به بهانه گوتزه نیم نگاهی به نقل انتقالات

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,053 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به بهانه گوتزه نیم نگاهی به نقل انتقالات

یا ابرفرض نگا چقد تایپ کرد.


سلام خدمته توپچی های عزیز. همونجوری که همه در جریان هستیم شایعات زیادی بر مبنی بر حضور گوتزه تو تیم هستی.همه میدونن شایعات مربوط به ارسنال معمولا دروغ هست و اکثرا در تور شکار سایر باشگاه ها گرفتار میشه ولی با این وجود دوس دارم بررسی کنم احتمال حضور این بازیکن رو تو لباس توپچی ها.

گوتزه تا سال 2016 قرارداد داره که در اون قرار داد بندی وجود داره که مبلغ ازاد سازی این بازیکن رو 31.5 میلیون پوند معین کرده. این یعنی در صورت پرداخت همچین پولی به مسئولین دورتموند اون ها عملا باید ساکت باشند و ترانسفر بازیکن رو تماشا کنن البته در صورتی که خود بازیکن هم تمایل داشته باشه. 

پارسال هم اخبار زیادی مبنی بر انتقال مارکو رویس به ارسنال منتشر شد ولی با درخشش این بازیکن در جام باشگاه های اروپا و پیشنهاد بالای مسئولین دورتموند و بخصوص سفارش یواخیم لو سرمربی المان که نقش مهمی در نقل اتقلات ملی پوشان المانی داره به دورتموند رفت. تا جایی که خود رویس هم به تلویزیون المان گفت در استانه پیوستن  به ارسنال بودم.

خوب از بحث جدا نشیم. خود گوتزه هم بارها گفته در صورت داشتن پیشهاد های خوب فکر کردن به اون ها خیلی لذت بخشه و گفته که چه بهتر اگه باشگاه های خواهان من رئال مادرید یا بارسا یا منچستر یونایتد باشند. این یعنی در صورت داشتن همچین پبشنهاداتی انتقالش دور از ذهن نیست. حالا من میخوام احنمال این پیشنهادات رو بسنجم.

رئال مادرید: با توجه به نزدیک شدن انتخابات برای انتخاب مدیر عامل جدید این باشگاه پرز اماده تزریق پولی هنگفت به ارنجه تیمشه و در همین راستا داره سعی میکنه گرت بیل 60 میلیونی رو به تیم خودش ببره. همینطور اخبار زیادی ناشی از خرید یک مهاجم بین فالکااو و کاوانی به گوش میرسه تا جایی که هیگواین و بنزما در استانه خروج قرار دارن. اگه مورینیو فقط به همین 2 خرید راضی باشه که بعید هم نیست چیزی حدود 120 میلیون هزینه برای رئال خوهد داشت. در همین حال رئال نیاز مبرمی به به یک دفاع راست خوهد داشت. البته این باشگاه خروجی هایی هم خواهد داشت از جمله کاکا و هیگواین و دی ماریا.

بارسلون: این تیم در دفاع خیلی مشکل پیدا کرده تا جایی که از ادریانو برای دفاع وسط استفاده میکرد و به تازگی او هم محروم شده و برای بازی با بایرن مجبورن از بارترا برای حضور دز قلب دفاع استفاده کنن . جدا از اون بحث سن پویول هست که بالاست و نیاز به یک جایگزین داره. به احتمال بسیار زیاد جایگزین این بازیکن متس هوملس المانی هست که حدود 30 میلیون مبلغ خرید اوست. جدا از اون بحث نیمار بازیکنی هست که بارسا برای اون مدت هاست که کمین کرده و در صورت انتقال او به بارسا چیزی حدود 40 میلیون برای این تیم هزینه بر جا خوهد داشت. با توجه به عملکرد ضعیف سانچز این انتقال دور از ذهن نیست. احتمالا بارسا حدود 80 میلیون در این تابستان نیاز به هزینه کردن دارد.

