گل:ویلیامز با ارسنال به توافق رسید.

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 212,552 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

گل:ویلیامز با ارسنال به توافق رسید.

الان اخبار تکمیلی رو میزارم
ارسن ونگر بر اساس اولویت بندی های خود نخستین خرید تابستان خود را انجام داد. اشلی ویلیامز 28 ساله از سوانسی با عملکرد درخشان خود برای این تیم به همراه میچو اسپانیایی توانست از مهم ترین ارکان کسب  fa cup برای سوانزی باشند.

بر طبق گزارش سایت گل این مدافع با قراردی 8 تا 10 میلیون پوندی و حقوق هفتگی 60 هزار پوند با ارسنال به توافق رسیده است و به زودی این خبر به صورت رسمی منعکس میشود.

مهم ترین بحثی که این وسط پیش میاد این هست که ارسنال 4 دفاع داره همشون واسه دفاع چهارم بودن خیلی بزرگ هستن و احتمالا بعد این خرید یکی از دفاع هامون در استانه خروج قرار میگیره که دیشب ورما شایعاتش همه جا پیچیده بود.

اصلا از این خرید خوش حال نیستم چون نیازی بهش نبود و چیزی به تیم اضاف نمیکرد. اگه ورما رفت قابل بخشش نیست.


GAMES PLAYED
GOALS
YELLOW CARDS
PASSING ACCURACY
AVERAGE CLEARANCES PER GAME
BLOCKED SHOTS PER GAME
41
0
8
86.3%
10.3
1.4


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Enrique در 4/3/1392 | 12:52 گفت:

چلسی به دنبال : فالکائو _ ایسکو _ کاوانی _ شورله _ خدیرا و ....
منچستر به دنبال : لواندوفسکی _ فابرگاس _ آسمیر بگوویچ _ سمیر هاندانوووچ (اونم با وجود عملکرد بسیاااااار عالی این فصل دخیا !!!)
من سیتی به دنبال : روبن _ کاوانی _ دی ماریا_ فابرگاس و ....
تاتی به دنبال : ایگواین - ویا و ...
========================
و حالا نوبت آرسنال ما :
آرسنال به دنبال مشنگ ...
آرسنال به دنبال دبنگ ...
آرسنال به دنبال گدا گشنه های آفریقا و فرانسه ....
آرسنال به دنبال لایی خور ترین مدافع های دنیا ...
((( فصل بعد 100% قهرمانیم !!! شک نکنید )))

مهدی 111 در 3/3/1392 | 20:47 گفت:

محمد مهدی:
دقیقا تنها چیزیمون که بهتره دفاعمونه. ما مهاجم نصفه اونا هم نداریم. هافبک دفاعی اصلا نداریم!!! دفاعمون اخرین الویت بود بدون شک.
------------------------------------------------------------------------
اتفاقا این فصل تنها فصلی بود که دفاعامون مصدوم نشدن.فصل پیش که یادمون نرفته یه نیم فصل رو بدون دفاع راست و چپ بازی کردیم.و هر چی ضربه خوردیم از دفاع بود.ورمالن از وقتی که انپرسی رفت هوایی شد.واون تمرکز لازم رو نداشت.بعید هم نیست که به انچستر بره.واقعا اگه ورما عرضه نداشته باشه با امثال مرته و ویلیامز رقابت کنه،پس همون بهتر که از تیم بره.

ehsan zoola در 3/3/1392 | 20:41 گفت:

آقا مثل اینکه قضیه ویلیامز هم داره میشه مثل یووتیچ

مدیر سوانسی لحظاتی پیش مصاحبه کرده گفته آرسنال هیچ تماسی با نگرفته و خبر گل رو تکذیب کرده

♥Arsenal♥ در 3/3/1392 | 19:59 گفت:

به نظر من ورما باید حفظ بشه/.

