عکس.

نویسنده: محمد مهدی

وبلاگ من
نویسنده: محمد مهدی
من یه ارسنالی خفنم که عشقم کری خونیه,ارزوم رفتن به امارات و دیدنه بازیه معشوقم ارسناله, از بارسا و سیتی و یونایتد متنرم
کل بازدید: 211,825 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

عکس.

امیدوارم مفید واقع بشه دوستان :)

این پروفایل فیسبوک من هست دوستان. خوشحال میشم آرسنالی ها رو داشته باشم.

www.facebook.com/mmdn110

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر حسین صالحی در 28/9/1392 | 23:22 گفت:

یادش بخیر چه دورانی بود !!! پیرهن زرشکی O2 آرسنال

mehdi در 28/9/1392 | 22:48 گفت:

هم اسمی حرفت درسته خودش که دوست داره بیاد من شنیدم ابراز تمایل کرده

mehdi در 28/9/1392 | 15:34 گفت:

کاستا 38 تا بستشه تازه پیشرفت کرده بابا الان یکی 2 ساله اسمش رو زبوناست فکر کنم میاد به تیم

milad در 28/9/1392 | 10:41 گفت:

لوکاس بودولسکي

انصافا چهرش اينجا مثل کساييه که مي خوان يه کارايي کنه درست حسابي

پسر20میلیونی در 28/9/1392 | 01:19 گفت:

اصلش بود انصافا خیلللی قشنگ بودن بخصوص عکس سانتی دستت درد نکنه

mehdi در 28/9/1392 | 00:55 گفت:

اینم لینک خبر مربوط به کاستا

http://www.goal.com/en-gb/news/2892/transfer-zone/2013/12/18/4487018/arsenal-send-scouts-to-watch-diego-costa-with-view-to?ICID=HP_PN_1

mehdi در 28/9/1392 | 00:54 گفت:

سلام سایت گل گفته آرسنال می خواد 30 میلیون پوند بده واسه دیگو کاستا. به نظر من دو تا مشکل وجود داره یکی اینکه پیشنهاد 30 میلیونی برای مهاجمی که در 21 بازی 22 گل زده یه ذره کمه. دوم اینکه ما به مهاجمی نیاز داریم که بتونه برای ما تو لیگ قهرمانان بازی کنه . به نظر من مناسب ترین گزینه ها فالکائو ، سوارز(البته احتمالش خیلی کمه: مگه اینکه رییس حسابی دست به جیب شه) و بنتکه هستند

sadegh در 27/9/1392 | 23:44 گفت:

دمت گرم

masoud mahmudpur در 27/9/1392 | 23:06 گفت:

مرسی

Lotfali khan zand در 27/9/1392 | 22:36 گفت:

نقل قول : سایت گل به قلم عمو وین: آرسنال به پیشنهاد 38 میلیونی برای خرید دیگو کاستا در ژانویه چشم دوخته است.

اسکات های آرسنال که استیو رولی هم شامل آنها میشود به اسپانیا رفتن تا به مدت 2 هفته دیگو کاستا مهاجم اتلتیک مادرید را زیره نظر بگیرند. در این مدت دیگو کاستا مقابل سنت آندرا و لوانته قرار خواهد گرفت. کاستا 22 گل در 21 بازی (!!) برای اتلتیک به ثمر رسانده است که شامل 17 گل در 16 بازی لالیگا میباشد.


پاسخ شما : به نظرت دیگو کاستا 38 میلیون می ارزه؟؟؟؟؟؟؟ پس خبر اشتباه بوده چون حداقل 60 میلیون پولشه ولی ارزششو داره. خدا کنه همونطوری که تورس رفت آنفیلد اینم بیاد آرسنال یعنی تو بازیا بزرگ همه رو لوله میکردیم

محمد مهدی در 27/9/1392 | 22:19 گفت:

سایت گل به قلم عمو وین: آرسنال به پیشنهاد 38 میلیونی برای خرید دیگو کاستا در ژانویه چشم دوخته است.

اسکات های آرسنال که استیو رولی هم شامل آنها میشود به اسپانیا رفتن تا به مدت 2 هفته دیگو کاستا مهاجم اتلتیک مادرید را زیره نظر بگیرند. در این مدت دیگو کاستا مقابل سنت آندرا و لوانته قرار خواهد گرفت. کاستا 22 گل در 21 بازی (!!) برای اتلتیک به ثمر رسانده است که شامل 17 گل در 16 بازی لالیگا میباشد.

محمد مهدی در 27/9/1392 | 22:18 گفت:

دیگه نقل قول نمیگیرم که شلوغ بشه.

مرسی علی جان. دله منم تنگ شده بود عزیز

سیــــــــــــــــــــــد ♥

خواهش ناصر. عجب آواتاری داریا

محمد مهدی در 27/9/1392 | 22:16 گفت:

نقل قول : به به .. سلام آقا محمدمهدی .. کجا بودی این چندوقته

عکسای جالبی بود .. لایک
پاسخ شما : سلام محسن جان. دیگه هستمُ دنبال میکنم اینجا رو

علی در 27/9/1392 | 21:59 گفت:

و باز ممدمتیییییییییییی
بابا فدایی داری دادا
نبودی حس میشد جای همیشه سبزت در پستا
Good Luck

سید محمد رضا در 27/9/1392 | 21:47 گفت:

کارت درسته

سید محمد رضا در 27/9/1392 | 21:47 گفت:

کارت درسته

محسن عاشوری در 27/9/1392 | 21:39 گفت:

به به .. سلام آقا محمدمهدی .. کجا بودی این چندوقته

عکسای جالبی بود .. لایک


ناصر در 27/9/1392 | 21:36 گفت:

عكس هاي زيبايي بودن
مرسي