خبر!!

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,013 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر!!

لوران بلان سرمربی 47 ساله در آستانه بستن قرارداد با باشگاه ثروتمند پاریسی قرار دارد. این قرارداد که روز 2 شنبه انعقاد میشود 2 سال اعتبار دارد.


امروز (جمعه) سران منچستر سیتی به صورت رسمی برای مذاکره با سران مالاگا به اسپانیا سفر کردند تا بتواند بازیکن مورده علاقه پلگرینی را جذب کنند. گفتنی است مبلغ این قرارداد طبق گزارش سایت گل مجموعا 35 میلیون یورو میباشد.


به گزارش تمام خبرگزاری ها !! آرسنال برای نهایی کردن قرارداد هیگواین فردا به مادرید سفر میکند، این خبرها در حالی منتشر شد که روز قبل همه ی خبرگزاری های اسپانیا و انگلیس و حتی آرژانتین آن را تایید کردند. ظاهرا مبلغ پیشنهادی ارسنال 23 میلیون پوند است.


چلسی به طور رسمی قرارداد 10 ساله جدیدی با برند معتبر ادیداس که از سال 2006 حامی این تیم بود بست. این قرارداد تا 2023 اعتبار دارد و جزئیات مالی آن مشخص نیست.

مسعود اوزیل بعد از اینکه شایعات جداییش از رئال و پیوستنش به لیگ انگلیس  قوت گرفت اعلام کرد که اگر مادریدی بخواهند تا مدت ها میخواهم اینجا بمانم تا به شایعات خاتمه دهد.

تیاگو الکانتراز در استانه پوشیدن پیراهن شیاطین سرخ میباشد. ظاهرا مبلغ فسخ قرارداد این بازیکن 15 میلیون پوند میباشد که نزدیک به 20 میلیون یورو میباشد. مویز علاقه ی ویژه ای به این ستاره ناراضی بارسلونا دارد و ظاهرا پیشنهادش را تا روز 2 شنبه ارسال خواهد کرد.

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهناز پرتوی در 1/4/1392 | 23:35 گفت:

اصلن دوست ندارم خبری از چلسی بشنوم ولی مرسی زحمت کشیدی...

Rezvan Geran در 1/4/1392 | 15:54 گفت:

ژیرو آقای گل بود ولی ستاره نبود...یه نگاه به آقای گلای سالهای اخیر فرانسه بندازی میبینی اکثرا نه ستاره بودن نه ستاره شدن...شابانی نوندا،الکساندر فری،ژینیاک،نیانگ،موسی ساو،فقط توشون جبرییل سیسه یه کم پیشرفت کرد و کریم بنزما.پس آقای گلی این لیگ نمیتونه یه بازیکنو ستاره کنه

HAMED toopchi در 1/4/1392 | 14:24 گفت:

جیرود هم آقای گل بود!

Rezvan Geran در 1/4/1392 | 13:19 گفت:

من حاضرم رو آقای گلی هیگواین تو آرسنال با هرکی پایه ست شرط ببندم جلو همه
--------------------------------------------------
واقعا میبندی؟!؟!
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
آره..یا آقای گل میشه یا با اختلاف 2-3 تا دوم میشه

nima در 1/4/1392 | 13:08 گفت:

من حاضرم رو آقای گلی هیگواین تو آرسنال با هرکی پایه ست شرط ببندم جلو همه
--------------------------------------------------
واقعا میبندی؟!؟!

nima در 1/4/1392 | 13:07 گفت:

من غلط کردم!

محمد مهدی در 1/4/1392 | 12:52 گفت:

اگه منظورت مهاجم هایی اسپانیایی هست که هیگواین تو ترکیب ثابت آرژانتینه.
اگه هم منظورت مهاجمای لیگ اسپانیاس پس بنزما و فاکااو و ویا و مسی ورونالدو سولدادو و نگردو همشون عالی هستن.

ونگر قبلا بیشتر خرید هاش رو از فرانسه میکرد چون جوون گرایی و استعدا اونجا بیشتر بود (بخاطره شرایط مساعد برای مهاجرت به فرانسه) ولی الان بیشترین توجهش به اسپانیا و بعد المانه.

Rezvan Geran در 1/4/1392 | 12:30 گفت:

من حاضرم رو آقای گلی هیگواین تو آرسنال با هرکی پایه ست شرط ببندم جلو همه

nima در 1/4/1392 | 12:24 گفت:

محمد مهدی عزیز هافبک با مهاجم خیلی فرق داره خب!!!
درسته کلا اسپانیا خوب هافبک هایی داره ولی رو مهاجماش زیاد نمیشه حساب باز کرد!!!

محمد مهدی در 1/4/1392 | 12:09 گفت:

NIMA:
من نمیدونم چرا بعضی از بچه ها این قد آمار گلزنی هیگواین رو مد نظر میگیرن!؟!؟!
لیگ اسپانیا یعنی 4 تا تیم خوب با 16 تا تیمی که در سطح لیگ دسته 2 یا 3 انگلیس باشن!!!اونوقت ژیرو خودمون تو این تیما نمیتونه خوب گلزنی کنه!؟!؟!؟!
....................................................

