صرفا جهت سرگرمی(5)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 210,764 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صرفا جهت سرگرمی(5)

بله.تیکه های علیفر. یه سانتر مورب. مشکلات دفاع خطی. شاید باورتون نشه ولی... .ارسال بلند توپ روی زمین.سلام بچه ها روزتون بخیر.


من که گفتم در مورده نقل و انتقالات تو ژانویه سکوت میکنم. امروز یه اتفاقی افتاد که از خودم بیخود شدم بخدا. مسیره زندگیمو عوض کرد. اهدافم تو زندگی عوض شد. حالا دیگه هر جور شده به هر قیمتی که شده باید یه سری برم لندن بازی ارسنال رو ببینم جونه شما اصن راه نداره دیگه.


حالا اینجا رو ببینید یکی از دوستان ارسنالیمون رفته لندن عکساشم گذاشته. شمام ببینید.جانه من نگاش کنین چه ریلکسه. من بودم حالا از خوشحالی....


dsc_2902.jpg


dsc_2914.jpg


dsc_2917.jpg


dsc_2925.jpg


حالا یه بحث دیگه. اغا نظرتون راجبه ادیداس چیه؟ من دارم لحظه شماری میکنم واسه دیدن ارم ادیداس رو لباس باشگاه. به نظرم خیلی بهتره. لباساش نسبت به نایک تنگ تره که بازیکنا بهتر تو عکس میوفتن. معمولا هم یقه داره که همه میپسندن. حالا ببینین بعضی از عکس ها و طرح ها رو نظر بدین.
خوب دیگه میدونم نظره مثبته همتون راجبه ادیداس مثبته. ولی من اینو دوس دارم  باید با چیز شکن نیگاش کنین.بقیشم صرفا جهت سرگرمیییی.


چه کارهای مبتدیانه ای میکنن این خارجیا:دیییییی


 


 لیسته درجه بندیه باشگاه های اروپا تا امروز. والا من راضیم. حال میکنم وقتی تاتی و سیتی رو میبینماراستی من نمیدونستم میتونم کامنت هاتون رو پاک کنم. هر کی مخالفت کرد پاکس میکنماا:دییی

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

reza در 18/10/1391 | 01:08 گفت:

just adidas

سالار لاری در 17/10/1391 | 22:06 گفت:

نایک قشنگ تره ولی آدیداس هم بد نیست
من خودم نایک

حاکم 26 در 17/10/1391 | 15:14 گفت:

دمت داغ داداش!

مهدی باقری در 17/10/1391 | 13:14 گفت:

دمت گرم جالب بود

محمد مهدی در 17/10/1391 | 12:07 گفت:

هادی: پاسداری ((=ناصر جون ناراحت نشدم بابا. یکم جوگیر شدم

ناصر در 17/10/1391 | 10:32 گفت:

محمد مهدی: خدا واسه خودم متاسفم
یعنی شما میگین اونایی که تو سایت گانرز این عکسا رو گزاشتن خودشون شخصا عکس گرفتن؟ حق انتشار واسش گزاشتن؟ منبع درامدشونه؟ خوب که خودم گفتم از کجاست. من 40% پستم از فیضبوکه. 30% از گانرز و لیدی و ترانسفر و.... . 30% هم از خودم.
کلا هر چیزی جالبی هم که میبینم اینجا میزارم تا همه لذت ببرن. واقعا که...
========================================================
داداش گلم،من شوخی کردم.
چرا ناراحت میشی؟
من از شما معذرت خواهی میکنم.

هادی در 17/10/1391 | 02:51 گفت:

محمد مهدی عزیز مگه خواب نداری، بیدار موندی از بلاگت پاسداری می کنی:
برو بخواب ما دیگه حرف بد نمی زنیم.

هادی در 17/10/1391 | 02:48 گفت:

من به خاطر محمد مهدی با ورمالن و مریم آتش بس اعلام می کنم
هرچند دعوارو ورمالن شرو کرد. اما مریم خانم سخت نگرید ما که به آرسنال(البته ونگر جونم) خیلی امیدی نداریم که شادمون کنه لاقل ما هوادارا باهم خوب باشیم بگیم بخندیم.

