کسی خبر خوبی داره؟

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 212,553 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کسی خبر خوبی داره؟

حوصله کنید بخونید زیاد وقت نمیگیره...
حوصله کنید بخونید زیاد وقت نمیگیره...

کسی خبر خوبی داره؟

6سال پیش یه ستاره ی جوون آوردیم،6سال گذشت، به آماده ترین فصل خودش رسید،دیگه وقتشه که ازش استفاده ببریم،میگیم بیا تمدید کن ، میگه رفتنیم!
...
والکات تمدید نکرده میخواد بره، رییس استرلینگ و به عنوان جانشینش در نظر گرفته، استرلینگ قراردادش و با لیورپول تمدیدکرد! اونم 5سال
خط حمله مشکل داره مهاجم میخوایم، هونتلار سطح بالا و ارزونه، رییس شالکه گفت هونتلار فروشی نیست!
میگیم اشکال نداره یورنته رو میاریم،یورنته میگه میخوام از بیلبائو برم،خبر تکذیب میشه، یورنته میگه آینده من و بیلبائو بهم گره خورده!
PSG به سانیا پیشنهاد داد تابستون، سانیا رد کرد، میگیم بیا تمدید کن، سانیا امضا نمیکنه
اول فصل کل کل میکنیم با طرفدارای چلسی و دوتا منچسترا میگیم امسال دیگه لیگ مال ماست،الان دعا میکنیم جزء 4تا باشیم،اونا میگن برید در حد کل کل با ما نیستید برید با تاتنهام و اورتون و نیوکاسل کل کل کنید!
میگیم ما همیشه بالا سر تاتنهامیا بودیم و 5تا 5تا بهشون میزنیم،تاتنهامیا میگن اگه جدولو نگاه کنی میبینی 2 پله زیر مایید!
فصل نقل و انتقالات نزدیک میشه،میریم 1000 جا اخبارو دنبال میکنیم ، 15 تا گزینه اسم میاریم،5 تا شون میگن چون آرسنال جام نمی گیره نمیایم،5 تاشونو باشگاهای دیگه ازمون میدزدن چون دس دس کردیم،5 تاشون باشگاشون پیشنهادمونو قبول نمیکنه چون مبلغش کمه و رییسا زیادش نمی کنن، آخرش اگه کسی بیاد 16 امی میاد!
10-12 ساله که بودیم بزرگترا میگفتن طرفدار کجایی؟ میگفتیم آرسنال،میگفتن چرا؟ میگفتیم تیری آنری، دنیس برگکمپ،تونی آدامز و ...، الان 10-12 ساله ها اسم آرسنالم نمی شنون چه برسه به طرفداری............

آقا من که رسما افسرده شدم کسی خبر خوبی داره؟؟؟؟؟؟؟


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 12/9/1391 | 22:51 گفت:

ارش به جز اون حرف اول حمید(حمید خجالت بکش-دوستانه و محترمانه میگما) بقیه حرفاش به دلایل نا معلوم و عجیبی که سالی یه بار اتفاق میفته درسته(دوستانه و محترمانه عرض کردم)

آرش فتاح زاده در 12/9/1391 | 22:16 گفت:

هيچ جوابي برات ندارم چون بحث كردن و نظر دادن بلد نيستي(دوستانه و محترمانه گفتم)

hamid saadi در 12/9/1391 | 19:48 گفت:

و اینم توجیه قشنگه ونگر برای تیمی که ادعا میکنه این تیم جز بزرگترین تیمهای دنیاست و با همه تیم ها میتونه رقابت کنه.
بهتر بود که کار را 0-0 تمام می کردیم اما در نهایت برای به دست آوردن 0-0 به اندازه کافی محتاط نبودیم.
تو رو به قرآن این حرفو یا مشابه این حرفو از زبون فرگوسن شنیدید یا اون مورینیو.
پس فرقشون با این ونگره احمق چیه.اونا جاه طلبن. اونا جام میخوان ولی ونگر چی میخواد من که نمیدونم دیگه قاطی کردم.
میگه جام میخوام اونم همشون رو ولی عملکردش دقیقا برعکسه حرفاشه

hamid saadi در 12/9/1391 | 19:45 گفت:

اينكه جنكينسون سوتي داد تقصير ونگره؟؟
اينكه داور پنالتي نمي گيره چطور؟؟
تقصيره ونگره؟؟
يا سوتي ورما تو بازي با من يو؟؟
--------------------------------------------------------
احمق جان(البته دوستانه گفتم ها) جنکینسون سوتی داد کاملا تغصیر ونگره.
چون وقتی که دنی آلوز تو سویا بود نخریدش.چون وقتی میتونست مایکون رو بخره نخرید و به جاش این احمق رو آورد.
پنالتی نگرفتن هم فقط یه توجیهه که هوادارا برای تسکین خودشون بهش رو میارن.
سوتی ورمائلن.سوتی داور سوتی خیلی های دیگه و هرچیزی که به این تیم بستگی داره تغصیر ونگره.
چون ونگره که تیم رو هدایت میکنه چون ونگره که براش هدف گزاری میکنه چون ونگره که حرف اولو آخرو توی این تیم میزنه

ali jamshidi در 12/9/1391 | 13:25 گفت:

محمد مهدي عزيز حرف دل خيلي از ما ها رو زدي. ولي جز صبر فكر نكنم كاره ديگه اي از ما ساخته باشه.

