شایعات نقل و انتقالات(6)-نظره خودم تنها

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 212,578 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعات نقل و انتقالات(6)-نظره خودم تنها

خب بچه ها این اخرین پسته نقل و انتقالیمه. نظر یادتون نره.
4تا گذاشتم راجبه ارسنال که انواع بازیکنا توش بود.1دونه هم گذاشتم که منهایه ارسنال بود. اینم اخریش که فقط نظره خودمه
قبلا هم گفتم الان هم میگم. باید رسیچکی رو رد کنیم و هولتوبی رو جایگزین کنیم.هولتبی جوونه. ارزونه. با استعداده. مصدوم نمیشه. جذبشم اسونه. کلا یه برگه برندس واسه نیمکت.به شدت استقبال میکنم. از کاندید های دیگه میشه از گورکف.اسنایدر(دستمزد200هزارتا) و فلینی نام برد.


 باید هافبک دفاعی رو بگیریم بعد مایکل بیاد جلو تر. ویلشر ذخیره بشه. اینجوری ویلشر تلاشش بیشتر میشه که تو این سن بهترین اتفاقه. تازه سال دیگه ارتتا 30 سالش میشه که اصلا معلوم نیست بمونه یا بره. خودتون که میدونین.خوب تو این پست میبینیم که امویلا و دژاکف هستن و امادن. اگه هم سوپر استار میخواد ونگر یاعلی الونسو تمدید نکرد. بره بگیرش. ما اون زامبی رو نمیخوایم.


 باید دفاع راسته با کیفیت بخریم به جا انتقاد از گیبز. گیبز هسته انگلیسیه و عمرا نه جایگزین میشه نه ذخیره میشه. فقط 6 ماه تا تمام شدنه قرارداده سانیا مونده. خب این یعنی من تمدید نمیکنم دیگه. ولی همونطور که میدونیم بازیکن خیلی اروم و بی حاشیه هست و فک کنم داره بی سروصدا میره.تو این پست جنکینسن رو داریم ولی اعتماد بهش خوده حماقته. باید دنبال کسایی مثه دباشی باشیم که داره مفت مفت میره نیوکاستل(6میلیون). غیر از اون فابیو که قرضی رفته کویینز پارک هم قابله قبوله.


 واسه پسته وینگ هم ما بازیکن زیاد داریم ولی خلاق نیستن. یه تئو به اندازه کافی خوب بود که اونم یامیره یه تیم دیگه(میره) یا میره نوک. پس صددرصد به یه وینگ خیلی خلاق نیاز داریم. پولدی خوبه گل زنه قدرت بدنیه خوبی داره جنگندس خوب هم سانتر میکنه پس من سمته چپ رو بهش میسپارم ولی اون خلاقیته لازم واسه یه وینگ سرعتی رو نداره و همونطور هم که لوو مربیه المان گفت واقعا تنبله(که الان خیلی بهتر شده). ژروینیو به درده ذخیره میخوره که اونم با یه ذخیره جوان و با انگیزه و خوب و خلاق باید مقایسش کنیم یعنی چمبو. چمبو خیلی خوبه ولی فعلا واسه ذخیره خیلی بهتره. پس جروین هم باید بفروشیم تاارزون تر نشده. حالا واسه این پست میشه به بازیکنایی مثله اردا توران و دیماریا(بعد رفتن بیل فروخته میشه) نانی(مخالفم) و خسوس ناواس که اول فصل هم حرفش بود دل بست. گوتزه و شورله هم هستن که بعیده بیان


 واسه پست مهاجم هم جیرود رو داریم که قدرت بدنی و تمام کنندگی داره و هم ولکات که سرعت و تکنین کافی رو داره.تازه بندتنر هم یه جوری جا میکنیم و فکر نمیکنم اومدن یکی مثل ادرین لوپز ما رو نجات بده. ویا و فالکااو و کاوانی و الشعراوی و پاتو و لواندوفسکی هم اگه بخریم برد زدیم. ولی بعید میدونم این کارو بکنیم. در دسترس ترین بازیکن هم لواندوفسکی هست و اگه سوپراستار میخواد بره الشعراوی رو با 35میلیون پوند بخره. من با بالوتلی هم خیلی حال میکنم که اونم بدونه شک سوپر استاره. در ضمن همون بهتر که دمبابا بره به چلسی.


 واسه دروازبان که وقتی اسمه رینا میومد واقعا کفری میشدم. دروازبان خیلی خیلی زیاد هست واسه ذخیره شزنی پس ارزش بحث نداره. اگرچه همین مانونه هم بدک نبود. تازه اون فابیانسکی هم کم کم میاد.فک کنم تو این پست بتونیم یه بازیکن ازاد گیر بیاریم.


