کاش خسوس مال ما بود.

نویسنده: علی

وبلاگ من
نویسنده: علی
دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه روزبهان
کل بازدید: 3,054 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کاش خسوس مال ما بود.

تو بازیمون با چلسی چیزی که حالمو گرفت این بود که تو خط حمله خیلی کند
بودیم و خلاقیت نداشتیم ولی ناواس هم سرعتیه هم تکنیکی وهم خلاق.اگه این
بازیکن امروز جای چمبرلین بازی میکرد چه نتیجه ای رقم میخورد؟مطمئن باشید
با اختلاف 3تا چلسی رو میزدیم .شمام نظراتوتونو بگین.ببخشید اگه یکم استرسی
نوشتم آخه اولین بارمه.


تو بازیمون با چلسی چیزی که حالمو گرفت این بود که تو خط حمله خیلی کند
بودیم و خلاقیت نداشتیم ولی ناواس هم سرعتیه هم تکنیکی وهم خلاق.اگه این
بازیکن امروز جای چمبرلین بازی میکرد چه نتیجه ای رقم میخورد؟مطمئن باشید
با اختلاف 3تا چلسی رو میزدیم .شمام نظراتوتونو بگین.ببخشید اگه یکم استرسی
نوشتم آخه اولین بارمه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 9/7/1391 | 20:53 گفت:

اول اینکه اگه قرار بود ناواس بیاد تابستون می اومد! هم خود ناواس یه ادم ترسو است(جاه طلب نیست)
دوم اینکه من شخصا چمبو رو به ناواس ترجیح می دم!
سوم اینکه خیلی هم عالی!شروع بلاگ نویسیت هم مبارک!خوش اومدی!

parsa در 9/7/1391 | 14:15 گفت:

اگه این
بازیکن امروز جای چمبرلین بازی میکرد چه نتیجه ای رقم میخورد؟مطمئن باشید
با اختلاف 3تا چلسی رو میزدیم
.................................................
مگه کشکه.بارسلون بااون بازیکناش چلسی 10نفره رو نبرد درضمن ناواس به درد زدحمله میخوره وبعداز گل دومی که خوردیم چون چلسی رفت تو دفاع کاری نمیتونست بکنه ولی در کل بازیکن خوبیه

توپچی جنوب در 9/7/1391 | 14:02 گفت:

100% باهات موافقم به نظر من ناواس رو خدا واسه تیم آرسنال آفریده نمیدونم چرا تو سه ویا بازی میکنه.
سبک بازیش با بازی تیم ما کاملا هم خونی داره اومیدوارم تو ژانویه یا تابستان آینده بیاد آرسنال هرچند این تابستون هم زمزمه ای بود ولی ............

علی قاسمی در 9/7/1391 | 09:39 گفت:

دادا جون ناواس توی ضد حملات تونست خودشو نشون بده و به نظر من چمبو از ناواس بهتره و یک بازیکن مثه ناواس نمیتونه برای ارسنال این همه تفاوت رو ایجاد کنه که با 3 گل ببریم اما خب بازیکن خوبیه و حد اکثر در حد آرسناله

حسین جون

http://uk.eurosport.yahoo.com/football/arsenal/results/2012-2013/

HOSSEIN در 9/7/1391 | 01:51 گفت:

افسوس خوردن هیچ دردی رو دوا نمیکنه.
راستی کسی میدونه هفته چندم با یونی ها و تاتی ها بازی داریم؟
فک کنم با یونی ها هفته 10 تو الدترافورده.