ارسنالی ترینها + پیش بینی

نویسنده: محمد كريمي

وبلاگ من
نویسنده: محمد كريمي
من شدیدا عاشق ارسنالم و بخش بزرگی از زندگی منو ارسنال تشکیل میده.
کل بازدید: 1,641 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنالی ترینها + پیش بینی

سالی که طرفدار ارسنال شدید با چه بازی ای+ پیش بینی


سلام بچه ها من خودم  سال 80 با بازی مقابل نیو کاسل که 3 بر 1 بردیم طرفدار شدم.
هر کسی سال اشنایی و شروع طرفداریشو و با دیدن چه بازی ای اتفاق افتاد رو بگه.
.
.
.
بازی 1 شنبه رو پیش بینی کنید.
انشا الله 2 بر 1 میبریم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

بهزاد کاویانی در 3/7/1391 | 14:12 گفت:

از زمان دوید سیمن،آنلکا اوه خیلی وقته ولی سالو زمانش درست یادم نیست ولی

سید امین هاشمی در 3/7/1391 | 08:28 گفت:

من یادم نیس دقیقا از چه زمانی طرفدار شدم،ولی خیلی بچه بودم

Hossein Y در 2/7/1391 | 15:37 گفت:

بازی آرسنال با ویارئال تو جام باشگاه های اروپا نمیدونم چه سالی بودخیلی از آرسنال خوشم اومد و بعدش بازی فینال با بارسا که 2-1 باختیم طرفدار پر و پا قرص آرسنال شدم اون شب بعد از باخت کلی گریه کردم تا خوابم برد!!!!

hamidreza در 2/7/1391 | 11:42 گفت:

2003 0-0 manchester united

::Mostafa:: در 2/7/1391 | 11:33 گفت:

شرکت گوگل طی سخنان مدیرش مارتین جوزنبولت اعلام کرد که انتشار فیلم توهین آمیز به رسول الله را در یوتیوب متوقف نمیکند زیرا این را آزادی اندیشه مینامد!

به همین دلیل برای فهماندن اعتراض مسلمانان و اینکه یک ملیارد و نیم مسلمان نمیتوانند توهین به پیامبر بزرگوارشان را بپذیرند استفاده از جستجوگر گوگل و سایت یوتیوب در تمامی کشورهای مسلمان به مدت دو روز تحریم می شود.

بنابر این روز دوشنبه و سه شنبه ۲۴ و ۲۵ سپتامبر(سوم و چهارم مهر) روز عدم استفاده از دو سایت یاد شده است و انتظار میرود سهم شرکت گوگل افت کرده و خساراتش به ۲۱۰ میلیون دلار برسد

Poorya در 2/7/1391 | 01:39 گفت:

az 2007 arsenali am

مهناز پرتوی در 1/7/1391 | 23:24 گفت:

من از زمان فینال جام قهرمانان اوروپا (ارسنال بارسا)توپچی شدم...اول عاشق انری بعد ارسنال...
من میگم اگه طوفانی باشیم منسیتی عددی نیست...

Abolfazl در 1/7/1391 | 20:28 گفت:

من با دیدن بازی فــابرگاس عـــاشق آرسنال شدم

محمد كريمي در 1/7/1391 | 19:46 گفت:

thanks مجتبی جان.

ArSeNaL در 1/7/1391 | 17:36 گفت:

2005 یا 04 بود

hamid saadi در 1/7/1391 | 16:15 گفت:

من فصل 2002-2003 با بود که عاشق آرسنال شدم.با جادوی رویاییه دنیس برگکمپ کبیر. بازیکنهای زیادی بودن که من واقعا دوستشون داشتم.
اشلی کول. پتریک ویرا.گیلبرتو سیلوا.حبیب کولو توره.ینس لمن. تیری هانری.فردریک لیونبرگ. اینا بیشتر از بقیه تو چشمم بودن
ولی بیشتر از همه دنیس و ویرا. کول و گیلبرتو سیلوا که اون وسط با ویرا شاهکار بودن
بازیش رو دقیقا یادم نمیاد.

parsa در 1/7/1391 | 13:46 گفت:

هامری=هانری

parsa در 1/7/1391 | 13:45 گفت:

من از بچگی علاقه شدیدی به فونبال داشتم وعاشق هامری بودم
فکر کنم از 5یا6سالگی بخاطر بابام کهیک آرسنالی سرسخته وهانری طرفدار آرسنال شدم
فکر کنم 2بر1ببریم

علی رشیدایی در 1/7/1391 | 12:17 گفت:

2004 با بازی فیفا

حامد نوری در 1/7/1391 | 11:33 گفت:

یادم قدیما بازیهای آرسنال رو تلویزیون خیلی پخش می کرد چون واقعا زیبا بود منم عاشق آرسنال شدم چون تها تیمی بود که می تونست با منچستر رقابت کنه،الان هایبوری رو یادتونه که تصویربرداری جوری بود که انگاری خط اوت کنار زمین نداشت واقعایادش بخیر ((مانیتور کنار زمین هر وقت آنری هتریک می کرد جلوی اسمش علامت هتریکو می زد))

ali در 31/6/1391 | 22:22 گفت:

سال 82 بازی آرسنال بلکبرن در ضمن من اون روز فیفا رو گرفته بودم چون انگلیسی بلد نبودم همین طوری اینتر کردم که آرسنال اومدو..

مجتبی عابدی در 31/6/1391 | 21:56 گفت:

خوش اومدی محمد عزیز .

مجتبی عابدی در 31/6/1391 | 21:56 گفت:

گمونم سال 1375 با دیدن یکی از بازی های ارسنال ( گزارش ورزشی 3 بعد از ظهر ) و ... فقط قبلش پرسپولیسی بودم و از اون موقع پرسپولیسم بی خی خی شدم چون عشق یکیه . ارسنال و بس . خیلی بچه بودم یادم نی !!! .

مجتبی عابدی در 31/6/1391 | 21:55 گفت:

گمونم سال 1375 با دیدن یکی از بازی های ارسنال ( گزارش ورزشی 3 بعد از ظهر ) و ... فقط قبلش پرسپولیسی بودم و از اون موقع پرسپولیسم بی خی خی شدم چون عشق یکیه . ارسنال و بس . خیلی بچه بودم یادم نی !!! .

mmmmmmmmm در 31/6/1391 | 21:43 گفت:

از سال 2003 طرفدار آرسنال شدم
یادمه چهارم دبستان بودم و واقعا وحشیانه فوتبال بازی میکردم بخاطر همین بچه ها بهم میگفتن سول کمپبل منم از اون موقع آرسنالی شدم

محمود در 31/6/1391 | 21:27 گفت:

چند وقتی بود که وصف بازیهای قشنگ آرسنال رو حتی از کسایی که می‌گفتن طرفدار آرسنال نیستیم هم شنیده بودم. حتی بعضی‌هاشون می‌گفتن بین کل تیم‌های دنیا آرسنال از همه قشنگ‌تر بازی می‌کنه. خودم هم که از منچستریونایتد متنفر بودم، وقتی دیدم تو فینال جام حذفی آرسنال منچستریونایتد رو برد، بیشتر ازش خوشم اومد و دیگه کاملاً طرفدارش شدم.
با این که بعد از اون جام آرسنال دیگه هیچ جامی رو نبرد، اما هر روز بیشتر ازش خوشم اومد. مخصوصاً به خاطر آرسن ونگر که هر چی بیشتر باهاش آشنا می‌شم، بیشتر بهش علاقه‌مند می‌شم.

بازی یکشنبه رو نمی‌شه پیش‌بینی کرد ولی انشا الله میبریم.

