توافق با سانتی کازورلا .. باور کنیم یا نه

نویسنده: علی شهروز

وبلاگ من
نویسنده: علی شهروز
.
کل بازدید: 41,243 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توافق با سانتی کازورلا .. باور کنیم یا نه

دیشب خیلی توی سایت ها و بلاگ های مختلف از اینکه آرسنال میخواد سانتی کازورلا رو از مالاگا بخره نوشته بود .. ولی یه خبری روی خروجی سایت گاردین رفته که می گه آرسنال و کازورلا با هم به توافق رسیدن .. با اینکه در کل گاردین سایت معتبری محسوب می شه ولی هنوز یه ذره باور کردنش زوده ..

قیمت انتقال رو میگن که حدود 20 میلیون یورو هست! خرید خیلی خوبیه اگه که عملی بشه .. واقعا از بازیش خوشم میاد مخصوصن خیلی ضربه آزاد هم خوب میزنه .. با اومدن  سانتی احتمالا دیگه رفتن آرشاوین از آرسنال قابل پیش بینی می شه ..

اینم لینک خبر گاردین ...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 4/5/1391 | 21:58 گفت:

باور کن کازورلا درده آرسنال رو دوا میکنه
به نظرم خیلی به درد بخور تر از ماتا واسه آرسنال خواهد بود

شاهين در 4/5/1391 | 21:52 گفت:

من با قیم

علی شهروز در 4/5/1391 | 16:03 گفت:

@شاهین

قیمت گانسو کجا و کازورلا کجا ... مشتری های گانسو کجا و کازورلا کجا ... خیلی بعیده که بیاد گانسو! توی بازیکنای در دسترس همین جدن خوبه!

شاهين در 4/5/1391 | 15:54 گفت:

من بازی هاشو دیدم ، ولی تکنیک گانسو کجا و کازورلا کجا ، قدرت دید گانسو کجا و کازورلا کجا ، سن گانسو کجا و کازورلا کجا ، و ....

نمی دونم ولی بعد از دیدن چند تا از بازی هاش اینو می گم ، به نظر من بازیکن خیلی فوق العاده ای نیست ... امیدوارم من اشتباه کنم

farhood در 4/5/1391 | 15:49 گفت:

كازورلا عاليه بابا به نظرمن از پولدي هم ميتونه موثر تر باشه با حرف علي شهروز هم موافقم

احسان در 4/5/1391 | 14:53 گفت:

چرا همه بر سر قیمتش مشکل دارین؟ اخه مگه پولشو شما میدین؟؟ اون مدیرای پول پرست بزارین یه حرکتی بکنن

وقتی رفتن رابین قطعیه پس چرا زودتر از موعد از پولش استفاده نکنیم؟؟

ناصر در 4/5/1391 | 13:43 گفت:

سانتری کازورلا!!!!
کاشکی بلهاندا یا گانسو رو گرفته بودیم.

حامد نوری در 4/5/1391 | 13:04 گفت:

به قول معروف لنگ کفش در بیابان نعمت است ، چوب خشکم بیاد آرسنال میتونه خوب بازی کنه حالا این بنده خدا که ملی پوش اسپانیایه،بابا از رمسی که بهتره!!!!!!!!

علی شهروز در 4/5/1391 | 12:28 گفت:

من در تکمیل سوال سروش یه سوال دیگه هم دارم ... شما ها که انقد با سانتی مشکل دارین مطمینید که بازیاشو دیدین؟؟!

soroosh در 4/5/1391 | 10:42 گفت:

یه سری سوال
چند تا بازی از گانسو دیدید که اصرار دارید گانسو شاخه ؟؟؟؟؟؟
آخرش میشه یکی مثه روبینیو یا پاتو
________________________________________
خریده کازورلا خیلی عالیه چون یه بازیکن چند پسته هست. ارسال حتی یه مقطع هافبک دفاعی بازی کرد !!!!!!!!
________________________________________
در مورد کاکا هم فکرش رو نکنید. حقوق بالای هفتگی کاکا باعث میشه که عمرا نیاد آرسنال
سالی 9 میلیون پوند می گیره در حالی که بیشترین پولی که آرسنال داده حدودا هفته ای 100 هزار پوند که میشه سالی 5.3 میلیون پوند !!!!!!
به کاکا دیگه فکر نکنید

شاهين در 4/5/1391 | 04:59 گفت:

من که با اومدنش موافق نیستم ... 100 % مخالفم ...
آرسنال شدیدا به یک بازی ساز مثل گانسو احتیاج داره ... بـــــــــــــــــــــــــــــــــازی ساز !!!

توپچی جنوب در 3/5/1391 | 22:11 گفت:

امیدوارم هرچه زود تر با آرسنال قرادارد ببنده و خیال ما هم راحن بشه
مرسی علی شهروز بابت خبر........

علی شهروز در 3/5/1391 | 21:47 گفت:

اگه یادتون باشه کازورلا توی یورو بیشتر از ماتای چلسی بهش بازی میرسد، 20 میلیون یورو ( 16 میلیون پوند ) هم خیلی قیمت بالایی نیست .. خیلی به خریدای آرسن عزیز نگاه نکنین که سروته کارو با 4 میلیون هم میاره

میثم در 3/5/1391 | 20:30 گفت:

دیلی میل هم این خبر رو گذاشته با قیمت 15.6میلیون پوند

سينا در 3/5/1391 | 19:17 گفت:

مگه جنگه !!!!20 مليون برا كازورلا !!!!!
نميدونم با ارشاوين اينجوري نبايد بكنند خيلي نامرديه اين همه به تيم كمك كرده گلش به بارسا واي !!!!الان به روسيس نكاه كنيد يه دفعه اوج كرفته با اين سن و سال ارشا هم 100 درصد فصل بعد هرجا باشه ميتركونه اشتباهه اشتباه نبايد بدنش بره

مهدی افسرده در 3/5/1391 | 17:42 گفت:

اونقدرا بازیکنه شاخی نیست

...* Ayda *... در 3/5/1391 | 16:58 گفت:

چی!!!!!!!!

اميرحسين اباذري در 3/5/1391 | 16:42 گفت:

کاکا رو بخریم خیلی خوب می شه

اميرحسين اباذري در 3/5/1391 | 16:42 گفت:

کاکا رو بخریم خیلی خوب می شه

reza در 3/5/1391 | 16:34 گفت:

باسه ی این بازیکن 20 تا ستم به خدا
کاکا با اون ابهتش 25 تاست

محمد على(اباى) در 3/5/1391 | 16:34 گفت:

خوشم نمیاد ازش این همه بازیکن چرا کازرلا...

حسین در 3/5/1391 | 16:24 گفت:

20 میلیون یورو برای بازیکنی در حد کاسورلا؟؟؟؟کلا خریدی نکنیم بهتره تا بخوایم همچین خریدی داشته باشم.

چرا سایت اینجوری شده بچه ها دائم قطع میشه چرا؟؟

حسین ملازینل در 3/5/1391 | 16:19 گفت:

20 میلیون؟ من که باور نمیکنم...

سعيد غلامي در 3/5/1391 | 16:13 گفت:

خيلي خوبه پارسال انقدر خوب كار كرد كه دلبوسكه رو مجبور كرد كه به تيم ملي دعوت كنه. ضربه ازاد زن خوبي هم هست شوت هاش هم حرف نداره. كلن سبك بازيش به ما ميخوره.
ميتونه جانشين خوبي واسه ارشاوين باشه

علی شهروز در 3/5/1391 | 16:09 گفت:

از پست یا سانتی؟؟!

مصطفی کاظمی در 3/5/1391 | 16:05 گفت:

استقبال نمیشه.