عکس متحرک از تیری هانری

نویسنده: سید محمد مهدی حسینی

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد مهدی حسینی
من الا حدود 7 سال طرفدار آرسنال هستم وخوشحالم که یکی از طرفداران آرسنال هستم.
کل بازدید: 1,733 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس متحرک از تیری هانری

چند تا عکس متحرک از تیری هانری امیدوارم که خوشتون بیاد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حمید pires در 30/10/1391 | 22:40 گفت:

مرسی سید جان.
عکس اول یک بازیکن جوانه که یوونتوسیها فکر کردن از دستش خلاص شدن اما چه سرنوشتی داشت این انسان.

ehsan zoola در 30/10/1391 | 16:18 گفت:

اهان ملتفت شدم مرسی

masoud mahmudpur در 30/10/1391 | 15:58 گفت:

جدا بازیمون با رئال با تاخیر بود؟من تا الان فکر میکردم اون بازی رو زنده دیدم.ولی بازی برگشتش اون وقت تلف کردنای لیونبرگ که کفشش رو در اورد انداخت بالا چه حالی میداد

masoud mahmudpur در 30/10/1391 | 15:55 گفت:

مرسی.یاد گلش به رئال به خیر

سینا در 30/10/1391 | 15:25 گفت:

خیلی صحنه ها از اون سال ها یادمه یادش بخیر بازی با یوونتوس چه تکلی زد ندود رو سول کمیل اخراج شد این گل هانری گل هانری به ویارئال ای بابا همه خاطرات اون سال رو زنده کردی من 5ام یا 4ام دبستان بودم 9 شب می خوابیدم ولی بازی فینال رو بیدار موندم چه گریه ای کردم

حسین در 30/10/1391 | 15:22 گفت:

در چنین روزی و در سال 1878 هربرت چپمن متولد شد

saeid top در 30/10/1391 | 14:52 گفت:

یادش بخیر اون موقعه چون علی کریمی تو بایرن بود بازی میلان _بایرن رو تلوزیون نشون داد.هلام گرفته شد.زدم ماهواره دیدن
یه شبکه سویسی بازی رو پخش زنده نشون میدن.عجب بازی بود.تو اون بازی رییز عالی بود.یادش بخیر.

توپچی جنوب در 30/10/1391 | 14:36 گفت:

احسان جون میخواست با رئیس عکس بگیره تیتی بعد چون خواست تو عکس درست بیوفته یه صندلی اومد جلوتر نشست این مال زمانیه که تازه از یوونتوس به آرسنال اومده بود .

ehsan zoola در 30/10/1391 | 14:16 گفت:

ایول یادش بخیر

قضیه صندلیه چی بود ؟؟

محمد مهدی در 30/10/1391 | 14:07 گفت:

مرسی. بسی حال کردیییییم.
ولی عمرا فم نمیکردم ارسنال تو ایران دوتا محمد نهدی داشته باشه

reza در 30/10/1391 | 14:01 گفت:

یادش بخیر . گلش به رئال

توپچی جنوب در 30/10/1391 | 12:12 گفت:

آره حمید با تاخیر بود
من تو خوابگاه بودم به بچه ها گفتم که نتیجه رو به من نگن تا واسم زنده باشه ولی نامردا دقیقه نود اومدن گفتن آرسنال یک بر صفر برده من که باورم نشد فکر کردم سر به سرم میزارن بعدش از رادیو گوش دادم تا راسته تو اون نود دقیقه هر وقت چسبیده به هیجده خطا میشد و با اینکه ربرتو کارلوس و گوتی و دیوید بکهام بهترین ضربه آزاد زنها پشت توپ بودن من با اعتماد بنفس کامل به بچه ها میگفتم که اینا هیچ غلطی نمیکنن و لمن توپ رو میگیره هر خطا یا موقعیتی بود من میگفتم بابا لمن رو دست کم گرفتین مغذ دروازبانه آخه میدونستم گل نمیشه.

ولی بازی برگشت تو هایبری که پخش زنده بود جلو همون بچه ها وقتی 40 یا 50 متری خطا میکردن من داد میزدم سر بازیکنان آرسنال و میگفتم مگه نمیدونین کارلوس و دیوید بکهام دارن چرا خطا میکنیداحمق ها خلاصه اوضاعی داشتیم سر این دو بازی

یادمه دقایق آخر تو هایبری کاسیاس اومده بود جلو کرنری سر بزنه که بعد زدن کرنر و توپ رسید به پیرس از کنار هیجده خودمون ولی نزدیک خط اوتی توپ رو فرستاد تو طرف گل رئال که توب داشت آروم آروم میرفت تو گل کارلوس رسید بهش و روی خط دروازه توپ رو گرفت .
ای روزگار چه روزهای خوشی بود.

مرسی محمد مهدی که خاطرات رو زنده کردی .

حمید پیرنیا در 30/10/1391 | 11:14 گفت:

اون شب که آنری به رئال گل زد اگه اشتباه نکنم بازی رو با تاخیر نشون دادن تا 3 بازی رو دیدم انقدر خوشحال بودم که تا صبح نتونستم بخابم صبح پاشدم رفتم مدرسه بازم اینقد هیجان داشتم که تا آخر شبش نتونستم بخابم.

مجتبی هانری در 30/10/1391 | 10:57 گفت:

عاشق تی تی هستم تو اون عکس سومی چه گلی زد ورزشگاه سانتیاگوبرنابئو رابه جهنم کشید!!!
ممنون از عکسایی که گذاشتی