واقعا که؟؟؟؟+یک خبر داغ داغ

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
14
کل بازدید: 22,846 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

واقعا که؟؟؟؟+یک خبر داغ داغ

رفتم تو سایت بایرن این کامنت رو که دیدم گفتم بیام این جا بذارمش...
یکم دربارش فکر کنید...
اخه چه بلایی سرمون اومده؟؟؟؟حالا بیاید یکمی بخندیم:

واکنش هوادارای آرسنال:
یا میترکونیم یا ترکیده میشیم
-----------
از طرفی دوس دارم گالا بیاد بالا از طرفی دوس دارم بایرنو بزنیم بعدش به شالکه بخوریم

حالا شما بایرنو ببر مرحله بعد پیشکش

بایرن تیمی نیست که نشه نبردش فقط امیدورام مثله وقتی رفتیم تو الدترافورد مثله بز نترسیم 
---------------
خوب دیگه حذف رو از همین الان بپذیریم فقط امیدوارم زیاد گل نخوریم
---------------------
بابا چه دل خوشی دارید
بایرن رو میزنیم؟؟؟؟؟
بایرن پارسال رفت فینال و رئال رو به شایسته ترین شکل ممکن حذف کرد
امسال اون تیم ضمن اینکه بازیکن از دست نداده، خیلی هم قوی تر شده و یمکتش خیلی خیلی بهتر شده
از اینا بگذریم بایرن همیشه واسه آرسنال کرم بوده ... حتی هانری هم نتونست 
در کل امیدوارم آبرومندانه حذف شیم
ولی چیز مهم تر از نظر من اینه که اگه این تیم تو ژانویه خوب تقویت بشه میشه جلو ذوی بایرن وایستاد
-----------------------
مشکل اینه بازی اول توی هایبوری هستش بازی بعد توی اون ورزشگاه n هزار نفری بایرن 
البته ما داخل خونه هم خوب نتیجه نگرفتیم این فصل 
.....
به شخصه امید دارم با خرید های خوبی که ایشالا  داشته باشیم بزنیم بایرن رو
از این نویر دهنسرویس میترسم
--------------------------
--و چند تای دیگه از نظر ها

از قرعه خوشم اومد.همه چیز اوکی هست.بااین پودولسکی ومرتساکر رو دوست دارم .ولی باید بیخایل لیگ قهرمانان بشن وکل کل هاشونو بابایرن پس بگیرن.التبه منظورم فقط پودولسکی بود
صعودمون که شکی توش نیست.ولی به معنی این نیست که باید دست کم بگیریمشون.اما خداییش حذف یه تیم انگلیسی از قهرمان شدن هم لذت بخش تره ها

------------------------------------------------------------------------------

نیازی نیست به ارسنال گل بزنیم تا کوشیلنی رو دارن مشکلی نست خودش کم گل به خودی نزده  مرتساکر هم که با اون قدش ریبری و شکیری از لای پاهاشم عبور میکنن .. ورمایلن که مدافع خوبی شده بود با بستن بازوبند کاپیتانی ارسنال تبدیل شده به یک مدافع داغون یعنی نیمی از گل هایی که میخورن روی سوتی های این ورما میدن 

خط حمله ای تعطیلی دارن ..اون جروینیو که مرده ای متحرک هست پودولسکی هم که اشنایی کاملی داریم ازش که وینگر اصلا بدرد نمیخوره و تو ارسنال هم وینگر بازی میکنه .. جیرود تغیربا بازیکن خوبی هست ولی واقعا امار خیلی افتضاحی داره تو ارسنال ..

تنها بازیکن خوبشون تو فاز حمله والکات هست که دم از جدایی زده معلوم نیست تا اون موقع باشه نقطه قوت والکات هم سرعتش هست که روبروی اون الابا بازی میکنه پس حله 

ستاره ای ارسنال سانتی کازورلا هست واقعا بازیکن خوبی هست ولی با یک گل بهار نمیشه

احتمالا اگر اتفاق خاصی نیوفته تو هر دو بازی شکست سنگینی بخورن

-------------------------------------------------------------------------------


اینم یک خبر امید وار کننده از سایت justarsenal البته می دونم زیاد معتبر نیست و ترجمم زیاد قوی نیست برای همین لینکش رو میذارم:

عثمانوف می خواهد تمام سهام باشگاه را بخرد......
http://justarsenal.com/usmanov-confirms-he-wants-to-take-over-at-arsenal-completely/19230
----------------------------------------------------------------------------------------
برنامه بازیها رو چون یکی دیگه هم گذاشته بود برداشتم.
-----------------------------------------------------------------------
خبر داغ داغ
این خبر رو توی روزنامه خوندم بعد سرچ کردم این سایت اومدwww.iranparto.com
این خبر خوشحال کننده نیست ولی برای این که به بایرن خوردیم میذارم:

خاوی مارتینز بازیکن چهل میلیونی بایرن کور شد

متن خبر:

هافبک 24 ساله و اسپانیایی بایرن در دقیقه 38 بازی برابر بوروسیا مونشن گلادباخ در برخورد با مارتین اشترانتسل دچار آسیب دیدگی شد.
شدت آسیب او از ناحیه چشم به اندازه ای بود که به گفته سرمربی بایرن توان دیدن از چشم چپ را ندارد. مارتینس از ادامه بازی بازماند و برای مداوای دقیق تر روانه بیمارستان شد. گفته می شود او دچار خونریزی شده است.
گرانقیمت ترین بازیکن بایرن و تاریخ بوندسلیگا هفته پیش در تمرین ها نیز با ژروم بوآتنگ برخورد شدیدی داشت ولی به کمک مداوای پزشکان توانست به بازی جمعه شب با گلادباخ برسد.
بایرن سه شنبه شب باید برابر آوگسبورگ آخرین بازی رسمی خود را در سال 2012 برگزار کند. این بازی از دور یک هشتم نهایی جام حذفی بوندسلیگا برگزار می شود.

- جهان نیوز (www.jahannews.com)

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

فرزین سلامي در 1/10/1391 | 19:50 گفت:

اميدوارم بتونيم صعود كنيم.خاوی مارتینز هم ايشالا كه خوب بشه ولي لااقل به بازي رفت با ما نرسه

محمد مهدی در 1/10/1391 | 19:16 گفت:

akharesh jolo ma bazi mikone ya na?????
age bazi nakona defashoon daghoon mishe. hame ro az dast dadan.
khoda kone dg kasi ro nakharan

حسین در 1/10/1391 | 12:32 گفت:

اقا حامد من کجا نوشتم خبر خوش در ضمن خوبه که نوشتم این خبر خوشحال کننده نیست

حاکم 26 در 1/10/1391 | 11:54 گفت:

آرسنال صعود می کنه ... 1000000000000000000000000%

حاکم 26 در 1/10/1391 | 11:53 گفت:

خبر خوش : ... ؟ خجالت داره . این کجاش خوشه ؟

مازیار در 1/10/1391 | 11:43 گفت:

کاش خوب بشه. چون این بازیکنو خیلی دوست دارم

hamid saadi در 1/10/1391 | 11:29 گفت:

دوستان چیزی که واضحه ما دیگه جایی در بزرگان اروپا نداریم و هیچ کس اعتباری که باید داشته باشیم رو نشون نمیده.هیچ کس احترامی که باید به این باشگاه بزاره رو نمیزاره.
هیچ کس نمیگه ما در سطح اول اروپاییم.حالا میخوایم تو سید یک دور گروهی اروپا بزارنمون یا هر چیز دیگه.
کجاست اون دوست عزیز تا به خاطر اینکه هر سال در سید یک هستیم به دیگر تیم ها فخر بفروشه. و ما رو کودن بدونه و به ما توهین کنه چون این سید بندی رو قبول نداریم.....
وای به حال ما.
و افسوس برای تو ای بهترین که به چنین روزی افتادی.
اصلا بحث این یک بازی نیست.اگه این بازی رو ببریم اعتبارمون برمیگرده؟
مطمئنا نه. اعتبار یک باشگاه طی یک بازی از دست نمیره که بخواد با یک بازی برگرده.پس بیخودی روی همین یک بازی زوم نکنید.
امیدوارم ببریم. اینو گفتم تا بچه ها حرفامو چیز دیگه ایی تعبیر نکنن

masoud mahmudpur در 1/10/1391 | 10:58 گفت:

اه اه.چقدر این هوادارای بایرن پروئن.وقتی زدیم ترکوندیمشون می فهمن

هادی در 1/10/1391 | 10:37 گفت:

میرآرسنال:
دوستان غیرتی نشین و منطقی فکر کنید!

منم از خدامه آرسنال ببره اما احتمالش بیشتر از 10 درصد نیست!

