منتخب عکس و کلیپ

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
14
کل بازدید: 22,843 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

منتخب عکس و کلیپ


کلیپ:

حرکت زیبای زلاتان (حیف که گل نشد):javascript:nicTemp();
یک کلیپ هم تو پست قبلیم هست حتما ببینید.

عکس ها:

تفاوت را احساس کنیدواکنش بازیکنان بعد از خراب کردن پنالتی توسط فرمالن:


جملتو عشقه
just fun

تعصب


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امير محمد در 21/10/1391 | 20:28 گفت:

يه جك بگم حال كنين
يه توپچيه ميره پيشگو: كه ما كي جام مياريم؟
پيشگو: والا من بيشتر از صد سال رو نميتونم پيشگويي كنم.

reza در 21/10/1391 | 18:31 گفت:

عالی بون واقعا

farzam در 21/10/1391 | 18:10 گفت:

مرسی اون جاست فانش خیلی باحال بود

توپچی جنوب در 21/10/1391 | 17:31 گفت:

مرسی عکس های زیبایی بود لذت بردم
شخصیت دو مربی کاملا نمایانه.

محمد مهدی در 21/10/1391 | 17:07 گفت:

شاماخ این خیارشور مونده فقط نگاه میکنه ******
arash: خوب نگاه بنداز داره میخنده. عمیق تر بببین.

arash در 21/10/1391 | 16:36 گفت:

راستی لایک..پست خولی بود ممنون!

arash در 21/10/1391 | 16:36 گفت:

@محمد مهدی : رفیق باهات موافق نیستم..سانیا بیچاره کجا داره میخنده؟؟!!!!
همینکه دندوناش بیرونه که دلیل نمیشه بگی داره میخنده...

ahmad behrozi در 21/10/1391 | 16:16 گفت:

شاماخ این خیارشور مونده فقط نگاه میکنه

محمد مهدی در 21/10/1391 | 15:51 گفت:

دوتا نکته. نگا سانیا نکبت داره میخنده. اونوقت نگا جوونای تیم ویلشر و چمبرلین. اینا روحه ادمو شاد میکنن.

hamid saadi در 21/10/1391 | 15:42 گفت:

واقعا تعصب عجیبی به آرسنال داره.خیلی خیلی دوستش دارم

amir در 21/10/1391 | 15:27 گفت:

مرسی حسین جان

سید محمد رضا در 21/10/1391 | 14:36 گفت:

خعلی حال دادی ، مرسی

T.Vermaelen در 21/10/1391 | 14:20 گفت:

شکست خانگي برای چلسي 0 - 2سوانسي

واقعا نمیشه تو لیگ انگلیس گفت که اگه تیم رو پر از ستاره کنیم میتونیم جام ها رو ببریم
الان نگا واسه جام اتحادیه که شاید تورنمت مهمی هم نباشه چه می کنن تیم ها
سوانسی یکشنبه با آرسنال بازی کرده بود خسته هم بود اما باز رفته تو خونه چلسی داغونش کرده....همین چلسی که بچه ها میگن نمیدونم هازارد خریده و واسه ما دمبا با رو کردن فق ستاره...حالا با چیکار کرد برا چلسی؟ وقتی تیمی دفاعی مثه سوانسی هست تو لیگ جزیره با یا هر مهاجم اینجوری چه میتونه انجام بده؟ این سوانسی یه نمونشه...اورتون که دیگه دفاعی تیرینه..استوک...ویگان...همش دفاعین....

masoud mahmudpur در 21/10/1391 | 13:44 گفت:

مرسی
واقعا فرگوسن سگه

سید حسین در 21/10/1391 | 13:36 گفت:

بزن لایکو...!

jafar در 21/10/1391 | 12:48 گفت:

like

maryam در 21/10/1391 | 12:18 گفت:

like! ;)

nima در 21/10/1391 | 12:15 گفت:

مرسی عالی بود...

HOSSEIN در 21/10/1391 | 11:51 گفت:

بی نهایت لایک.خیلی حال کردم.مخصوصا عکس 6 just fun

sepehr najafian در 21/10/1391 | 11:47 گفت:

لايک(y)