news

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,106 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

news

به گفته وب سایت سان، پس از قرارداد 300 میلیون پوندی چلسی و آدیداس، حالا مورینیو می تواند در فصل نقل و انتقالات توان مالی بیشتری داشته باشد، از این رو این مربی پرتغالی در فکر جذب وین رونی از منچستر یونایتد خواهد بود.وین رونی که با دیوید مویس ، سرمربی سابقش در اورتون و کنونی منچستر یونایتد مشکل کهنه دارد می خواهد این تیم را ترک کرده و به تیم دیگری برود، در این میان تیم آرسنال نیز دیگر مشتری وین رونی بشمار می رود که با توجه به حضور مورینیو در چلسی و موفقیت های متعدد این تیم و رقابتش را منچستر یونایتد در لیگ برتر، احتمال حضور ستاره تیم ملی انگلستان در اردوی آبی ها قوت گرفته است


به گزارش سایت مارکا ایلکای گاندوگان که که بازی های درخشان خود با استعدادترین بازیکن جام قهرمانان اروپا شد باری مذاکره با مادریدی ها وارد اسپانیا شده است. قیمت این بازیکن 25 میلیون اعلام شده. یکی رئال رو بگیره. گاندوگان + ایسکو + رونالدو + بیل = 3 گانه.


باشگاه اتلتیکو مادرید به طور رسمی اعلام کرده دروازبان بلژیکی و خوش اتیه چلسی یک فصل دیگر در این تیم بازی خواهد کرد تا بتواند باره دیگر با درخشش خود سران چلسی را برای کنا گزاشتن پیتر چک متقاعد کند.


ووچک شزنی دروازبان آرسنال که در حال حاظر با چندی از دوستان خود از جمله لواندوفسکی در فرانسه به سر میبرد، اعلام کرد که این بازیک فقط دوس دارد برای بایرن مونیخ بازی کند. سنگربان آرسنال در گفت و گو با شبکه 24 فرانسه افزود: لواندوفسکی به او گفته تیم مورد علاقه اش فقط بایرن است و وی دوست ندارد به باشگاه دیگری برود، بدین ترتیب وی ممکن است سال آینده را در دورتموند بماند و در سال 2014 راهی مونیخ شود. "لوا به من گفت از دست مدیران دورتموند ناراحت است زیرا آنها مانع تحقق آرزویش شده اند.من به او گفتم تو میتوانی باشگاه را تحت فشار بگذاری و یا قهر کنی و در بازیهای تدارکاتی و اوایل فصل شرکت نکنی درست کاری که لوکا مودریچ با باشگاه تاتنهام کرد و آنها عاقبت مجبور شدند وی را به رئال بفروشند اما لوا آن را قبول نکرد و به من گفت این کار درست نیست و نمیخواهد این کار را انجام دهد شاید مدیران دورتموند عاقبت خودشان در برابر خواسته های من تسلیم شوند و مرا آزاد کنند"


به گزارش اکیپ فرانسه: دورتموند در استانه امضای قرارداد با هدف دیرینه آرسنال و بارسلونا یعنی پیانیچ قرار دارد. این خبر گزاری جزئیات این انتقال رو 4 سال و 12 میلیونی شرح داده. این بازیکن قبل از پیوستن به رم در استانه بازی برای ارسنال بود که پدرش مانع شد!!!


اینم از نرته که ازدواج کرد. سومین داماد ارسنالی بعد تئو و لوکاژ!!!
[تصویر: per-3.png]
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 3/4/1392 | 19:11 گفت:

با حرف حامد موافقم.
از اخباری که فرستادی ممنون

HAMED toopchi در 2/4/1392 | 09:03 گفت:

گاندوگان + ایسکو + رونالدو + بیل = 3 گانه.
--------------
رئال هیچوقت هیچی نمیشه

simone در 2/4/1392 | 02:19 گفت:

شزنی چه ادمیه!!! بچه مردم رو به چالش میندازه

توپچی جنوب در 2/4/1392 | 01:01 گفت:

غبا مرتضي مواففقم گوداگون گفته تو درتمند ميمونه.
محمد رضا نترس ستاره ها جواب ميدن زير دست ونگر چوب خشك بازيكن ميشه ديگه چه برسه به ستاره
ما زماني كه تيممون ستاره داشت بدون باخت قهرمان شديم داداش پس جاي هيچگونه ترسي نيست.
ولي مرسي داري بابت نيوزي كه گذاشتي داداش

محمدرضا در 2/4/1392 | 00:50 گفت:

محمد مهدی جان پستت خیلی سوتی داشD:

محمدرضا در 2/4/1392 | 00:43 گفت:

فقط ادم میترسه ک ستاره ها دارن میان جواب نده ترسم اینه فقط

Morteza Bauer در 2/4/1392 | 00:39 گفت:

مرسی داش محمدمهدی.گوندوگان این فصلومیمونه دورتموند.فقط این هیگواین و فلاینی بیان.
البته ميرور ميگه منچستر ترجيح ميده اگه فقط بين آرسنال و چلسي انتخاب داشته باشه روني رو به آرسنال بفروشه...