شایعات نقل و انتقالات(2)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,835 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل و انتقالات(2)

سلام میخام رو تو این چند روز که تعدادشون هم زیاد بود رو واستون بگم.
سلام میخام شایعات نقل و انتقالات رو تو این چند روز که تعدادشون هم زیاد بود رو واستون بگم.


ديلی ميل ديروز زده که ونگر قصد داره با 30 ميليون پوند کاوانی رو جايگزين فن پرسی کنه و با سيتی سرش رقابت کنه
کاوانی تازه قراردادش رو با ناپولی تمديد کرده 5 ساله بسته و قصد داره رکورد 115 گل ديه گو مارادونا رو بشکونه کلّا هم نشون داده که نميخواد جدا شه و رو تصميمش سفت و سخته.. البته اگه بخواد بشه هم ميره اونجا که پول بيشتر بهش ميدن


عادل ترابت بازيكنQPR شديدا مورد نظر استعداد ياب هاي آرسنال قرار گرفته و انتقال اين بازيكن در زمستان امكان داره(اين بازيكن سابقه حضور در تاتي رو داره)


رئال مادرید هم به صف مشتریان ویلفرد زاها پیوسته و گفته میشه پیشنهاد 20 میلیون پوندی براش درنظر گرفته شده!!
خود زاها گفته دوست دارم در آینده وارد لیگ برتر بشم اما فعلا قصد ترک پالاس رو ندارم که ظاهرا دلیلش هم ترس از نیمکت نشینی تو این سنه.

بعد از زیر نظر گرفتن وضعیت ویلیام هیوز هافبک 17 ساله دربی کانتی توسط استیو راولی استعدادیاب باشگاه و تایید او آرسن ونگر قصد داره ژانویه پیشنهادی 4 میلیون پوندی براش ارائه بده


بازیکن دیگه ای که مدنظر آرسنال قرار داره آلوارو موراتا مهاجم 20 ساله رئال مادرید هست.
موراتا برای تیم های پایه اسپانیا بازی کرده و و برای زیر 19 ساله های اسپانیا تو 13 بازی موفق به زدن 11 گل شده و تو بازی این هفته رئال مقابل لوانته هم زننده گل دوم رئال بود.آرسنال که طی سال های اخیر کم تر روی بازیکن های سوئدی سرمایه گذاری می کرد بعد از اولسن و همچنین تست دادن چند بازیکن سوئدی دیگه دوباره قصد داره وضعیت دو بازیکن جوون سوئدی دیگه رو پیگیر بشه تا در صورت تایید برای آکادمی جذبشون کنه.
Jamaal Rage مهاجم 15 سال سوئدی وارد لندن شده تا دوره آزمایشی یک هفته ای رو در آرسنال بگذرونه.همچنین Hampus Dahlquist مدافع 15 ساله سوئدی که قرار بود ماه آگوست برای پشت سر گذاشتن دوره آزمایشی به آرسنال بیاد هفته آینده وارد لندن میشه تا این دوره رو بگذرونه.
گفته میشه مدافع با استعدادیه و ایجنتش آندرس کارلسون گفته از باشگاه های آرسنال، یونایتد، لیورپول، بایرن مونیخ، هامبورگ و آژکس پیشنهاد داره اما نمی تونه همه رو انتخاب کنه و باید اونی که احساس بهتری بهش داره رو انتخاب کنه


" The Express " نوشته ، مروان شماک به دلیل منظم بازی نکردن ، در حال برگشت به باشگاه سابقش بوردو هست


ارسنال با جنکو قرارداد 5 ساله جدید بست حقوق هفتگی 25 هزار پوند             میگن مزاکرات با تئو هم خوب داره پیش میره امیدوارم تمدید کنه که اصن حوصله اینکیو ندارم


میرور:
آرسنال میخواد تو ژانویه هزینه کنه و ادین ژکو و زاها در صدر لیست خرید ونگر هستن .
حس خوبی ندارم . چون والکات رفتنی میشه .الان والکات اگر بهترین بازیکنمون نباشه  حداق یکی از 3 تای برتره .و همچنان قرار نیست هجرت ستاره ها قطع بشه .


