دل نوشته

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 210,759 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دل نوشته


دل نوشته


شاگرد ارسن ونگر بعد از زدن 17 گل در لیگ برتر بهترین گل زن این لیگ بزرگ شناخته میشود. این بازیکن29 ساله ابتدای فصل با مبلغ ناچیز 22 میلیون پوند به منچستر نقل مکان کرد. این بازیکن هم اکنون با بی بی سی از دلایل رفتنش برای اولین بار پرده برداشت.وی میگوید:  "آرسنال یک باشگاه خیلی خوب است و همیشه به آنجا احساس خوبی دارم، اما پس از ۸ سال، تجربه یک چالش جدید منطقی است." "منچستریونایتد بهترین مکان برای چالش جدید بود. احساس می کنم در میان قهرمانان محاصره شده ام." "فکر میکنم بهترین زمان برای حضور در اینجا همین حالا است. فکر نمی کنم بهتر از این موقعیت برای من رخ بدهد. همه چیز به خوبی پیش می رود."


فک کنم ون پرسی از همون اول میدونست سیاست باشگاه چیه و قصد رسیدن به چه عناوینی داره.خوب من الان واسه اولین بار خودمو میزارم جایه اون:


من یه بازیکن خیلی خوب و تراز اول هستم.دارم تو یک باشگاه با سابقه درخشان بازی میکنم. 8 سال هم من در حده توانم واسشون زحمت کشیدم و هم اونا از من حمایت کردن. پس حسابی با باشگاه ندارم. یه حساب دارم با هوادارا که اونم وقتی فصل اخر یه تن تیم رو بردم جام قهرمانان اروپا پاک شد. میدونم فقط کار رابین نیوده ولی اون یه طرف همه بازیکن ها هم یه طرف).  مگه اونا تو طول مصدومیت من چقد ضرر کردن؟؟؟5 میلیون؟؟ 15 میلیون؟؟؟ خوب من با بردنشون به لیگ قهرمانان بهشون 25 میلیون پوند پول رسوندم اونا پارسال 8 میلیون از لباس های من رو فروختن درسته چون شماره 10 بودم همه از خریده لباس من استقبال کردن ولی گل زنی های من باعث شد اونایی که ارسنالی نیستن هم لباس من رو بخرن (خودم دیدم). خوب خلاصه من یه بازیکن تراز اولم و حمایت وحشتناک هوادارا رو دارم و دوست دارم تیمم رو قهرمان کنم. ولی وقتی تیمم خودش نمیخواد و من در استانه 30 سالگی هستم ایا باید با یه نفر هر چقدم که به من دین داشته باشه بسازم؟؟؟؟ باید فوتبالم رو بدونه جام تمام کنم؟؟؟ نه من میرم. من نمیخوام اینجا بپوسم.


خوب دوستان مطمئن باشین اگه ون پرسی به هر تیمی غیر از منچستر میرفت اگه جایی بود که هر روز خبر گل زنی هاش به مانمیرسید اینقد منفور نمیشد. اگه تیم ما اینقد ضعیف نتیجه نمیگرفت اینقد منفور نمیشد. بخدا میشد یکی مثل فابرگاس که هنوزم واسه ارسنالی ها یه اسطورس. درسته من تا الان بهش فهش میدادم تا تا میدیدمش ناخوداگاه فهش میفتاد رو زبونم ولی دیگه نمیدم. از این به بعد بهش حق میدم. مقصر رابین نیست. مقصر نصری نیست. بخدا مقصر سیاست باشگاست مقصر ونگره یا مدیرا نمیدونم. مقصر ساختار حقوقی ونگره یا سیاست مالی مدیرا نمیدونم ولی مقصر رابین و نصری و سونگ که هنوزم دوسش دارم نیست (اخ چقد دلم واسه موهاش تنگه) مقصر رو شما بگین کیه...؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

majid در 3/11/1391 | 23:22 گفت:

درسته که یکساله بود ولی ما هم بیشترین لطمه رو از رفتن بازیکنا خوردیم
ولی ما هم بیشترین صبر و برای این خائن کردیم چند فصل از این 8 فصل کامل یا حداقل نیم فصل کامل
برا ما بازی کرد چند فصل طول کشید تا یه مهاجم در حد لیگ برتر بشه
من قصد دفاع از مدیریتی که به شدت ازش متنفرم رو ندارم ولی قبول کن بازیکتامونم خیلی خائن بودن

هادی در 3/11/1391 | 23:00 گفت:

مجید جون یوونتوس افت 1 ساله داشت تازه از حوقوقشون که کم نکردن. ولی تحمل 8 سال سخته. هرچند همون سال هم خیلی از بازیکنای یوونتوس رفتن. جراراد باورکن از بدون جام بود می رفت ولی هرچی میخواسته با لیورپول بدست اورده واسه این تو این چند سال افتشم خیلی تمایل به رفتن نداره. شاید اگه ون پرسی انگلیسی بود با بی جامی هم می ساخت

majid در 3/11/1391 | 22:39 گفت:

هادی جان من نمیدونم چه جوری زیر نظر خودت بنویسم
ولی یوونتوسیهارو مثال زدم بابت وفاداریشون نه جام گرفنه نشون
به نظرت جام نگرفتن و تو 4تا تیم موندن دلیل بهتری برای ترک باشگاه ست
یا رفتن به دسته پائینتر با17امتیاز کسری که خودش بالا اومدن به دسته بالاتر فصل بعدم
دور از دسترس میکنه
به نظرت به جرارد تو این چند سال اخیر هیچ تیمی پیشنهاد نداده همین تیمی که از ما تو یه هفته
9تا گل خورد بعدشم از فینال استانبول تا حالا چند سال میگذره (عجب بازی بود ها ) بعد از اون بازم جام گرفتن
اصلا تو 4تا تیم بودن

ناصر در 3/11/1391 | 12:35 گفت:

برای من منفورتر از ون پرسی همین مالک باشگاه،رئیس باشگاه،مدیر اجرایی باشگاه و سرمربی باشگاهه

Mobinho در 3/11/1391 | 11:12 گفت:

بچه ها کسی گابریل باتیستوتا رو یادش هست؟
باتیستوتا یک بازیکن فوق العاده بود که در فیورنتینا بازی میکرد.با اینکه از همه ی تیم های اروپایی پیشنهاد داشت در فیورنتینا موند و با این تیم حتی به سری ب ایتالیا هم رفت.در اواخر دوران بازیشفیورنتینا به دلیل بده یفروختش.به رم رفت و قهرمان شد و عنوان بهترین بازیکن سری ا و اقای گلی رو کسب کرد.چند وقت پیش مصاحبه کرد و گفت واقعا پشیمونم که چرا از فیورنتینا نرفتم.بازیکن به اون فوق العاده ای اصلا اسمی ازش نیست چون هیچ عنوانی کسب نکرد در حالی که راحت بهترین بازیکن زمان خودش بود.فن پرسی واقعا کار درستی کرد و من ارسنالی به احترامش کلاه از سر بر میدارم و میگم bravo rvp

محمد مهدی در 3/11/1391 | 10:16 گفت:

از برخوردتون خیلی خوشم اومد. مرسی. همه خیلی منطقی نظر دادن. راستی اقای السالوادور اگه واسه پول میخواست میرفت سیتی

Dariush در 3/11/1391 | 08:58 گفت:

محمد حسین مطمئنی به خاطر پول نرفت؟ پیشنهاد ما 130000تا بود ولی اگه اشتباه نکنم انچستر بهش 200 تا 230 میده
یعنی به خاطر پول نرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Dariush در 3/11/1391 | 08:55 گفت:

یعنی چی مقصر رابین نیس. تو طول 8 سال یه تخت تو بیمارستان اجاره کرده بود .هروقت بهش نیاز داشتیم تیمو دست تنها گذاشت . سرهم یه فصل خوب بازی کرد که کلاسش رفت بالا و گف ما جاه طلب نیستیم د لامصب اگه میموندی که حالا این وضعمون نبود . حالا وقتی میبینم ما رو به یه مشت شیطون فروخت و رفته حالا هم از درس بودن تصمیمش حرف میزنه گر میگیرم . دوس دارم سر به تنش نباشهhttp://arsenal.ir/images/smile/16.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/16.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/16.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/16.gif

tofigh در 3/11/1391 | 06:40 گفت:

انتظار نداشته باشید یه بازیکن رویاهایی که داره رو بخاطر یه باشگاه که معلوم نیست سیاستش چی هست و همه رو مسخره کرده ازدست بده..فردا اگه ترک فوتبال کرد بره بگه من ده سال آرسنال بودم چیکار کردم درضمن ونپرسی یا بقیه اگه یه درصد احتمال میدادن که باشگاه بخواد سال دیگه تیم رو برای قهرمانی ببنده از این تیم نمیرفتن..

هادی در 3/11/1391 | 00:35 گفت:

محمد حسین عبادی عزیز می بینم که تیکه نصری خانوم جا افتاده بین دوستان دمت چیززز

هادی در 3/11/1391 | 00:29 گفت:

سپهر سرشوقی:
به نظر من کار منطقی نکرد.ما امسال میتونستیم به کمک خودش قهرمان بشیم.چون امسال سانتی و پولدیو خریدیم و تیممون خیلی قویتره پارسال بود.نباید میرفت.اشتباه کرد
....................................................................
باشگاه اگه مطمئن به فروش سانگ و ون پرسی نبود به هیچ وجه پولدی، ژیرو و کارولا نمی خرید. اینا همش حرف مفطه سران باشگاه دارن با هوادار بازی میکنند. ما واسه چی زاها رو می خواستیم؟ چون احتمال رفتن ولکات بود. ولکات موند بیخیال زاها شدن لطفا منتطقی فکر کنید.

هادی در 3/11/1391 | 00:24 گفت:

majid:
نمونه های بازیکنهای وفادار هم کم نیست که من خیلی دوسشون دارم
حتی اگه توی تیمهاییی باشن که من طرفدارش نیستم
دل پیرو توتی بوفون جرارد ندود
........................................................................
عذر می خوام از این بازیکنایی که نام بردی کداماشون تیمشون ضعیف بوده یا بی جام؟ مثلا بوفون، ندود، دل پیرو می خواستی از یوونتوس برن اودینره؟؟؟؟؟؟؟؟ این بازیکنا با یوونتوس به تما افتخارات فوتبالی دست پیدا کردن
حتی جرارد با لیورپول 2 بار قهرمان اروپا شد. حالت انگار خوب نیستا

majid در 3/11/1391 | 00:13 گفت:

من فقط یه چیزو میدونم همه چیز پول یا قهرمانی نیست در فوتبال
ارسنال پای مصدومیتهای بلند مدت این خائن موند
چقدر بابتش تو سالهای قبل لطمه خوردیم نزدیک بودیم به قهرمانی ولی
با وجود داشتن این نامرد بازیکن نخریده بودیم ولی این عوضی مصدوم بود
نمونه های بازیکنهای وفادار هم کم نیست که من خیلی دوسشون دارم
حتی اگه توی تیمهاییی باشن که من طرفدارش نیستم
دل پیرو توتی بوفون جرارد ندود

هادی در 3/11/1391 | 00:12 گفت:

مرسی محمد مهدی، عزیزم من از همون روز اول که امدم عضو این سایت شدم گفتم که بازیکنایی که رفتن هیچ کدوم مقصر نیستند. بازیکن وقتی می بینه به اندازهای که می ارزه بهش بها نمی دن دلیلی واسه موندن نداره اشالا همه دوستان تو آینده شغلیشون این حس تجربه می کنند حتی تو درس خوندن.( وقتی من می بینم تو مملکت خودم بهم بها داده نمی شه، و درواقع بالاتری ها نمی خوان پیشرفت کنیم چرا من بمونم ایران فوقش استادم ناراحت میشه عوضش میرم یه جا بهتر به بشریت خدمت می کنم).
بازیکن 8 سال واسه تیم تلاش کرده یه جام ولایتم نبرده بعد 20 سال دیگه چی فکر کردین میگن فلان بازیکن 12 سال واسه آرسنال بازی کرد خیلی وافادار بود با نصف حقوق، بدون جام؟ نه عزیز کسی حتا اسمم نم بره از این بازیکن. بلکه فوتبال دوستان میکن فلان بازیکنم خیلی خوب بود 30 تا جام با بارسا گرفت 5 تا جام با تیم ملی کشورش.(سسک)

سپهر سرشوقی در 2/11/1391 | 23:47 گفت:

به نظر من کار منطقی نکرد.ما امسال میتونستیم به کمک خودش قهرمان بشیم.چون امسال سانتی و پولدیو خریدیم و تیممون خیلی قویتره پارسال بود.نباید میرفت.اشتباه کرد

Ali heidari در 2/11/1391 | 23:34 گفت:

یه سر به این لینک بزنید اخبار امیدوار کننده ای توش هست:
http://www.theweek.co.uk/football/premier-league/51084/arsenal-red-alert-david-villa-says-he-will-quit-barcelona

محمد مهدی در 2/11/1391 | 23:25 گفت:

باشگاه مونبولیه دقایقی بیش از تایید بیوستن امبیوا به نیوکاسل با فراردادی 5ساله خبر داد

من موندم دیگه کی مونده برا خرید واقعا جای تاسف داره

محمد مهدی در 2/11/1391 | 23:13 گفت:

شهرام جان من عاشقه ارسنال هستم تو عاشق ارسنالی ولی دلیل نمیشه که نصری و ون پرسی و فابرگاس عاشق ارسنال باشن.
ببین من میگم اگه ونپرسی صرفا به رفتن فکر میکرد تا اون اخرا صبر نمیکرد. پیشنهادی که میخواست رو بدست اورده بود و پس چرا اینقدر لفتش داد؟؟ چرا همه بازیکنای ما میگن سیاست باشگاه جاه طلبانه نیست؟؟ چرا همشون میگن با سیاست های باشگاه همسو نبودیم؟؟ بخدا باشگاه داره پشته این چهره ها کار هایی خیلی کثیف تر از خیانت ونپرسی میکنه.
من موندم چرا ونگر یعنی کسی که تنها بازمانده فوتبال پاک شناخته میشه از مدیرا شکایت نمیکنه؟؟ چرا سکوت مسکنه؟؟
یعنی ممکنه که دستش تو یه کاسه باشه؟؟ اخه چرا این باشگاه اینقد مبهم کار میکنه

توپچی جنوب در 2/11/1391 | 22:59 گفت:

محمد مهدی هیچوقت خودت رو جای یه خائن پست نزار دوست من.
همه چیز كه پول نیست بعضی چیزها هستند كه هرچه قدر كه پول داشته باشی هم نمیشه بدست آورد.
وقتی هواداران واست شعار میسازن وقتی هواداران واست بنر میسازن وقتی ٧سال به پای مصدومیتت میمونن تا سالم بشی و به روز های اوجت برگردی.
اونجاست كه باید غیرتت رو نشون بدی و وقتی به اوج رسیدی وتیمت بهت نیاز داره به پای تیم و هواداران كه تو رو خدای خودشون كردن بمونی .
همه چیز جام نیست همه چیز پول نیست.
شاید رابین با رفتن به یونایتد به تمام خواسته هاش برسه ولی هیچوقت اونجا این رابینی كه تو آرسنال بود نمیشه
هیچوقت كاپیتان اون تیم نمیشه هیچوقت شعار واسش نمیخونن اونجا دیگه بتمن نیست
اونجا هیچوقت اسطوره نمیشه چون اسطوره شدن لیاقت میخواهد نه پول و جام
اونجا فقط رابین ونپرسیه یه مهاجم ساده گلزن. همین.
ولی اگر در آرسنال میموند محبوبیتش از تی تی و دنیس و تونی آدامز هم بیشتر میشد چون تو شرایط سخت تو تیم مونده بود,اگه تو تیم مونده بود الان اسطوره باشگاه میشد
همیشه میگن بین عشق و نفرت یه تار مو فاصله است
حالا رابین منفورترین بازیكن آرسناله
وقتی بهش نیاز شدید داشتیم بیانیه داد كه باا این كارش قیمتش نصف شد و باعث شدبیشتر پولی كه از انتقالش بدست میاد بره تو جی خودش.
رابین مننفوره و منفور خواهد ماند


