علت تاخیر در اعلام خرید پودولسکی

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 41,247 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

علت تاخیر در اعلام خرید پودولسکی

اولا سلام ... بعد از کلی وقت


همونجور که میدونید خیلی وقته که این شایعه جدی شده که آرسنال و کلن با هم به توافق نهایی واسه خرید پودولسکی رسیدند و هی امروز و فردا می شه که این خبر اعلام شه.

ظاهرا مسیولین کلن می خواستن که بعد از بازی دورتموند این خبر رو اعلام کنن و یه کنفرانس مطبوعاتی خداحافظی هم واسه لوکاس تدارک دیده بودن که به علت باخت سنگین 6-1 این تصمیم رو موقتا به تاخیر انداختن که از نارضایتی بیشتر هواداراشون جلو گیری کرده باشن.

البته به گزارش استاندارد این قرارداد قطعی شده و تا قبل از پایان فصل اعلام خواهد شد.  تونی شوماخر هم که از پیشکسوتای کلن هست این خبر رو تلویحا تایید کرده و گفته متاسفانه لوکاس از جمع ما جدا خواهد شد.

این اتفاق خوبیه که بالاخره ونگر تصمیم گرفتته خرید ها رو زود و به موقع انجام بده که بازیکنهای جدید توی بازیهای پیش فصل و تمرینات در کنار تیم باشن. و از دسپاچگی آگوست پارسال هم جلوگیری خواهد شد.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 11/1/1391 | 22:18 گفت:

البته بعد از تئو جـــــــــــــــــــــونم

احسان در 11/1/1391 | 22:18 گفت:

من از همین الان اعتراف میکنم پولدی بازیکن مورد علاقه من تو ارسنال میشه!!

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 19:44 گفت:

امیدوارم که بیاد

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 18:59 گفت:

من که تا قطعی نشه دلم رو صابون نمیزنم... چون لاشخورایی مثل السیتی و ... تو لیگ هستن...
درمورد یوفا و پلاتینی و بارسا هم دیگه فحشی نمونده که نداده باشم...!!!
LIKE LIKE

علی ارشدی در 11/1/1391 | 18:57 گفت:

حالا بلاگ هیچی کامنت هم نمی دی بی وفا :))

Vishka در 11/1/1391 | 18:55 گفت:

با جاگلر موافقم اما امید رو نباید از دست داد

علی شهروز در 11/1/1391 | 18:16 گفت:

کمابیش به سایت سر میزنم علی جان، ولی دیگه حوصله بلاگ نویسیم شده.

علی ارشدی در 11/1/1391 | 18:04 گفت:

علی جان کجایی؟ دلمون تنگ میشه واست خب :)
لوکاس مال خودمونه ظاهرا :)

علی شهروز در 11/1/1391 | 17:22 گفت:

yani messi age vasate bazi tof kone too soorate davar, davaro be khatere tahrik messi mahroom mikonan. ye hamchin jayie uefa

دانیال در 11/1/1391 | 17:19 گفت:

یوفا رو ......یدم (هر چی دوست داری برداشت کن)

فرهاد در 11/1/1391 | 17:17 گفت:

ونگر سه جلسه از همراهی تیم در اروپا محروم شد

علی شهروز در 11/1/1391 | 17:16 گفت:

male man mikhore, kheili ehtemalesh ziade

JUGGLER 98 در 11/1/1391 | 17:00 گفت:

من که چشمم آب نمیخوره

alireza 9 در 11/1/1391 | 16:41 گفت:

سبک بازی لوکاس به ارسنال میخوره ایول اگه بیاد .......