سمک! در 31/6/1391 | 21:25 گفت:

2-1 یا 2-0 آرسنال می بره...شروع طرفداریم هم نمیدونم کی بود.کلا من فوتبال کم نگاه میکردم.ولی فکر کنم بین 2001 تا 2004 یود... قدیمیترین ها هم که میشناختم:لورن،کمپبل،آنری،برگکمپ،لیونبرگ،پیرس،ویلتورد،ادو،ویرا،مانینگر،کانو و پتی و سیمن،جالبه که اونموقع ری پارلر و آدامز رو نمیشناختم
اولین بازیکنیایی هم که شناختم آلن شیرر و ژاوی بودن(اونموقع ژاوی خردسال بود :دی)...تو فیفا هم اولین تیمی که شناختم اتلتیکو بیلبائو بود که من همیشه فکر میکردم اینتره،و اندکی هم نیوکاسل

مصطفی عبداللهی در 31/6/1391 | 20:44 گفت:

بازی 1-1 میشه یا میبازیم
الکی به خودتون امید ندید

Hamid Ghasemi در 31/6/1391 | 20:40 گفت:

کلاس پنجم ابتدایی بودم، یکی از همکلاسیام گفت که امروز بازی آرسنال پخش میشه - یادم نیست با کدوم تیم-
بازی رو دیدم و عاشق آرسنال شدم

بازی یکشنبه رو 2-1 آرسنال میبره

مصطفی عبداللهی در 31/6/1391 | 20:36 گفت:

از سال 2005 بعد از باخت به شانسلونا تو فینال
ولی بعد از بازی با لیورپول که در لیگ قهرمانان در دقیقه های پایانی 4.2 باختیم ناگهان گریم گرفت فکر کنم 2007 بود دیگه زندگیم شد ارسنال فکر کنم تنها کسی باشم که با باخت طرفدار ارسنال شدم

alireza 9 در 31/6/1391 | 20:34 گفت:

فینال خذفی که سالشو یادم نمیاد
که ارسنال تو پنالتیا برد
اسکولز پنالتی خراب کرد2-0 میبریم

محمدرضا در 31/6/1391 | 20:28 گفت:

من با بازی آرسنال و منچستر تو سال 2003 طرفدار آرسنال شدم

sepehr najafian در 31/6/1391 | 20:27 گفت:

نميدونم.از تلفظ اسم آرسنال خوشم اومد.ولي الان خيلي فرق ميکنه

میر حسین در 31/6/1391 | 20:18 گفت:

دوم - سوم راهنمایی بودم که طرفدار آرسنال شدم ... الآن 23 سالم تموم شد (1 مهر تولدمه) فک کنم بشه 10 سال .. رول لباس آرسنال نوشته بود Dream cast
بازی هم 2-1 میبریم

♥Arsenal♥ در 31/6/1391 | 20:08 گفت:

2000 این چیزا بود

mohsen abbasi در 31/6/1391 | 20:05 گفت:

چه باحال فیا 09 چه چیزه جالبی داشت
سالشو نمیدونم فک کنم 2003 بود

sepehr najafian در 31/6/1391 | 19:47 گفت:

من سال 2009 همينجوري با فيفا09 طرفدار آرسنال شدم.

sepehr najafian در 31/6/1391 | 19:45 گفت:

من سال 2009 همينجوري با فيفا09 طرفدار آرسنال شدم.

توپچی جنوب در 31/6/1391 | 19:21 گفت:

منم 2000 بود نمیدونم با چه تیمی بود و نمیدونستم تیمی که دارم بازیش رو میپسندم آرسناله وقتی نیمه اول رو دیدیم و دیدم که این تیم چقدر قشنگ و سرعتی پاسکاری میکنند و گل میزنند عاشقش شدم و تو نیمه دوم تازه اسم مربیش رو یاد گرفتم بعد هم به اسم تیم دقت کردم .
خیلی واسم جالب بود............ آرسن ال=آرسن

حالا بخش مهمی از زندگی من شده آرسنال.........

masoud mahmudpur در 31/6/1391 | 19:11 گفت:

فصل 2004/2005 با خریدن لباس پیرس

Vishka در 31/6/1391 | 18:44 گفت:

سلام به جمع توپچی ها خوش اومدی

من فصل 2000-2001 آرسنالی شدم
بازی خاصیو ندیدم تو فیفا با آرسنال آشنا شدم بعد بازی هاش را دنبال کردم

خب منم دوست دارم آرسنال برنده ی بازی باشه اما متاسفانه فکر میکنم بازی یک بر یک مساوی شه