 واسه دفاع هم که دفع الانمون خوبه واقعان خوبه فقط سوتی میدن این یعنی اینکه باید روی مربیشون بیشتر تمرکز کنیم و امیدوار باشیم که بهتر بشن. البته اگه اوج هم بگیرن به دفاع بافیه حریفامون نمیرسن. کوشلنی لامذهب نمیدونم چرا اینقدر اوفت کرده اون ورما رو که دیگه نگو. ولی بااین وجود اگه اقای ونگر سوپر استار میخواد سوبوتیچ هست. هوملز هست. امبیا هست. امبیا خیلی خوبه خیلی هم ارزونه.


 این اخرین پست با این مضمون بود توپچیای گل.


 فردا ژانویه شرو میشه و من سکوت میکنم تا اخرش. بعد از اونم امیدوارم مثه تابستون باشگاه ما رو تا ساعت 2 شب به مانیتور خیره نکنه بعدم بگه سره کارین.


میدونم این خریدایی که گفتم خیلی رویایی هستن ولی خب. واسه قهرمانی لازمن. لازم. تازه با ونگر. اگه ونگر نبود اینا واسه همون چهارمی هم لازمن. در ضمن به نظره من این اخرین فرصته ونگر باشه بهتره. خرید کرد میمونه. نخرید متاسفانه....


مرسی. امیدوارم نظر بدین و این به عنئان اخرین پست باشه قبل ژانویه و همینجا سنگامون رو از هم سوا کنیم.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 11/10/1391 | 21:40 گفت:

خوب شد که گفتم ویلشر به وقتش بهترین هافبک میشه. بازم میگم اگه هافبک دفاعی بخریم و ارتتا بیاد رو پسته اصلیش ویلشر ذخیره میشه. از دیقه ۷۰ میاد بالا. اونایی که هافبک دفاعی میخوان اینو باید در نظر بگیرن. پارسا جان مطمؤنم بازی هالتوبی رو ندیدی. بخدا از توماس بهتره. حداقل همش مصدوم نیست. فرزام داشتم دیفرانسیل میخوندم. چقد سخته لاشی. اه نمیشه خوندش

jafar در 11/10/1391 | 20:54 گفت:

هادی جان یه درصد هم واقغیت نداره آخه فابرگاس و بوسکتس و راموس از تیماشون جدا میشن عمراً تازه فابرگاس و منچستر

jafar در 11/10/1391 | 20:45 گفت:

ویلشر ذخیره بشه مسخره هست

دوستم بازی آرسنال -نیوکاسل رو دیده بود بعد اومده به من میگه کی میشه بارسا ویلشر رو بخره میگه بعد انیستا بهترین هافبک موجود جهانه باید بارسا به جای ژاوی بخردش کلی اعصابم خورد شد

farzam در 11/10/1391 | 19:54 گفت:

مرسی محمد مهدی ولی منم با قسمت ویلشرش کاملا مخالمم تو چطور محاسبه کردی آرتتا بهتر از ویلشر کار میکنه اصلا وجود ویلشر مثل یک وزنه برای مایه تنها پستی که به نظر من اصلا نیازی به خرید حداقل تو ژانویه وگدا بازیاش نداریم همینه
راستی داشتی چی درس میخوندی?چی امتحان داری?!

parsa در 11/10/1391 | 19:36 گفت:

مرسی
ولی با نصف حرفات مخالفم
ویلشر ذخیره بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
are you oke
ویلشر خیلی خوبه هم جنگنده هست هم به نوعی پاسور وباتمام جونش برا تیم بازی میکنه
حلا چون جوونه بذاریمش رو نیکمت.اینجوری روحیه اش داغون میشه.چی میگی؟؟؟
روسیچکی اگه رو فرم بیاد بتونه خیلی بهمون کمک کنه
هولتبی به درد ما نمیخوره

هادی در 11/10/1391 | 17:26 گفت:

دوستان لطفا برید این کلیپ نقل وانتقالات ببینید من واقعا موندم گریه کنم یا خنده هرچند شایعه است اما اگر 10 درصد هم به واقعیت بپونده فکر کنم بزور آخر فصل ششم بشیم

http://video.varzesh3.com/your-clips/other/%D9%86%D9%82%D9%84-%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%DA%86%D9%84%D8%B3%DB%8C%D8%8C-%D9%84%DB%8C%D9%88%D8%B1%D9%BE%D9%88%D9%84%D8%8C%D9%85%D9%86%DA%86%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C/

Arian در 11/10/1391 | 16:02 گفت:

Hannover are said to be lining up Arsenal defender Johan Djourou
skysport

ahmad behrozi در 11/10/1391 | 15:58 گفت:

خرید بازیکن توسط باشگاه فقط به اهداف باشگاه بستگی داره اینکه میخوان تیم رو برا قهرمانی ببندن یا برا چهارمی
اگه هدف چهارمیه که همین تیم خوبه اگه هدف قهرمانیه (که نیست) تو تمام خطوط احتیاج به خرید داریم.