محمد مهدی در 17/10/1391 | 02:13 گفت:

این چه حرفیه؟ لطفا اینطوری قضاوت نکنین. من خواستم همونطور که این بحث بینه ارسنالیها به وجود اومد همونجا هم از بین بره یا حداقل تو دیوار بینه خودمون بمونه. تو اون پست هزارتا غیر ارسنالی میاد و زشته اینو ببینن. فقط ماله شما نبود. پس امیدوارم همونطور که میگین منطقی فک کنین و همه بحثاتون با هادی رو فراموش کنین تا کدورتی نباشه.

maryam در 17/10/1391 | 01:16 گفت:

جناب محمد مهدی دستون درد نکنه این اولین بار تو عمرمه که کامنتم دلت میشه

محمد مهدی در 17/10/1391 | 00:57 گفت:

معذرت چیه عزیزم. به جاش سه تاتون این بحثو ول کنیدو خوشحال باشید که ژورو رفت.

من میگیرمش تو خفش کن

هادی در 17/10/1391 | 00:44 گفت:

محمد مهدی عزیز من هر وقت امدم یه انتقاد از ونگر بکنم این مریم خانم با ورمالن بهشون برخورد
خب درست نیست که همش تعریف وتمجید باشه
من از مدیریت وبلاگ( محمد مهدی) معذرت می خوام- اگه ونگر حالا که دمبا با را نگرفته 2 تا بازیکن خوب نگرفت با هم میریم خفش میکنیم

هادی در 17/10/1391 | 00:39 گفت:

سپهر سرشوقی:
هادی جان دمبابا از همین لیگ جزیره رفت چلسی طبیعیه انقد سریع با چلسی هماهنگ شه ولی ژیرو از فرانسه اومد
تاریخ نگارش : 17/10/1391 | 00:10
..............................................................................
سپهر جان قبول دارم تا حدودی زیادی کمک می کنه اما باریکن اگه حرفه ای باشه زود با شرایط تیم مقابل خودشو وفق می ده، بعدشم مگه تورس تو اوج آمادگی از لیورپول نیامد چلسی چقدر طول کشید که تا جا بیفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دمبا با اینقدر تاکتیک پذیر هست که سریع با شرایط تیم جدید خودشو وفق داده، ون پرسی هم تو بازی اول واسه منچستر گل زد فکر کنم تو بازی اول و دوم بود که هتریک کرد. میچو چی؟؟؟؟؟/ چرا پولدی زودتر تو ترکیب جا افتاد؟

محمد مهدی در 17/10/1391 | 00:37 گفت:

با عرضه پوزش فک کنم اینجا جایه این بحثا نباشه توپچیا

سپهر سرشوقی در 17/10/1391 | 00:10 گفت:

هادی جان دمبابا از همین لیگ جزیره رفت چلسی طبیعیه انقد سریع با چلسی هماهنگ شه ولی ژیرو از فرانسه اومد

هادی در 16/10/1391 | 23:18 گفت:

maryam:
ایول برادر فرمالن!
مهندسای برق همشون کاردرست و خوش فکرن! ;)
........................................................................
مریم خانم از کی تا حالا به بی ادبی می گن خوش فکری شما کجا بزرگ شدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هادی در 16/10/1391 | 23:07 گفت:

T.Vermaelen راستی ورمالن فکر کنم ندید پدید تو باشی که تا یه دختر مییینی جو میگیرتت، هوشو عقل از سرت می پره، هر حرفی میزنی، آخی بمیرم برام چقدر سختی کشیدی

محمد مهدی در 16/10/1391 | 23:04 گفت:

1-جیان لویجی بوفون از ایتالیا (۲۱۸ امتیاز)
2-ایکر کاسیاس از اسپانیا (۲۱۷ امتیاز)
3-پیترچک از جمهوری چک (۱۷۲ امتیاز)
4-ادوین فان در سار از هلند (۱۱۶ امتیاز)
5-اولیورکان از آلمان (۹۹ امتیاز)
6-ویکتور والدز از اسپانیا (۹۷ امتیاز)
7-دیدا از برزیل (۹۰ امتیاز)
8-خولیو سزار از برزیل (۷۶ امتیاز)
9-ینس لمان از آلمان (۷۲ امتیاز)
10-آبوندانزیری از آرژانتین (۶۸ امتیاز)

محمد مهدی در 16/10/1391 | 23:03 گفت:

Benedikt Howedesبازكنيه كه ميگن بارفتن استاد واسكيل جابراي خريدش باز شده
گفته اند همچنين كه اتلتيكو ميخاد ويا رو هايجك كنه !
نميدونم بدبينم بخاطر سابقه تيم ياواقعا خبري از خريد نخواهد بود لااقل قبل از اعلام ثبت قرارداد تئو.

