آنكه از تحقير شدن نمي ترسد هيچ وقت نخواهد جنگيد

نویسنده: امير حسين منصوري

وبلاگ من
نویسنده: امير حسين منصوري
اسم و مشخصات که هست. بقیشم می مونه رشته و کار و زندگی که دانشجوی ارشد زیست سلولی مولکولیم توی یه شرکت تحقیقاتیم کار می کنم
کل بازدید: 32,768 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آنكه از تحقير شدن نمي ترسد هيچ وقت نخواهد جنگيد

سال 93 دوازدهمين سالي كه من طرفدار آرسنالم و البته اين آخرين روزيه كه من طرفدار اين آرسنال خواهم بود. بله اين يك پيغام خداحافظي است.
الان نزديك به 3 ساله كه هر وقت وارد فضاي مجازي ميشم اولين سايتي كه سر مي زنم همين سايت هواداريه. اينو به اين جهت گفتم كه تاكيد كنم كه خيلي فعال نيستم و پست نميذارم ولي در تمام لحظات همراه سايت بودم. ولي الان مي خوام كه از همتون خداحافظي كنم.
ولي اين خداحافظي به خاطر 9 سال جام نبردن، بازيكن بزرگ نخريدن، يا حتي باختن نيست. من تو تمام اين 12 سال، طرفدار هيچ كدوم از اين چيزا نبودم. همه عشق و علاقه من فلسفه فوتبال آرسنال بود. فلسفه اي كه از اون تقريبا هيچ چيز باقي نمونده. ديگه نميشه پاي كساني وايساد كه از تحقير شدن نمي ترسن.
چطوري مي شه اين همه احساس و تعصب پاي آدمايي خرج كرد كه تو يك فصل 3 مرتبه به بدترين شكل ممكن تحقير شدن ولي هر دفه به روي خودشون نياوردن. كساني كه به تحقير شدن عادت مي كنند ديگر هيچ وقت نخواهند جنگيد. اگر حس مي كردم كه ذره اي اراده براي جبران اين همه حقارت وجود داره هيچوقت اين پيغام نمي ذاشتم. ولي بازي ديروز، بازي با ليورپول بازي با سيتي بازي با منچستر فصل قبل، و خيلي از بازي هاي ديگه اي كه تو همين چند سال انجام شد نشون داد كه در آرسنال ديگه تقريبا هيچ كس اراده جنگيدن نداره.
ديگه طاقت شنيدن سر كوفت و تحقير و گوشه و كنايه رو ندارم. قبول كنين كه تا همين جا هم خيلي مقاومت كرديم و بارها شكست ها رو فراموش كرديم ولي تحمل ديدن تيمي كه به تحقير شدن عادت كرده واقعا غير قابل تحمله.
شايد خيلي ها بگن كه هنوز مدعي جام حذفي هستيم ولي دوستان من هيچ وقت براي جام طرفدار اين تيم نبودم. بردن جام با اين تيم سرشكسته هيچ افتخاري نداره. درسته كه در اين فصل تا مدت ها در رتبه اول بوديم ولي تيمي كه براي هفته ها صدر جدول بود فقط لباس آرسنال رو مي پوشيد. در مواقع حساس حتي سايه اي از آرسنال هم درش ديده نمي شد.
خيلي چيزها بايد در اين تيم عوض شه. هيچوقت فكر نمي كردم كه اين جمله رو بگم ولي آرسنال بايد از ونگر عبور كنه. ونگر بايد در تيم باقي بمونه ولي نه در پست سرمربي. ونگر از ستون هاي فلسفه آرسناله ولي به نظرم بايد خون جديدي در كالبد اين بيمار رو به مرگ جريان پيدا كنه. ونگر عزيز، ونگر كبير ازت خواهش مي كنم كه براي نجات فرزندي كه خودت متولد كردي و به اينجا رسوندي آخرين فداكاري رو انجام بده، بذار آرسنال با عبور از تو باز هم به جايگاه اصليش برگرده.
دوستان همه تون رو به خدا مي سپرم.
اميدوارم يه روز، روزي كه روح اصيل آرسنال در كالبد اين بدن بي رمق دوباره حلول كنه باز هم به جمع شما برگردم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 4/1/1393 | 02:12 گفت:

کاملا درست میگی امیرحسین ..