همون لیگه بدردنخوری که میگی سیلوا و ماتا و سانتی ازش اومدن و شدن ارکان تیمشون.

masoud mahmudpur در 1/4/1392 | 11:45 گفت:

ما که از خدامونه.هیگواین هرچی نداشته باش،اسم داره.که خیلی مهمه
مرسی

tofigh در 1/4/1392 | 11:02 گفت:

احسان:
این کوسیلینی چقد واسه ما شاخ شده مثه اینکه خبر نداره نصف گلایی ک خوردیمو خودش بهمون زده
............................................................................................................
آره والا...فوتبال مسخرست که این ناز میکنه برامون..

tofigh در 1/4/1392 | 10:57 گفت:

بازهم میگم هیگواین تمام منتقداش رو ساکت میکنه و میشونه سرجاشون..حالا نگاه کنید..یه گل زن به تمام معناست..در ضمن پاس گل هم زیاد میده..شما چطور فوتبال رو نگاه میکنید کی میگه هیگواین ستاره نیست..

jafar در 1/4/1392 | 10:40 گفت:

نیما حداقل هیگواین دروازه خالی رو گل میزنه و آمارش از یووتیچ و ژیرو خیلی بهتره و جزو 10 مهاجم {نوک} برتر جهانه دیگه چی میخوایید؟در ضمن همین آتلتیکو مادرید چلسی رو سوسک کرد و فصل قبل بیلبائو منچستر رو برد حالا از نظر شما تیمای اسپانیایی در حد تیم های دسته 2 انگلیس هست؟

احسان در 1/4/1392 | 10:19 گفت:

این کوسیلینی چقد واسه ما شاخ شده مثه اینکه خبر نداره نصف گلایی ک خوردیمو خودش بهمون زده

احسان در 1/4/1392 | 10:15 گفت:

بابا این هیگواین ضربات اخرو خوب نمیزنه و موقعیتم خیلی خراب میکنه ..همچین ستاره نیس ک اینقد بزرگش میکنین..همه تک ب تکارو وسط میزنه چی بشه دروازبان اسکول باشه توپ از زیر پاش رد شه بره گل..میگی ته نیگاه کن

nima در 1/4/1392 | 08:28 گفت:

من نمیدونم چرا بعضی از بچه ها این قد آمار گلزنی هیگواین رو مد نظر میگیرن!؟!؟!
لیگ اسپانیا یعنی 4 تا تیم خوب با 16 تا تیمی که در سطح لیگ دسته 2 یا 3 انگلیس باشن!!!اونوقت ژیرو خودمون تو این تیما نمیتونه خوب گلزنی کنه!؟!؟!؟!

jafar در 1/4/1392 | 05:54 گفت:

مونرال واقعا بازیش بهتره نسبت به گیبس
__________________________________

ولی من بازی گیبس رو قبول دارم

_________________________________
اونایی که میگن ایگواین بدرد نمیخوره باید به این نکته توجه داشته باشن که ایگواین خریدی است برای خریدهای بزگتر

محمد مهدی در 1/4/1392 | 01:24 گفت:

فقط اون کلیپ که تو اخبار سایت اومده دان کنید خودتون میبینین که چه بازیکن خفنیه.

Morteza Bauer در 1/4/1392 | 01:03 گفت:

هیگان=هیگوان
هن=هم
آؤسنال=آرسنال

Morteza Bauer در 1/4/1392 | 00:56 گفت:

درسته رونی خیلی بهتره.ولی هیگان هن عالیه.واقعاتصورش سخته رونی بیاد آؤسنال.همین هیگوان و فلاینی و سزار روبخریم خیلیه.

Rezvan Geran در 1/4/1392 | 00:22 گفت:

مگه همین هیگواین فصل قبل با حضور بنزما و کریس 20 تا گل نزد؟ما یه گلزن میخوایم که هیگواین این فاکتورو داره.اینقدم به تیم های رقیب و خریداشون دقت نکنین.ما هر فصل داریم با بد شانسی و کم تجربگی و البته مصدومیت بازیکنامون مبارزه میکنیم نه تیمهای حریف...ما تیممون بی حاشیه ست...فقط با سه تا اسمی که میتونه هیگواینو فلینی و رونی باشه قهرمان شیم...ضمنا آرتتا رو فراموش نکنین که تو فصل اخیر با 2517 پاس صحیح بهترین آمار رو تو لیگ جزیره داشت و آرسنال با 18075 پاس صحیح بهترین آمار تیمی رو داشت

Ali heidari در 1/4/1392 | 00:10 گفت:

اقا فلاینی هم داره جدی میشه یکی یه خبر رسمی نداره بزاره؟؟؟؟؟

شاهين در 1/4/1392 | 00:02 گفت:

محسن عاشوری:
شاهین زیادم بدبین نباش ..
خودم هم زیاد راضی نبودم هیگواین بیاد ولی مطمئنم تو آرسنال خیلی بهتر میشه
==================================================================
دوستان دقت کنند ، من هم نگفتم هیگواین بازیکن بدیه ولی با توجه به خرید های تیم های رقیب با این خرید ها حداقل روی کاغذ اینطور به نظر می آد که باز هم کاری از پیش نمی بریم ، این تیم حداقل نیاز به یه ستاره داره تا روحیه و انگیزه کلی تیم بالا بره ... این مورد خصوصاً در بازی های مهم بدجوری خودشو نشون میده و تزریق یه ستاره ، میتونه برامون یه وزنه خیلی خوب باشه ....
به نظر من هیگواین بازیکن خوبیه ولی به هیچ عنوان ستاره نیست ، البته این نظر شخصی منه و نظر بقیه دوستان هم قابل احترامه ...

مهدی باقری:
داش شاهین یووتیچ با اون امارش از هیگواینی که تو رئال بازی میکنه این همه گل زده بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟
===============================================================
1- برخلاف هیگواین ، یوویتیچ در پست های بیشتری میتونه یازی کنه ...
2- خلاقیت های فردی یوویتیچ نسبت به هیگواین به مراتب بیشتره ...
3- آمار گلزنی یه تنهایی ملاک نیست ، بلکه هوش و قابلیت های فردی بازیکن هم ملاکه ، ضمن اینکه تو آمارشون هم اختلاف زیادی نیست !!
http://www.transfermarkt.co.uk/en/gonzalo-higuain/profil/spieler_39153.html
http://www.transfermarkt.co.uk/en/stevan-jovetic/profil/spieler_46104.html

در کل من به شخصه رونی و یوویتیج و لواندوفسکی و بنزما رو به هیگواین ترجیح می دم ...

محمد مهدي نوروزي در 31/3/1392 | 23:18 گفت:

شسنی مرته ورما جنکینسون ناچو رمسی جک سانتی تئو پولدی گونزالو
زیلر کوشیل گیبس ارتتا توماس چمبو ژیرو

مونرال واقعا بازیش بهتره نسبت به گیبس

rasool در 31/3/1392 | 23:05 گفت:

هیگواین رو سطح پایین فرض نکنید خواهشا... هرچی باشه تو تیمی که پر ستاره س بازی کرده...یه چیزی هست که رییس دنبالشه.وگرنه رییس دنبال بازیکنی که به گفته ی خودش چیزی به تیم اضافه نمیکنه نمیره.بعدشم ۳ ساله ت رئال با بازیکنی مثل بنزما بازی میکنه .ازنظر اماری هم اگه از بنزما بهتر نباشه بدترم نیس

امسالم یه ذره افت کرد که اونم به خاطر اون مورینیوی عقده ای بود.حالا حساب کن مربیت رییس ونگر باشه بهتر کار میکنی یا اون اسکل

—═≡ΞêßîΞ≡═— در 31/3/1392 | 22:21 گفت:

امسال سال ماست

محسن شعبانی در 31/3/1392 | 22:12 گفت:

هیگواین به درد نمی خوره ...
مخالف

محمد مهدی در 31/3/1392 | 21:59 گفت:

یعنی شما فقط فکرشو بکن بعد از هیگواین فلینی هم بیاد. وایییییییی. خیلی رویایی میشه.

باور کنید تابستون با شایعه خرید ویا این جا عروسی میگرفتیم حالا با هیگواینی که 2 برابر قیمت داره بعضی از توپچی ها مخالفن!!!! اخه ارسنال کی یکی مثل رونی یا لواندوفسکی رو خریده تو این 10 سال که حالا بار دومش باشه؟؟ لواندوفسکی دورتموند که نایب قهرمان اروپاس واسش کوچیکه بعد بیاد به ارسنال؟؟؟ واقعا سطح انتظارات به طرز نامعقولی بالاست.

راستی خواهش میکنم دوستان

ehsan zoola در 31/3/1392 | 21:49 گفت:

مرسی مهدی

یه منبع نزدیک به باشگاه گفته رونی هم تیررس ارسناله

میلاد در 31/3/1392 | 21:44 گفت:

یه هافبک دفاعیه گنده میخواییم

مهدی باقری در 31/3/1392 | 21:35 گفت:

داش شاهین یووتیچ با اون امارش از هیگواینی که تو رئال بازی میکنه این همه گل زده بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟

محسن عاشوری در 31/3/1392 | 20:31 گفت:

شاهین زیادم بدبین نباش ..
خودم هم زیاد راضی نبودم هیگواین بیاد ولی مطمئنم تو آرسنال خیلی بهتر میشه

شاهين در 31/3/1392 | 20:19 گفت:

مرسی از اخبار ... رونی و یوویتیج و لواندوفسکی کجا ، هیگواین کجا ... با این خرید ها سال دیگه هم به هیچ جایی نمی رسیم ...