مربیه جدید کریستال پالاس جان هالووی گفته که میخواد ویلفرد زاها که یکی از اهداف زمستانیه ارسنال هستو تو تیم نگه داره(این خبر خوبیه چون نشون میده که ما واقعا دنبالش هستیم که اگر یه کم پا فشاری کنیم میتونیم بخریمش)


آرسنال و منچستر یونایتد هر دو به دنبال ستاره آلمانی و 20 میلیون پوندی تیم لورکوزن لاس بندر هستن . با این حال مدیر باشگاه لورکوزن گفته هیچ بازیکنی فروخته نخواهد شد .


آنتون زینگاریویچ مالک روس باشگاه ریدینگ گفته این باشگاه به آندری آرشاوین علاقه منده و یکی از 10 بازیکنی هست که تو لیست علاقه مندی های باشگاه قرار داره .


مهاجم 26 ساله تیم موناکو ابراهیما توره احتمال انتقال به لیگ برتر در سال 2013 رو رد نکرده . اون که در 28 بازی 23 گل به ثمر رسونده در گفتگو با لکیپ گفته :
بازی در لیگ برتر رویای منه و این خواسته منه . آیا در صورتی که از لیگ برتر پیشنهاد داشته باشم باز هم اینجا میمونم ؟ این بستگی به این داره که باشگاه رسما" چه تصمیمی خواهد گرفت . موناکو باشگاه بزرگیه ولی خواسته همیشگی من بازی در انگلیس بوده و برای مثال در آرسنال !


براندان راجرز هر گونه علاقه مندي ليورپول رو به تئو والكات تكذيب كرده و شايعات رو بي اساس خونده و اظافه كرده:
"هیچ چیزی در این مورد وجود ندارد،او بازیکن آرسنال است و پيشنهادي به اين بازيكن داده نشده."


به گزارش ایتالیا اسپورت آرسنال به دنبال خرید هافبک جوان کروات و 2 میلیون پوندی تیم آدریاتیچ اسپیلته ! این بازیکن که آنته روگولییچ نام داره متولد مارچ 1996 هست و منچستر سیتی هم به دنبالشه ! گفته میشه با توجه به خرید ایلیف در تابستون (دروازه بان مقدونیه ای) هیچ بعید نیست که این بازیکن 16 ساله شکار بعدی استعدادیاب های آرسنال در اون منطقه باشه ...


لوییس هولتبی هافبک تیم ملی آلمان و تیم شالکه 04 از لیگ انگیس پیشنهاد داره ! وکیلش میگه داشتیم در مورد امضای قرارداد 3 ساله جدید با شالکه بحث می کردیم و همه چیز هم خوب پیش می رفت ولی الان شرایط فرق کرده چون چندین پیشنهاد از انگلیس و اسپانیا دریافت کردیم و گفته موکلم باید تصمیم خودشو بگیره که تو آلمان به پیشرفت ادامه بده یا اینکه تجربه جدیدی رو در آغاز فصل شروع کنه . از ایتالیا و اینتر میلان هم پیشنهادی نداره و در کل ترجیح میده تو لیگ برتر یا لالیگا بازی کنه ...


____________________________________________________________


تا اینجا اخبار صرفا مربوط میشد به ارسنال ولی از اینجا به بعد مربوطه به حریفاش


مورینیو قصد داره دومین گل زنه تیمش رو با ستاره جوان منچستر یعنی چیچاریتو عوض کنه. گفته میشه هر دوی این بازیکن ها از نیمکت نشینی خسته شدن.


بارسلون داره سعی میکنه تا قرارداد جدیدی با لیونل مسی امضا کنه.


بالوتلی در راه بازگشت به میلان. این بار برای قرمز ها.