محمد مهدی در 12/9/1391 | 00:22 گفت:

احسان از بدبختی دارم میخندم

محمد مهدی در 12/9/1391 | 00:20 گفت:

مروان فلینی-لیتون بینز و ماریو گوتزه یا کاکا رو باید خرید+فالکائو
************************
ای جان. یه ابمیوه هم واسه من بخر
________________________________________________
تو جهنم یه چوب داغ بر میدارم از طرف سردش میکنم تو ک...ن رابین !!!!!!!!!!!!
************************

________________________________________________

ehsan zoola در 12/9/1391 | 00:15 گفت:

من یه سوال دارم

خدا وکیلی این حرص و جوشایی که ونگر میخوره واقعیه ؟ به قران اگه ما هوادارای بد بخت سرکاریم یکی بهمون بگه

بخدا سرعت 140 تا با پراید ادم کش 100 کیلومتر راه رو اومدم ک حداقل به اخر بازی برسم میبینم این تتیجشه

اخه یعنی چی؟ کیه که به داد دل ما هوادار برسه

بابا منچسترم تو بازی با وستهم همینجور بازی کرد ولی 1-0 برد اخه چرا ما از این بردا نمیاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خدایا به داد ما هوادارای ارسنال برس


محمد مهدی در 12/9/1391 | 00:10 گفت:

فقط میتونم بگم متاسفم من تو سایتای دیگه رفته بودم.....منظورم سایتهای تیمهای دیگه خارجیه.....! تموم افتخارم این بود که فقط تو این سایت حرفهای رکیک زده نمیشه....من با مسءولین سایتم اقای احمدی.... و حتی دیگر کاربران سایت...... ما تو این سایت باید ظرفیت باخت رو در خودمون ایجاد کنیم قرار نیست که همه بازی ها رو ببریم تازه اگه هم باختیم دلیل نمیشه هر جی تو ذهنمون اومد بیاریمش تو سایت بنویسیم ما هم خیلی اعصابمون خورد و داغون بود جواز داریم هر جی بگیم این سایت کاربر بانوان داره اقای نسبتا محترم ناموس خودت تواین سایت اگه بود این حرف میزدی شرمنده بچه ها ما هم فعلا خداحافظ .... خداحافظ همگی ........! خداحافظ سایت.....!شرمنده بدی و خوبی دیدید عفو کنید .....یا حق..
__________________________________________________________________________
اخه اینجوری چی درست میشه؟ یعنی اگه رفتی ازادی دوتا فهش شنیدی دیگه ازادی نمیری؟

محمد مهدی در 12/9/1391 | 00:05 گفت:

اينكه جنكينسون سوتي داد تقصير ونگره؟؟
اينكه داور پنالتي نمي گيره چطور؟؟
تقصيره ونگره؟؟
يا سوتي ورما تو بازي با من يو؟؟
---------------------------------------------------
نه داداش.بیا منو بزن.
من مقصرم که جنکینسون رو خریدم جانشین سانیا.یا بهترین مدافع تیمون ورمالن (غیر آماده) هست.
یا این که اسلحه کذاشتم رو پیشونی ونگر که نصری و سانگ و فابرگاس و بفروشه.جاش ژروینیو و سانتوس و ژیرود رو بخره.
بازم بگم....
داوری همیشه هست و خواهد ماند.
__________________________________________________________________________________
دمت جیییییییییییییییز

محمد مهدی در 12/9/1391 | 00:03 گفت:

استرلینگ هنوز تمدید نکرد
اینم خبر خوب
احتمال زیاد معاوضه والکات استرلینگ اتفاق بیوف
***********************
الان این خوبه؟؟. اون در صورتی میاد که ولکات بره
_________________________________________
مهدی جون .....
باور میکنی من تا الان نمیدوستم تیم بازی داره امروز ؟؟؟
بخدا با این سیاست ها باشگاه خودش و هواداراش رو ناامید میکنه
**********************
علی جون....
چی بگم والا. راجبه منچسترم درس میگی. نصفشونم رابین خودمونه
____________________________________________________
من ناگهان به دلم افتاد که ای کاش بریم داوید ویا رو بخریم :دی این خبر خوبیه؟
آها راستی اسنایدرم فروشیه. ونگرم که می‌خواد دوتا بازیکن باکیفیت بخره. همین دوتا چطورن؟
**********************
به انصاریفرد و اقازمانی هم رازیم.
___________________________
اينكه جنكينسون سوتي داد تقصير ونگره؟؟
اينكه داور پنالتي نمي گيره چطور؟؟
تقصيره ونگره؟؟
يا سوتي ورما تو بازي با من يو؟؟
**********************
یکی این دوستمون رو قانع کنه
__________________________
کجایی آرسنال 2005 که یادت بخیر!!!!
**********************

