سوانزی: هیچ تماسی با ما گرفته نشده است.

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,700 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سوانزی: هیچ تماسی با ما گرفته نشده است.

مدیر عامل باشگاه سوانزی سیتی در مصاحبه ای با خبرگزاری مترو اعلام کرد که هیچ خبری از علاقه توپچی ها به بازیکن 28 ساله خود اشلی ویلیامز ندارد!! او لیورپول را نزدیک ترین باشگاه به اشلی میداند.
این خبر درحالی منتشر شد که چند روز پیش اسکای و گل خبر از توافق این بازیکن با حقوق هفتگی شصت هزار پوند خبر دادند!! خود این بازیکن در طی مصاحبه های خود اعلام کرده که در صورت توانایی خروج درها را به روی خود نمیبندد.

خبر بعدی اینکه بازیکن تیم جوانان التون مونیرو به تیم براگ بلژیک پیوست. تقریبا 10 تا از بازیکن های اکادمی به دلیل عدم توانایی های کافی تمدید نشد قراردهاشون. پس باید منتظر یه تحول اساسی تو اون بخش باشیم. البته جوون اینده دار مثل ایسفیلد و نبری و اکپوم داریم. ریو و کمپل هم میتونن از فصل دیگه اضافه بشن.


قبلا گفتم بازم میگم لطفا اونایی که میخوان شایعات معتبر رو راجبه ارسنال بدونن به این لینک برن. این لینک مربوط میشه به سایت رسمی باشگاه.  کلیک

یه خواهش کوچیکی که از دوستان دارم اینه که هیچ خبری رو بدون لینک نزارن یا از منابع غیر معتبر کلا نزارن. منابع غیر معتبر شامل توییتر و فیس!بوک هم میشه. بعضی اخبار با یک دقت چند ثانیه ای میشه فهمید که چرته و ارزش نوشتن نداره. دوستان قبلا زیاد گفتن منم دوباره میگم. لطفا رعایت بشه. اجباری به لینک گزاشتن نیست فقط منبع هم کافیه. لطفا.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 5/3/1392 | 10:50 گفت:

اغا دلم هنو واسه رویس میسوزه

jafar در 5/3/1392 | 06:45 گفت:

خبرهایی رو که محمد مهدي نوروزي میزاره معتبر هستش

محمد مهدی در 4/3/1392 | 22:12 گفت:

کاملا موافقم. ویلیامز واسه چیمونه؟؟

محمد مهدي نوروزي در 4/3/1392 | 21:19 گفت:

همین الان این خبر بدستم رسید
بعدش گفته اگه پیشنهاد خوب نباشه جایی نمی ره

nima در 4/3/1392 | 21:17 گفت:

بهتر بابا ویلیامز رو میخوایم چی کار!؟!؟!!!

مجتبی هانری در 4/3/1392 | 21:11 گفت:

امیدوارم هیچ تماسی بعد از این هم نگرفته نشه!!! من نمیدونم ویلیامزا میخواهیم چه کار؟؟؟؟؟ ورما خودمون باوجود افتی که داشته بازم یه سر بهتر وپرتجربه تره ,,,, ولىدر حال حاضر نه ورما خوبه ونه این جایگزین مناسبیه ونه میتونه مدافع قابل اعتمادی در مقابل بزرگان باشه

آریان در 4/3/1392 | 21:10 گفت:

مرسی داش متیراستی خوبی؟؟

ehsan zoola در 4/3/1392 | 21:07 گفت:

این مصاحبه مال 3 روز پیشه مهدی

بعد از اون مصاحبه خود اشلی ویلیامز علاقه آرسنال رو تاایید کرد

شروين در 4/3/1392 | 20:56 گفت:

به درك ورما و اين فرق خاصي ندارن هركدوم ميخوان باشن

Milan در 4/3/1392 | 20:41 گفت:

واقعا اخباری که تو فیسبوک و اینا میگن چرته
اخبار هم از نزدیکیه بازیکنای بزگ نذارین می دونیم چرته

masoud mahmudpur در 4/3/1392 | 20:36 گفت:

آخرشم هیچکی رو نمیگیریم