قبل از حذف

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,701 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قبل از حذف

سلام. من برگشتم ببخشید که یکم بلاگم طولانیه.اینا هم عکس تمرین امروز بچه ها بود. شاید حماسه ای در راه باشد...

Thomas Vermaelen


خب در واقع حرفی ندارم. من بازی برگشت با میلان خیلی کری خوندم میدونستم یه چیزی هست. میدونستم میتونیم یه کاری کنیم ولی امشب از اون شبایی هست که خیلی اروم و بی صدا بازی رو شرو میکنم تا بینیم چی پیش میاد. شاید معجزه شد. این روزا خیلی از جکی حرف میزنن. من میگم رسیچکی میتونه کاری کنه که نبودشو حس نکنیم. ترکیب من واسه بازی اینه:
ژسنی-جنکینسن-ورمایلن-کوشلنی-گیبز-ارتتا-رسیچکی-سانتی-ولکات-لوکاس-ژیرود
فقط امیدوارم رمسی و دیابی بالا نباشن تا حداقل حرص کمتر بخورم چون میدونم مشکلات فنیشون رو همه میدونین. امروز دوست دارم با دوتا هافیک هجومی بازی کنیم یعنی سانتی و توماس. دوس دارم ارتتا بیاد جلوتر و نقش فصل پیش رو اجرا کنه. درسته. یعنی میخوام هافبک دفاعی نداشته باشیم. ما حذف شده ایم ولی شکست دادن بایرن تو خونه به وسیله اب و اتیش زدن خیلی میتونه کلاس تیم رو حفظ کنه و همینطور باعث میشه من تو مدرسه حرف بزنم.
به نظرم سانتی و توماس باید برن به مدافعا بچسبن تا مهاجما و دوتا گوشمون ازاد تر بازی کنن اینحوری بایرنی که دفاش فقط با پرس زدنه مجبور میشه دو برابر جمع بازی کنه این یعنی ژیرود تقریبا موقعیتی نصیبش نمیشه مگر ضربه سر دلیلش هم تعداد زیاد و نزدیک به هم مدافعان تو قلب دفاس هر دوتا گوشمون که تمام کننده های بهتری هستن میتونن تو این بازی گل بزنن. فراموش نکنید که گیبز هم داریم که عالی نفوذ میکنه. تو 15 دقیقه اول اگه بازی رو تو دست نگیریم و تو 25 دقیقه اول گل نزنیم حتی معجزه هم مارو برنمیگردونه. فراموش نکنید حرف هایی که میزنم واسه صعود نیست. چون اون غیره ممکنه. من برد میخوام. خدارو شکر کاره جنکینسن اسون تره چون ریبری نیست و باید مولر رو کنترل کنه ولی ورما و کوشیل کارشون خیلی سخته نباید هیییییییچ اشتباهی بکنن. 90 دقیقه بدون اشتباه رو واسه دفاع ارزو میکنم.
حالا هم دوتا عکس میزارم که خیلی حرف داره.
پیروزی ارسنال در ضربات پنالتی در لیگ قهرمانان اروپا فصل2008-2009  در مرحله یک هشتم نهایی در ورزشگاه المپیک شهر رم مقابل آ.اس.رم این شهر

امید. همیشه امید باید وجود داشته باشه.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Vishka در 25/12/1391 | 12:23 گفت:

خیلی جالب بود مرررررررررسی

HAMED toopchi در 24/12/1391 | 13:55 گفت:

دمت گرم. ولي خاك به سر اون احمقي كه نشسته واسه اين جنكينسون بز پوستر طراحي كرده

M o o r I در 23/12/1391 | 22:57 گفت:

مرسی داداش

عکسات قشنگ بودت

به امید برد ولی احتمالش خیلی خیلی کمه
بیاین واقع بین باشیم

majid r در 23/12/1391 | 21:46 گفت:

عالی بود
اقا این کوشیلنی مشکوکه

محمد مهدی در 23/12/1391 | 21:06 گفت:

سلام. فدای همگی

ahmad behrozi: خواهش میکنم. سعی میکنم هر بازی عکسا رو بزارم. کوشلنی رو خوب اومدی ولی هم سرعتش هم تکل های بلندش تو این بازی بدرد میخورن.
ali: من میگم 2-2 مساوی میشه
حسین ملازینل: من کی گفتم حساب نمیشه عزیز؟؟
masoud : مسعود من هی ترافیکم تمام میشه مجبور میشم صبر کنم پولش گیرم بیاد که این سری نامردا خیییییییلی گرونش کردن. 4 گیگ یک ماه 84 هزار تومن.
حسین: داداش هممون اینقدر اینجا بودیم که با تعصباش و بی تعصاباشو بشناسیم
آریان: ارشاوین که نه عمران. ولی بازی دادن کوکلین و رمسی و روسیچکی خیلی محتمله.

اميرحسين اباذري در 23/12/1391 | 21:00 گفت:

اقا همگی یه صلوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااات بفرستین انشاالله میبرییییییییم

آریان در 23/12/1391 | 20:56 گفت:

کاش امشب گزارشگر عادل باشه

حسین در 23/12/1391 | 20:55 گفت:

آقا من واقعا خراب عنوان تاپیکت شدم که!!! عاشق اینجور آرسنالی های دو آتیشه ام!!!!!!!!
Shame on US!!!Shame

آریان در 23/12/1391 | 20:52 گفت:

ما کجاییم

http://www.goal.com/iran/news/1826/%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7/2011/10/06/2698611/%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D8%A6%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-%D8%B5%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B1%D9%88%D9%BE%D8%A7

آریان در 23/12/1391 | 20:49 گفت:

کاش امشب عشقم آرشاوینو روسیچکی تو ترکیب باشن

ahmad behrozi در 23/12/1391 | 20:22 گفت:

قیافه کوشیل رو نگاه کنید عزمش رو جزب کرده یه گل بخودی خفن بزنه

masoud mahmudpur در 23/12/1391 | 20:04 گفت:

ونگر کلا قات زده

masoud mahmudpur در 23/12/1391 | 20:00 گفت:

دقیقا مواقم.اون سری تابلو بود بازی برگشت میلان رو میزنیم.تازه من امید به صعود داشتم که متاسفانه.اما امشب نه بایرن میلانه.نه ارسنال اون ارسناله

masoud mahmudpur در 23/12/1391 | 19:54 گفت:

تو چرا هی میری بر میگردی؟یه جا بشین دیگه

حسین ملازینل در 23/12/1391 | 19:23 گفت:

محمد مهدی پس اون گلی که بازی رفت لوکاس بهشون زد چی؟اون حساب نمیشه؟

ahmad behrozi در 23/12/1391 | 19:02 گفت:

شزنی تو لیست 18 نفره نیست ونگر گفته بهش استراحت دادم تازه ظاهرن گفته میخواد سانتی و والکات رو هم از اول بازی
نده

farzam در 23/12/1391 | 18:56 گفت:

خوش برگشتی فکر کردم کلا قطع رابطه کردی با آرسنال!
راجه به ترکیب امشب و روسیچکی من تعجب میکنم چون من چند روز پیش دقیقا همینا رو کامنت دادم البته با جزییات کمتر!

farzam در 23/12/1391 | 18:56 گفت:

خوش برگشتی فکر کردم کلا قطع رابطه کردی با آرسنال!
راجه به ترکیب امشب و روسیچکی من تعجب میکنم چون من چند روز پیش دقیقا همینا رو کامنت دادم البته با جزییات کمتر!

ali در 23/12/1391 | 18:52 گفت:

4 -0 MIBAZIM

ahmad behrozi در 23/12/1391 | 18:44 گفت:

عالی بودن عکسا مرسی بخصوص عکس های تمرین

محمد مهدی در 23/12/1391 | 18:07 گفت:

آخرین باری که بایرن مونیخ در جریان بازی ، گل خورده است، به 5 دسامبر 2012 بر می گردد. مونشن گلادباخ در 14 دسامبر موفق شد تا از روی نقطه پنالتی به گل برسد؛
یا ابرفرض

محمد مهدی در 23/12/1391 | 16:44 گفت:

دوستان عکسا رو از همینجا کپی کنید اگه کیفیت بهتر هم خواستین بگین تا لینک بدم ولی بهترین کیفیت رو سعی کردم بزارم.