استعداد(1)

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 210,754 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

استعداد(1)

سلام به توپچیا.

همیشه دوس داشتم توانایی انتخاب بازیکن برای ارسنال رو داشته باشم. اینجا یک سوال پیش میاد چه بازیکن هایی به ما کمک میکنن و چخ بازیکن هایی رو میتونیم جذب کنیم.


1.تیاگو الکاتراز:


Image has been scaled down 24% (500x385). Click this bar to view original image (650x500). Click image to open in new window.
[تصویر: 137909.jpg]


این بازیکن یکی از ناب ترین استعداد های اروپا در پست هافبک مرکزی و دفاعیه. تنها کسی که 2 سال پیش با جک ویلشر جوان مقایسه میشد. چند هفته ای هست که قصد ترک بارسا رو کرده و مطمئنن جایی میره که بهش بازی برسه. به شدت میتونم بگم خریدش از هر نظر چه مالی چه فنی شکفت انیز خاهد بود. قیمتش هم نهایتا 15 میلیون.


2.اریکسن:

Image has been scaled down 13% (500x312). Click this bar to view original image (570x355). Click image to open in new window.
[تصویر: 120157hp2.jpg]


یک دانمارکی دیگر. بعد از بندتنر که ناباورانه با رفتار عجولانه و همیشه معترضش نتوانست به انچه لایقش بود برسد شاید مسئولین ارسنال بخواهند این بار روی این بازیکن خوش تکنیک سرمایه گزاری کنند. یک استعداد شگفت انگیز که میتواند سران امیریتیس را وادار به هزینه کردن کند. از سوی دیگر باید اشاره کرد که شاگرد ونگر یعنی برگمپ کریستن را به او پیشنهاد داده است.

3.کارواخال:

[تصویر: 6b9d5b29cde1ba3c1c8f899d0e254b92183df7a9.jpg]

استعداد دور افتاده ای که ثابت کرد مادریدی ها برای او خیلی زود تصمیم گیری کردند. بازیکن لورکوزن با درخشش بی نظیره خود تمام سایت های احتماعی را نعطوف خود کرده تا جایی انها با حضور لام و پیژچک برای انتخاب دفاع راست بوندسلیگا دچار تردید شوند و بعضی انها او را بهترین دفاع برگزیدند. شخصا دوس دارم جایگزین سانیا بشه.

4.یووتیچ:

Image has been scaled down 24% (500x332). Click this bar to view original image (650x431). Click image to open in new window.
[تصویر: Menurut-Toni-Jovetic-Jangan-Gabung-Arsen...50x431.jpg]


تعجب نکیند! یووتیج هم جزء همون لیستی بود که دوس داشتم باری ارسنال بخرم. بازیکن با استعداد و فوق العاده با استعداد فیورنتینا. خوش فکر بودن و داشتن دقت بالا در محوطه جریمه از خصوصیاته اوست. نسبت به هم پست های خود پا به توپیه فوق العاده ای داره. جوان ترین کاپیتان تاریخ سری آ. مدت ها بود تیم های بزرگ اروپا رو خواهان خودش میدید ولی دوس داشت در کنار فیورنتینا پرورش پیدا کنه. سبک بازیش به هیچکی مثل ارسنال نمیخوره.

5.لارس بندر:

Image has been scaled down 25% (500x266). Click this bar to view original image (660x350). Click image to open in new window.
[تصویر: Bender_2733371.jpg]یکی دیگر از استعداد های نصل طلایی المان. با 22 سال سن و اندامی ورزیده همراه با توانایی بازی با توپ قوی. برادر 2 قلوی او در دورتموند بازی میکند ولی لارس همواره در تیم ملی موفق تر بوده و بازی های بیشتری را برای کشورش انجام داده. به طور میانگین از هر 10 بازی یک گل میزنه که این یک اماره خوب بحساب میاد!! توان هجومی و تدافعیش باعث میشه در سال های اینده یکی بازیکنان پر مشتری اروپا به حساب میاد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 2/3/1392 | 16:32 گفت:

Hadoo:
یووتیچ و اریکسن و باید بگیریم بقیرو میخوایم چیکار آخه؟؟ به جای 3 تای دیگه باید یه گلر باشه یه مدافع راست باشه یه هافبک دفاعی
...............................
یعنی الان شما معتقدی که به هافبک دفاعی احتیاج نداریم؟؟(بندر)

دفاع راست لازم نداریم؟؟(کارواخال)

مهاجم نمیخوایم؟؟(یووتیچ)

masoud mahmudpur در 2/3/1392 | 11:07 گفت:

اریکسنو از همشون بیشتر دوست دارم

Hadi A در 2/3/1392 | 11:03 گفت:

یووتیچ و اریکسن و باید بگیریم بقیرو میخوایم چیکار آخه؟؟ به جای 3 تای دیگه باید یه گلر باشه یه مدافع راست باشه یه هافبک دفاعی

امیر صفای نیکو در 2/3/1392 | 09:58 گفت:

محمد مهدي نوروزي: راستي امير تياگو خيلي هافبك خوبيه
--------------------------------------------------------------
محمد جان خیلی کنده .برای چی بهش بازی نمیرسه؟ چون ژاوی و اینیستا خیلی ازش بهترن.تازه بعد اونها هم فابرگاس.
به نظر من که حتی رمسی بهتر میشه از تیاگو.

محمد مهدی در 2/3/1392 | 09:31 گفت:

شاهين:
ایسکو رو از قلم انداختی .
..................
ایسکو ارسنال نمیاد بابا.


محمد مهدي نوروزي:
فقط 3 و5 عالي اومدي رفيق
......................................
یعنی به تیاگو و اریکسن و یووتیچ اعتقاد نداری؟؟

محمد مهدي نوروزي در 2/3/1392 | 08:05 گفت:

راستي امير تياگو خيلي هافبك خوبيه

محمد مهدي نوروزي در 2/3/1392 | 08:05 گفت:

فقط 3 و5 عالي اومدي رفيق

شاهين در 2/3/1392 | 02:43 گفت:

ایسکو رو از قلم انداختی ....

ناصر در 2/3/1392 | 00:17 گفت:

در ضمن از پست خوبتم ممنون

ناصر در 2/3/1392 | 00:16 گفت:

ونگر و مدیران باید به فکر همچین استعدادهایی باشن

Hadi A در 2/3/1392 | 00:02 گفت:

chera wenger Isco ro nemikhare? ham poste eriksen e

محمد مهدی در 1/3/1392 | 23:44 گفت:

هافبک مرکزی و هجمی

مهدی 111 در 1/3/1392 | 23:34 گفت:

این اریکسون پستش چیه؟؟؟

مهدی 111 در 1/3/1392 | 23:32 گفت:

من شنیدم که یووتیچ و ایگواین با یوه به توافق رسیدن.

ehsan zoola در 1/3/1392 | 23:17 گفت:

مهدی یووتیچ رو ک از الان یه خط بزرگ بزن روش !

آلکانترا هم با توجه به تجربه بارسا در زمینه فابرگاس عمرا بارسا بدتش آرسنال هرچند بازیش ظریفه به درد هافبک دفاعی نمیخوره

کارواخان و بندر رو موافقم

اریکسون هم محشره لامسب تنهایی این فصل آزاکسو قهرمان هلند کرد

مهدی 111 در 1/3/1392 | 23:05 گفت:

چه اوضاع مسخره ای.نه به دیروز که یووتیچ رو آرسنال کرده بودن،نه به امروز که هیچ خبری نیست.

امیر صفای نیکو در 1/3/1392 | 22:58 گفت:

.تیاگو الکاترا.............................>بدم میاد ازش.اصلا بازیکن خوبی نیست.

amin در 1/3/1392 | 22:55 گفت:

یووتیچ خیلی به کارمون میاد