هرچقدر هم که بد باشه

علی در 3/3/1392 | 18:32 گفت:

من اصلا ازش خوشم نمیاد اصن ن ن ن
و ورمایلنه خودمونو ترجیح میدم بهش

علی اسحاقی گرجی در 3/3/1392 | 17:35 گفت:

Baz mikhad berine tu tim.akharesh natunest bazikonaro hefz kone...verminator

مهدی در 3/3/1392 | 17:04 گفت:

دراگوویچ پستش چیه

مهدی در 3/3/1392 | 17:03 گفت:

۶۵ داریم

بنتکه ۳۰ یک دفاع راست ۲۰ ۱۵ میمونم اونم یک هافبک دفاعی مثل دیامه

حمید پیرنیا در 3/3/1392 | 15:58 گفت:

بازم میگم دفاع بسیار خوبیه در ضمن همین آرتتا رو هم 29 خریدیم دیدن امسال چقد عالی بود. جلو یونایتد رونی و فن پرسی رو نابود کرد بازی با سیتی هم بهترین بازیکن بازی بود. در مورد ورما هم شخصا خیلی دوسش دارم ولی اگه بره و به جاش ی دفاع با استعداد 20 21 ساله بگیریم بهتره باید ی پشتوانه واسه دفاعمون درست کنیم من دراگویچ رو دوس دارم سبک کوشیلنی بازی میکنه.

محمد مهدی در 3/3/1392 | 14:35 گفت:

ehsan zoola:
خب 65 میلیون دیگه مونده برای یه هافبک دفاعی و یه مهاجم تاپ ...سانوگو هم ک مفت اومد
................................
خوب به هر حال انتخاب من واسه دفاع هر کسی بود جز ویلیامز ولی حالا که اومده فقط باید حمایت کنیم. دیگه پرونده دفاعمون بسته شد. مطمئن خرید بعدی یا مهجم خواهد بود یا دفاع راست

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:27 گفت:

و یه دفاع راست

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:27 گفت:

دقیقا تنها چیزیمون که بهتره دفاعمونه. ما مهاجم نصفه اونا هم نداریم. هافبک دفاعی اصلا نداریم!!! دفاعمون اخرین الویت بود بدون شک.

________________

خب 65 میلیون دیگه مونده برای یه هافبک دفاعی و یه مهاجم تاپ ...سانوگو هم ک مفت اومد

masoud mahmudpur در 3/3/1392 | 14:23 گفت:

حالا دوتا دفاع وسط خوب هم رو نیمکت داریم.مونده دفاع راست

masoud mahmudpur در 3/3/1392 | 14:21 گفت:

هیچ عیبیم نداره.ورمالن صددرصد میمونه.اینم اومدنش میتونه خیلی کمک کنه.

محمد مهدی در 3/3/1392 | 14:21 گفت:

نگرفتی منظور منو عزیزم ....من میگم نیاز به خرید مدافع داشتیم هرچند خودم دراگوویچ رو ترجیح میدادم ... مگه الان سه تا مدافعمون جانشین نمیخان مگه ما چیمون از منچسر و چلسی کمتره ک از سیستم چرخشی استفاده نکنیم و بهتر نتیجه نگیریم
.............................
دقیقا تنها چیزیمون که بهتره دفاعمونه. ما مهاجم نصفه اونا هم نداریم. هافبک دفاعی اصلا نداریم!!! دفاعمون اخرین الویت بود بدون شک.

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:15 گفت:

هنوزم به ونگر اعتماد ارم= ورمایلن

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:14 گفت:

محمد مهدی:

.....................................
احسان تو دیگه چرا؟؟؟ مگه بازیکنی هست که افت نکرده باشه؟؟؟ واقعا که خیلی زود نظرتون عوض میشه. اول فصل همه پوزشو میدادیم.