هیچوقت خودت رو جای یه آدم پست و خائن نزار دوست من تو ارزشت از ونپرسی خیلی بیشتره چون تو هوادار آرسنالی یه هوادار آرسنال

محمد مهدی در 2/11/1391 | 22:45 گفت:

سلام.
حسین@ حق داری منم همون حرفی رو زدم که تو زدی. تنها اشتباهش همین بود. ولی فک کن اگه به سیتی میرفت همه میگفتن بخاطره پول رفت ولی به منچستر رفت چرا؟ چون میدونست منچستر شخصیت قهرمانی داره نه سیتی.

محمد حسین@کاملا موافقم

مسعود@حال منم ازش بهم میخوره ولی خودتم میگی میخواستم غیر منطقی باشه پس یعنی رفتنش به یه تیم دیگه رو منطقی میدونی.
___________________________________________________________________________________________
تو لندن ارسنالی ها هم به اندازه ما از منچستری ها بدشون میاد؟؟ فک نکنم اینجور باشه فک کنم اونا از تاتی همچین نفرتی رو داشته باشن ولی ما چون رقیب دیرینمون واسه قهرمانی منچستر بوده ازشون بیشتر بدمون میاد.
کلا فک کنم رفتن ون پرسی مثل رفتن فیگو به مادرید نیست اخه رقیب سنتی ما تاتنهامه.

masoud mahmudpur در 2/11/1391 | 22:23 گفت:

بابا حداقل یه تشکر خشک و خالی میکرد ما که چیزی نمیخوایم ازش.میومد مثل فابرگاس تشکر میکرد.حداقل یه بار.در کل ونپرسی کار منطقی ای انجام داده ولی من حالم ازش بهم میخوره.من اگه خودم ادم منطقی بودم که تا الان ارسنال رو ول کرده بودم.از ونپرسی هم میخواستم فقط تو این یه مورد غیر منطقی باشه.ونپرسی هیچوقت هیچوقت هیچوقت تو منچستر اندازه ی ارسنال محبوب نمیشه شک نکن و کسی که پول یا جیم یا هر چیز دیگه ای رو با محبوبیت عوض کنه ادم نیست

محمد حسین عبادی در 2/11/1391 | 22:16 گفت:

اگه من سیتی یا حتی چلسی میرفت این قد پیش من منفور نمیشد.
.........................
فقط اينو بدون كه RVP به خاطر پول نرفت چون اگه قرار بر پولكي بودنش بود ميرفت سيتي ور دل نسرين خانوم ولي از حق نگذريم انتخابش كاملا درست بود و هيچ جاي افسوس رو براش در پي نداشت چون اگه امسال اينجا ميموند تا صد سال ديگه قهرماني رو نميديد چون آرسنال امروز شخصيت قهرماني رو نداره
ولي هنوز هم اميدوارم سالاي خوب آرسنال تكرار بشه

گذشته ها گذشته ديگه نبايد افسوس گذشته ها رو خورد وگرنه فردا هم از بين ميره

حسین در 2/11/1391 | 22:01 گفت:

رابین حق داشت ولی نباید به باشگاهی میرفت که همه ارسنالی ها از اون به شدت نفرت دارن
اگه من سیتی یا حتی چلسی میرفت این قد پیش من منفور نمیشد.