بی تدبیری ونگر کار دستمون داده

هیچ مربی تو خونه حریف سرسختش از همون اول شروع به حملات بی مهابا و همه جانبه نمیکنه ..
بفرما نتیجش رو هم دیدیم آقای ونگر !!!

Nima در 3/1/1393 | 23:10 گفت:

همیشه عاشق آرسنال بودم و همیشه هم خواهم بود
I am a Gunner till I die
..... فوتبال همینه، پستی وپ بلندی داره، همین چلسی و من سیتی روزهایی در وسط جدوپل پ بعضا برای سقوط نکردن تلاش میکردن...
البته این به این معنا نتیست که نباید انتقاد کرد و اشکالات تیم رو ندید....
تیم ما دوستاشتنیه، حداقل برای من با بازیکنای دوست داشتنی....
مشکل تیم چیزه دبگه ایه که من هنوز نفهمیدم چیه....

تورج در 3/1/1393 | 22:41 گفت:

اگه ونگر نبود الان ته جدول پیشه فولهام و ساندرلند بودیم

javad در 3/1/1393 | 19:25 گفت:

مشکل ونگر اینه با لنگ کفش نیزنه تو سر این ژیرو احمق
با رفتن ونگر میشیم عین یونایتد ولو بدتر
یونایتد قهرمان بود شد این والا اگه ونگر بره ما سقوط میکنیم

آرمان امیراحمدی در 3/1/1393 | 19:22 گفت:

به خاطر شرایط پیش اومده نباید تیم رو سرزنش کرد ( هرچند بکنیم یا نکنیم صدامون بهشون نمیرسه ، اونطور که تاثیر بذاره )

sajad coyg در 3/1/1393 | 18:28 گفت:

نقل قول : واقعا این حرف مسخرس من دیروز کلی از ونگر انتقاد کردم ولی هرکی بخواد به هم بگه 6تایی سرش می کوبم به طاق مگه ادم با این چیزا از 12 سال عشقش دست میکشه
من موقعی دیگه به این سایت نمیام که مرده باشم ارسنال همه چیزه همه تیما فراز فرود دارن پس بقیه تیمایه لیگ ادم نیستن چون جام نمیبرن طرفداراشون باید بزارن برن طرفدارن سیتی شن یا کلا فوتبال فراموش کنن
طرفدارای اتلتیکو برای شکست مادرید چند سال صبر کردن
مگه چی شده حالا ما 6 تا خوردیم ولی ما سهمیه می گیریم و منچستر نه ما 10 سال برای لیگ صبر کردیم وسیتی و چلسی بیش از 50 سال
لیورپول پارسال حتی سهمیه اروپا نگرفت ولی امسال مدعیه لیگه و هواداراش به تیمشون افتخار میکنن


پاسخ شما : داداش محسن خاک زیر پاتم رفیق

ابوالفضل توانگر در 3/1/1393 | 17:46 گفت:

باریکلا محسن، کاملا باهات موافقم...

mohsen abbasi در 3/1/1393 | 17:40 گفت:

واقعا این حرف مسخرس من دیروز کلی از ونگر انتقاد کردم ولی هرکی بخواد به هم بگه 6تایی سرش می کوبم به طاق مگه ادم با این چیزا از 12 سال عشقش دست میکشه
من موقعی دیگه به این سایت نمیام که مرده باشم ارسنال همه چیزه همه تیما فراز فرود دارن پس بقیه تیمایه لیگ ادم نیستن چون جام نمیبرن طرفداراشون باید بزارن برن طرفدارن سیتی شن یا کلا فوتبال فراموش کنن
طرفدارای اتلتیکو برای شکست مادرید چند سال صبر کردن
مگه چی شده حالا ما 6 تا خوردیم ولی ما سهمیه می گیریم و منچستر نه ما 10 سال برای لیگ صبر کردیم وسیتی و چلسی بیش از 50 سال
لیورپول پارسال حتی سهمیه اروپا نگرفت ولی امسال مدعیه لیگه و هواداراش به تیمشون افتخار میکنن