Arian در 11/10/1391 | 15:50 گفت:

Arsenal table £10m offer for Adrian Lopez
Arsene Wenger has also targeted moves for David Villa and Fernando Llorente but is reluctant to step up his interest in Newcastle United forward Demba Ba due to injury concerns
goal.com

محمد مهدی در 11/10/1391 | 15:29 گفت:

علی بخدا حرفایی رو زدی رو که الان میخاستم بگم. طرزه فکره منم همینطوره. سید منم بعده کامنت میخوابم . تا الان درس میخوندم.تازه در مورده بندتنر که نمیشه رو یه بازی قضاوت کرد برادره من. الان تجربه و سنش خیلی بیشتره. پس بدنش بهتره. چاماخ رو بفروشیم اینو بیاریم. والا بهتره. ارین جان وقتی ارتتا فعلا از جکی بهتر بازی میکنه چطور انتظار داری جکی رو نیمکت نشینه. دیگه تعصبتو بزار رو باشگاه. ویلشر به وقتش بهترین هافبک جزیره میشه. عجله نکن

Ali در 11/10/1391 | 15:03 گفت:

amir:
حالت خوبه؟روسیچکی رو بفروشیم و هولتبی رو بیاریم.اگه روسیچکی بیاد رو فرم که غوغا میشه.باید مثلا کوکلن رو بفروشیم/مثل اینکه یادت رفته کی بازی های مهم مثل بازی با میلان و تاتنهام گل زد.روسیچکی جزو هافبک تهاجمیهای خوب تیمه
****************************************************************************
با حرفت کاملا مخالفم.1.روزیچکی سنش الان تقریبا بالست و همش هم مصدوم میشه.2-ما نمیتونیم هافبک جایگزین نگیریم که یه روزی روزیچکی به اوج برمیگرده با اگه و اما نمیشه یه تیمه مقتدر ساخت3.-روزیچکی همش مصدومه و خیلی خیلی کم بازی میکنه و پول مفت میگیره الانشم پولی که میگیره اگه از هولت بی بیشتر نباشه کمتر نیست.

Arian در 11/10/1391 | 14:49 گفت:

من کاری به سنش ندارم. ویلشر خوب بازی میکنه پس باید و تیم باشه.
حتما باید یه وینگ و یه دفاع راست با قدرت دفاعی و تهاجمی خوب بخریم.

امیر صفای نیکو در 11/10/1391 | 14:40 گفت:

حالت خوبه؟روسیچکی رو بفروشیم و هولتبی رو بیاریم.اگه روسیچکی بیاد رو فرم که غوغا میشه.باید مثلا کوکلن رو بفروشیم/مثل اینکه یادت رفته کی بازی های مهم مثل بازی با میلان و تاتنهام گل زد.روسیچکی جزو هافبک تهاجمیهای خوب تیمه.با قسمت دروازبان و مدافعت موافقم.اما بندتنر نباید بیاد.بازی بارسا یادته...این مهاجم بدرد آرسنال نمیخوره.

سید حسین در 11/10/1391 | 14:38 گفت:

کاربران انلاین تو سایت 13 نفر کمترین تعدادی که تا به حال دیده بودم شاید زمستونه و سرده همه تو خواب زمستانی باشن انصافا میچسبه بخوابین اینجا هم بارونیه خواب حال میده ....!

محمد مهدی در 11/10/1391 | 14:34 گفت:

سمک جان ویلشر هنوز 20 سالشه. یه مسیره خیلی طولانی داره. یکی دو فصل ذخیره باشه باعث افتش نمیشه.
بابا منم عاشقشم کامنتام رو بخون. بازیکن مورده علاقمو ببین.

ehsan zoola در 11/10/1391 | 14:34 گفت:

تئو ک دیگه موندنش با اخرین مصاحبش تقریبا قطعی شده ... اون مشکلش پول نبود مشکلش نوک بازی کردن بود .. خدایی خودش میدونست اونجا بیشتر میتونه به تیم کمک کنه وگرنه پول حرف رسانه ها بود


سمک! در 11/10/1391 | 14:25 گفت:

ویلشر رو نمیکت؟
اصلا و ابدا ...

ali در 11/10/1391 | 14:15 گفت:

عالی بود امید وارم سانیا و ولکات تمدید کنن و یه هافبک دفاعی این 3 بهترین خریدای ما هستن که همش رویاست وژانویشه شلوغ منظور فرشو سانیا وولکات وآرشاوین وشاماخ است