بررسی

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,761 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی

خوب الان وضعیت هیگواین مثل پودولسکیه تو فصل پیش یعنی همه میدونن که میاد. اگرچه من یووتیچ و بنتکه رو بیشتر قبول داشتم ولی چون خرید کردیم به ونگر تراست کامل پیدا کردم.:S_2: امیدوارم هر چه پیش آید خوش آید. از این به بعد جاش تو دلمونه:S_32: و خواهش میکنم کسی (ع. الف::s_91:)  نکوبش و خرابش نکنه تا عملکردشو ببینیم.

خوب حالا بریم سراغ اولویت های بعدی::s_108:

شخصا میگم باید خرید بعدی ژرینه باشه و تو هفته دیگه کارشو تمام کنیم تا وقتی که فلینی از بازی های ملی و تعطیلات اومد بریم سراغش. ژرنیه بعد این که کلیپ های زیادی ازش دانلود کردم به شدت ازش خوشم اومد ولی خوب قبلش هم باید یک خروجی داشته باشیم (ترجیها ژروین) چون اصلا دوست ندارم اوکس:S_32: ذخیره ثابت بشه. هنوز معتقدم خرید پولدی عجولانه و کوتاه مدت بوده:S_46:. امیدوارم ژروین رو با 10 میلیون رد کنیم و ژرنیه رو با 12 تا از لیون بگیریم تا پروژه دوم هم تمام بشه:S_17::S_2:.

مسلما مهم ترین خرید باشگاه بعد از سفر به اشبورتون میتونه خرید مروان فلینی باشه. امیدوارم گرون ترین خید باشگاه هم خودش باشه چون اصن یه کلاس دیگه داره::s_98:. یک بازیکن قولدر، با ثبات و با مغز که کاملا در دسترسه. شایعات میگن که حقوقش تو اورتون 70 هزارتاس و خودش پیشنهاد 95 هزارتایی داره. شخصا معتقدم از اون بازیکناییه که حتی با دستمزده 2 برابر هم بخریمش ضرر نکردیم. چیش از مارتینز در بایرن کمتره که اونا واسش 40 میلیون دادن؟؟::s_102:

واسه سانیا هم عجله نکنیم بهتره، به نظرم این فصل بهتره باهاش کنار بیایم تا فصل بعدش از جنکینسن استفاده کنیم و خرج بیخود نکنیم.
با این سه خرید خودم قول قهرمانی میدم:S_2:

تنها چیزی که باعث نگرانیم میشه ترافیک در بعضی پست هاست که باعث میشه به بعضی از بازیکنای با استعداد تیم بازی نرسه مثل رمزی و اوکس و یا بعضی بازیکنا به مفت خوری ادامه بدن مثل دیابی.

ترکیب اصلی: سزار، ورما، کوش، گیبز، سانیا، فلینی، ویلشر، سانتی، ولکات، پولدی، هیگواین.
ذخیره (باید از بین اینا 6 تا انتخاب کنیم) : شزنی، مرته، جنکینسن، ناچو، ارتتا، رمزی، ژرنیه، اوکس، ژروین، جیرود، میاچی، دیابی، فابیانسکی.

ترافیک خیلی زیاده:S_30:. امیدوارم ژروین و دیابی و ارتتا با یک قیمت خوب به فروش برن و میاچی به رزرو بره تا بتونیم در مواقع اضطراری از تیم رزرو هم استفاده کنیم.

========================
رئال واسه رونالدو پیشنهاد 155 میلیونی اماده کرده تا این ستاره تو برنابئو نبمونه::s_100:.

هاینکس به بایرن پیشنهاد داده که اونا باید ایسکو رو بخر در حالی که تو اون پست گوتزه و کروس رو دارن:S_28:

تاتنهام قصد داره به زودی با ایجنته پااولینیو مذاکره کنه. امیدوارم اونم لیگ قهرمانان بخواد و تاتی دست خالی بمونه::s_91:

سپاستین زورک مدیر ورزشی دورتموند گفته که دی بروین دوس داره در دورتموند بازی کنه نه چلسی.::s_106:

یه روزنامه از شهر لیورپول هم نوشته که سران اورتون تایید کردن که پیشنهاد هایی برای فلینی به دستشون رسیده:S_17:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 29/3/1392 | 01:07 گفت:

مرسی محمد مهدی جان.رونی که نشد.امدیوارم فلاینی بیاد

توپچی جنوب در 28/3/1392 | 22:45 گفت:

بررسي خوب و كاملي داشتي فقط يه جاي كارت اشتباه بود،
بله گذاشتنآرتتا تو ليست فروش بدون كه اين يك كار اشتباه است كه يه بازيكن با تجربه و خوب رو تو اين مقطع از دست بديم
ونگر عمرا اين كار رو نميكنه،
اگه ارتتا زياد بازيش به چشم نيومد چون پست غير تخصصيش داشت بازي ميكرد آرتتا يه بازيكن بادرك بالا و تاكتيك پذيره و يه وزنه خوب واسه تيم تو مواقع نياز

محسن عاشوری در 28/3/1392 | 19:02 گفت:

بچه ها منظور من فروش آرتتا نبوده والا

محمد مهدی در 28/3/1392 | 15:24 گفت:

بچه ها من نوشتم که خرید فلینی مهم ترین خرید میشه پس یعنی هافبک دفاعی مهمه. گفتم تا ژرنیه تو تعطیلاته بریم سراغش نه این که اول اون بعد فلینی

tofigh در 28/3/1392 | 14:53 گفت:

من تعجب میکنم اول ازمحمد مهدی بعد هم از بچه ها والا من حاظرم تو پست جلو هیچ خرید نکنیم ولی سه تا دفاع طراز اول بخریم تمام تیمهایی که قهرمان میشن اول از همه دفاع قدرتمندی دارن مثل سالهای کمپل و حبیب واشلی کول 49 بازی بدون باخت کم نیست..وقتی دفاعت خوب باشه اعتماد به نفس تیم هم میره بالا..هافبک دفاعی هم خیلی ضروریه..مرسی از محمد مهدی..وبچه ها

nima در 28/3/1392 | 14:49 گفت:

خیلی ممنون امیر حسین که منطقی صحبتی کردی!!!دمت گرم دادا!!!
آره آرتتا میتونه تا دو فصل دیگه برامون خوب کار کنه حتی در کنار فلینی!!!

امیرحسین در 28/3/1392 | 14:35 گفت:

چاکر اقا نیما.مخلص همه ی بچه ها .هرچی شما بگین من زیاده روی کردم.ولی خوب عاشق ارتتا با بازی قشنگشم غیرتی شدم.امیدوارم ارتتا چند سال دیگه بمونه شما هم از دست من دلخور نشین.ذت زیاد

سالار لاری در 28/3/1392 | 14:27 گفت:

ali arsenal@این جملت منو یاد استاد انداخت:
رونی خیلی از هیگواین بهتره ولی خدایی هیگواینم چیزی از رونی کمتر نداره

javad در 28/3/1392 | 14:27 گفت:

آرتت اهنو 2فصل دیگه میتونه مفید باشه همون دیابی بره کافیه

ali arsenal در 28/3/1392 | 14:23 گفت:

رونی خیلی از هیگواین بهتره مخصوصا تو فاز دفاعی اما هیگواین هم هر چی باشه از جیرود بهترهبه نظرم جیرود و بفروشیم جاش هم هیگواین رو بخریم هم رونی رو

مهدی افسرده در 28/3/1392 | 14:21 گفت:

حرفات درست ولی یه دفاع راستم باید بگیریم

سانیا خیلی رو اعصابه

ehsan zoola در 28/3/1392 | 14:16 گفت:

شما فقط یه نگاه کنید به آمار هیگواین همه چی دستتون میاد

تو 178 تا بازی با وجود بازیکنایی مثل رائول ، رونالدو ، بنزما و کلی بازیکن تاپ دیگه 107 تا گل زده ... تازه تو خیلی از بازیهای به عنوان ذخیره 10 تا 15 دقیقه بازی کرده

بابا چرا میگین خوب نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی خوشحالم ک نزدیک به جذبشیم

گزینه بعدی هم به نظر من فلینی باید باشه تا از دستش ندادیم وگرنیه گرنیه بعد از جذب سزار هم بگیریمش خوبه

سالار لاری در 28/3/1392 | 14:13 گفت:

اصلا نگران ترافیک نیستم چون اگه بخوایم قهرمان بشیم باید تو هر 4 جام مدعی باشیم که اگر هر کدوم رو به هر دلیل از دست دادیم بازم مدعی جام باشیم و این امر مخصوصا در انگلستان فقط با سیستم چرخشی امکان پذیره
در مورد آرتتا هم باید بگم اگه فلینی رو بخریم میره سر پست قبلیش و فلینی دفاعی بازی میکنه آرتتا هم کاملا یه هافبک وسط میشه

nima در 28/3/1392 | 13:46 گفت:

امیر حسین جان بهتره به نظر بقیه بچه ها هم احترام بذاری!!!خب شما یه نظر داری بقیه هم یه نظر نباید نظر خودت رو به بقیه تحمیل کنی که!!!

nima در 28/3/1392 | 13:43 گفت:

محمد مهدی بنظرم اولویت اول باید بعد هیگواین،فلینی باشه نه ژرنیه اصلا خرید اون زیاد مهم نیست با وجود این همه هافبک!!!
من با فروش آرتتا در این فصل هم مخالفم بنظرم یکی دو فصل دیگه جا داره!!!
در مورد رمزی هم نترس ونگربهترین هافبک هارو هم بیاره تو تیم رمزی ترکیب اصلی بازی میکنه!!!
در کل مرسی عالی بود...

امیرحسین در 28/3/1392 | 13:40 گفت:

ببخشید اقای عاشوریم شریک حرفا

امیرحسین در 28/3/1392 | 13:39 گفت:

اولا طبق گفته خودت اقا مهدی واقعانم عقل تو سرت نیست.اصلا فلینی بهتر .ولی حیف نیست ارتتا بفروشیم.مثل اینکه توام بازیهای ارسنالا ندیدی.شرمنده داداش

محمد مهدی در 28/3/1392 | 13:30 گفت:

امیرحسین :
مثل اینکه کاملا مغزت تعطیله دایی.من ارتتا از فلینی هم بیشتر قبول دارم.به فروش برسه!!!!!!با این حرفت اعصاب مارا داغون کردی
.......................
همین که گفتی ارتتا از فلینی بهتره فهمیدم عقل تو سرم نیست. ببخشید داداش

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@2

ahmad behrozi:
واقعا هیگواین قطعی شده یعنی خیالمون راحت باشه؟
.......................
هیچوفت هیچی قطعی نیست ولی 95% درسته بنظرم


محسن عاشوری در 28/3/1392 | 13:20 گفت:

آقا مازیار : ژرنیه خیلی بدردمون میخوره ولی موافقم الان قراردادی امضا شه که فصل بعد بیاد آرسنال ، آخه حیفه بازیکن به این خوبی نیمکت نشین بشه .
آقا امیرحسین : چی تو این آرتتا دیدی که میگی از فلاینی بهتره ؟ ،، مثل اینکه شما این فصل بازیهای فلاینی ندیدی!! ،، واقعا فیزیکی و جنگنده و سرزنه و امسال عالی بوده (چش نخوره ایشالا) ... تو اکثر پستها قابلیت بازی داره و بازیسازیش هم نسبتا خوبه

ahmad behrozi در 28/3/1392 | 13:15 گفت:

واقعا هیگواین قطعی شده یعنی خیالمون راحت باشه؟

محسن عاشوری در 28/3/1392 | 13:08 گفت:

95 درصد باهات موافقم .. واقعا بررسی های خوبی انجام دادی .. به قول بچه ها : لایک

امیرحسین در 28/3/1392 | 13:07 گفت:

مثل اینکه کاملا مغزت تعطیله دایی.من ارتتا از فلینی هم بیشتر قبول دارم.به فروش برسه!!!!!!با این حرفت اعصاب مارا داغون کردی

مازیار در 28/3/1392 | 12:44 گفت:

خرید ژرنیه اونقدر ها مهم نیست.

شزنی هم خیلی خوبه.

مازیار در 28/3/1392 | 12:44 گفت:

خرید ژرنیه اونقدر ها مهم نیست.

شزنی هم خیلی خوبه.

سید یعقوب در 28/3/1392 | 12:43 گفت:

ممنون عالی بود خسته نباشی لایک