Amir در 3/1/1393 | 17:37 گفت:

هركسي مختاره راجب آينده و زندگيش و علايقش خودش تصميم بگيره
شما اين تصميمو گرفتي و بايد بهش احترام گذاشت
ولي من اينطور نيستم
من واسه فوتبال يه تيم رو براي هواداري انتخاب كردم
اونم آرسناله
اونم بخاطر تاريخش و نحوه ي شكل گيريش و فلسفه ـش(شايد اين جمله تكراري يا كليشه اي شده باشه)
و مهم نيس چ بلايي سرش مياد؛ من پاي انتخابم واميستم
اينو راجب خودم گفتم چون ديدم بعضي ها همراه و همفكر شما شدن، و خواستم بيدارشون كنم.
در هر صورت واستون آرزوي موفقيت دارم

امير حسين منصوري در 3/1/1393 | 17:34 گفت:

نقل قول : یعنی چی؟ کجا میری؟ ارسنال داره تک تک طرفداراشو از دست می ده.
من 3 سال طرفدارش شدم.شمایی که این همه سال پاش بودی واسه چی این حرفو می زنی؟

منم می گم باید ونگر بره.ولی ما که نباید بریم.

از این جمله ات خیلی خوشم اومد:

"آنكه از تحقير شدن نمي ترسد هيچ وقت نخواهد جنگيد"


پاسخ شما : مهرزاد عزيز. پاي چي بايد موند. اگه تعهدي پيدا كردي من پاش هستم. اگه اراده اي براي جنگيدن در لحظات دشوار پيدا كردي من پاش هستم. ولي هر چقدر نگاه مي كنم جز ترس از حريفان قدر، ايمان نداشتن به پيروزي، نفهميدن ايستادن تا آخرين لحظه چيزي نمي بينم.
اگه ذره اي شهامت. مثقالي غيرت ديدي خبرم كن تا آخر دنيا پاش واميستم.

مهرزاد در 3/1/1393 | 16:54 گفت:

نقل قول : اگه نمیتونید موقعی که تیم میبازه ازش پشتیبانی کنید
موقعی که تیم میبره هم ازش طرفداری نکنید
این حرفم فرگوسن زده!و واقعا درست گفته


پاسخ شما : داداش این جمله ی "اقای ارسنال" نبود!؟

مهرزاد در 3/1/1393 | 16:50 گفت:

یعنی چی؟ کجا میری؟ ارسنال داره تک تک طرفداراشو از دست می ده.
من 3 سال طرفدارش شدم.شمایی که این همه سال پاش بودی واسه چی این حرفو می زنی؟

منم می گم باید ونگر بره.ولی ما که نباید بریم.

از این جمله ات خیلی خوشم اومد:

"آنكه از تحقير شدن نمي ترسد هيچ وقت نخواهد جنگيد"

simone در 3/1/1393 | 16:42 گفت:

رها کن ای مرد منطق پلنگی را
به هم گره زدی همه راها و تنگی را
به کیش مضحک؛ این بازیهای سخت
هلا؛که باخته ایم تمام بازیهای جنگی را

*دیگه دلم گرفته از دستش!!! اینم تقدیم آقای رییس*

simone در 3/1/1393 | 16:41 گفت:

جالب نبود خوشم نیومد البته با کمال احترام

جای آرسنال همیشه تو قلب منه

امير حسين منصوري در 3/1/1393 | 15:44 گفت:

شايد حق با شما باشه رفقا. ولي اين گلايه ها به خاطر باختن نبوده. مگه دفه اوله كه تيم مي بازه. من كه عرض كردم من قبل از هر چيز طرفدار فلسفه فوتبال آرسنال بودم. نه بردنهاش، نه حتي جامهاش. من عاشق تيمي بودم كه در برد و باخت زيبا بازي مي كرد. من عاشق تيمي بودم كه حاضر نبود به اين راحتيا تحقير بشه اونم سه مرتبه تو يك فصل. قبول كنيد كه اين جور تحقير شدن يكيش هم واسه يه فصل زياده. رفقا توي همه سال هايي كه تيم جام نمي گرفت ولي آرسنال بود من طرفدارش بودم. ولي تيم اين فصل آرسنال هميشگي نيست. آرسنالي كه جام نمي گرفت ولي تو بازي هاي بزرگ بازي هاي درخشاني رو نشون مي داد. و همين براي من كافي بود. سال هاي قبل حداقل يه بازي عالي جلوي يه تيم بزرگ مي ديديم ولي تو اين فصل تا اين لحظه چنين اتفاقي نيوفتاده. من كه توقع زيادي ندارم فقط مي خوام توي يه بازي بزرگ يه بازي زيبا از اين تيم ببينم. حتي اگه ببازه.
من از خدامه كه يه روز جلوي همتون سرمو بندازم پايين و با شرمندگي از تمام اين حرفايي كه زدم معذرت بخوام. از همين امروز براي چنين روزي لحظه شماري مي كنم. غرور من طرفدار در برابر عظمت باشگاه هيچ خواهد بود قول مي دم. اگر آرسنال باز هم آرسنال مقتدر بشه، حتي اگه قهرمان هم نباشه حاضرم تمام قد از همتون عذرخواهي كنم. ولي تا اون روز بذاريد كه در سكوت حسرت روزهاي خوب گذشته رو بخورم و به اميد آينده باشم. ولي آرسنال اين روزها نميتونه من رو پا بند خودش كنه چون خودش هم به خودش ايمان نداره. چطور مي شه به تيمي ايمان داشت كه خودش از خودش نااميد شده.

فرشاد چهاردولی در 3/1/1393 | 15:35 گفت:

منم دیگه آرسنال رو دوست ندارم

masoud mahmudpur در 3/1/1393 | 15:35 گفت:

اگه نمیتونید موقعی که تیم میبازه ازش پشتیبانی کنید
موقعی که تیم میبره هم ازش طرفداری نکنید
این حرفم فرگوسن زده!و واقعا درست گفته

arsenal در 3/1/1393 | 15:34 گفت:

برو به سلامت...
من هنوز هستم چون اعتقاد دارم
whatever doesnt kill you makes you srtonger

علی در 3/1/1393 | 15:31 گفت:

به به داش امیرحسین!!
والا من تنها چیزی ک از دشمنم یعنی منچستر یاد گرفتم این بود ک وقتی وارد زمین میشدن تو زمان الکس فرگوسن امکان نداشت ب کمتر از برد تن بدن با اینکه هیچی نداشتن همون ترکیبی ک منچستر رو قهرمان کرد هیچ نکته قوتی نداشت بجز دید قهرمان طلبی اونها و من ب عینه دیدم حتی توپ جمع کن های اونها توجیح شدن ک قهرمانن حتی با دست خالی!!
رئال با کمک داور و یوفا از سد منچستر گذشت وگرنه فلسفه اونا فقط قهرمانی بود با الکس.
حرفت کاملا درسته
کاملا حقه
و کاملا منطقی هس
ما عادت کردیم ک تو روز آخر دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا کارایی کنیم ک سقوط خودمونو در دور بعد با افتادن با بایرن رقم بزنیم ما بدشانس نیسیم ک هی ونگر میگه ما با بایرین میوفتیم!! ما خودمون کارایی میکنیم ک با اونا بیوفتیم
ما ب باخت عادت کردیم تا تو فینال دروازبانو دفاعمون گیج بزنه
ما دنیس نداریم دیگه ما هانری نداریم دیگه ما ویرا نداریم دیگه
ونگر باید تو خریداش دقت کنه
کم زجر بده مارو

masoud mahmudpur در 3/1/1393 | 15:24 گفت:

اگه نمیتونید موقعی که تیم میبازه ازش پشتیبانی کنید
موقعی که تیم میبره هم ازش طرفداری نکنید
این حرفم فرگوسن زده!و واقعا درست گفته

sajad coyg در 3/1/1393 | 15:06 گفت:

برادر گرامی سخت در اشتباهی...
بعدا پشیمونیتو حس میکنم
IN ARSENE+AL WE TRUST