________
سروش:درست میگی
________________

alireza در 11/9/1391 | 22:55 گفت:

یه زمانی افتخار میکردم که سرمربی باشگاهم ونگر باشه و به خودم میبالیدم ولی الان دقیقا حالت بر عکسشم متنفرم از این که سرمربی باشگاه محبوبم این باشه بچه ها باید قبول کرد ونگر دیگه دورش تموم شدست ونگر تفکراتش هنوز تو ده ساله پیش مونده ولی یکی مثل فرگوسن هرسال با تیمش آپدیت میشه و هر سال برای فتح جام ها تشنه تر میشه انگار که تازه اول مربیگریش هست
من دو سال پیش تو یکی از مصاحبه هاش خونده بودم که خودش میگفت جام رو بخشی از (تاکید میکنم بخشی از)موفقیت هر فصل میدونه در حالی که کسایی مثل مورینیو و فرگوسن فصل بدون جام رو یه فصل نامید کننده میدونن

parsa .R در 11/9/1391 | 22:36 گفت:

بچه ها تو پیجش میگن خواهشا برو بذار یکی دیگه بیاد شانسشو امتحان کنه

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 22:35 گفت:

خواهش میکنم پارسا جان...

parsa .R در 11/9/1391 | 22:33 گفت:

مرسی امیر

alireza در 11/9/1391 | 22:32 گفت:

این ونگری که من میشناسم مغرورترینو خودخواه ترین آدمیه که من دیدم نه تنها بازیکنه خوب نمیخره بلکه به خاطر خودخواهیو یه دنده بودنش که میخاد به هوادارا بفهمونه هرچی من میگم درسته و مرغ یه پا داره ولکاتو سانیا رو هم میفروشه

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 22:28 گفت:

این پیجشه ولی به انداره کافی تحقیر شده.کاری نکنید سکته بزنه وسط فصلی
https://www.facebook.com/pages/Arsen-Wenger/110787537088?ref=stream

parsa .R در 11/9/1391 | 22:22 گفت:

امیر جان بگو پیجش چیه منم برم فوش بدم

jafar در 11/9/1391 | 22:18 گفت:

چه فوشی میدن؟

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 22:16 گفت:

اوه اوه.صفحه فیس ونگر چه خبره.چه فحشهای رکیکی که دارن بهش میدن.فکر کنم فردا به فکر خرید مسی بیفته...

مجتبی عابدی در 11/9/1391 | 22:16 گفت:

ارسنال نابود شده خیلی وقته . از همون باخت به بیرمنگام فینال اتحادیه .

jafar در 11/9/1391 | 22:14 گفت:

و از همه مهم تر زنده باد آرسناااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااال

jafar در 11/9/1391 | 22:12 گفت:

اگه بریم دسته دو حرفم عوض نمیشه زنده باد ونگر کبیرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

مجتبی عابدی در 11/9/1391 | 22:10 گفت:

من عاتشق ارسنال میمونم شمام میمونین . عمراااااااااا بشه از ارسنال دل کند .

مجتبی عابدی در 11/9/1391 | 22:08 گفت:

تو جهنم یه چوب داغ بر میدارم از طرف سردش میکنم تو ک...ن رابین !!!!!!!!!!!! .

مجتبی عابدی در 11/9/1391 | 22:06 گفت:

کنار خودم ببینم .

مجتبی عابدی در 11/9/1391 | 22:05 گفت:

منم افسردم . علی اخر عشق : جهنم تو همین دنیا میبینی . من چوب خوردم شما دیگه چوب نخور . عشق اول ک خدا بعد ارسنال ( اینم افسردم کرده ) !!!! بعد ورزش حرفه ای . دختر جماعت مخصوصا خوشگلش قبل از زلزله مهیب ترین بلای دنیاس . منتظر اخر زمونم برم جهنم لا اقل سوختن رابین و کنار خودتم ببینم !!! .

ali در 11/9/1391 | 22:04 گفت:

اشتباه شد من اونو دوست دارم اما سیاستش رو نه

ali در 11/9/1391 | 22:03 گفت:

اشتباه شد من اونو دوست دارم اما سیاستش رو نه

ali در 11/9/1391 | 22:03 گفت:

اشتباه شد من اونو دوست دارم اما سیاستش رو نه

ali در 11/9/1391 | 22:01 گفت:

من ونگر دوست ندارم اما سیاستش نه واقعا مربی خوبی است اما سیاست باشگاه رو ....

alireza در 11/9/1391 | 22:01 گفت:

بچه ها یه دعا میکنم اونایی که موافقن لایک کنن ای خدااااا..... مارو ازدست این ونگر احمق نجات بده یه کاری کن یا مدیرای احمق تر از ونگر برکنارش کنن یا خودش بذاره بره دیگه بخدا خسته شدیم یعنی چی آخه ؟؟15 بازیو فقط 5 برد حتی همین سوانسیو وستبروم و وستهام که نصف بازیکنای مارو ندارن بردهاشون ازما بیشتره تو جدولم ازما بالاترن (دیگه ما از اونا که بی بازیکنتر نیستیم) من خیلی از نظراتو میخونم یعنی بعضیا بیخود و بی جهت از ونگر حمایت میکنن وقتی یکی مثل رمزی خاک برسر (که البته تو این بازی شانس آووردیم که نبود وگرنه 4تایی میشدیم) انقد بد بازی میکنه چرا همش باید بهش بازی بده حتی به قیمت اینکه تیم 10ها امتیاز از دست بده تا شاید یه روزی به یه ستاره تبدیل بشه؟؟؟؟

چرا وقتی اکثر ماها میدونیم که جروینیوی خنگ اگه یه ذره هم بدرد بخوره بدرد وینگ چپ میخوره ولی ونگر که بهترین مربی
دهه انتخابش کردن نباید بدونه اگه پارسال میدیم که خیلی از بازیها عقب بودیم نتیجه رو بر میگردوندیم به خاطر این بود که یه تموم کننده ی عالی داشتیم که خیلی از پاسا رو به گل تبدیل میکرد الان تموم کننده عالی ما پولدیه ولی ونگر به جای اینکه اون گاگولو بذاره چپ پولدیو بذاره نوک دقیقا بر عکس اینکارو انجام میده که به نظرمن 40_50 درصد از زهر خط حمله رو میکشه با این کارش
و در آخر شعار من از این به بعد اینه........4_5سال هفتم هشتم شدن تو لیگ بدون ونگر ولی دوتا جام حذفی گرفتن بهتر از 70 سال بدون جام با ونگرو فقط صعود به لیگ قهرمانان وحذف تو دور اول یا دوم حذفیه(چون مطمئنم 70 سال که خوبه 700ساله دیگه هم آرسنال با ونگر جام بگیر نیست با این تفکرات بدویش مگه اینکه معجزه ای بشه)

Arsenalito در 11/9/1391 | 21:57 گفت:

برو بمیر ونگر ، تا شاید اینطوری از دستت خلاص بشیم.7 ساله همش با شدن و نشدن سپری کردیم ولی.....

ali در 11/9/1391 | 21:56 گفت:

نمیدونم باید چه کرد 7 سال بدون جام رفتن ستاره ها و موفق شدن اونها و...کل کل با بارسایی ها رئالی ها ومنچستری ها و........

jafar در 11/9/1391 | 21:53 گفت:

امروز بدجور مریض بودم نتونستم درسامو خوب بخونم این آرسنال هم باخت حالمو گرفت دوستم هم که رئالی هست بهم اس ام اس زده تسلیت میگه باختو از همه جا سوختم

ali در 11/9/1391 | 21:52 گفت:

اره واقعا

jafar در 11/9/1391 | 21:51 گفت:

بسوزد این عشق که پدر آدمو در میاره

ali در 11/9/1391 | 21:47 گفت:

اما نمیتونم ولش کنم اما دارم دیوونه میشم چیکار کنم

ناصر در 11/9/1391 | 21:46 گفت:

دارم الکی دل خودمو صابون میزنم جعفر جان،وگرنه خبری نیست که نیست.

ali در 11/9/1391 | 21:46 گفت:

نه بابا دختر های الان همه فاسدا منم عاشق تیمم یعنی عاشق

jafar در 11/9/1391 | 21:45 گفت:

یه خبر باحال تماشاگرای آرسنا تیمو هو کردن بهترین خبر امروز

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 21:45 گفت:

خدا شاهده امتحان سنگین بیوشیمی دارم ولی نشستم بازی رو نگاه کردم.ما جون و وقتمون رو گذاشتیم وسط و آرسنال ناکامیهاش رو.واقعا ترکیب ضعیف شده.کسی نیست تفاوت ایجاد کنه...واقعا سیاست ون پرسی الان معلوم میشه...فکر کنم آرسنال امسال تر زده و احتمالا زیر رده 10 تموم کنیم.پارسال هم ون پرسی بوده که تا سوم آمدیم بالا.خدا دور حذفی لیگ قهرمانان رو بخیر کنه.فقط آماری نشیم که آبروی آرسنال ریخته و دیگه در حد تاتنهام احترام برامون قاۀل نیستن.

T.Vermaelen در 11/9/1391 | 21:44 گفت:

عزیزم ما هم 7تا به ردینگ زدیم
این که دلیل نمیشه یه تیمی که هجومی بازی میکنه مثه ردینگ رو مقایسه کنید با اورتون و سوانسی و استون ویلا و .....