محمد مهدی در 16/10/1391 | 23:02 گفت:

کیکر گزارش داده که استیو رولی استعداد یاب آرسنال اخیرا" به آلمان رفته تا بازی های لیون گورتزکا رو زیر نظر بگیره .
چند روز پیش هم شایعاتش پیچیده بود که آرسنال به این بازیکن علاقه مند شده ... البته همون طور که قبلا" هم گفتم بایرن و بارسا از رقبای جدی آرسنال هستن

گفته میشه گورتزکای 17 ساله یکی از با استعدادترین و خوش آتیه ترین بازیکنای جوان آلمانیه

استیو رولی هم بازی هر بازیکنی رو زیر نظر نمی گیره ... !

هادی در 16/10/1391 | 23:02 گفت:

در ضمن من که می دونم چرا اینجوری کامنت دادی، دوست نداشتم اینجور جواب تو را بدم اما فکر کن بد حرف زدی

هادی در 16/10/1391 | 22:58 گفت:

T.Vermaelen:
هادی دیگه برا ما دمبا با رو نکن کریس رونالدو دیگه ...حالا به این تیم خسته و پرمصدوم 2 تا گل زده دیگه خودتی کشتی...چقد ندید پدیدی تو
نیم فصل دوم مونده حالا میبینیم چندتا گل میزنه
.......................................................................................................................
باشه T.Vermaelen آینده نشون می ده کی ندید پدید هست من از قبل اینکه ونگر بیاد ارسنال طرفدار آرسنال بودم و بازیهای تیم نگاه میکنم.
.........
بازی چلسی که 1 روز دیرتر از ساوتهمپتون بود. بعدش حتما ژیرو خستشون کرده بود ما به همین تیم با کمک داور یه مساوی گرفتیم.
راستی T.Vermaelen چند ساله فوتبال نگاه می کنی از وقتی ورمالن آمده تو تیم

T.Vermaelen در 16/10/1391 | 22:36 گفت:

دقیقه 90 ونپرسی گل زد
این حروم زاده گل زد
وستهام 2 - 2 منچستريونايتد

T.Vermaelen در 16/10/1391 | 22:34 گفت:

حالا ببینیم منچستر هم حذف میشه یا نه..چند دقه دیگه معلوم میشه
فردا هم آرسنال بازی سختی داره با این دفاع محکمی که سوانسی داره وای باید ژیرو با ضربه سر گل بزنه وگرنه فاتح آرسنال خوندس تو جام حذفی
تیم چغره ی سوانسی(از برادر علیفر)

محمد مهدی در 16/10/1391 | 22:31 گفت:

نه کورش تمام بازیکنا سوتمپتون بودن فک کنم. ولی به نظره من اگه همینجور پیشبره دمبابا تورس 50 میلیونی رو ذخیره میکنه. تورس حروم شد بخدا

محمد مهدی در 16/10/1391 | 22:28 گفت:

اره ما هم رفت 6 تا زدیم درست ولی این بازیا تو کمتر از یک هفته برگزار شده. دوتیم تو شرایط نسبتا برببری حضور داشتن.
البته در کل درست میگی نمیشه اینجور قضاوت کردا ولی این هم میتونه معیاری برای یه مقایسه کوچیک باشه.

T.Vermaelen در 16/10/1391 | 22:26 گفت:

به نظر من دمبابا باسد تو نیوکاسل میموند شاید آقای گل هم میشد اما تو چلروس هیچی بازی بهش نمیرسه و حروم میشه بخدا...
اما اونقد هم تاپ نیست که غمشو بخورم.... الن بازیها فشرده هست هیچکش نمیتونه پیش بینی کنه....من الان ترکیب سوتمپتون رو نمیدونم شاید به جوانانش میدون داده تو این بازی از ترس مصدومیت فیکسش

T.Vermaelen در 16/10/1391 | 22:20 گفت:

وستهام 2 - 1 منچستريونايتد

maryam در 16/10/1391 | 22:10 گفت:

ما هم رفت 6 تا زدیم به ساوتمپتون! فوتبال اینجوری نیست

محمد مهدی در 16/10/1391 | 21:58 گفت:

کوروش قبول دارم که دمبابا رونالدو نیست ولی مگه همین سوتمپتون نبود که تیم ما رو لوله کرد؟ نزاشتن نفس بکشیم. شوت به دروازمون تو نود دقیقه دو دونه بود. بابا دمبابا یه خریده فنی و البته اقتصادی بود. الان ۱۳ تا راحت می ارزه.