منچستر یونایتد:من فکر میکنم مقصد بعدی گوتزه اولترافورد باشد. منچستر اماده فروش اشلی یانگ و نانی و والنسیاست. این تیم بارها اعلام کرده که خرید گران قیمتی در راه ندارند ولی وضع اشفته خط هافبک و وینگ های این تیم خبر از انتقالی بزرگ میدهد. بالا رفتن سن اورا و اسکولز و گیگز و فردیناند و عدم کارایی یانگ و نانی باعث نگرانیه فرگوسن شده و هزینه کردن در این تابستان اصلا دور از ذهن نیست.

 ولی ارسنال: طبق معمول وجود بازیکنانی که در سطح قهرمانی نیستن این تیم را دچار مشکل میکند ولی این بار انگار اوضاع فرق کرده. کادر فنی به ضعف تیم خود اعتراف کرده و سخت به دنبال خرید های مهم هستند. از طرفی دیگر خروجی های این تیم خبر از 3 یا 4 خرید میدهند. بازیکنانی نظیر پارک. دنیلسون. بندتنر.چاماخ. اسکیلاچی. ارشاوین. ژورو. سانتوس. دیابی. مانونه. سانیا. در استانه خروج از باشگاه هستند. این اولین فصل بعد ندت هاست که توپچی ها نگران از دست دادن ستاره های خود نیستن و اماده جذب ستاره ها. ایا ستاره ها جام ها را به اشبورتن می اورند؟؟
به نظر من ما 70 میلیون باید هزینه کنیم. 22 میلیون برای خرید استفان یووتیچ. 30 میلیون برای خرید ماریو گوتزه. 8 میلیون برای خرید اتین کاپو. 10 میلیون برای خرید سامبا. با این هزینه ها ممکن سال دیگه یک جام معتبر بگیریم. امیدوارم وعده ها تو خالی نباشه هر چقدرم تو دلمون خالی باشه ولی میدونم همه امیدواریم به خرید ستاره. 

حالا چیزی که من تو نظرات از شما میخوام. اگه 70 میلیون برای خرید بازیکن داشتیم چه کسی رو پیشنهاد میدین. مرسی که وقت گزاشتین.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 28/1/1392 | 17:16 گفت:

مرسی محمد مهدی جان. من دی ناتاله رو دوس دارم ولی پیر شده،گوتزه و چندتا جوون به همراه 1 گلر خوب میخوایم

محمد مهدی در 27/1/1392 | 22:10 گفت:

بابا ما امسال 52 میلیون خرید کردیم تقریبا. 70 نباید تو خواب باشه

ehsan zoola در 27/1/1392 | 21:23 گفت:

اولا لایک چون میدون مخیلی برا پستت زحمت کشیدی و فراتر از یه کپی پیست ساده بود ک خیلی زیاد شده تو سایت

دوما من با یووتیچ و گوتزه و اشلی ویلیامز موافقم و خرید ها رو هم کافی میدونم ... فک کنم سانیا یه فصل دیگه موندنی شده ...

البته یه نکته : اشلی یانگ این فصل بد کار نکرده انصافا و والنسیا هم در حد خودش بود ...فقط نانی تو من یو بد بوده ک احتمالا فصل بعد بره

M o o r I در 27/1/1392 | 19:42 گفت:

70 میلیون ؟

جک داری میگی داداش ؟

تو خواب ببینی 70 تا خرج کنن . از ما گفتن

نهایتا 1 مهاجم میگیریم ک آخرشم یوتیچ میدونم ناز میکنه و 1 مهاجم درپیت

ولی درکل میگم داش متی ک 70 میلیونو تو خواب ببینی

amir در 27/1/1392 | 19:20 گفت:

چ جوری تهیه کنم؟
اخه من تو استان زنجانم

محمد مهدی در 27/1/1392 | 19:12 گفت:

amir: باید از بندر تهیه کنی. گناوه بوشهر دیلم بندر عباس. این جور جاها گیرت میاد. منم از اونجاهاخریدم.