ناصر در 11/9/1391 | 21:43 گفت:

کسی گل ون پرسی که چهارشنبه هفته گذشته به وست هم زد رو دید؟
دریبلش خیلی شبیه همون گل زیبای برگمپ کبیر بود.
آدم از این چیزا میسوزه،بد میسوزه!!!!

farshad در 11/9/1391 | 21:43 گفت:

منچستر پنجمی رو با ون پرسی زد اما کمک داور گل رو ندید

jafar در 11/9/1391 | 21:42 گفت:

علی اگه من جات بودم فقط زیدم رو میچسبیدم

jafar در 11/9/1391 | 21:41 گفت:

ناصر اگه کم وکسری داره لیستت بگو به بروبچ میگم همشون رو بخرند ژانویه ونگر میخواد منو بخره پدیده شم برم پرسپولیس )

ali در 11/9/1391 | 21:40 گفت:

اره فان رسی گل زد تا کی من این قدر عاشق زیدم نیستم که ارسنال دوست دارم

jafar در 11/9/1391 | 21:39 گفت:

حالا تیم داغون ما بهترین گلزنش والکاته خاک تو سر این باشگاه

ناصر در 11/9/1391 | 21:39 گفت:

ولی با همه ی این مسائل و مشکلات طرفدارشم و ولش نمیکنم.از 1998 بودم تا آخر عمرم هم میمونم.
امیدوارم ژانویه یه تکون اساسی بخوریم.
مروان فلینی-لیتون بینز و ماریو گوتزه یا کاکا رو باید خرید+فالکائو

parsa .R در 11/9/1391 | 21:39 گفت:

تورو خدا نگاه کن بازی شد 4-3 الن اگه ارسنال بود به خودش میرید

ناصر در 11/9/1391 | 21:39 گفت:

ولی با همه ی این مسائل و مشکلات طرفدارشم و ولش نمیکنم.از 1998 بودم تا آخر عمرم هم میمونم.
امیدوارم ژانویه یه تکون اساسی بخوریم.
مروان فلینی-لیتون بینز و ماریو گوتزه یا کاکا رو باید خرید+فالکائو

شایان در 11/9/1391 | 21:39 گفت:

خبر های خوب!‏!‏ احتمالا ونگر بعد باخت رک گفته: وقتی روغن ترمز نداشتیم!‏ مثل قبلا که گفته بود باکمون خالی بود!!!‏ اگه امسال هم قهرمان بشیم با ونگر،من دیگه این سخنور ناسخ رو نمیپذیرم!‏

jafar در 11/9/1391 | 21:38 گفت:

گلهای منچستر رو رونی(2تا) اندرسون و فان پرسی (1) زدند

jafar در 11/9/1391 | 21:36 گفت:

اینم اثباتش منچستر 4 ردینگ 3

farshad در 11/9/1391 | 21:36 گفت:

4-3 منچستر

jafar در 11/9/1391 | 21:36 گفت:

ای کاش ای کاش الان که نبرد منچستر هم امشب میبره الان مساویند آرسنال هم امسال جزو 7 تیم برتر لیگ میشه

T.Vermaelen در 11/9/1391 | 21:32 گفت:

آره اگه برده بودیم عالی میشد...الان تاتنهام بهترین بهره رو از این هفته می بره
بازی ناجوری بود.... داور هم خداییش داغون کرد بچه هارو
الان نگاه منچستر عقب بود داور دقه 23 براشون پنالتی گرفت مساوی شدن
پنالتی نمیگیرن داورا واسه آرسنال

ناصر در 11/9/1391 | 21:30 گفت:

where are we going?
Just GOD knows

sepehr najafian در 11/9/1391 | 21:29 گفت:

با توجه به تساوي اورتون سيتي باخت چلسي و احتمال از دست دادن امتياز توسط يونايتد با برد تو اين بازي ميتونستيم چي کارا بکنيم

parsa .R در 11/9/1391 | 21:28 گفت:

یاااااااااااااااااااااااا علللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییی 3-2 اونم تو کمتر از 30 دیقه باور کنین یگه منچستر ببازه خودمو میکشم ینی سیتی مساوی چلسی باخت یونایتد هم ببازه ارسنال میبرد چی میشد یند واقعا بر میگشتیم به جدول ولی حالا برن بمیرن بدبختا

T.Vermaelen در 11/9/1391 | 21:27 گفت:

چی بگیم با این خط حمله ای که داریم نمیشه به این تیم های سرسخت لیگ برتر گل زد

حامد نوری در 11/9/1391 | 21:27 گفت:

هركي ميگه ميرم ديگه نميام ، برمي گرده پيش خودمون شايد با نام كاربري ديگه اي وارد سايت بشه و نظر بده ، آخه از آرسنال هيچكي نميتونه دل بكنه .خودم ١٠ ساله با اين برد وباختا زندگي كردم چه قبل ازدواجم و چه بعد از بچه دار شدنم هنوز عاشق اين تيمم . هنوزم خيلي اميدوارم با خريد چند تا بازيكن درست حسابي دوباره به جاده ليگ برگرديم.

sepehr najafian در 11/9/1391 | 21:25 گفت:

ردينگ3-2منچستر.
عجب بازي ايي الان دقيقه ي 25 بازيه

T.Vermaelen در 11/9/1391 | 21:25 گفت:

وای چه بازی شده

T.Vermaelen در 11/9/1391 | 21:24 گفت:

ردینگ 3..... منچستر 2

sepehr najafian در 11/9/1391 | 21:22 گفت:

الانم 2-2 شدن.