نیما در 16/10/1391 | 21:35 گفت:

ژیرود میترکونه,یادتون باشه من همینجا گفتم!
محمد جان پستت عالی بود مرسی
بچها منکه حسابی کلافه شدم,هر روز پا میشم میام تو سایت تا شاید خبری بشه میبینم خبر تازه ای نیست.بعدش میرم تو سایتهای دیگه جز شایعه چیزی دستمو نمیگیره.شایعه که نون و آب نمیشه واسمون
پیر شدیم والا...

maryam در 16/10/1391 | 20:56 گفت:

ایول برادر فرمالن!
مهندسای برق همشون کاردرست و خوش فکرن! ;)

T.Vermaelen در 16/10/1391 | 20:44 گفت:

هادی دیگه برا ما دمبا با رو نکن کریس رونالدو دیگه ...حالا به این تیم خسته و پرمصدوم 2 تا گل زده دیگه خودتی کشتی...چقد ندید پدیدی تو
نیم فصل دوم مونده حالا میبینیم چندتا گل میزنه

محمد مهدی در 16/10/1391 | 20:39 گفت:

خیلی وقته ونگر فقط گند زده و هیچ کاره شاخی ازش ندیدیم. نه جام خرید بزرگ نه فشار روی مدیرا انگار میخواد یه جوری از باشگاه بندازنش بیرون. واقعا تاسف بر انگیز ه

maryam در 16/10/1391 | 20:36 گفت:

هادی فلاحتی:
تغصر شماست دیگه مریم خانم از بسکی از ونگر حمایت احساسی می کنید قبول کنید ونگر با اینکه مربی خیلی خوبی هست ولی بعضی وقتا اشتباهات تاسف باری انجام می ده
**************************************************************

آقا به من چه چرا گردن من میندازید! من که خیلی دلم میخواست بیاد. ونگرم خیلی دوسش داست ولی فک میکنم میترسید مثِ عشقِ همیشهِ مصدومِِ من(دیابی : ) باز مصدوم شه اعصاب همه خورد شه باز بهش گیر بدید!

میدونید که پارسال تو تست پزشکی استوک رد شد! ولی به نظرم اشتباه کردیم مفت بود خداییش جوابم نمیداد خیلی ریسک نبود. حیف شد. خدا رو چه دیدی شاید ونگر دوباره یه انری پیدا کنه بیاره! یا یکی که جای ژورو پر کنه تو نبودش! )

هادی در 16/10/1391 | 20:33 گفت:

ali: راستی خردی 4 است ویا رو آرسنال میخواد میره چلسی
یعنی علی اگه این اتفاق بیفته هم تورا هم ونگرو با هم خفه می کنم بعدشم خودم دار می زنم

ali در 16/10/1391 | 20:27 گفت:

راستی خردی 4 است ویا رو آرسنال میخواد میره چلسی

هادی در 16/10/1391 | 20:20 گفت:


maryam:
دمبا با دومی رو هم زد گریَه کنید مسلمونا صوابَه!!
.........................................................................
تغصر شماست دیگه مریم خانم از بسکی از ونگر حمایت احساسی می کنید قبول کنید ونگر با اینکه مربی خیلی خوبی هست ولی بعضی وقتا اشتباهات تاسف باری انجام می ده:

هادی در 16/10/1391 | 20:16 گفت:

دمبا دومی را هم زد سگ تو روحت چلسی، واقعا من دارم به استعداد یاب های باشگاه شک می کنم. خیلی مفت خر کرد چلسی به نظر من 20 تا می ارزید.

maryam در 16/10/1391 | 20:15 گفت:

دمبا با دومی رو هم زد گریَه کنید مسلمونا صوابَه!!

هادی در 16/10/1391 | 20:13 گفت:

ژیرو اصلا بلده با یا گل بزنه

هادی در 16/10/1391 | 20:12 گفت:

دمبا دومی را هم زد سگ تو روحت چلسی، واقعا من دارم به استعداد یاب های باشگاه تعجب می کنم. خیلی مفت خر کرد چلسی به نظر من 20 تا می ارزید.

parsa .R در 16/10/1391 | 20:06 گفت:

دمبا با یه گل دیگه هم زد نامرد وقتی اون لنگشو دراز میکنه همه مث سگ میترسن ازش تازه خیلیم بازیکن با اخلاقی هست یه بازیکن نمونه خیلی هم عالییییی

محمد مهدی در 16/10/1391 | 19:57 گفت:

تازه ونگر ژیرود رو دوبرابر دمبابا خریده.