بخصوص که بازی رفت توی زمین اوناست!
....................................................
بازی رفت تو اماارت هست اگه بازی رفت تو مونیخ بود که شانس برد بالا می رفت. کلا در بازی های حذفی همه دوست دارند بازی دوم تو خونه خودشون برگزار بشه. واسه این تیم های سرگرو بازی دوم میزبانن. اینم یکی دیگه از مزیت های سرگروهی

امیرآرسنال در 1/10/1391 | 07:40 گفت:

دوستان غیرتی نشین و منطقی فکر کنید!

منم از خدامه آرسنال ببره اما احتمالش بیشتر از 10 درصد نیست!

بخصوص که بازی رفت توی زمین اوناست!

من اگه توی زمین خودمون ببریمشون یا مساوی کنیم و توی آلمانم کمتر از 3 تا گل بخوریم ازشون از تیم راضیم!

یادتون نره که ما به شالکه چطور باختیم و غیره!!! اوضاع دفاعیمون داغونه بابا

nima در 1/10/1391 | 00:58 گفت:

بابا اینا خودشون رو خیلی بالا بالا ها میبینن!!!
چنان دهنشون رو سرویس کنیم تا عمر دارن دهنشون رو جلو هیچ آرسنالی باز نکنن!!!
فک کنم یه شرط بندی توپ میچسبه سر این بازی!!!!!

ehsan zoola در 1/10/1391 | 00:17 گفت:

چ خوش خیالن این طرفدارای بایرنی )

ایشالا بلایی ک سر بارسلون تو امارات اوردیم رو سر اونا هم به شکل فجیع تری میاریم تا زر زیادی نزنن

برا مارتینز هم متاسف شدم ایشالا سلامتیش رو بدست بیاره ... درسته رقیبیم ولی ارزش انسانی مهمترین اصل ورزشه

amir در 30/9/1391 | 23:44 گفت:

خاوی مارتینز بازیکن چهل میلیونی بایرن کور شد
---------------------------------------------------------
مربوط به یکشنبه بود

هادی در 30/9/1391 | 22:43 گفت:

بابا این طرفدارای بایرنا چقدر طرفداراش بی ادب تشریف دارند. اصلا انگار از انسانیت هیچی نمی دونن. خیلی بی شخصیت هستند.
خدا کنه بازیکنان شونم هم انجوری مغرور بشن حال می ده شانس برد ما بالا می ره
دوستان اشالا می بریم تا 2 ماه دیگه خیلی اتفاقا ممکنه رخ بده، ممکنه مثلا 2 بازیکن خوب یه تیم مصدوم بشه و یا یه تیم تو شرایط بحران.
اگه شرایط تیم ما خوب باشه باتوجه به غرور بازیکنای بایر می بریم
بلایی که سر تاتنهام فصل قبل امد با 15 اختلاف امتیاز از ما جلو تر بودن ، اما اخر فصل ما سوم شدیم.
بازیکنای تاتی همش مصاحبه که بهترین تیم لندن تاتنهام است اخرشم چه بالیی سرشون امد

حسین در 30/9/1391 | 22:32 گفت:

ببخشید فونتش به هم ریخت

حسین در 30/9/1391 | 21:14 گفت:

رفت و برگشت می زنیمشون

iman sanaei در 30/9/1391 | 20:47 گفت:

بایرنم آدم شد واسه آرسنال viva arsenal

مازیار در 30/9/1391 | 20:24 گفت:

سر جمع 5-2 بایرن رو زدیم
این کجاس دارم بهتون میگی.

حسین ملازینل در 30/9/1391 | 19:57 گفت:

آقا جون من شخصا به شما قول میدم که از همین الان بایرن حذف شده حسابه....مطمئن باشید...

parsa در 30/9/1391 | 19:52 گفت:

ذر مفت زدن و...زیادی خوردن
وقتی تو امارت آتیششون زدیم .اونوقت میفهمن ما کی هستیم
in arsenal we trust

ali در 30/9/1391 | 19:44 گفت:

علی جان عجب امیدی داری در صورتی میبریم که تیم تقویت شه از همه لحاظ و تا اون موقع هم ولکات نفروشیم امویلا و یه هافبک خلاق ویهک تموم کننده بگیریم

علی قاسمی در 30/9/1391 | 19:38 گفت:

بایرن رو میبریم شک نکنید
هر چند میدونم توی اوج نیستیم اما میبریم

علی ارشدی در 30/9/1391 | 19:26 گفت:

حسین جان متاسفانه اون دوستان بایرنیمون نظرات بچه ها رو سانسور کردن و فقط اونایی که به نفع خودشون بوده رو گذاشتن

