چرا آرسنال؟

نویسنده: مغیث

وبلاگ من
نویسنده: مغیث
من اینم
کل بازدید: 11,841 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چرا آرسنال؟

چرا ما طرفدار یک تیم خاص هستیم؟سوالی که خیلی وقت‌ها برام پیش می‌آد اینه که چرا آدم طرفدار یه تیم خاص می‌شه؟ چی باعث تعصب به یه تیم می‌شه؟ اگه طرفدار یک تیم شدیم موظفیم که تا آخر عمرمون طرفدارش باشیم؟ و ...
یه سری طرفداری‌ها به نظرم الله‌بختکی هستن! مثلا من پرسپولیسی هستم. چرا؟ همینجوری! شاید مثلا چون برادر بزرگترم پرسپولیسی بود و من کلا فوتبالم از بازی کردن با برادرم شروع شده! خب حالا یه پرسپولیسی هستم و همیشه هم می‌مونم. کاری هم ندارم که فلسفه‌ی باشگاه پرسپولیس چیه. چه نتیجه‌ای می‌گیره. می‌خواد چند سال سیاستش جوون‌گرایی و پرورش استعداد باشه یا اصلا مثل ال‌سیتی خرپول‌بازی دربیاره. می‌خواد قهرمان جام باشگاه‌های جهان بشه یا بره لیگ استانی تهران بازی کنه.
بعضی از طرفداری‌ها دلایل انتسابی داره. مثلا یه ترک همینطوری طرفدار تراکتورسازی هست چون نماد قومیتشه یه جورایی. یا انزلی‌چی رو می‌بینی خودشو واسه ملوان می‌کشه. حتی اگه تیمش هیچوقت یه تیم قوی نباشه هم بازم طرفدار تیم شهرشه. یا یکی فامیلش تو یه تیمی هست یا تیم مال باباشه یا از این دست مسائل!
یه سری طرفداری‌ها به خاطر یه خصوصیت هستن. مثلا یکی می‌بینه فلان تیم همیشه قهرمان می‌شه. می‌گه من طرفدار این تیمم چون خیلی قویه و این حرفا. یا یکی می‌بینه فلان تیم یه فلسفه‌ی خاصی داره. یه سیاست‌های خاصی داره و از اون سیاست‌ها و فلسفه خوشش می‌آد. یکی حتی ممکنه از خرپول بودن یه تیمی خوشش بیاد و عاشقش بشه!
بعضی وقتا طرفداری کم‌کم پیچیده می‌شه. به یه عادت. مثلا از قدرت یه تیمی خوشت می‌آد. طرفدارش می‌شی. بعد از یه مدت می‌بینی ضعیف شده‌ها، ولی هنوز عاشقشی! دلیل خاصی هم نداری دیگه برای عشقت. ولی عادت کردی که طرفدار این تیم باشی. یا همینطوری یا اتفاقی طرفدار یه تیمی شدی. بعدا بیشتر می‌شناسیش و دلیل طرفداریت می‌شه یه خصوصیت خاصش.

در مورد هوادارای آرسنال، خب حتما از طیف‌های مختلف هستن. من خودم اول که آرسنالی شدم فک کنم بازم تحت تاثیر برادرم بود. اما جالبه که برادرم از اون موقع هر سال طرفدار یه تیمیه! یه سال منچستریه یه سال چلسی یه سال لیورپول! اما من همینطوری آرسنالی موندم! چون دقیقا از فلسفه‌ش خوشم اومد. دیدم اهل جوون‌گرایی و پرورش استعداده. درواقع چون اون روش طرفدار شدن اتفاقی رو زیاد قبول ندارم، الان بیشتر عاشق فلسفه‌ی آرسنالم تا عاشق خودش. این فلسفه هم البته مدیون آرسن ونگره. و اینجاست که بعضیا می‌گن تو آرسنالی نیستی، ونگری هستی! و یه جورایی درست هم می‌گن. من ونگری هستم. ونگری هم نه. اگه ونگر هم روشش کلا تغییر کنه و یه آدم دیگه بشه، خب من اونو هم دیگه قبول ندارم. البته نه اینکه بدم بیاد و دیگه علاقه‌ای نداشته باشم. فوقش می‌شه یه خاطره‌ی خوب از یه تیم یا مربی خوب!
دوس دارم بدونم بقیه چرا به آرسنال علاقه دارن. کسی هست که به خاطر قهرمانی‌های زیاد آرسنال بهش علاقمند شده باشه؟ اگه به خاطر قهرمانی و جام بود، چرا مثلا عاشق رئال مادرید نشده؟ یا منچستر. اگه کسی به خاطر گذشته‌ی تیم علاقمند شده باشه، مگه لیورپول چشه؟ یا بازم رئال! با خاطر پول هم که مطمئنا کسی عاشق آرسنال نمی‌شه!

