فک کنم هولتبی ارسنالی بشه.

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 210,925 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فک کنم هولتبی ارسنالی بشه.


این خبر از کانون طرفداریه بایرن به دستم رسید.


اونا که خوب نفوذ لو رو میدونستن میگفتن احتمال 99% میاد ارسنال

Fcbayern.ir - به نظر می آید لوئیس هوتبی به همراه هونتلار به هدف اصلی آرسن ونگر در فصل نقل و انتقالات زمستانی مبدل شده است.باشگاه اول شهر لندن که با رقیبانی سرسخت همچون اینتر و لیورپول نیز در این راه مواجه شده است به هرکاری دست میزند تا بتواند هوتبی را تصاحب نماید.

به گزارش وب سایت رسمی کانون هواداران بایرن مونیخ در ایران و به نقل از شبکه sky آلمان آرسن ونگر از یواخیم لو سرمربی تیم ملی آلمان درخواست نموده تا لوئیس هوتبی را راضی به آمدن به شهر لندن نماید.شایان ذکر است یواخیم لو روابط بسیار صمیمانه ای با خوزه مورینیو سرمربی رئال و آرسن ونگر و سر الکس فرگوسن سرمربیان دو باشگاه آرسنال و منچستر یونایتد دارد.

یواخیم لو قبلا نیز به آرسنال در امر خرید پر مرته ساکر و لوکاس پودولسکی کمک کرده بود. لو به این دو ملی پوش آلمانی توصیه کرده بود آرسنال یکی از بهترین باشگاه ها برای ادامه حیات فوتبالی آنها محسوب می شود و آن دو نیز به راحتی به آرسنال پیوستند.لو جز معدود مربیان ملی جهان است که بازیکنان ملی پوش از وی حرف شنوی بسیار زیادی دارند.این بار نیز ونگر و مدیران آرسنال روی کمک یواخیم لو حساب ویژه ای باز نموده اند.

هوتبی که قراردادش در پایان فصل جاری به اتمام میرسد هرگونه مذاکرات تمدید قراردادی را رد نموده و تاکنون نیز با مدیران شالکه به توافق نرسیده است و به نظر میرسد به احتمال بسیار قوی قصد دارد شالکه را ترک نماید.اینتر میلان ،لیورپول و اورتون نیز کاپیتان زیر 21 ساله های آلمان را می خواهند

22:47تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیرآرسنال در 10/9/1391 | 19:25 گفت:

Number One

حمید پیرنیا در 10/9/1391 | 15:56 گفت:

سید محمدرضا پستش هافبک هجومیه ولی هافبک چپم میتونه بازی کنه ولی فیزیکش ضعیفه به نظر من بدرد لیگ برتر نمیخوره.

parsa .R در 10/9/1391 | 15:29 گفت:

dash ali .dari vari bish nist na pish nist

سید محمد رضا در 10/9/1391 | 14:12 گفت:

واقعا نگفتی پستش چیه یا من ندیدم؟؟!!!!!!!

حمید پیرنیا در 10/9/1391 | 12:49 گفت:

من بازیشو دیدم زیاد خوشم نیومد. استیلش خیلی بده. گوتزه یه چیز دیگست در حد اوزیل و گوتزه نیست و بعید هم میدونم بشه. به نظر من زاها رو بخریم خیلی بهتره چون رئال و من یو و سیتی هم دنبالشن

ali در 10/9/1391 | 12:20 گفت:

dorogeh

ali در 10/9/1391 | 12:20 گفت:

dari vari pish nist

Morteza Bauer در 10/9/1391 | 01:17 گفت:

بازیشو ندیدم.هونتلار خوبه بیاد.اینم اگه میاد امیدوارم به دردمون بخوره
گوتزه هم شایعس عمرا ارسنال اینقد پول بده.الکی جو ندین.بازیکن خیلی خوبیه خیلی قبولش دارم.ولی ارسنال اینقد پول نمیده

محمد مهدی در 10/9/1391 | 00:56 گفت:

محمدمهدی جون؛اینا همه ش شایعه س
1مدت که بگذره به این شایعات و نیومدن بازیکن خوب به تیم عادت میکنی
***************************
اخی. چه با بغض گفتی ارمان.
اخه موقع اومدن پولدی هم لو مصاحبه کرده بود.
ولی گوتزه که در حده شایعه هم نیست. گفتم دوره هم یادی از قدیما کنیم

آرمان الهیاری در 10/9/1391 | 00:51 گفت:

محمدمهدی جون؛اینا همه ش شایعه س
1مدت که بگذره به این شایعات و نیومدن بازیکن خوب به تیم عادت میکنی

میثم در 10/9/1391 | 00:48 گفت:

اتفاقا تو تابستون هم زمزمه های برای اومدنش بود و خودش بطور رسمی گفته بود آرسنال رو دوست ذاره و پدرش هوادار سر سخته اورتونه
بازیکن خوبیه

Ashkan در 10/9/1391 | 00:26 گفت:

Holtby kheiili Khube

علی آقاشاهی در 10/9/1391 | 00:24 گفت:

با googletranslate ؟؟؟؟

:دی

good luck

محمد مهدی در 10/9/1391 | 00:11 گفت:

خبر فوری
بازیکن خط میانی بوروسیا دورتموند ماریو گوتزه بند آزادی 30میلیون پوند است.
بند تنظیم شده است که در ماه ژوئیه به پایان برسد و یک پیشنهاد نوشته شده است، نیاز به آوریل به قهرمان بوندسلیگا را مشاهده کنید. گوتزه بلند مدت هدف آرسنال است که از طریق سیستم جوانان در دورتموند آمد.
دورتمند به 30 میلیون پوند راضیه بقیش با باشگاه

آرمان الهیاری در 10/9/1391 | 00:09 گفت:

به امید انتخاب شدن باشگاه به عنوان بهترین تیم جهان(البته عمرا اول بشیم)

محمد مهدی در 10/9/1391 | 00:01 گفت:

وبسایت ARSENAL.COM به عنوان بهترین سایت ورزشی سال انتخاب شد
ایول اینم یه افتخاری واسه ما آرسنالی ها
هر لایک به عشق اسم آرسنال

masoud mahmudpur در 9/9/1391 | 23:49 گفت:

جونم محمد مهدی

محمد مهدی در 9/9/1391 | 23:48 گفت:

بازیش در حده گوتزه نیست ولی خب خیلی با استعداده. با این همه استعداد جوون تو المان رسیدن به تیم ملی زیر 21 سال باید سخت باشه چه برسه به این که کاپیتانشون هم باشه

مهدی افسرده در 9/9/1391 | 23:45 گفت:

حالا بازیش چه جوریاس؟

آرمان الهیاری در 9/9/1391 | 23:34 گفت:

بازیش رو ندیدم
اگه میخواد بیاد؛خداکنه به درد بخور باشه
ولی اگه امویلا بیاد بهتره