هیگواین، یک ستاره.

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,005 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هیگواین، یک ستاره.

سلام. الان چنتا کلیپ از هیگواین تو لپتاپ دوست رئالیم دیدم. خداییش، دوس دارم بیاد:S_4:. یک سری انالیزکردم گفتم بگم شما هم مستفیذ شین.::s_108:

1. گونزالو واقعا سرعت تصمیم گیریه بالایی داره و این مهم ترین نکته برای یک مهاجمه. برای یک بازی ساز کیفیت در تصمیم گیری مهم تره ولی برای یک مهاجم سرعت در تصمیم گیری یک فاکتور خیلی مهم به حساب میاد و هیگواین واقعا میتونه بین مدافعان زیاد و یا موقع فرارهای سریع  تصمیم های سریع و کشنده ای بگیره و من قول میدم این ویژگی رو خیلی زود تو آرسنال میبینین.

2.دقت در ضربات مهم ترین ویژگی هیگواینه که همه در داشتن اون توافق داریم قدرت تمام کنندگیشه. اگه یکم این مسئله رو باز کنیم و به حرکاتش توجه کنیم میفهمیم که ضربات تک به تکش رو معمولا به قسمت های بالای دروازه میزنه و جدا از اون چیپ زنه خوبی هم هست. این که در اکثره شرایط بتونی ضربت رو به بالای دروازه بزنی سخته و نیاز به اعتماد به نفسزیادی داره که هیگواین به بهترین شکل اون رو داره. واقعا ضربات آخرش تماشایی هستن.

3.قدرت مانور در محوطه جریمه همون چیزیه که این فصل معزل اصلی تیم ما و جیرود بود. پولدی هم همین مشکل رو داشت به طوری که وقتی نوک بازی میکرد کاملا محو بود و در جریان بازی نبود. هیگواین اگه به عنوان هافبک خلاق بازی کنه به مشکل بر میخوره چون نمیتونه حرکت های عرضی زیاد و پیوسته ای انجام بده ولی اگه بخواد یک بازیکن هدف باشه میتونه با حرکات ریز خودش رو در موقعیت قرار بده کاری که لواندوفسکی در اون استاده و همه در بازی های اروپا دیدیم. بدن دادن و تو سره توپ زدن و از پشت مدافع حرکت کردن از همین کارهاست که هیگواین از پسه همش براومده. این حرفام همش با سند هست و کلیپاش موجوده.

4.اون دسته از دوستانی که فوتبال یا فوتسال بازی میکنن این مورد بهتر درک میکنن. شوت زدن یکی از سخت ترین کارهایی هست که یک بازیکن باید انجام بده. محکم شوت زدن خیلی کمتر از اونچیزی که به چشم میاد به قدرت پا بستگی داره و مهم ترین عاملش اینه که بلد باشیشوت بزنی. بازیکن های زیادی داریم که تو بازی نمیتونن شوت های خوبی بزنن ولی وقتی توپ ساکن باشه و فشاری در کار نباشه شوت های وحشتناکی میزنن. دلیلیش اینه که بلد نیستن وقتی تحت فشار هستن توپ شوت کنن. اولین چیزی که در هیگواین دیدم این بود که واقعا بلده شوت بزنهs_77 ولی جیرود یا تئو....!!!

الان واقعا با اون تحلیلگر اسکای که میگفت: "خرید هیگواین با زیره 35 میلیون پوند یک سرقت محسوب میشه" موافقم.

هیگواین از ونپرسی بهتر نیست، ولی چون تیم ما خیلی هماهنگتر شده، میتونه عملکردی بهتر از اون داشته باشه. قول اقای گلی رو بهتون میدم دوستان.:S_2:

:S_36::S_36::S_36:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Ali در 8/4/1392 | 15:04 گفت:

اقای صدر تایید نکنه ولی اقای محصص تایید میکنه

محسن عاشوری در 8/4/1392 | 13:35 گفت:

اگه توجه کرده باشید دکتر صدر زیاد از تاکتیک ها و بررسی کارای ترکیبی فوتبال نمیدونه و حرف نمیزنه
بیشتر از حواشی و اتفاقات و تاریخچه بازیهای فوتبال سر در میاره

ویشکا مطمئن باش هیگواین بدردمون خواهد خورد ..

