خبر!!

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 212,576 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر!!

اخبار بامدادS_14

لیورپول قرارداد آسپاس مهاجم 25 ساله سابق سلتاویگو رو رسمی کرد. مبلغ این قرارداد 7.7 میلیون پونده. از خریدای مزخرف لیورپول خسته شدم. به جای اینکه هر بار 10 تا خرید الکی کنه یک خرید خفن کنه دیگه. ماشالله هم خوب پول دارن و هم مشکل دستمزد ندارن.S_26

کاردیف سیتی هم برای رقابت با سوتمپتون برای وانیاما اعلام آمادگی کرده. اینجا دوتا سوال پیش میادS_41: اول اینکه چرا به این تیم های درپیت میره، یعنی هیچ باشگاه بزرگی نمیخوادش؟؟ دوم اینکه اگه ضعیفه، پس چرا اینقد گرونه؟؟ من که تا فلینی هست حسرتشو نمیخورم:s_98.

فروش پیراهن شماره 7 یونایتد متوقف شده است. دیلی میل میگه از وقتی که این لباس رونمایی شده همه شماره ها به فروش رسیدن به جز لباس والنسیا که اصلا چاپ نشده و این یعنی بای بایS_34.

پااولینیو گفته قرارداد رسمی رو با باشگاه تاتنهام بسته و اونها پول رو هم پرداخت کردن. کاش میرفت یه جا دیگه تا اینا شاخ نشن.S_46

یک خبر راجب بند آزاد سازی کاوانی: بند آزاد سازی این بازیکن 53 میلیون پونده ولی این قیمت تا 10 آگوست اعتبار داره و بهد از اون این قیمت به طرزه قابل توجهی کاهش پیدا میکنه به همین خاطر سخنگویه باشگاه ناپولی گفته اونو تا 20 جولای میفروشم. این وکیل کاوانی هم خوب مارمولکی بوده هاS_49.

فردا سوم تیرماه جلسه باشکوه معارفه پپ گواردیولا در آلیانس آرنا برگزار میشه. پله یک حرف راست زده باشه اینه: بایرن در فصل آینده جام باشگاه های اروپا هیچ نقشی نداره. تیم هاینکس نابود میشه.S_28

مسئول امورات مالی دورتموند اعلام کرده که بودجه این تیم برای نقل انتقالات 83 میلیون پوند است که تا به حال 10 تاشو واسه سوکراتس دادنS_22. 83 میلیون پوند؟؟؟S_22

ایجنت برنارد ستاره جوان و آینده داره مینیرو و برزیل اعلام کرده که موکلش قصد داره به دورتموند بره و پیشنهادهای دیگه بی تاثیر هستنS_18. مبلغ پیشنهادی خر پول های جدید آلمانی 15 میلیون پونده.


اینجور نگا نکنین خو خبری نبود این وقته شبS_13

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

دانیال در 4/4/1392 | 04:51 گفت:

اخبار بامداد D: خدا بود تیکت

دمت گرم

akbar در 3/4/1392 | 20:07 گفت:

دکـــــــــــــــــی

محمد مهدی در 3/4/1392 | 12:03 گفت:

توپچی جنوب:
خداييش محمد مهدي الان وقت خبر گذاشتنه
اونم هيچكودمش ربطي به آرسنال نداشت(V) (V)
لابد واسه ايراني هاي مقيم برزيل و آرژانتين و آمريكاي جنوبي اين ساعت خبر گذاشتي
بازم مرسي بابت اين همه فعاليت شبانه روزي!!!!!!(ff)(ff)
.............................................................................

masoud mahmudpur در 3/4/1392 | 11:55 گفت:

زرشک.

Ali heidari در 3/4/1392 | 11:36 گفت:

آقا ایجور که بوش میاد این فصلم سر کاریم هیگواینم داره میره یووه خاک بر سر این مدیرا اگه بره باید برن بمیرن

ali arsenal در 3/4/1392 | 09:49 گفت:

در مورد لباس های یونایتد تا جایی که من میدونم بیانیه داده بودن که لباس رونی رو نفروشین

حسن در 3/4/1392 | 09:47 گفت:

من یه سوالی داشتم, هدف از خلقت کشور تاهیتی چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
هر کی میدونه به منم بگه؟؟؟؟؟

nima در 3/4/1392 | 09:27 گفت:

پ خبرای آرسنالی کو؟!؟؟!

تورج در 3/4/1392 | 08:00 گفت:

سلام من بیشتر از این که اخبارت رو بخونم به آواتارت نگاه میکردم
چه عکس خفنیه برای کدوم بازیه؟

محمدرضا در 3/4/1392 | 05:59 گفت:

=((یییییی

محمدرضا در 3/4/1392 | 05:58 گفت:

اینکه خدا شهرام رو افریده هیچی از ارزشای خدا کم نمیکنه((=

محمدرضا در 3/4/1392 | 05:58 گفت:

اینکه خدا شهرام رو افریده هیچی از ارزشای خدا کم نمیکنه.((=((=

محمدرضا در 3/4/1392 | 05:55 گفت:

من ک خوابم میاد. ولی ادم عجیبی هستی مهدی . مگه روزا ازت گرفتن .

توپچی جنوب در 3/4/1392 | 05:03 گفت:

خداييش محمد مهدي الان وقت خبر گذاشتنه
اونم هيچكودمش ربطي به آرسنال نداشت(V) (V)
لابد واسه ايراني هاي مقيم برزيل و آرژانتين و آمريكاي جنوبي اين ساعت خبر گذاشتي
بازم مرسي بابت اين همه فعاليت شبانه روزي!!!!!!(ff)(ff)