مژده!مژده!

نویسنده: amin

وبلاگ من
نویسنده: amin
man 15 salame az 7 salegi tarafdare arsenal boodam gamebaz ham hastam
کل بازدید: 30,193 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مژده!مژده!

دلتونو خوش نکنید بازیکن نخریدیمیه خبر می خوام بگم . بازی آرسنال لیورپول چهارشنبه ساعت یازده و ربع شب به صورت زنده از شبکه 3 پخش میشه.امیدوارم که تونسته باشم ذره ای هر چند کوچک خوشحالتون کنم.یه خبر بد این که زاها به طور رسمی به منچستر و یورنته هم به طور رسمی به یوونتوس پیوست.                                                                                              یه چیز هم که خیلی وقته تو دلم مونده می خوام  بگم. یکی از آرزوهایی که دارم و تقریبا مطمئنم که برآورده نمیشه اینه که مارکو رویسو بگیریم.بازیکن خیلی خیلی خوبیه . کسایی که فقط دو سه تا از بازی های دورتموندو دیده باشن می فهمن من چی میگم .بازیکنیه جوون , تکنیکی , خیلی خوبه تو پاس کاری ها و کار های تیمی , شوتزن و گل زن هم هست. کلا یه بازیکن فانتزیه . نمیتونم تصور کنم که زوجش با جکی چه چیز توپی میشه.خوب زیاد حرف زدم امیدوارم پستم براتون مفید بوده باشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amin در 7/11/1391 | 15:10 گفت:

امیدوارم ببریم.هرچی فوتبال گزاشتن دیدیم باختیم..دیگه لیوردوغ رو ببریم.
واقعا رویس عالیه ولی براچی الکی ارزو کنیم. وقتی نمیاد --------------------------------------------------------------------------برای دلخوشی

Morteza Bauer در 7/11/1391 | 10:28 گفت:

امیدوارم ببریم.هرچی فوتبال گزاشتن دیدیم باختیم..دیگه لیوردوغ رو ببریم.
واقعا رویس عالیه ولی براچی الکی ارزو کنیم. وقتی نمیاد

علیرضا فراهانی در 7/11/1391 | 09:29 گفت:

هوملز بیش از هر بازیکن دیگه ای تو دنیا به درد ما میخوره الان. بعدش فالکائو

محمد يزداني در 7/11/1391 | 09:11 گفت:

ونگر هم مثل اینکه میخواد فوتبال رو مدیریت بکنه!!!!ونگر گفته نقل و انتقال تو ژانویه یا لغو بشه یا محدود به 2 خرید بشه!!!!

ehsan zoola در 6/11/1391 | 22:33 گفت:

خوندم ... منم همینو گفتم ک تقریبا محاله منم خیلی دوسش دارم درست مثل لواندوفسکی

amin در 6/11/1391 | 21:17 گفت:

نگفتم که میخریم گفتم اگر میتونستیم بخریمش چقد خوب میشد اگه متنو خونده باشی نوشته بودم که این یک آرزوی تقریبا محاله

ehsan zoola در 6/11/1391 | 21:05 گفت:

رویس رو ک عمرا بخریم ...

حرف ونگر تا الانم عملی شده

هیچ تیمی تا حالا 2 تا بیشتر خرید نداشته تا اینجای فصل

amin در 6/11/1391 | 20:57 گفت:

راجبه خرید رویس چی فکر می کنید؟

nima در 6/11/1391 | 20:57 گفت:

خواهشا کسی هم به ونگر توهین نکنه چون تا الان هرچی که داریم و داشتیم از ونگره
----------------------------------------------
من هیچ توهینی نکردم بهش گفتم به تو ربطی نداره!!!!!!!!!!!!!!!همین که واقعا هم درسته

amin در 6/11/1391 | 20:53 گفت:

من درباره رویس حرف زدم شما دارین راجبه هوملز و ویا بحث میکنید؟خواهشا کسی هم به ونگر توهین نکنه چون تا الان هرچی که داریم و داشتیم از ونگره

nima در 6/11/1391 | 20:08 گفت:

فکر میکنم پنجره نقل و انتقالات زمستانی کاملا باید بسته شود و یا به نقل و انتقال 2 بازیکن محدود شود.
------------------------------------------------
خودش گند زده به آرسنال حالا با خریده تیم های دیگه هم کار داره!!!!!!!!خب به تو چه،تو ام بخر!!!!!!!!