این نظرات مال بچه های هایبوریه و اگه به اونجا سر بزنید می بینید که اتفاقا اکثر بچه ها نسبت به قرعه مون نظر مثبتی دارن

حمید پیرنیا در 30/9/1391 | 19:12 گفت:

یعنی دوس دارم ببینم تو دنیا مدافع سوتی تر از بادشتوبر داریم یا نه.خیلی ببخشید ها ولی گه زیادی خوردن کل تیمشون روی ریبری میچرخه . یه بازیکن در حد کازورلا ندارن. به نظر من دیابی تا اون موقع اگه آماده بشه تو لولشون میکنیم. کلا فقط حرف مفت میزنن این آلمانیا . بابا به بارسا که نخوردیم زشته به خدا . این واکنشا چیه !!! نکنین این کارارو دست میگیرنمون ها. تو لیگ در پیت آلمان جولان میدن فکر کردن خبریه.

آقایون آرسنالی خیلی زشته بخدا این . جای کری خوندنتونه این کامنتا که حذف شدیم و این حرفا ؟!!

reza در 30/9/1391 | 19:09 گفت:

با توجه به حرفای ونگر که گفت دیگه تیم ممشکلات مالی نداره و این که توسط هوادارا بدجوری رو فشار هستش و به شدت به خسیسی متهم هستش امید وارم تو ژانویه خوب خرید کنه و یه دفاع وسط و یه مهاجم نوک توپ بخره. تازه مرتساکر و پولدی خیلی خوب بایرن رو میشناسن و میتونن کمک خوبی باسه ی ونگر باشن ولی شناخت اونا خیلی کمه . البته سبک بازی نزدیکشون به ما کار رو سخت میکنه

میثم در 30/9/1391 | 18:36 گفت:

پایگاه خبری GunnersTrust: حدود دو سال از تصاحب مالکیت باشگاه توسط استنلی کرونکه آمریکایی می گذرد و این مساله باشگاه را در مسیر جدیدی قرار داده است.

با این وجود عثمانوف 59 ساله که ثروت او حدود 18 میلیارد پوند تخمین زده می شود تاکید دارد که جاه طلبی بلند مدت او، تصاحب باشگاه آرسنال از چنگ استنلی کرونکه است.

" تصمیم فروش ونپرسی اشتباه بود. اگر یکیاز بازیکنان ونگر باشم می خواهم برای تمام کردن کار در اینجا بماند اما او توضیح داد که رابین برای فتح جامها باشگاه را ترک کرد.

می خواهم از این فرصت استفاده کنم تا تاکید مجددی برای کمک به تیم داشته باشم. ما آماده ایم تا سهام های بیشتری بخریم، کنترل را در اختیار بگیریم و تمام سهام ها را خریداری کنیم!

آماده ایم تمام کارهایی که برای کمک به شرکت نیاز است، چه برای همکاری با باشگاه و چه در راستای مالکیت آن انجام دهیم.

اگر سهام بزرگی در آرسنال داشته باشم واضح است که نظرم را در مورد آنچه باید انجام دهیم می دهم، برای مثال از نظر تجاری، امروزه سوالات زیادی پیرامون تاثیرات جنبه تجاری آرسنال وجود دارد اما خواهیم دید چه می شود، منتظر می مانیم و شاید وقتی روزی از خواب بیدار شوم، باشگاه ارسنال را در اختیار خود داشته باشم!

همیشه گفته ام که آقای ونگر یکی از بهترین مربیان و مدیران فوتبال در جهان است اما باید آشکارا اعتراف کنم که او با مشکلات خیلی خیلی زیادی دست و پنجه نرم می کند!"

محمد مهدی در 30/9/1391 | 18:34 گفت:

اولا اینا .... ما نیستن. بدبختا برین سوتی های بادشتوبر رو جمع کنین که البته همون استاد هم ندارین. اخه پنگوئنا شما که دفاعتون باید ونبویتن باشه. اخه کوشل بهتر از اون نیست که هر سال میره تو پاچتون؟
دهنشونو سرویس میکنیم.

amir در 30/9/1391 | 18:06 گفت:

سهام بخره چی میشه

parsa .R در 30/9/1391 | 18:06 گفت:

گوه بخورین ... ما هم نیستین بچه پررو ها واسه مفسر فوتبال شدن حالا وقتی که شما رو پاره کردیم اون وقت میفهمین

حمید pires در 30/9/1391 | 18:03 گفت:

حسین جان پستت تلنگر خوبی بود به بعضیا که راست راست تو سایتای دیگه میچرخن و آرسنالیا رو بزدل نشون میدن .