ناصر در 11/9/1391 | 21:21 گفت:

آرسن ونگر که هر چی روی الاغ رو کم کرده!!!
حیف نون یه مشت مشنگ خریده که بازی بلد نیستن.
یه موی فرگوسن به صدتای این یارو میارزه!!!!
فرگوسن دو سال پشت سر هم جام نیاره،سال سوم جلوی در اصلی ورزشگاه خودشو حلق آویز میکنه!!!

اینا رفقای آرسنالیم هستن که منتظرن به ونگر یه درس حسابی بدن

parsa .R در 11/9/1391 | 21:21 گفت:

جان من نگاه کنین تیم به این میگن منچستر 1 خورد در عرض 10 دقیقه 2 تا زد اون وقت ما گل که نمیزنیم هیچ تازه گلم بخوریم بچه ها میرینن به خودشون مگه میتونن بازی رو مساوی کنن یا ببرن اون دفعه هم که تاتی رو زدیم فقط به خاطر اینکه اونا 10 نفره بودن بود

sepehr najafian در 11/9/1391 | 21:20 گفت:

بله الان 2-1 جلوئن

سید حسین در 11/9/1391 | 21:19 گفت:

فقط میتونم بگم متاسفم من تو سایتای دیگه رفته بودم.....منظورم سایتهای تیمهای دیگه خارجیه.....! تموم افتخارم این بود که فقط تو این سایت حرفهای رکیک زده نمیشه....من با مسءولین سایتم اقای احمدی.... و حتی دیگر کاربران سایت...... ما تو این سایت باید ظرفیت باخت رو در خودمون ایجاد کنیم قرار نیست که همه بازی ها رو ببریم تازه اگه هم باختیم دلیل نمیشه هر جی تو ذهنمون اومد بیاریمش تو سایت بنویسیم ما هم خیلی اعصابمون خورد و داغون بود جواز داریم هر جی بگیم این سایت کاربر بانوان داره اقای نسبتا محترم ناموس خودت تواین سایت اگه بود این حرف میزدی شرمنده بچه ها ما هم فعلا خداحافظ .... خداحافظ همگی ........! خداحافظ سایت.....!شرمنده بدی و خوبی دیدید عفو کنید .....یا حق..

mehrshad در 11/9/1391 | 21:18 گفت:

آخ ونگر پرستا ضایع شدن بهم حال داد بیاید ببینم اونایی که تو پست قبلی من ونگر ونگر میکردن
لعنت به اون ونگری که خودشو بزرگتر از باشگاه میدونه

حامد نوری در 11/9/1391 | 21:16 گفت:

سپهر جون غم مخور كه آخر اين لاشيا ميبرن

حامد نوری در 11/9/1391 | 21:15 گفت:

اصلا نمي تونه اين تيم پرس كنه مثل دورتمند و بارسا و زود توپا رو از دست مي دن

ناصر در 11/9/1391 | 21:14 گفت:

من که امیدوارم حتی به لیگ اروپا هم نریم،تا ببینم اون گازیدیس کچل بی خاصیت . اون هیلوود خپل دیگه به چی میخوان بنازن

sepehr najafian در 11/9/1391 | 21:13 گفت:

منچستر هم الان عقبه.

حامد نوری در 11/9/1391 | 21:11 گفت:

آرسن ونگر فكر كنم يه بزن بزن درست حسابي تو رختكن راه انداخته ، تو بازي خيلي داغون بود و ميخواست يكي رو بگيره خفه كنه ، يك مشت مفت خور بي جربزه وبازيمن آشغال تو تيم جولان ميدن !!!

محمد اصغری در 11/9/1391 | 21:03 گفت:

یعنی خاک برسر این بازیکن ها
یعنی از ارسنال چیزی جز غصه خوردن به ما نرسیده
باید فاتحه جام رو تو این فصل بخونیم
انصافا سروش خوب گفت:بازیکنی که تفاوت ایجاد کنه نداریم.
فصل قبل بعد باخت 8بر2 و اون لگه ننگ گفتیم تیم یه تکونی به خودش میده و چندتا بازیکن موثر می خره،اما دریغ از یه ستاره.
کل خرید هامون متوسط یا متوسط رو به بالا هستند.
به امبد روزهای پیروزی...

حامد نوری در 11/9/1391 | 20:59 گفت:

يعني تيم ما از سوانسي تركيب بدتري داره ، تقريبا ١١ تا تو زمين ما نسبت به اونا سرند ولي چرا اينقدر آشفته بازي ميكنه تو اين بازي ونگر بدترين بدترين بود و جاي توجيح نداره!!!