جوگیر که می‌شم زیاد می‌نویسم! یه چیزایی رو می‌ذارم برا بعدا! فقط رسما و علنا اعلام می‌کنم که من طرفدار اسم آرسنال نیستم! فردا اگه آرسنال سیاستش بشه مثل چلسی من دیگه آرسنالی نیستم. اینو هم دوس دارم بدونم که بقیه نظرشون چیه؟ اگه فرداروزی مثلا جناب عثمانوف اومد و گفت من می‌خوام به روش آبراموویچ مدیریت کنم، اونوقت نظرتون در مورد آرسنال چی می‌شه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد مهدی در 27/10/1391 | 12:52 گفت:

نمیشه از آرسنال دم زد چون هیچکدومشون منطق ندارن تا یه چیزی میگی میگن 8.
*******************
جونه تو منم با منچستریا همین اوضاع رو دارم. تا کم میارم میگم قهرمانی بدونه باخت وقتی تونستین بیارین بیاین با من کل کل کنین هی اونا چیزا دیگه میگن من واسه اینکه کم نیارم دوباره همونو میگم. اصن یه وضی

saeid top در 27/10/1391 | 10:52 گفت:

من کلا از فوتبال خوشم نمیومد.
تا چند بار بازی ارستال رو دیدم سال 2004 بود کم کم.از بازیش خوشم امد.
البته اون موقع تیم هم بود.
هانری. برکمپ.لیونبرگ.کمپل......یادش بخیر اشکم در امد. ):
بعدشبکه 3 فوتبال انگلیس خیلی پخش می کرد.

توپچی جنوب در 27/10/1391 | 09:17 گفت:

آرسنال من سال 2000 آرسنالی شدم اون موقع دنیس برکگمب بود مرد یخی و باهوش البته من مربی آرسنال رو نمیشناختم حتی تیم آرسنال .یه بازی ازش دیدم به سبک بازی زیبا و شناور با پاس های تکضرب اونم به سوی دروازه حریف واقعا کاری کردن که من 90 دقیقه فقط به TV نگاه میکردم بعد ها بیشتر در مورد تیم و بازیکنان مربی تحقیق کردم و دیدم زکی این همون چیزیه که من از فوتبال میخوام و هیچ وقت دست از آرسنال نمیکشم و نخواهم کشید چون آرسنال حالا بخشی از زندگی من هستش.

اگر زبونم لال زبونم لال یه روزی آرسنال بشه مثل چلسی که عمرا تا 100 سال دیگه همچین اتفاقی نمی اوفته اون موقع من فقط نتیجه ها رو دنبال میکنم و این ور و اونور هم زیاد نمیگم که آرسنالی هستم.

تشکر بابت پست خوبی که گذاشتی.

HOSSEIN در 26/10/1391 | 23:40 گفت:

من یه روز دراز به دراز نشسته بودم داشتم بازی آرسنال رو میدیدم (فک کنم با بولتون بود.قطعا هم قبل جام جهانی 2002 بود-اونم یه داستان خیلی باحال داره)پسر عموم گفت من طرفدارم آرسنالم و از اونجا که من اونو خیلی دوست داشتم گفتم منم آرسنالی. بعد که بزرگتر شدم دیدم کل فامیل منچسترین فقط من و پسر عموم آرسنالی و یکی دیگه از پسر عموهام رئالی.الان اصن یه وضیه نمیشه از آرسنال دم زد چون هیچکدومشون منطق ندارن تا یه چیزی میگی میگن 8.

ehsan zoola در 26/10/1391 | 23:38 گفت:

از سال 2006 و اون بازی نیمه نهایی اروپا جلو ویارئال عاشق این تیم شدم

البته قبلا از سبک بازیش خوشم میومد ولی اون بازی یه حس خاصی بهم دست ک باعث شد آرسنالی پروپاقرص بمونــــــــــــــــم

hosein-gunner در 26/10/1391 | 22:55 گفت:

من به خاطر بازی زیبا طرفدارش شدم
این سبک بازی رو دوست داشتم
سبکی که توش خلاقیت و سرعت بود
اما متاسفانه الان خوب بازی نمی کنیم !!!!!یعنی این فصل

farzam در 26/10/1391 | 22:22 گفت:

مغیث جان در اون شرایط هم آرسنال رو ترجیح میدم چون دیگه به یه عشق فوتبالیم تبدیل شده و نمیشه ازش جدا شد
در ضمن من منظورم خود چلسی و اینتر نبودن منظورم تاکتیک خفت بارشون بود
منظورم اینه که اصلا حال نمیکنم که اونجوری افتخار کسب کنیم چون به همه بازی زیبای آرسنال رو پز میدم و خوش ندارم کسی آرسنال رو به چشم ضدفوتبال ببینه

محمد مهدی در 26/10/1391 | 22:10 گفت:

من تو تیم ملی طرفداره المان هستم. پرچم بالاست؟؟؟؟
ولی از خیلی از تیما خوشم میاد مثل اژاکس دورتموند اتلتیک بیلبااو ولی هیچوقت نگا بازیهاشون نمیکنم کل کل نمیکنم. فقط ارزوی موفقیت میکنم واسشون

سینا در 26/10/1391 | 21:03 گفت:

دلیل اصلی علاقه من به آرسنال تیری هانری بود هانری یه عشقی از آرسنال برام ساخت که با وجود رفتنش از تیم تا ابد آرسنالی می مونم به خاطر هانری هم طرفدار تیم ملی فرانسه شدم

T.Vermaelen در 26/10/1391 | 21:01 گفت:

بخدا بچه ها نگاه کنید عرب سیتی تیم هست که همه جارو به گند کشیده؟
نگاه ورزش 3 کنید چی نوشته
" رئيس باشگاه بارسلونا رفتار سران باشگاه منچسترسيتي را توهين آميز خواند.
[روسل: رفتار منچسترسيتي توهين‌آميز است]

ساندرو روسل فاش کرد که منچسترسيتي تلاش کرده است تا برخي از کارکنان باشگاه بارسلونا را در سطوح مختلف به خدمت بگيرد.

منچسترسيتي پيش از اين چيکي بگيريستين و فران سوريانو، مديران سابق بارسا را به خدمت گرفته‌اند و تمايل دارند که به فهرست بارسايي‌هاي کادر خود اضافه کنند."
بخدا اینا تیم نیستن...لیگ انگلیس هم به گند کشیدن....بازیکن های پول پرست فقط میرن این تیم ها
جرارد رو نگاه کنید مرد مرد مرد باغیرت ترین بازیکنه تو لیگ انگلیس..

حامد نوری در 26/10/1391 | 20:57 گفت:

دوست عزيز طرفداري با دوست داشتن فرق ميكنه اولا.
دوما حالا ميشه از اينكه دو اسمي هستي كنار اومد ولي دعا ميكنم به دو زنه بودن نرسي كه اون موقع طرفداري و فوتبال از خاطر و ذهنت ميپره !!!!  

مغیث در 26/10/1391 | 20:49 گفت:

حامد نوری:
فک کنم با این اوصاف به من اصلا نتونی اعتماد کنی چون هم دو اسمه هستم هم چندتا تیم رو دوس دارم! البته در مورد تیم تیمِ اولم آرسناله مسلما ولی خب مثلا آژاکس رو هم دوس دارم!

حامد نوری در 26/10/1391 | 20:26 گفت:

ببخشيد اينو يادم رفت بگم

فكر كنم به چند نفر نميشه اعتماد كرد
١- آدم ٢ اسمه
٢- آدم ٢ زنه
٣- آدم ٢ تيمه ( يعني كسيكه همزمان طرفدار دو تيمه ) اصلا مگه ميشه طرفدار دو تا تيم بود به عنوان مثال هم طرفدار آرسنال بو و هم طرفدار بارسا !!!!! من يكي درك نميكنم

همه تيما رو بيخيال آرسنال رو عشقه

حامد نوری در 26/10/1391 | 20:19 گفت:

فكر كنم قربيب به اتفاق طرفداراي آرسنال به خاطر روح آرسنال هوادارش شدن تا جسمش !!! يعني روح آرسنالي جزئي از آرسنال نيست بلكه آرسنال جزئي از روح آرسنال شده !!!! (يكم فلسفي شد )

من خودم به فوتبال آرسنال تو اين چند ساله ميگم زيباي آرسنالي ، و آرسنال زيبا ترين باشگاه براي من بوده و رنگ ولعاب بعضا تقلبي بقيه باشگاه ها براي من بي رنگه و اين هم رو بگم به قول انگليسي ها آدم شايد زنش رو عوض كنه ولي بون شك باشگاهش رو عوض نميكنه ...