انژی در حاله اماده سازی پیشنهاده خود برای جذب اسنایدر


بوفون در استانه تمدید با بانوی پیر


اورتون و نیوکاسل در رقابت برای جذب دیامه


بارسا اعلام کرده ژاوی میتونه یه قرارداده مادام العمر با باشگاه امضا کنه


سانچز از حضور و شرایطش در نیوکمپ ناراضیه.


____________________________________________________________


ببخشید جمله بندی هام یکم ضایع بود. اخه هم طولانی بود هم دیر وقت.


 


 

 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa .R در 28/8/1391 | 16:55 گفت:

وای خدا اگه این ادین ژکو بشه چی میشه خدایی بازیکن توپیه

Fateme در 28/8/1391 | 15:10 گفت:

خیلی خیلی عالی بود ممنون

محمد مهدی در 26/8/1391 | 18:16 گفت:

من که کاری ندارم کی نوشته. من فقد این اخبار رو در اختیر دوستان قرار دارم

محمد حسین عبادی در 26/8/1391 | 14:39 گفت:

تا جایی که من میدونم کپی مستقیم ممنوع هست. اگر هم اینطور باشه که شما میگی پس 90% پست ها باید پاک بشه.
ما که خبر نگار یا رئیس سایت گل نیستیم
............
داداش گلم براي مثال همين خبر عادل ترابت رو خودم تو سايت GT نوشتم كه شما عيننا كپي زدي :
http://www.gunnerstrust.com/fa/topic-8.html
پست شماره9093

من خودم هيچوقت ناراحت نميشم از اينكه اطلاع رساني بشه ولي ديگران از اينكه پستشون عيننا كپي ميشه نارحت ميشن
به هر حال اميدوارم دلخور نشده باشي مهدي جون

محمد مهدی در 26/8/1391 | 14:26 گفت:

مهدي جون والا تا اونجايي كه ميدونم كپي از سايت هاي هم سو ممنوع هست
بخاطر اين ميگم
*********************
تا جایی که من میدونم کپی مستقیم ممنوع هست. اگر هم اینطور باشه که شما میگی پس 90% پست ها باید پاک بشه.
ما که خبر نگار یا رئیس سایت گل نیستیم

محمد حسین عبادی در 26/8/1391 | 09:56 گفت:

درسته عزیز. هر مقداریش ماله یکجاست. مشکلی داره؟
..............
مهدي جون والا تا اونجايي كه ميدونم كپي از سايت هاي هم سو ممنوع هست
بخاطر اين ميگم

محمد مهدی در 25/8/1391 | 22:08 گفت:

داداش اگه اشتب نكنم اين خبرارو در ((اخبار و شایعات نقل و انتقالات)) سايت جي تي ديدم
********************
درسته عزیز. هر مقداریش ماله یکجاست. مشکلی داره؟

محمد حسین عبادی در 25/8/1391 | 19:24 گفت:

داداش اگه اشتب نكنم اين خبرارو در ((اخبار و شایعات نقل و انتقالات)) سايت جي تي ديدم

alireza در 25/8/1391 | 17:58 گفت:

یعنی چی 25تا به جنکینسون چقدر کم !!!! بازیکنی که با پیشرفت خارق العادش همه رو به تحسین واداشته جنک کم کمش باید 40 50 هزارتا تو هفته بگیره مگه چیش ازون جوروی احمق کمتره یکی از مشکلات اصلی آرسن ونگر اینه که نمیتونه دستمزدها رو مدیریت کنه الان بازیکن احمقی مثل جورو که هر بار بازی میکنه تیمو به تنهایی کله میکنه باید بیشتر از جنک حقوق هفتگی بگیره درکل ونگر اگه بازیکنای ضعیفشو مثل رمزیو جورو و.... بازیکنای همیشه نیمکت نشینشو مثل اسکیلاچی مروان چاماخ و بازیکنای همیشه مصدوم مثل دیا بیو فابیانسکی و روسیچکی رو بفروشه با پول فرششون ویه مقدار پولی که باشگاه میده هم میتونه یکی دو بازیکنه خوب بخره هم میتونه بجای دستمزدایی که به اینا بده اون دستمزدارو به بازیکنای خوبمون مثل ولکات بده که بخاطر 30_40 هزار پوند بیشتر در هفته نذاره نره

