خبر!!!

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 212,518 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خبر!!!

به گزارش دیلی میل و گسیپ  و خیلی از خبر گزاری ها بریتانیایی آرسنال پرس و جو هایی راجبه تورس انجام داده و بهش علاقه منده.:S_2:

به گزارش دیلی میل امروز رونی یک ملاقات مخفیانه با مویس داشته و به گزارش سان در این ملاقات مویس پیشنهاد های خوبی به رونی داده تا این ستاره را برای حضور در منچستر ترغیب کنه و از اون ور دیلی استار هم به نقل از رونی گفته اگه با همین دستمزد 250 هزار یورو در هفته، من رو بخوان، خوشحال میشم در منچستر بمونم.:S_41:منچستر یونایتد به آرسنال و چلسی در رقابت برای کوندگبیا پیوست. شایعات پیشنهاد 10 میلیونی هم زیاده.:S_24:به گزارش میرور منچستر بعد از رد شدن پیشنهاد اولش حالا یک پیشنهاد 20 میلیون پندی برای لیتون بینز، مدافع اورتون فرستاده.:S_26:به گزارش بیلد آلمان رنه آدلر دروازبان هامبورگ که به آرسنال لینک شده بود، مصدوم شد و تمرینات پیش فصل هامبورگ در اتریش رو از دست داد.فریرا، ترنبل، مالودا و بنایون از طرف چلسی بازیکن آزاد اعلام شدند.گمیس، مهاجم لیون اعلام کرده که در چند روز آینده باشگاه بعدی خودش رو اعلام میکنه.آلتیدور مهاجم آزی هلند هم زمزمه های راجبه اومدنش به لیگ برتر شنیده میشه. این بازیکن استعداد زیادی داره.ناپولی در آستانه امضای قرارداد با دروازبان 22 ساله سانتوس برزیل، رافائل کابرال قرارداره.ساخو مدافع تنومند و جوان پاریس تایید کرد که لیورپول بهش علاقه منده. (ونگر تو رو خدا):S_33:


پاتریس اورا به ESPN گفته که ممکنه به تیم سابقش یعنی موناکو برگرده.:S_43:


چلسی هم تایید کرد که مارکو مارین به صورت قرضی به سویا رفت. :S_18:

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 9/4/1392 | 17:00 گفت:

ساخو عالیه.تورس رو میخوایم چیکار

محمد مهدی در 9/4/1392 | 15:51 گفت:

خواب هوملز رو ببینی

محمد مهدي نوروزي در 9/4/1392 | 15:43 گفت:

نه ساخو گاوه فقط هوملس

محمد مهدی در 9/4/1392 | 14:40 گفت:

ehsan zoola:
یعنی فقط مونده مسی و رونالدو به ما لینک بشن

وای مهدی گفتی ساخو ...خیلی دوسش دارم کاشکی ونگر یکاری بکنه
................................................

خداییش ساخو خیلی بدرده ما میخوره. همه لندنی ها هم مین اعتقاد رو دارن

masoud mahmudpur در 9/4/1392 | 14:30 گفت:

بدبخت شدیم رفت

amir در 9/4/1392 | 14:24 گفت:

☺ عالی و کامل

محمدرضا در 9/4/1392 | 14:21 گفت:

هیچ شناختی در مورد لیگ فرانسه ندارم

ehsan zoola در 9/4/1392 | 13:45 گفت:

یعنی فقط مونده مسی و رونالدو به ما لینک بشن

وای مهدی گفتی ساخو ...خیلی دوسش دارم کاشکی ونگر یکاری بکنه

مهدی افسرده در 9/4/1392 | 13:38 گفت:

و همچنان صبر پیشه می کنیم!!!

محسن عاشوری در 9/4/1392 | 13:18 گفت:

تورس رو نمیخوایم
چه خبره این همه مهاجم