظر من و به نظر خود ونگر که خیلی بهتر از ما هم اینا رو میدونه میگه اگه یه وینگ چپ خوب داشتیم پودولوسکی رو مرکز بازی میدادم که پست خوبی هم برای پولدی هست چون هم هوش این پست رو داره و هم شوت شو و هم ضربه سرش تمام کننده ست.
پس در حال حاضر سانتی کازولا بهترین جا داره بازی میکنه همینطور که خودش هم راضیه از پستش....
باید آرشاوین وینگ چپ باشه که باهوشه و تکنیکی.. ولکات سرعتی برا وینگ راست.. مرکز هم پودولوسکی که کار تیم مقابل رو تمام کنه... ژیرود هم تعویض 15 دقه آخر جا پولدی...
...... در ضمن یه چی بگم که ونگر یه چی میخاد و میدونه که شما نمیدونید.. ونگر میخاد پودولوسکی رو تبدیل کنه به یه وینگ سرعتی و تمام عیار وگرنه خودش میدونه محاجمه مرکزیه.... مگه ونپرسی مهاجم مرکزی هست؟ نه نیست ونگر اینجورش کرد .. همین الان هم فرگوسن پشت مهاجم یعنی تو پست اصلیش بازیش میده..
پس آرسنال الان سیستمش خوبه فقط تو انتخاب بازیکنا یکم تجدید نظر کنه خوبه .. که این بعد برگشت گیبس و دیابی درست میشه...

T.Vermaelen در 18/8/1391 | 21:31 گفت:

سلام
الان سیستمی که بازی میکنیم خیلی هم سیستم خوبیه من و تمام مربی های دنیا عشقشون ترکیب 4 - 1 -2-3 هستش
الان ما مشکلمون اینه که وینگ چپ نداریم که خوب کار کنه.. ولکات داره ناز میکنه که من میخام مهاجم مرکزی بشم... آخه ولکات کجاش به مهاجم مرکزی میخوره.. ولکات باید وینگ راست باشه که تو ضد حملات تیم رو سریع برسونه به دروازه حریف و یه مهاجم که کار رو تموو کن نه ولکات.
الان به نظر من و به نظر خود ونگر که خیلی بهتر از ما هم اینا رو میدونه میگه اگه یه وینگ چپ خوب داشتیم پودولوسکی رو مرکز بازی میدادم که پست خوبی هم برای پولدی هست چو هم هوش این پوست رو داره و هم شوت شو و هم ضربه سرش تمام کننده ست.
پس در حالا حاضر سانتی کازولا بهترین جا داره بازی میکنه همینطور که خودش هم زاضیه از پستش....
باید آرشاوین وینگ چپ باشه که باهوشه و تکنیکی.. ولکات سرعتی برا وینگ راست.. مرکز هم پودولوسکی که کار تیم مقابل رو تمام کنه... ژیرود هم تعویض 15 دقه آخر جا پولدی...
...... در ضمن یه چی بگم که ونگر یه چی میخاد و میدونه که شما نمیدونید.. ونگر میخاد پودولوسکی رو تبدیل کنه به یه وینگ سرعتی و تمام عیار وگرنه خودش میدونه محاجمه مرکزیه.... مگه ونپرسی مهاجم مرکزی هست؟ نه نیست ونگر اینجورش کرد .. همین الان هم فرگوسن پشت مهاجم یعنی تو پست اصلیش بازیش میده..
پس آرسنال الان سیستمش خوبه فقط تو انتخاب بازیکنا یکن تجدید نظر کنه خوبه .. که این بعد برگشت گیبس و دیابی درست میشه...

masoud mahmudpur در 18/8/1391 | 21:11 گفت:

به نظر من باید تغییر سیستم بدیم و با دو تا مهاجم بازی کنیم.پودولسکی و وولکات یا پودولسکی و ژیرو یا ژیرو و ولکات

ehsan zoola در 18/8/1391 | 20:03 گفت:

بالاخره موفق شدم بیام نظر بزارم

هیچجوری نتونسم با کاربری قبلیم وارد بشم هیشکه هم خو محض رضای خدا کمکم نکرد

اما در مورد این بلاگ :