شاهين در 6/11/1391 | 20:03 گفت:

با هوملز و رویس ( دارکوب آلمان ) 100 % موافقم ...

♥Arsenal♥ در 6/11/1391 | 19:59 گفت:

آبــــــــــب پاک رو دست همه........

دیامه ، ویا ، هوملز فقط یه آرزویهه

tofigh در 6/11/1391 | 18:39 گفت:

اگه هوملز بیاد خیلی خوب میشه ..یه هافبک دفاعی و یه فوروارد گلزن بخریم یکم تیم بهتر میشه..

masoud mahmudpur در 6/11/1391 | 17:49 گفت:

لیورپول رو نود در صد میبریم

حسین در 6/11/1391 | 17:10 گفت:

هم چنین به نقل از دیلی اکسپرس متز هوملز در حال مذاکره با آرسنال برای پیوستن به این تیمه و به نظر میرسه آرسنال گوی سبقت رو از بارسا گرفته . هم چنین دیلی اکسپرس به نقل از سایت اسپانیایی Fichajes نوشته که آرسنال میخواد خیلی زود کار این قرارداد رو تمام کنه . قیمت هوملز 17.5 میلیون پوند گزارش شده

milad در 6/11/1391 | 17:08 گفت:

خواهشا در نظرسنجی:بهترین بازیکن آرسنال درسال2012 انتخاب کنید
شرکت کنید فقط40نفر رای داده

ramin در 6/11/1391 | 17:00 گفت:

برو جماعت رو به سخره گرفتین لازمم نیست اینارو بگی سایت ورزش 3 مینویسه

محمد مهدی در 6/11/1391 | 16:09 گفت:


Fiorentina make Quagliarella loan offer

قلب محمد مهدی: وااااااااااااااااای فیورنتینا به صورت قرضی داره مهاجم ناراضی یوونتوس رو میخره. یعنی میشه یووتیچ بیاد اینجا اگه بیاد تا یه ماه شام میدم.
عقل محمد مهدی: پسره خنگ تو کی میخوای سره عقل بیای؟؟ ارسنال؟؟ ییوتیچ؟؟؟ فیورنتینا میاد تو نیم فصل اونو بفروشه؟؟؟ جو گیر نشو دیگه.

مهدی افسرده در 6/11/1391 | 16:06 گفت:

اون 2تا رو که نشون دادن باختیم؛ایشاا... اینو ببریم

بهنود بهروز وزیری در 6/11/1391 | 16:04 گفت:

بچه ها یه خبر خیلی خوب
ونگر گفته که دیگه دنبال داوید ویا نیست
خیییییییییییییییییییییییلییییییییییییییییییییییی خوب شد

AMIR در 6/11/1391 | 16:02 گفت:

مرسی ......کلن خیلی به حرفه شبکه 3 اطمینانی نیست احتمالش هست یک روز قبله بازی بگن پخش نمیکنیم
بازی با لیور رو از همین الان برد پیش بینی میکنم

milad در 6/11/1391 | 16:01 گفت:

خواهشا در نظرسنجی:بهترین بازیکن آرسنال درسال2012 انتخاب کنید
شرکت کنید فقط40نفر رای داده

ali در 6/11/1391 | 15:57 گفت:

بازی رو ببینیم که ببازیم خسته شدم از بس باختیم لیوردوغم که تو اوجه

محمد مهدی در 6/11/1391 | 15:55 گفت:

اولا دمت گرم
دوما جونه تو فک کردم یه بازیکن خوب خریدیم و با انچنان شتابی اومدم که که خط ترمزم هنوز مونده

علی اسحاقی گرجی در 6/11/1391 | 15:37 گفت:

داشي ايول.من كه تا 4شنبه خوشحالم