_________________________________________

نگرفتی منظور منو عزیزم ....من میگم نیاز به خرید مدافع داشتیم هرچند خودم دراگوویچ رو ترجیح میدادم ... مگه الان سه تا مدافعمون جانشین نمیخان مگه ما چیمون از منچسر و چلسی کمتره ک از سیستم چرخشی استفاده نکنیم و بهتر نتیجه نگیریم

هنوزم به ونگر اعتماد ارم و مطممئنم اگه سر جایگاهش بجنگه میتونه به ترکیب برگرده

ولی یه سوال دارم ازت ...آیا تحمل یه سال دیگه بی جامی رو داری؟

اگه اول فصل همین ورما برای رسیدن به اوج تو چند تا بازی سوتی بده و از قافله عقبمون بندازه چی؟ اگه وقتی میونه فصل رسیدیم و دیگه فرصتی برا جبران نبود چی؟ بهتره از الان به فکرش باشیم نه موقع ک دیگه دیر شده

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:09 گفت:

اینم مصاحبه ی امروز ونگر در این مورد

با وجود علاقه شدید آرسنال به ویلیامز آرسن ونگر از فرمالن خواسته تا بمونه و برای جایگاهش بجنگه و گفته انتظار میره که فرمالن حداقل فصل جدید رو با آرسنال شروع کنه و برای جایگاهش بجنگه

محمد مهدی در 3/3/1392 | 14:09 گفت:

amir:
آخه کوشیل که معلومه تعصب داره.با اینکه ورما از مرته بهتره موافقم ولی میبینین که ورما تعصب نداره.اگه داشت تا حتی مثل کوشیل چند بازی بیرون میموند،خوب تمرین میکرد میرفت جای مرته با کوش.ولی هم دید پیشنهاد داره رفت.این بازیکن های بی غیرت دیگه دارن حالم رو به هم میزنن.آی که ریشه همشون از آرسنال کنده بشه و بریم یک جام درست حسابی بگیریم.من که میگم ویلیامز خوبه.حد اقل بهتر از مرته و ورما هستش.
.....................................
وقتی میگی ورما تعصب نداره دیگه این بحثو ادامه ندم بهتره. ورما تعصب مدارخ. شوخی جالبی بود.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ehsan zoola: خب افت کرده و ونگرم نمیتونه ریسک کنه و از دستش بده
.....................................
احسان تو دیگه چرا؟؟؟ مگه بازیکنی هست که افت نکرده باشه؟؟؟ واقعا که خیلی زود نظرتون عوض میشه. اول فصل همه پوزشو میدادیم.
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@

Enrique:
بابا اینا مدافع نیستند ! ما مدافع های در سطح و کلاس جهانی میخوایم ... کسی که وقتی تو دفاع باشه مهاجما ازش بترسن...
......................................
احسنت. بالاخره یکی حرفه درست رو زد. من نمیگم که این بده من میگم چیزی به تیم اضافه نمیکنه. یه دفاع کاملا معمولیه. اصلا نباید بخاطرش ورما رو از دست بدیم. اصلا نباید واسش خرج میکردیم!!!!

ehsan zoola در 3/3/1392 | 14:08 گفت:

فرشاد ویلیامز 28 سالشه !

محمد مهدي نوروزي در 3/3/1392 | 14:05 گفت:

دفاع فقط هوملس

Enrique در 3/3/1392 | 13:32 گفت:

بابا اینا مدافع نیستند ! ما مدافع های در سطح و کلاس جهانی میخوایم ... کسی که وقتی تو دفاع باشه مهاجما ازش بترسن...
یادتونه وقتی که همین ورما خان (که شما ازش یه بت ساختید !!!) از آژاکس به آرسنال اومد همه میگفتن واااااااااااای عجب خریدیه !!! کاپتان آژاکسو خریدیم و ....... اولش خوب بود ولی بعدش افت کرد و هیچ وقت یه مدافع مطمئن نشد ! یکی مث ویدیچِ منچستر ، مث کرگرِ لیورپول ، یا جان تری ... شاید بگید که تجربه و سن اینا خیلی بیشتر از ورماست ولی حداقل میتونست یکی بشه مث فیل جونز منچستر یا گری کیهیل چلسی یا واران رئال ؟؟؟!!! اینا که دیگه همشون از ورما جوونترن !!!