به نظر من تئو که تا اینجای فصل بهترین گلزنمون بوده بهترین گزینه برا نوک خط حملست. روزی ک شماره 14 رو هم ددن بهش گفت ک دوست داری یه روزی جا پای هانری بزاره

ژیرود باید تعویضی طلاییمون باشه مثل بازی اسپانیا-فرانسه

به نظر روسیچکی برگرده با ویلشرو سانتی بهترین خط هافبک رو تشکیل میدن

به امید روزای خوب برای ارسنال

کمیل رحیمی در 18/8/1391 | 19:56 گفت:

منم با نظر وحید موافقم این 3 تا در حد یه مهاجم نوک که تموم کننده خوبی باشه نیستن، ببینید فالکائو و کاوانی و فن پرسی چه جوری تو هر بازی گل میزنن، ما یه مهاجم در حد اینا میخوایم هر چند آرسنال عمرا نمیتونه یه همچین بازیکنایی رو بگیره، به نظر من یورنته و هونتلار در حال حاظر بهترین گزینه میتونن باشن، خیلی به کارمون میان، اما در کل بین این 3 تا من والکات رو ترجیح میدم

توپچی جنوب در 18/8/1391 | 19:30 گفت:

بدون شک با سیستمی که آرسنال داره ولکات بهترین گذینه است ولی ولکات یه ذره خنگه یعنی از عقلش درست استفاده نمیکنه ولکات میتونه پا جای تی تی هانری بزاره تی تی تو سن 25 سالگی با آرسنال بدون باخت قهرمان لیگ شد و اقای گل لیگ
ولکات الان 23 سالشه و2 سال دیگه برای رسیدن به هانری وقت داره به نظر من ولکات میتونه تو پست مرکزی بهترین باشه و راه تی تی هانری رو ادامه بده چون سرعت و تکنیکش رو داره باید هوشش رو هم بیشتر به کار بندازه و خودش رو تو موقعیت ها قرار بده و قدرت تموم کنندگیش رو هم بالا ببره......

vahid در 18/8/1391 | 19:09 گفت:

راستی شنیدین ارسنال رو عادل تربت بازیکن qpr زوم کرده بازیکن بدی نیست

vahid در 18/8/1391 | 19:03 گفت:

ما یک مهاجم تاپ نباز داریم بیخودی هم دلمون رو صابون نزنیم که اینها می تونند جای رابین رو بگیرن اصلا اینها در اون اندازه نیستن مخصوصا اون جیرود بوقققققق که از تو بازی با منچستر دلم ازش پر مردکه اسکل این دیگه چی مهاجمیه مال این حرفا نیست حیف اون یورنته سگش به این شرف داشت بگذریم البته ولکات و پولدی خوبن اما باز هم ما به بازیکنی مثل فالکائو یا کاوانی نیاز داریم که اون هم باید خوابش رو دید پس من برای چی اینقدر حرف زدم خودم هم نمی دونم ولی این رو مطمئنم که این ارسنال به جایی نمی رسه این رو من نمی گم همه بزرگان فوتبال میگن

علی ارشدی در 18/8/1391 | 19:01 گفت:

محمد حسین عبادی@ ممنون منم می خواستم همین وبگم
البته بلاگ اصلا شکلک نمی خواد جوک که تعریف نمی کنیم شکلک باعث میشه بلاگ از حالت رسمیش در بیاد

اما، من همیشه گفتم پست اصلی لوکاس مهاجم دومه باید جای لوکاس با سانتی عوض بشه

مجتبی عابدی در 18/8/1391 | 19:01 گفت:

ممنون . ولکات عالیه واسه نوک .

محمد اصغری در 18/8/1391 | 18:40 گفت:

با توجه به اینکه سانتی می تونه سمت راست بازی کنه ولکات گزینه خوبی برای مهاجم نوکه.
ولی تا یه هافک هجومی نداشته باشیم که جای سانتی بزاریم فعلا همین سیستم خوبه.
اگه جکی بتونه هافک هجومی بازی کنه خیلی خوب میشه.

محمد حسین عبادی در 18/8/1391 | 18:00 گفت:

ممنون
امين جان ازشكلك سايت GT استفاده نكن
اگه ميخواي از شكلك هاي هايبوري استفاده كن بازم تشكر بابت پستت