مجتبی هانری در 26/10/1391 | 20:08 گفت:

محمد مهدی جان من همین هوادارانی که جام گرفتن آرسنال راندیده اند بیشتر قبول دارم

مجتبی هانری در 26/10/1391 | 19:47 گفت:

یه برنامه ی ورزشی بود که تو اون بازی آرسنال را که دیدم لذت بردم بعد کم کم دیوانه وار آرسنال شدم تو اون مدت ها بهترین دوران آرسنال همون دوران طلائی ،بهترین دوران زندگیم بود وخلاصه این که بیش از اینکه به فکر خودم باشم به فکر آرسنال بودم وخواهم بود واین طورد دیگه وابسته شدیم!
درسته چند وقتی از اون دوران اوج فاصله گرفتیم ولی فقط باید به رئیس وتیم اطمینان کرد چون مطمئنم روزهای خوب آرسنال هم در راه است!!!‏
حرف آخر اینکه آرسنال را فقط به خاطر خودش دوست داشته باشیم نه برای جام یا ستاره ها یا اشخاصی
ممنون از پستت
‏‎ ‎

محمد مهدی در 26/10/1391 | 19:46 گفت:

من خودم از سال 2007 ارسنالی شدم یعنی جام گرفتنه تیم رو هنوز ندیدم. زندگی خارج از خونم بسیار با ارسنال گره خورده همه دوستام میدونن ارسنالی هستمو با همشون کل کل میکنم.
اگه بخام بگم چرا ارسنالی شدم باید بگم بخاطره جوونگرایی بود وقتی همه میگفتم ارسنال همشون بازیکن جوون میخره خیلی عاشقش شدم بعد از لباسش پیشم از همه لباسا و اسپانسره قبلیش از همه اسپانسرا خوشگل تر بود. اینا دلایلم بود.
به نظره منم هوادارای ارسنال با همه هوادارا فرق میکنن بنظرم فوتبال رو بهتر میفهمن.
درسته من واسه جام اوردن خیلی دستو پا میزنم ولی این بازی های ضعیفه این فصل هیچی از علاقه من کم نمیکنه.

مغیث در 26/10/1391 | 19:43 گفت:

@Majid Rafe:
منظورم این نبود که عثمانوف مثل آبراموویچه. فقط مثال زدم که فرض کن عثمانوف (یا هرکس دیگه) بیاد اون روش رو پیاده کنه اونوقت چی؟

Farzam:
آرسنال بدون ونگربال رو چی؟ به مثلا اینتر با ونگربال ترجیح می‌دی؟

Maryam:
البته من خیلی امیدوار نیستم به اینکه با ونگر برگردیم به سطح 1! البته زیاد برام مهم هم نیست!

حسین در 26/10/1391 | 19:28 گفت:

با تشکر خیلی خوب بود.

فلسفه طرفداری پیچیده هست.اصولا دو قشر وجود داره.

1-قشری که کلا فوتبالدوست حرفه ای نیستن و فقط نتایج رو در حد دنبال کردن یا دیدن گاهی بازی ها پیگیری میکنن.این قشر ممکنه به خاطر قوی بودن یا داشتن ستاره و این چیزا بگن طرفدار فلان تیم هستم ولی در اصل طرفدار همون تیم هم نیستن.چون به فوتبال بیشتر به چشم تفننی نگاه میکنن نه یکی از ارکان زندگی.

2-قشر دوم اونایی هستن که به نوعی به فوتبال خو میگیرن و اصطلاحا "فوتبالدوست حرفه ای" میشن.این دسته هم ممکنه به یکی از دلایلی که در پست گفتی طرفدار یه تیمی بشن ولی بعد از یه مدت دیگه واقعا نمیدونن چرا طرفدار اون تیم هستن و فقط میدونن طرفدارشن هرچقدرم افت کنه یا به مشکل بخوره تیم محبوشون رو عوض نمیکنن!!در واقع در ابتدا حتما دلیلی وجود داره ولی بعد از یه مدت اون دلیل از بین میره و "بی دلیلی" جاشو میگیره.یه تحقیق در همون انگلیس انجام شد که نتیجش این شد که تیم محبوب هر فرد که فوتبال رو به جدیت پیگیری میکنه بعد از یه مدت براش میشه عین یکی از اعضای خانوادش.مسلما همه اعضای خانوادشون رو دوست دارن ولی مسخره هست اگر ازشون بپرسی مثلا پدر یا مادرتو چرا دوست داری!!!خب مگه چرا داره؟؟؟