محمد مهدی در 27/1/1392 | 19:11 گفت:

اینا که اکثرا قرضی هستن و تازه جداییشون هم انچنان پولی به ما نمیده. نهایتا 15 میلیون.

amir در 27/1/1392 | 19:10 گفت:

سلام به همه ی دوستان ی سوال داشتم لطفا کمکم کنید
میخواستم لباس دوم ارسنال رو بگیرم تو شهرمون نیست یکی از لوازم ورزشیا که تو لیگ برترمون کمک داوره مغازه داره
سفارش داده بودم بهش امروز گفت رفته بودم تهران تو منیریه فروشگاه آدیران رفتم گفت لباس دوم ارسنال رنگ پس میداد از دبی وارد میکردیم همه رو پس فرستادیم
بچه ها کمکم کنید چطور لباس دومشو بخرم جنسشم خوب باشه تو اینترنت فروشگاه نیلی مارکت هست اما نمیدونم جنس لباسهاش چطوره
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

majid r در 27/1/1392 | 14:34 گفت:

پارک. دنیلسون. بندتنر.چاماخ. اسکیلاچی. ارشاوین. ژورو. سانتوس. مانونه. سانیا (بچه ها یه نکته ک هست اگه قرار باشه اینارو بفروشیم حدود 30تا گیرمون میاد)


نظر من:گوتزه ک نمیاد! یوویتیچ(هیگواین هم خوبه)،وانیاما با یه دفاع خوب! و احتمالا یکی دوتا خرید گمنام!

nima در 27/1/1392 | 14:16 گفت:

من با 70 تا نمیدونم واقعا هر چی فک میکنم میبینم دو بازیکن بیشتر نمیشه خرید با این که به بیشتر از 3تا نیاز داریم!!!
به هر حال اولویت من دفاع و بعد مهاجم هست نه هافبک فعلا!!!
ولی مثلا با 70 تا هوملز یا کمپانی و فالکائو یا یووتیچ!!!

ehsan در 27/1/1392 | 13:24 گفت:

به نظرم مشکل ما هافبک دفاعیه. از عسیین خوشم میاد. ونگر نباید سانگو از دست میداد. بعدشم یه دروازبان میخوایم که کاسیاس خوبه. کاوانی هم اگه بیاد عالی میشه.

mahdi rajaei در 27/1/1392 | 11:49 گفت:

من تا می شد هزینه می کردم و کاسیاس رو می آوردم به امارت.بقیه اش رو هم خرج یه هافبک با خصوصیات دفاعی می کردم.
تو خط حمله به نظر من ما مشکلی نداریم از نظر من.من جیرود رو خیلی قبول دارم اصا استایلش,استایل یه توپچی.

tofigh در 27/1/1392 | 10:18 گفت:

رامی.هوملز..لیختشناین.بگوویچ.یوویتیچ..یه هافبک دفاعی که الان هرچی فکرمیکنم به خاطرم نمیاد..

♥Arsenal♥ در 27/1/1392 | 04:59 گفت:

این شایعات یه زره متفاوته میدونید....

یعنی پیشنهاد های ونگر که سایت ها اعلام میکنند یه جورایی بالای 25 کلیون هست.


مثل ایمنکه این مدت هرچی ستاره فروختیم میخوایم با گوتزه عوض کنیم ، من وقاعا میترسم 40 ملیون بدیم به گوتزه به جناب شوکراس از خجالتش در بیاد 6 ماه مصدومش کنه

علی در 27/1/1392 | 00:52 گفت:


من دیگه امیدوارم امسال شعارامون بوی واقعیت بده
لایک واقعا جالب بود

farzam در 27/1/1392 | 00:20 گفت:

اگه 70تا دست من بود اول از همه یه مدافع خوب میگرفتم که همون سامبا با همون 10تا خوبه ویلیامز هم که به آرسنال نزدیکه اونم خوبه قیمتش هم همین حول وهوشه
اولویت بعدیم هافبک دفاعیه که امویلا که پرید یوهان کابایه عالیه که فکر کنم با 10,15 تا بیاد اگه نشد همون کاپویه خودت هم خوبه اسمش هم شبیشه!!
و اما یووتیچ که من معتقدم اصلا برای آرسنال ساخته شده و خیلی به سبکمون میخوره با همون قیمتی که گفتی عالی میشه
و گل سرسبد خریدام گوتزه میشه که با اینکه میدونم تو پستش به بازیکنی احتیاج نداریم ولی از بس بازیکن بزرگیه و قشنگ بازی میکنه حتما میخرمش و با این خریدا حداقل قهرمانی تو یک جام رو تضمین میکنم!
راستی کسی نمیدونه گوتزه قابلیت بازی تو کناره ها رو هم داره یا نه? یعنی میتونیم وینگ چپ بازیش بدیم?

مهدی افسرده در 27/1/1392 | 00:11 گفت:

بابا 70 میلیون همچین پوله زیادیم نیست وقتی قیمت کاوانی 63 میلیونه،دورتموندم هیچ وقت گوتزه رو زیره 45 میلیون نمیده

farzam در 26/1/1392 | 23:40 گفت:

محمد مهدی تو مثل اینکه کلا با املای حروف ز ظ ض ذ مشکل داری
آخه مرسی که وقت گزاشتین?!
داداش ناسلامتی تو دو ماه دیگه کنکور داری نکن اینکارا رو زشته

محمد مهدی در 26/1/1392 | 22:38 گفت:

دفاع نمیخریم. قول میدم. خط دفاع ما امسال بیشتر روی اشتباه فردی ضربه خورده تا تاکتیکی. بد شانسی ها برای اشتباه فردی تمام میشه. با ادلر و وانیما خعلی موافقم خعلی.

HOSSEIN در 26/1/1392 | 22:33 گفت:

گوتزه طی مصاحبه ای که باهاش داشتم به جون مادرش قسم خورد فقط آرسنال!

یووتیچ رو هم که باید با اون مصاحبش آرسنالی دونست.

3 دفاع هم در راهند.کوش که داره میره بایرن.ورما که میره بارسا.سانیا که میره پی اس جی و ما اشلی ویلیامز رو میاریم و همچنین مدافعه که تو بیلبائوست و یکی که اسمش یادم نیست جای سانیای نفهم.شاوکراس رو هم مثل اینکه قراره بیارن جای مرته ای که قراره بره وولسبورگ.

بگوویچ به احتمال یه میلیون درصد اگه منچستر از خیرش بگذره تو امیریتس میبینیمش.

عجب تیمی بشه این تیم با این بازیکنا!!
اما آخریش از منچستر میبازیم.این فرگی بی شرف بلد شده چطور ونگر رو ببیره.نامرد خرفت.

سعید غلامی در 26/1/1392 | 22:32 گفت:

یووتیچ.گوتزه.وانیاما.ادلر.

HOSSEIN در 26/1/1392 | 22:24 گفت:

http://www.arsenal.com/assets/_files/documents/apr_13/gun__1366030589_managers_email_TEMPLATE_150413.html
بچه ها این لینکو ببینین یه ایمیله در مورد سوال از ما در مورد نگرانی در مورد تیم فک کنم.من تو کانون هواداری باشگاه ثبت نام کرده یه ماه پیش الآن یه همچین ایمیلی واسم اومد میتونین ترجمه کنین و بگین منظور چیه؟

nima در 26/1/1392 | 22:09 گفت:

چقد زیاده!!!
بعدا کامل میخونم ولی فعلا نظرم اینه که عمرا بیاد!!!

سید حسین در 26/1/1392 | 22:09 گفت:

انشا....امسال یکی دو بازیکن خوب میگیریم