جورواجور

نویسنده: حسین

وبلاگ من
نویسنده: حسین
14
کل بازدید: 22,835 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

جورواجور

اول بگم اکثرش مال GT است


اول یه کلیپ زیبا از Mr Arsenal برای اونایی که مثل من چیزی ازش به خاطر ندارن:
-----------------------------------------------------
عکس ها:

تنها امید ما به بازی با بایرن:
عکس العمل یکی از هوادارا بعد از گل به بارسا امید وارم امشب ازین خوشحالی ها زیاد بکنیم:-----------------------------------------------------------------
پــــــــــــــــــــــــــ نـــــــــــــــــــــــــــــــــــ پـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ:

*رفتم داروخونه کرم ترک پا بگیرم میگه واسه پا میخواین؟ پ ن پ میخوام در جهت ازبین بردن ترک های کویر لوت گامی برداشته باشم!

دارم رو تردمیل عینه خر میدووم ، یارو مبگه اینجوری میدویی لاغر کنی ؟
میگم پـَـ نـَـ پـَـ دارم واسه نقش آفرینی تو سری جدید میگ میگ آماده میشم … !

به داداشم میگم مگس نشسته رو مانیتور ، میگه بکشمش ؟
میگم پ نه پ بهش بگو بیاد عقب وگرنه چشماش ضعیف میشه !

بیرون گل خریده بودم ، بردم خونه دادم به مامانم گفت گله ؟ گفتم پَ نَ پَ آفساید بود داور قبولش نکرد !

ساعت ۸ صبح کلاس داریم ، منم خمیازه میکشم و دهنم یه متر باز میشه !
استاد میگه چیه خوابت میاد ؟ پـَـ نـَـ پـَـ میخوام بخورمت !


سقف خونمونو دیده میگه اون یه تیکه چیه زرد شده ؟ نم داده ؟ گفتم پَ نَ پَ سقفمون جیش کرده !
-----------------------------------------------------------
خبر: دنی آلوز گفته که دوست داره بارسا جکی رو بخره
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HOSSEIN در 2/12/1391 | 01:24 گفت:

چقدر این پست بوهای بد میده.حالمان بهم خورد

T.Vermaelen در 1/12/1391 | 21:03 گفت:

دنی آلوز اگه عار داشت که این گو رو نمی خورد....چون میدونست که بعدش چقد آرسنالی ها و خوده جکی روش می رینن

ehsan zoola در 1/12/1391 | 20:34 گفت:

دارم فک میکنم الان دنی آلوز بیاد تو این پست کامنتها رو بخونه چه حالی میشه بد بخت

Reza در 1/12/1391 | 19:34 گفت:

منم امیدوارم.
اگه امشب از اون شبهایی باشه که 1دفعا تو سر بازیکنا میاد چار پنجتا گل میزنن خیلی خوبه

محمد مهدی در 1/12/1391 | 19:28 گفت:

حالا که همتون ریدین منم میرینم که نامردی نشه.

احمد ولی خلف در 1/12/1391 | 18:22 گفت:

ریدم تو هرچی بارساییه نامرده

رسول در 1/12/1391 | 17:30 گفت:

خوشم میاد همه تو فحش دادن یک صدا و هم کلامین.............
من به طور علمی میگم:
اصولا انسان وقتی غذا میخوره و غذاهاش هضم میشه کمتر از 7 درصد از کل غذا هاش صرف تولید گازهای درون لوله گوارش میشه که خودتون نام این گازهای خروجی رو میدونید... صحبتهای جناب آلوز از نوع همین گازها و باستفاده از انها بوده
.
.
.
این بود جواب بنده ازنوع علمی..
.
.
خودتون معنی عامیانه اش رو میدونید
.
.

masoud mahmudpur در 1/12/1391 | 17:19 گفت:

دمت گرم.توپ بود.دنی الوز غلط کرده با جد و ابادش.دوباره دارن تمرکز بازیکنامون رو بهم میریزن

سجاد کریمی در 1/12/1391 | 17:13 گفت:

همه بچه ها شاهدا که دنی آلوز زیاد گه خوری میکنه
راستی ممنون

nima در 1/12/1391 | 16:41 گفت:

منم یادم رفت بگم:دنی آلوز خیلی گوه خورده غلطم کرده عوضی...

siamak در 1/12/1391 | 16:21 گفت:

دنی الوز خیلی گوه خورده
جکی فقط مال ماسسسسسسسسس

ali در 1/12/1391 | 16:02 گفت:

راست میگه روزی میره امشبم بد میبازیم

محمد مهدی در 1/12/1391 | 15:52 گفت:

توفیق فیفا مثه کارتون ولی خب اینم یه نتیجه خیلی خوب بود. نتیجه ای نبود که هر روز بگیرم

tofigh در 1/12/1391 | 15:30 گفت:

محمد مهدی اگه راست میگی برو فیفا سر سخت بازی کن.

tofigh در 1/12/1391 | 15:28 گفت:

دنی آلوز غلط کرده

Ali heidari در 1/12/1391 | 15:27 گفت:

مهدی باقری:
دنی الوز گوه خورده
---------------------------------
دقیقا منم میخواستم همینو بگم

مهدی باقری در 1/12/1391 | 15:11 گفت:

دنی الوز گوه خورده

nima در 1/12/1391 | 15:03 گفت:

مرسی حسین عالی بود...
محمد مهدی رو آماتور دیگه؟!؟!؟!

محمد مهدی در 1/12/1391 | 14:28 گفت:

واااااااااااااااااااااااااااااای. الان یه دست pes بازی کردم. ترکیب امروز ریختم. بخدا 8-2 بایرن رو له کردم.
ورمایلن تو سمت چپ ترکوند. مولر رو محو کرده بود. از اونور سانیا ریبری رو فلج اطفال کرده بود. واااااااااااااااااااااااااااااای که ویلشر و ولکات هتریک کردن. ولکات دوتا پاس گل داد ویبشر هم دوتا ولی چون ولکات پنالتی گرفت شد بهترین بازیکن زمین. اون گلا رو هم کازی زد و ارتتا از روی نقطه پنالتی. باورم نمیشد بایرنو هشتایی کرد باشم. لباس ارسنال هم از الان پوشیدم.
راستی گل اونا هم کوشلنی پاس اشتباه داد به مانزوکیچ اونم زد تو گل. گل دومشون هم ضربه ازاد بود که باز خورد تو سرد کوشلنی(خخخ)

حمید پیرنیا در 1/12/1391 | 14:14 گفت:

دمت گرم مرد تویی عجب کلیپی گذاشتی خیلی باهات حال کردم. عشق من تونی آدامزه فردین آرسناله