سروش در 11/9/1391 | 20:53 گفت:

قبول دارم كه باشگاه خسيس بازي در مياره و تو نگه داشتن بازيكن ها ضعيف كار ميكنه،ولي همه مشكلات سر ونگر خالي نكنيد،يكم انصاف داشته باشيد.
------------------------------------------------------------------------
ما با ونگر کاری نداریم.خودش خودشو میندازه وسط.
یک بار نشد بگه باشگاه از من حمایت نمیکنه و سیاستش رو تغییر نمیده.یا میاد میگه سیاست باشگاه همینه من از تیم راضیم.یا سکوت میکنه که سکوت علامت رضاست.
حالا از چی راضی هست الله اعلم... از حقوقش.از پورسانت.یا از شهرتش.

سروش در 11/9/1391 | 20:48 گفت:

اينكه جنكينسون سوتي داد تقصير ونگره؟؟
اينكه داور پنالتي نمي گيره چطور؟؟
تقصيره ونگره؟؟
يا سوتي ورما تو بازي با من يو؟؟
---------------------------------------------------
نه داداش.بیا منو بزن.
من مقصرم که جنکینسون رو خریدم جانشین سانیا.یا بهترین مدافع تیمون ورمالن (غیر آماده) هست.
یا این که اسلحه کذاشتم رو پیشونی ونگر که نصری و سانگ و فابرگاس و بفروشه.جاش ژروینیو و سانتوس و ژیرود رو بخره.
بازم بگم....
داوری همیشه هست و خواهد ماند.
طرف بلده خطا کنه داور نبینه.تو هم بازیکنی بخر که بلد باشه... باید قبول کنیم هند معروف آنری و آنری ها هست و خواهد بود.

masoud mahmudpur در 11/9/1391 | 20:44 گفت:

این فصل که پرید.ایشاالله فصل بعد

masoud mahmudpur در 11/9/1391 | 20:44 گفت:

خدایی اگه ونگر تو کنفرانس خبری بعد بازی بیاد بهونه های همیشگی رو بیاره خمن موندم حالا که همه فهمیدن چرا ونگر نمیفهمه که این تیم واقعا ضعیفه.اخه چرا لجبازی میکنی ونگر

آرش فتاح زاده در 11/9/1391 | 20:41 گفت:

قبول دارم كه باشگاه خسيس بازي در مياره و تو نگه داشتن بازيكن ها ضعيف كار ميكنه،ولي همه مشكلات سر ونگر خالي نكنيد،يكم انصاف داشته باشيد.

sepehr najafian در 11/9/1391 | 20:40 گفت:

منتظرم ببينم ونگر چي ميخواد بگه

سروش در 11/9/1391 | 20:36 گفت:

بچه ها نگران نباشید.این باخت ها باید زود تر از اینا فرا میرسید.خوشجال باشید که تو چند بازی اخیر فرا رسید و دیر نشد.
تازه این اطمینان رو به همه میدم که ونگر اگه 3 تا خرید هم داشته باشه. 2تاش در حد رمزی و کاکلن هست.
ونگر باید به این نتیجه برسه که حداکثر تغییر تاکتیک برای این تیم همینه.
این بازیکنه که <تفاوت ایجاد میکنه> آقای ونگر و بالادستی های عزیز.

یاد یه دوستی افتادم که یه رنو در پید خریده بود 2 میلیون.روش خرج کرد شد 12 میلیون.ظاهرش در حد تیم ملی بود.ولی 100 تا که میرسید چار چرخش در میومد.

sepehr najafian در 11/9/1391 | 20:35 گفت:

واقعا چيه ژروينهو خوبه؟

nima در 11/9/1391 | 20:35 گفت:

کجایی آرسنال 2005 که یادت بخیر!!!!

parsa .R در 11/9/1391 | 20:35 گفت:

اره داداش تقصیره ونگره مگه تیمای دیگه بازیکناشون میرینن تو بازی میرن اره تقصیره ونگره اگه دوتا بازیکن درس درمون بخره خیلی ببخشید تیم بگا نمیره تا به حال دیگه ارسنالو اینطوری ندیده بودم الان اون خاین کثافت با خودش میگه چه خوب شد از این تیم اومدم بیرون و به ما پوزخند میزنه

مهدی افسرده در 11/9/1391 | 20:31 گفت:

اينكه جنكينسون سوتي داد تقصير ونگره؟؟
اينكه داور پنالتي نمي گيره چطور؟؟
تقصيره ونگره؟؟
يا سوتي ورما تو بازي با من يو؟؟
-------------------------------------------------------
فکر کن بعد حرف بزن

nima در 11/9/1391 | 20:31 گفت:

آرش جان آره اینا همش تقصیر ونگره،تقصیر ونگر که یه دفاع راست خوب نمیگیره که جنیکسون نرینه تو بازی!!!تقصیر ونگره که دفاع خوب نمیگیره که اینقد سوتی ندادن این احمقا!!!تقصیر ونگره که مهاجم به اون خوبی رو نتونست نگه داره و هیچ جایگزینی براش نیاورد!!!
تو رو خدا با اشتباهات داوری خودتون رو گول نزنین!!!ما اگه میخواستیم ببریم باید قبل اون صحنه کار تموم میکردیم!!!!!!!

masoud mahmudpur در 11/9/1391 | 20:31 گفت:

دیگه سوانزی و استون ویلا رو نبریم کدوم تیم رو میخوایم ببریم

sepehr najafian در 11/9/1391 | 20:29 گفت:

الان دهميم

nima در 11/9/1391 | 20:28 گفت:

هیچی خبر خوب اینه که باختیم!!!من که دیگه امیدی به این تیم ندارم!!!
فقط امسال نیوفتیم،شاید سال بعد با تغییر کادر فنی یه چیزایی تغییر کرد!!!

