دنیلسون ... وای نه!!! + یه خبر خوب از ژیرو

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 41,301 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دنیلسون ... وای نه!!! + یه خبر خوب از ژیرو

اولا سلام ..  بعد از حدود سه ماه : دی


یه چند تا خبر کوچولو از نقل و انتقال بازیکنای قرضی ..

دنیلسون رو که یادتونه؟؟ دوره قرارداد قرضیش با ساوپاولو تموم شده ظاهرا اونام نمیخوانش.. مدیر باشگاه برزیلی گفته که قیمت دنیلسون به نسبت کیفیتش خیلی بالاست و اونا قصد پرداخت این پولو ندارن .. از قضا که کل هزینه لازم واسه دنیلسون کمتر از 5 میلیون پوند هستش، این یعنی این که دوستان برزیلی از عملکرد این بازیکن بی هنر ما کلا ناراضین، حالا با توجه به اینکه دنیلسون سال آخر قراردادش با آرسناله، احتمالا که سال بعد مجانی از دستش بدیم!

نیکلاس بنتنر که احتمالا بازی های خوبش توی یورو مشتری هاش رو بیشتر می کنه ظاهرا توجه مالاگا رو به خودش جذب کرده! با اومدن پولدی و خرید قریب الوقوع ژیرو دیگه بنتنر جایی تو ترکیب آرسنال نداره. نکته عجیب این شایعه اینه که " چلسی اسپانیا " میخواد 17 میلیون پوند واسه مهاجم قدبلند مون بده که خیلی غیرواقعی به نظر می رسه. آخه ژیرو 12 میلیون اونوخ بنتنر 17 میلیون؟؟!

کارلوس ولا هم احتمالا فصل بعد پیش ما نیس. بازیکنی که شاید خیلی میتونس بهتر باشه واسه آرسنال، اون بازیای کارلینگ کاپ فصل اولش واقن عالی بود و فوق العاده چیپ میزد : دی . ولی خب سوسیداد مشتریه!! البته قیمت پیشنهادی اونا با ما خیلی فرق داره، امیدواریم که خوب بخرنش و اونم خوب گل بزنه واسشون!!


حالا خبر خوب واسه اولیویه ژیرو ... همونجوری که توی همین سایت هم روی خبرا اومده ونگر گفته بود که 90 درصد کار تمومه .. امروز توی صفحه توییترش ژیرو نوشته بود " گانر ... " یعنی دیگه عملا خریدیمش تموم شد رفت . اینم لینک پیج توییترش و اون توییت که گفتم:
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 3/4/1391 | 13:04 گفت:

علی شهروز@ مشکل اینجاست که پیشرفتی به چشم نمی ومد تو بازیش

Morteza(Jack)Bauer@

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:32 گفت:

می شه توپچی داش مرتضی .. لقب تیممونه دیگه !!

آره علی .. ولی میتونس نقش هرناندز آرسنالو داشته باشه اگه پیشرفتشو ادامه میداد، امیدوارم خوب بفروشیمش!

محمد على(اباى) در 3/4/1391 | 12:31 گفت:

نیکلاس باید بره...دنیلسون هم باید بره هرچی سریع تر...ولا هم بدروه انگلیس نمیخوره
دمت گرم داش

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:29 گفت:

علی گانر یعنی چی؟

علی ارشدی در 3/4/1391 | 12:27 گفت:

همه شون باس برن!

درخشش ولا گولتون نزنه! اولا که فرهنگ اسپانیا و مکزیک بهم نزدیک تره دوما ولا تو سیستم آرسنال(3-3-4) جایی نداره سوما دفاع های لالیگا خیلی از پرمیرلیگ پایین ترن

همه ی اینا باعث میشه که ولا با برگشتش بشه همون بازیکن قبلی در اصل ولا پیشرف نکرده بلکه شرایط براش ساده تر شده و خب درخشیده

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:26 گفت:

مرتضی الان یه خبری خوندم که ظاهرا خود ژیرو توی اکانت توییترش نوشته "گانر ..."
حله دیگه؟؟!

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:20 گفت:

اتشالله که همینجورباشه.

علی شهروز در 3/4/1391 | 12:17 گفت:

نه آقا مرتضی .. جدی نگیر .. من به عنوان یه طرفدار همیشه بدبین قول میدم که بیاد آرسنال!!

Morteza Bauer در 3/4/1391 | 12:14 گفت:

بچه ها شایعه شده ژیرود رو تیمای چلسی، اورتون، تاتنهام، مالاگا و بایرن
مونیخ خواهان وی هستند.
خداکنه بیادارسنال

توپچی جنوب در 3/4/1391 | 12:00 گفت:

دنلیلسون رو بدون چک و چونه باید ردش کنیم بره...

بنتنر هم 10 از سرش هم زیاده باید ردش کنیم بره
ولا خوب بازیکنی بود حیف که بد مصدوم شد و بد هم افت کرد اونم باید ردش کنیم بره

خوش برگشتی بعد 3 ماه علی شهروز....

علی شهروز در 3/4/1391 | 11:43 گفت:

علی قاسمی : فک کنم 6 یورو باشه که می شه تقریبا همون کمتر از 5 پوند : دی

parsa در 3/4/1391 | 11:06 گفت:

دنیلسون زیاد بدم نیست

علی قاسمی در 3/4/1391 | 10:34 گفت:

فکر کنم دنیلسون رو میخوایم با مبلغ 6 تا بفروشیم نه 5 تا : دی
ولا هم در حد آرسنال نبود
بندتنر بدون شک 10 تا لااقل میارزه اما جیرود فکر کنم کمتر از 20 نباشه اما ما مفت خریدیمش (داریم میخریم ) بهتره بگم داریم میدزدیمش