توپچی جنوب در 25/8/1391 | 15:49 گفت:

مرسی از پست خوبت
فقط ولاکات تمدید کنه و یه هافبک دفاعی بگیریم.
و چند تا بازیکن خوب واسه آکادمی کافیه چون این ها همه شایعه است کاوانی و آرسنال!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

رامتين كاوياني در 25/8/1391 | 14:44 گفت:

دمت گرم
ارسنال به ی هافبک دفاعی تنومندو قویی نیاز داره با مدافع چپ که در نبود گیبس بازی کنه اندره سانتوس که شوته
به نظر من اینا از خرید مهاجم خیلی ضروری تره چون ما تو گل زدن مشکل نداریم تو بازی نگه داشتنو گل خوردن مشکل داریم

parsa در 25/8/1391 | 14:01 گفت:

مرسی
عالی بود

محمد مهدی در 25/8/1391 | 13:57 گفت:

بابا ارسنال همیشه شایعه دور و ورش زیاد بوده. البته فک کنم فعال ترین تیم نقل انتقالات هم خودمون بودیم تو این چند سال. فروش ستاره ها و خرید های اجباری.

Ashkan در 25/8/1391 | 13:36 گفت:

Kash bender o begire

Morteza Bauer در 25/8/1391 | 13:23 گفت:

مرسی داداش از پستت.من به این شایعات اصلا دل نمیبندم تا بازیکنی نیاد با پیراهن باشکاه عکس بگیره باورم نمیشه.فقط امیدوارم ولکات تمدید کنه.

ArSeNaL در 25/8/1391 | 11:35 گفت:

دادش مرسی از پستت

محمدرضا در 25/8/1391 | 11:32 گفت:

من از وقتی طرفدار آرسنال شدم که فکر کنم یه 8 یا 9 سالی میشه همیشه آرزوی یه خرید بزرگ رو داشتم ولی هیچ وقت اتفاق نیوفتاد !! ولی امیدوارم تو ژانویه یه بازیکن خوب که واقعا بتونه به تیم کمک کنه رو بخریم .

sepehr najafian در 25/8/1391 | 11:16 گفت:

زاها رو بگيريم.بعد دوباره قرضش بديم به پالاس

nima در 25/8/1391 | 08:23 گفت:

من کلا تصمیم گرفتم زیاد به شایعات توجه نکنم چون شایعات در مورد آرسنا همش اشتباه!!!!!
علی جان با یه بار نوشتن هم میفهمیدیم هااااااا

ali در 25/8/1391 | 07:52 گفت:

بازی زنده از شبکه 3
بازی زنده از شبکه 3 پخش میشود بجه ها
اینم مذرک
varzesh3.com

ali در 25/8/1391 | 07:52 گفت:

بازی زنده از شبکه 3
بازی زنده از شبکه 3 پخش میشود بجه ها
اینم مذرک
varzesh3.com

ali در 25/8/1391 | 07:52 گفت:

بازی زنده از شبکه 3
بازی زنده از شبکه 3 پخش میشود بجه ها
اینم مذرک
varzesh3.com

ali در 25/8/1391 | 07:52 گفت:

بازی زنده از شبکه 3
بازی زنده از شبکه 3 پخش میشود بجه ها
اینم مذرک
varzesh3.com

ali در 25/8/1391 | 07:52 گفت:

بازی زنده از شبکه 3
بازی زنده از شبکه 3 پخش میشود بجه ها
اینم مذرک
varzesh3.com

ali در 25/8/1391 | 07:49 گفت:

باری آرسنال زنذه از شبکه 3

masoud mahmudpur در 25/8/1391 | 06:22 گفت:

مرسی.عالی بود.فقط امیدوارم وولکات نره

آرمان الهیاری در 25/8/1391 | 03:12 گفت:

عالی بود
دمت گرم
تو این قحطی بلاگ خوب موقعی بلاگ دادی؛