آرش فتاح زاده در 11/9/1391 | 20:26 گفت:

اينكه جنكينسون سوتي داد تقصير ونگره؟؟
اينكه داور پنالتي نمي گيره چطور؟؟
تقصيره ونگره؟؟
يا سوتي ورما تو بازي با من يو؟؟

parsa .R در 11/9/1391 | 20:26 گفت:

اره من دارم .ریدم تو این تیم و ونگر با این تیم درست کردنش این خوبه

مهدی افسرده در 11/9/1391 | 20:26 گفت:

اینم خبر خوب

2-0 باختیم

sepehr najafian در 11/9/1391 | 20:25 گفت:

الان ميچو آقاي گله

مغیث در 11/9/1391 | 19:50 گفت:

من ناگهان به دلم افتاد که ای کاش بریم داوید ویا رو بخریم :دی این خبر خوبیه؟
آها راستی اسنایدرم فروشیه. ونگرم که می‌خواد دوتا بازیکن باکیفیت بخره. همین دوتا چطورن؟

soroosh در 11/9/1391 | 19:12 گفت:

استرلینگ هنوز تمدید نکرد
اینم خبر خوب
احتمال زیاد معاوضه والکات استرلینگ اتفاق بیوفته

علی قاسمی در 11/9/1391 | 18:37 گفت:

داداش سپهر ما ببریم میشیم 24 و چلسی 26 هستش


اول فصل هم گفتم چلسی هیچی نمیشه این فصا و منچستر با اقتدار قهرمان میشه

علی قاسمی در 11/9/1391 | 18:36 گفت:

مهدی جون .....
باور میکنی من تا الان نمیدوستم تیم بازی داره امروز ؟؟؟
بخدا با این سیاست ها باشگاه خودش و هواداراش رو ناامید میکنه

ناصر در 11/9/1391 | 18:28 گفت:

I've got good newse all Gonna DIE!!!!!!!!!!!!

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 18:22 گفت:

سپهر شوخی نکن.واقعا از چلسی بالا تر میریم؟

sepehr najafian در 11/9/1391 | 18:20 گفت:

اگه ببريم از چلسي جلو ميزنيم

سید حسین در 11/9/1391 | 18:16 گفت:

ترکیب امشب : ژسنی .ورما. مرته ساکر .گیبس . ارتتا . ویلشر . کازورلا. ولکات. ژروینییو .پولدی . نیمکت :مانونه جمبرلین روسیجکی ژیرود رمزی اسکیلاجی کوکلین
به امید پیروزی ترکیب عالیه امشب خصوصا با حضور ژروینیو و ولکات

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 18:10 گفت:

نتیجه نهایی
وستهام 3 - 1 چلسي

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 18:06 گفت:

باید استفاده کرد و نزدیک شد به صدر جدول...امروز به امید خدا فقط برد...

حمید pires در 11/9/1391 | 18:05 گفت:

مرسی الردایس

حمید pires در 11/9/1391 | 18:04 گفت:

3-1 westham

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 18:04 گفت:

وستهام 3 - 1 چلسي دقیقه90

sepehr najafian در 11/9/1391 | 18:04 گفت:

سومي هم خورد

sepehr najafian در 11/9/1391 | 18:03 گفت:

خبر خوب اينه که چلسي داره ميبازه

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 18:01 گفت:

وستهام 2 - 1 چلسي دقیقه89

محمد مهدی در 11/9/1391 | 17:55 گفت:

خواهش دوستان.

farhad bj در 11/9/1391 | 17:43 گفت:

facebook ino chandrooz pish neveshte bo0dan to page arsenal bazam mer3o0

حمید pires در 11/9/1391 | 17:19 گفت:

محمد مهدی عزیز هیچ وقت اعصاب نازنینتو با طرفدارای نفهم تیمای دیگه خورد نکن بذار هرچی میخان بگن .
نقل و انتقالات اصلا قابل پیش بینی نیست مطمئن باش شایعات تمومی نداره و روی خوبش همیشه برای بقیه نیست .

امیر صفای نیکو در 11/9/1391 | 17:14 گفت:

دوران کابوس واریه به خدا...امیدوارم اینقدر که زجر میکشیم پشتش سالهای سال خوشی باشه...

parsa .R در 11/9/1391 | 16:40 گفت:

افرین پسر خوب گفتی من فقط امیدوارم والکات نره خدایی خیلی بازیکن خوب و پخته ای شده از کوپیکترین موقعیتاش گل میسازه از طرف من باریکلا به والکات فقط خدا کنه تمدید کنه خودش که گفته از شرایط فعلیش تو باشگاه راضیه