هادی در 16/10/1391 | 19:50 گفت:

دمت گرم محمد مهدی ، مرسی از پستت، کارتو تایید می کنم
اما تو کار علمی از این کارا نکننی، اما با ذکر منبع انجام بدی اشکال نداره

هادی در 16/10/1391 | 19:45 گفت:

واقعا موندم چرا ونگر می گه دمبا با ژیرو یکی است،
ژیرو بیش از 35 روز طول کشید تا گل اولشو واسه آرسنال بزنه اما دمبا با 35 دقیقه :

masoud mahmudpur در 16/10/1391 | 19:44 گفت:

عالی بود.واقعا خوش به حالش.با این وضعیت من که فقط میتونم خواب رفتن به دوبی رو ببینیم.چه برسه انگلیس.فکر کنم فقط باید 10 میلیون پول پرواز بدی.خدایی نامردیه.مگه ما ایرانیا چه گناهی کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در مورد ادیداس مخالفم.چون تمام خاطراتم با نایکه.ادیداس همیشه طرح هاش یکنواخت هم هست.پول خیلی کمی هم میده.
بابا اسپانسر لباس لیوردوغ 170 میلیون پوند داده اونوقت ادیداس به ارسنال فقط 25 میلیون

mehrshad در 16/10/1391 | 19:29 گفت:

دمبابا اولین گلشو برای چلسی زد حیف شد

محمد مهدی در 16/10/1391 | 19:09 گفت:

ناصر میرغلامی:ممنون محمد مهدی جان-از این که Gunnerstrust رو شخم زدی،خسته نباشی!!!!!!
ali:محمد بچه ها چی میگن.شایعه شده خیلی خلاقیت به خرج میدی
*********
بخدا واسه خودم متاسفم
یعنی شما میگین اونایی که تو سایت گانرز این عکسا رو گزاشتن خودشون شخصا عکس گرفتن؟ حق انتشار واسش گزاشتن؟ منبع درامدشونه؟ خوب که خودم گفتم از کجاست. من 40% پستم از فیضبوکه. 30% از گانرز و لیدی و ترانسفر و.... . 30% هم از خودم.
کلا هر چیزی جالبی هم که میبینم اینجا میزارم تا همه لذت ببرن. واقعا که...

sepehr najafian در 16/10/1391 | 19:02 گفت:

استون ويلا ساندرلند چلسي لز حريفاشون عقبن

parsa .R در 16/10/1391 | 18:57 گفت:

موی کازورلا تو حلقم

T.Vermaelen در 16/10/1391 | 18:55 گفت:

يورگ اشماتكه مدیر ورزشی هانوفر:
"" یوهان ژورو یک بازیکن حرفه ای با تجربه بین المللی است که باور داریم میتواند به ما کمک کند.
یوهان با توانایی بالای بدنی٬ درک تاکتیکی و تعهد بالایش٬ به نظر من بازیکن موفقی برای ما خواهد بود.""

یعنی هانوفر بیچاره شد اما کاش خوب بازی کنه قراردادشو دائمی کنن دیگه برنگرده.....

Ali heidari در 16/10/1391 | 18:49 گفت:

داخل پیرهن اصلی رو دیدید آرم باشگاهه ولی خیلی شبیه پیرهن بنفیکا هست

sadegh در 16/10/1391 | 18:46 گفت:

جونم خوشحالیه ویلشر .

nima در 16/10/1391 | 18:39 گفت:

دستت درد نکنه...خوش به حالش رفته از نزدیک دیده،مهدی خواستی بری بگو منم باهات میام!!!

sepehr najafian در 16/10/1391 | 18:27 گفت:

خاک بر سر مديراي باشگاه.يکي ديگه از ستاره هامون رفت.ژورو رو ميگم.

Ali در 16/10/1391 | 18:15 گفت:

ناصر میرغلامی:
ممنون محمد مهدی جان-از این که Gunnerstrust رو شخم زدی،خسته نباشی!!!!!!
***************************
محمد بچه ها چی میگن.شایعه شده خیلی خلاقیت به خرج میدی

Ali در 16/10/1391 | 18:13 گفت:

قضیه لباس آدیداس چمبرلین چیه شبیه لباس بایرن مونیخه نایک که عالیه

ناصر در 16/10/1391 | 18:03 گفت:

ممنون محمد مهدی جان-از این که Gunnerstrust رو شخم زدی،خسته نباشی!!!!!!

محمد مهدی در 16/10/1391 | 17:00 گفت:

خواهش. البته تاتی رو نمیبینم

حمید پیرنیا در 16/10/1391 | 16:52 گفت:

مرسی بابت پست جالب بود.

در ضمن بچه ها دعاهاتون جواب داد بعد از سالها. جورو رسما رفت