Milan در 3/3/1392 | 13:31 گفت:

من بازیشو ندیدم ولی همین که بریتانیاییه از صدتای دیگشون بهتره حداقل یه چی داره به نام غیرت !!!!
بعدم 10 تا چیزی نیست که باوووو اکیلاچی و جورو و اینارو بفروشیم پولش در میاد

ehsan zoola در 3/3/1392 | 13:29 گفت:

به نظرم خرید خوبی هست

مهدی چنان میگی 10 میلیون از سرمایه ی امسالمون پرید ک انگار دیگه خید نمیکنیم و کلی هم نیاز به خرید داریم

نخیر عزیزم ما از 10 بازی اخر 26 امتیاز گرفتم و با اورتون و منچستر مساوی گرفتیم ...همونقدر ک اول فصل عطش برد داشتیم آخر فصل هم داشتیم تازه بازیهای آخر فصل به دلیل حساسیتش تو جدول سخت ترم شد و این یعنی تیم اخر فصل واقعا تیم شده و اگه همین بازیکنان رو حفظ کنیم یه کار خیلی بزرگتری نسبت به یه خرید انجام داد یم
من خودم عاشق ورما هستم یادمه فصل اولی ک اومد آرسنال هفته ی اول تو زمین اورتون 6تاییشون کردیم تو اون بازی معرکه بود و گلم زد و منم عاشقش شدم

همیشه هم دوسش داشتم ولی خب افت کرده و ونگرم نمیتونه ریسک کنه و از دستش بده

به نظرم اصلا هم اینطور نیست ک چون ویلیمز اومده اون حتما میره نه ... هنوز هیچ باشگاهی دنبالش نیفتاده و خودشم مصاحبه ای از نارضایتی نکرده ...اومدیم و اول فصل خدایی نکرده کوش مصدوم شده اون وقت ویلیمز بره تو تریکب یه تعویضی مطمئن نمیخایم ؟ اگه بازی رفت با ابایرن مونرئال رو داشتیم الان ما فینال اروپا بودیم

چلسی هم الان 4 تا دفاع فوق ستاره تو دفاعش داره و جان تری با اون عظمتش وقتی رو نیمکت میشینه هیچی نمیگه

در کل از خرید ویلیامز استقبال میکنم هرچند میدونم یکم سرعتش کمه ولی فاکتور قدرت رو به تیم اضافه میکنه درست سبک بازیش شبیه الکس برزیلی هست تازه با قدرت سرزنی بالاتر و هوش بهتر ولی سرعت کمتر

Milan در 3/3/1392 | 13:26 گفت:

اگه قراره با خرید یه دفاع ورما شونه خالی کنه بره بهتره بره , بعدم وجود 4 تا دفاع تو تیم خیلی هم خوبه , من یو رو نگاه کنین 4,5 تا دفاع داره بعدم ما تیممون هی مصدوم می ده وجود یه دفاع لازم بود

ناصر در 3/3/1392 | 13:24 گفت:

ورما جایی نمیره.
چون میخواد از شر اسکیلاچی و ژورو راحت بشه،خریدش.
از سیستم چرخشی استفاده کنه به همشون بازی میرسه.

رضا توپچی در 3/3/1392 | 13:19 گفت:

من هم با حمید موافقمویلیامز مدافع بسیار خوبیه و از اومدنش استقبال میکنم...
ولی با وجود افت شدید ورما بعد از اون مصدومیت طولانی مدت،دوست ندارم ورما از تیم بره...
شاید اگه یه خط بیاد جلو و به عنوان هافبک دفاعی کار کنه نتیجه ی خوبی برای تیم داشته باشه مثل قضیه ی داوید لوئیز برای چلسی...