Vishka در 8/4/1392 | 13:18 گفت:

متاسفانه دکتر صدر زیادم هیگواین رو تایید نکرد

Enrique در 8/4/1392 | 11:30 گفت:

هیگواین : 1 مهاجم بسیاااااااااااار فرصت طلب با جاگیری بسیار مناسب تو محوطه جریمه و بسار موقعیت شناس و قدرت تمام کنندگی بسیااااار بالا . همون چیزی که ما بهش نیاز داریم....
از فن پرسی بهتر نیس ولی از تک تک مهاجمای فعلی ما قهار تره !!! ( اگه ولکات رو مهاجم حساب نکنیم)
من که شدیییییییدا منتظرشم ....

tofigh در 8/4/1392 | 11:13 گفت:

هیگواین فوق العادست..

sajad coyg در 8/4/1392 | 10:55 گفت:

فقط آرسنال

sajad coyg در 8/4/1392 | 10:54 گفت:

يك رفيق منچستريم اينجايه كه بدجوري ميخواد با اومدن وين روني كونش بسوزه

sajad coyg در 8/4/1392 | 10:54 گفت:

وين روني منتظرتيم...

sajad coyg در 8/4/1392 | 10:53 گفت:

بچه ها همه ي اين كارا كنار من دوست دارم وين بياد

ehsan zoola در 8/4/1392 | 08:40 گفت:

تاتی ویا و پائولینیو رو خرید حالا هم رفته سراغ ایلماز

اگر بیل رو هم نگه دارن واقعا شاخ میشن برامون

ولی خوشم میاد دوباره 5-2 میبریمشون

Hadi A در 8/4/1392 | 01:25 گفت:

لواندوسکی بهتر از هیگواین نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چون تو چمپیونز امسال خوب بود اینو نتیجه میگیری؟؟؟!؟!؟؟!!؟!!؟!؟ نه گلم

مهدی در 8/4/1392 | 00:43 گفت:

من موندم ارسنال هیگواین و رونی روباهم میخواد اگه باهم بیان به اضافه فلینی و سزار عجب تیمی میشیم

مهدی در 8/4/1392 | 00:43 گفت:

من موندم ارسنال هیگواین و رونی روباهم میخواد اگه باهم بیان به اضافه فلینی و سزار عجب تیمی میشیم

محمدرضا در 8/4/1392 | 00:32 گفت:

زایتیسف با 19 امتیاز پر امتیاز ترین بازیکن

سید حسین در 8/4/1392 | 00:18 گفت:

زنده باد ایران ..زنده باد موسوی ..معروف ..داوودی.ظریف تشکری .مباشری.......وقائمی

محمد مهدي نوروزي در 8/4/1392 | 00:03 گفت:

تبریک

محمدرضا در 8/4/1392 | 00:01 گفت:

هیگواینو ول کنید .والیبال رو بچسب . اقا این موسوی رو بیاریم خیلی کار بلده

محمد مهدی در 8/4/1392 | 00:00 گفت:

nima:
چرا از سایت های فارسی زبان دیگر کپی پیست میکنی!!!
ولی رونی اگه بیاد...
دستت درد نکنه در کل!
...................................

کی کپی کرد؟؟؟

میخورمتا جــــــــــــــــــــوجـــــــــــــــــــه

علیرضا در 7/4/1392 | 23:42 گفت:

به نظرم مهاجم خیلی خوبیه و خیلی به کارمون میاد.
راستی بچه ها کسی میدونه چطوری میشه به آرشیو پست ها دسترسی داشت؟

ali arsenal در 7/4/1392 | 22:36 گفت:

اگه میانگین بگیریم هیگواین بهتر از فن پرسیه چون پرسی 2 3 سال آخر خوب بود و هی مصدوم می شد اما چون هیگواین تجربه داره در کل بهتر کار میکنه...تست پزشکیش کیه؟؟خیلی داره طول می کشه

ehsan zoola در 7/4/1392 | 21:38 گفت:

مهدی از یووتیچ هم تعریف کردی نیومد اگه مثل اون بشه م نمیدونم و تو

Mobinho در 7/4/1392 | 21:08 گفت:

جایی خوندم که قیمت لواندوسکی 25 میلیون پونده.اگه اینطوره قطعا لواندسکی بهتر از هیگواینه

nima در 7/4/1392 | 21:04 گفت:

چرا از سایت های فارسی زبان دیگر کپی پیست میکنی!!!
ولی رونی اگه بیاد...
دستت درد نکنه در کل!

masoud mahmudpur در 7/4/1392 | 20:35 گفت:

من که دوست دارم بیاد

simone در 7/4/1392 | 20:34 گفت:

هیگواین از ونپرسی بهتر نیست، ولی چون تیم ما خیلی هماهنگتر شده، میتونه عملکردی بهتر از اون داشته باشه.
.....................................................
مرسی از پستت ولی موافق این حرفت نیستم تیم ما الن هماهنگ تر از فصل حضور ونپرسی شده
به نظر من نمیتونه کارای ون رو برامون انجام بده ولی خیلی مهاجمه