همه تیم ها هم از هر دوی این دو دسته ای که گفتم طرفدار دارن.دنیای هواداری هم پیچیده هست و برای خودش عالمی داره.

ali-r در 26/10/1391 | 19:24 گفت:


farzam:
این رو هم بگم من دهم شدن با ونگربال تو لیگ رو به قهرمانی به روش اینتر وچلسی تو چمپیونزلیگ ترجیح میدم
--------------------------------------
گل گفتی

farzam در 26/10/1391 | 19:20 گفت:

من هم به خاطر فوتبال قشنگش طرفدارش شدم و میمونم همینطور که امسال با اینکه زیبا بازی نمیکنیم هنوز هستم و حتی با اومدن به این سایت تعصبم خیلی بیشتر شده
و این رو هم بگم من دهم شدن با ونگربال تو لیگ رو به قهرمانی به روش اینتر وچلسی تو چمپیونزلیگ ترجیح میدم

majid r در 26/10/1391 | 19:05 گفت:

منم بخاطر فوتبال قشنگی که بازی میکرد،الانم بیشتر از 10ساله ک طرفدارشم و تحت هر شرایطی هم طرفدارش میمونم

برا من موفقیت تیم خیلی مهمتر از ادمهاست،در مورد عثمانوفم نباید پیش داوری کرد زمانی میتونی این کار و بکنی ک

مدیریتش واقعا بیفته دستش،عثمانوف هم همیشه چیزی ک من بهش معتقدم گفته و اون حفظ ستارهاست

sepehr najafian در 26/10/1391 | 18:48 گفت:

ما با طرفداراي بقيه تيما فرق داريم.باور کنيد ما از فوتبال بهتر ميفهميم

ali-r در 26/10/1391 | 18:27 گفت:

بخاطر فوتبال قشنگی که بازی میکرد
تحت هر شرایطی تا ابد طرفدار آرسنالم


maryam در 26/10/1391 | 18:26 گفت:

خیلی قشنگ بود منم مث شمام تقریبا. به نظر من سیاست باشگاه حرف نداشت اگر و تنها اگر اون بازیکنایی رو خودمونو کشتیم استعدادیابی کردیم،بزرگشون کردیم ،آدمشون کردیم حالا دو دستی تحویل حریفمون ندیم!! که لازمش یکی دوو تا جامه تا بازیکنا مث الان فک نکنن که واسه برنده شدن حتما باید برن یه جای دیگه.
2 تا نکته مهم هم هست. یکی اینکه بالاخره همه ی تیما باید این راهی رو ما الان داریم میریم و یه روزی برن.ورزشگاه جدید بسازن و به نداری این چند سال ما برسن.
دوم اینکه مث هرچیز دیگه ای نباید تاریخو فراموش کرد. ما بعد از دوره منتهی به 2004-2005 توقعمون خیلی رفت بالا ولی در تاریخ باشگاه مابعضا 30 40 واسه یه جام گرفتن صبر کردیم. ما هیچ وقت تیمی نبودیم که همیشه قهرمان باشیم. حتی تیمایی مث منچسترم تو یه دوره هایی 20سال منتظر یه جام بودن. پس الان که اوضامون خوب نیس قبول ولی دراز مدتو ببینید یه روزی ما هم به روزایی خیلی خوبمون برمیگردیم که فک میکنم اون روز زیاد دور نیست! در کل من فک میکنم با وجود ونگر مثلا 5 سال دیگه خیلی اوضاعمون خوب بشه و بتونیم حسابی آقایی کنیم. هرچند فک نکنم دوستایی که حوصلشون از ونگر و این وضع سررفته خوششون بیاد از این حرفا. ولب من فک میکنم با این وضع اگه ونگر نبود باید فاتحه باشگاهو برای آینده هم میخوندیم!

حمید pires در 26/10/1391 | 18:20 گفت:

مرسی مغیث جون جالب بود .
هیچ تیم دیگه ای رو دوست ندارم و عاشق ونگر و آرسنالم .
اگه روزی عثمانوف باشگاه رو تصاحب کنه از کسب نتیجه خوشحال میشم اما مطمئنم این ادم یک مشکلی داره که تا بحال با اون ثروت کلانش نتونسته نفوذش بیشتر کنه.
البته آرسنالی شدنم اول بخاطر ضد منچستری بودنم بود بعدش بخاطر فوتبالش.