مهران در 3/3/1392 | 13:19 گفت:

من نمیدونم شما چرا انقدر به ونگر می پرین به خدا با همین بازیکنای الان از خیلی تیما سریم من دوست داشتم ونگر میچو می

مجتبی هانری در 3/3/1392 | 13:12 گفت:

نمیتونه خرید خوبی باشه در واقع در حد آرسنال نیست

محمد مهدي نوروزي در 3/3/1392 | 13:05 گفت:

بارسا با ده تا ورمایلن رو می خواد

حمید پیرنیا در 3/3/1392 | 12:55 گفت:

البته منظورم بهترین مدافع برتانیایی بود

امیر صفای نیکو در 3/3/1392 | 12:54 گفت:

آخه کوشیل که معلومه تعصب داره.با اینکه ورما از مرته بهتره موافقم ولی میبینین که ورما تعصب نداره.اگه داشت تا حتی مثل کوشیل چند بازی بیرون میموند،خوب تمرین میکرد میرفت جای مرته با کوش.ولی هم دید پیشنهاد داره رفت.این بازیکن های بی غیرت دیگه دارن حالم رو به هم میزنن.آی که ریشه همشون از آرسنال کنده بشه و بریم یک جام درست حسابی بگیریم.من که میگم ویلیامز خوبه.حد اقل بهتر از مرته و ورما هستش.

حمید پیرنیا در 3/3/1392 | 12:53 گفت:

خرید عالی بود بازی با تیمهای منچستری رو امسال ازش دیدم فوق العاده بود به نظرم در حال حاضر بهترین مدافع انگلسیه ورما خوبه ولی خیلی افت کرده

nima در 3/3/1392 | 12:45 گفت:

ای بابا محمد مهدی نه مهمد مهدی

nima در 3/3/1392 | 12:44 گفت:

خرید بیهوده ای بود!!!
مرسی مهمد مهدی...

nima در 3/3/1392 | 12:43 گفت:

امیر:::جلو منچستر سوتی داد اونم مقابل کی؟ون پرسی خودمون که همون باعث باختمون شد.مقابل سوانزی کی هی سوتی میداد.
------------------------------------------------------------------------
خب اگه بخوایم اینجور حساب کنیم که کوشیلنی باید خیلی وقت پیش مینداختیم بیرون برادر من!همون موقع که با یه اشتباه احمقانه دقیقه 90 جام اتحادیه رو ازمون گرفت!!!
اینجور نمیشه حساب کرد!بنظرم واقعا اشتباس که ورما از تیم بره!!!

محمد مهدی در 3/3/1392 | 12:38 گفت:

باشگاه چلسی نام استوان یووتیچ، مهاچم فیورنتینا را به لیست خریده های تابستانی خود اضافه کرد.

پیش از این شایعه شده بود که آرسنال با ارائه پیشنهاد دستمزد سالیانه 5 میلیون یورو به یووتیچ با مدیر برنامه های وی وارد مذاکره شده است که البته این شایعه از سوی مسئولین ویولا تکذیب شد.


پرییییییید

محمد مهدی در 3/3/1392 | 12:33 گفت:

amir:
بابا چی میگین جو میدین؟ورما کجاش خوبه؟آخه هم سرعت نداره هم تعصب.بابا دیدین که ونگر گذاشتش بیرون تیم افتاد رو خط برد.جلو منچستر سوتی داد اونم مقابل کی؟ون پرسی خودمون که همون باعث باختمون شد.مقابل سوانزی کی هی سوتی میداد.ای ونگر دمت گرم خدایی همه حرکاتت جدا ولی با این حرکتش حال کردم.الان کلیپ دیدم ازش.هم قدرت بدنی داره و هم سرعت
..........................
امیر مگه کوش افت نکرد؟؟ یه چیز کاملا طبیعیه. ورما همونی بود که وقتی پرسی بود خیلی ها میگفتن این بخترین بازیکن تیمه. بابا چرا باید کاپیتان بره بیرون؟؟ یعنی از مرته بهتر نیست؟؟؟ خود ونگر میدونه که ورما بهترین مدافع ماست ولی چون قیمتش بیشتره اینو میفروشه. اینم از خرید کردنه ما. اه اه

امیر صفای نیکو در 3/3/1392 | 12:32 گفت:

یک دفاع راست و یک هافبک دفاعی بگیریم عالی میشه...

محمد مهدی در 3/3/1392 | 12:31 گفت:

.....Arsenal agree terms for Ashley Williams as Thomas Vermaelen plans Emirates exit

امیر صفای نیکو در 3/3/1392 | 12:30 گفت:

بابا چی میگین جو میدین؟ورما کجاش خوبه؟آخه هم سرعت نداره هم تعصب.بابا دیدین که ونگر گذاشتش بیرون تیم افتاد رو خط برد.جلو منچستر سوتی داد اونم مقابل کی؟ون پرسی خودمون که همون باعث باختمون شد.مقابل سوانزی کی هی سوتی میداد.ای ونگر دمت گرم خدایی همه حرکاتت جدا ولی با این حرکتش حال کردم.الان کلیپ دیدم ازش.هم قدرت بدنی داره و هم سرعت..

محمد مهدی در 3/3/1392 | 12:18 گفت:

http://www.championsleague.ca/2013/05/24/report-arsenal-defender-likely-to-move-to-barca-in-summer-44408-6988

ورمااااا

شروين در 3/3/1392 | 12:17 گفت:

چيزي به تيم اضافه ميكنه ولي مشكل رو حل نميكنه ، اميدوارم اينو خريد حساب نكنن چون جاش يكي رو ميفروشن پولش جبران ميشه ، من باشم نصف بودجه رو ميدم خريد بزرگ ميكنم واقعا ميارزه به ٤ تا خريد معمولي

محمد مهدی در 3/3/1392 | 12:16 گفت:

وااااااااااااااااااای. اشلی ویلیامز هم این خبر رو تایید کرد.

http://www.arsenalnews.co.uk/report-ashley-williams-agrees-to-join-arsenal/

javad در 3/3/1392 | 12:13 گفت:

ورما هافبک؟ عمرا
ترجیح میدم والکات بره ولی ورما نه
ورما باس بمونه

محمد مهدی در 3/3/1392 | 12:11 گفت:


اصلا درک نمیکنم دلیل این خرید رو. تیم ما دومین دفاع لیگ رو داشت. اعتراظات از خط دفاع هم فقط بخاطره اشتباهات فردی بود. این 10 میلیون از سرمایه امسال

محمد در 3/3/1392 | 12:11 گفت:

چند تا بازی که من دیدم مدافع خوبی بود
به نطر من یه تیم واسه جنگیدن تو تمام جبهه ها به 4 تا مدافع خوب نیاز داره

sepehr najafian در 3/3/1392 | 12:05 گفت:

ونگر ميخواد ورما رو بذاره هافبک.

javad در 3/3/1392 | 12:04 گفت:

اگه ورما بره ونگر رو میزنم نصفش میکنم

امیر صفای نیکو در 3/3/1392 | 12:00 گفت:

کسی کلیپی چیزی داره ازش؟من میترسی سرعتش پایین باشه...

مهدی در 3/3/1392 | 11:57 گفت:

محمد مهدی نوروزی شایعات رو بزار

امیر صفای نیکو در 3/3/1392 | 11:55 گفت:

EXCLUSIVE: Arsene Wenger has prioritised a move for the 28-year-old as the Gunners look to tie up the deal that will cost the club between £8 million and £10m

مهدی در 3/3/1392 | 11:53 گفت:

خیلی دوستش دارم قدرت بدنیش عالیه

مهدی در 3/3/1392 | 11:53 گفت:

حیلی دوستش دارم قدرت بدنیش فوقرالعاده هیت