خط به خط با آرسنال

نویسنده: مغیث

وبلاگ من
نویسنده: مغیث
من اینم
کل بازدید: 11,842 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

خط به خط با آرسنال

بررسی داشته‌های آرسنال در خطوط مختلفمی‌خوام یه بررسی بکنیم روی بازیکنای آرسنال تو پست‌های مختلف و اینکه تو هر پست چه بازیکنایی داریم و چه نیازهایی داریم

دروازه‌بان:
تو دروازه ما ژسنی رو داریم که فقط 22سالشه و نسبت به سنش می‌شه گفت دروازه‌بان خیلی خوبی هم هست. اشتباه هم داره ولی نه اونقدر زیاد که باعث مشکل جدی بشه که می‌شه امیدوار بود با ادامه‌ی روند فیکس بودنش خیلی بهتر هم بشه. به عنوان ذخیره هم ویتو مانونه هست که بد نیست ولی نمی‌شه فعلا زیاد روش حساب کرد. بیشتر اعتماد به نفس داره تا مهارت!
تو این پست نیاز خاصی به خرید وجود نداره. البته به شخصه خیلی دوس داشتم اول فصل ژولیو سزار رو بخریم چون تجربه‌ش می‌تونست به دروازه‌بانامون کمک کنه و اینکه واقعا دروازه‌بان خیلی خوبی بود. اما به هرحال نشد

دفاع وسط:
تو این پست الان فقط 3بازیکن داریم که خیلی کمه. حداقل نیاز به یه خرید خوب برای این پست داریم. الان ورمالن رو داریم که بازی امشبش با چلسی منو امیدوارم کرد که داره به دوران خوبش برمی‌گرده. مرته‌ساکر بعضا اشتباهاتی می‌کنه که واقعا مشکل‌ساز می‌شن. کوشیلنی هم که پارسال خیلی عالی بود امسال به شدت افت کرده و راه به راه گل به خودی و پنالتی و اخراج تو کارنامه‌ش ثبت می‌کنه! به مرته‌ساکر امید زیادی ندارم که شرایطش تغییر خاصی کنه اما کوشیلنی 27ساله با توجه به فصل پیشش می‌تونه دوباره به دوران اوجش برگرده. ولی بازم به هرحال باید یه بازیکن خوب داشته باشیم تا بتونه کار تیم رو راه بندازه. البته الان که فکر می‌کنم کس خاصی تو ذهنم نیست که بتونه خرید خوبی باشه. باید گشت!

دفاع راست:
همین چند وقت پیش داشتم همینجا با دوستان بحث می‌کردم درمورد اینکه سانیا دیگه نمی‌تونه یه ستاره باشه و بعد از برگشت از مصدومیت و با توجه به شرایط سنیش دیگه خیلی قابل اتکا نیست. مهره‌ی دیگه‌ی این پست کارل جنکینسونه که تا قبل از این فصل هیچ کس فکرشو نمی‌کرد که هیچ‌وقت بتونه تبدیل به یه مدافع راست درست و حسابی بشه اما ابتدای این فصل که سانیا مصدوم بود اونقدر خوب بازی کرد که حتی به تیم ملی هم دعوت شد. جنکینسون که 20سالشه می‌تونه بازیکن خوبی بشه ولی تا تجربه کسب کنه نیاز به یه بازیکن بهتر هست که تا آخر این فصل و حتی فصل بعد اون سمت رو بیمه کنه. می‌شه هم با همین سانیای افت کرده سر کرد تا ببینیم برای فصل بعد چه می‌شه کرد.

دفاع چپ:
کایرن گیبس تو این پست خوب کار می‌کنه هرچند تو فاز دفاعی خیلی باید بهتر بشه. آندره سانتوز اصلا قابل اعتماد نشون نداده و احتمالا فصل بعد دیگه باهامون نباشه. باید یه جایگزین خوب داشته باشیم که با گیبس رقابت کنه. اگه می‌شد یه بازیکن باتجربه‌ی دیگه هم برای این پست خرید خیلی خوب می‌شد ولی به هرحال دیگه برای سال بعد حتما باید یه خرید رو درنظر داشت.

هافبک دفاعی:
تو این پست بازیکن خیلی خوبی نداریم. دیابی خوبه ولی خیلی مصدوم می‌شه و نمی‌شه روش حساب کرد. کاکولین کار داره تا یه بازیکن درست و حسابی بشه و البته فریمپونگ هم هست که معمولا فقط اسمش به عنوان یه بازیکن متعصب مطرحه اما هیچوقت در دسترس نیست! اگه دیابی یه مصدومیت مادام‌العمر پیدا می‌کرد ونگر یکی رو می‌خرید و خیالمونو راحت می‌کرد ولی خب با این شرایط خبری نیست. معمولا حرف در مورد ام‌ویلا زیاده اما واقعا برام سواله که ام‌ویلا که آمارش هم خوب نشون می‌داد چرا مشتری‌هاش همش تیم‌های پایین‌تر از سطح آرسنالن؟!

هافبک وسط:
تو این پست مشکل خاصی نداریم. آرتتا فوق‌العاده‌ست و وجودش برای هر تیمی یه نعمته. جک ویلشر عزیز تا سال‌ها می‌تونه برامون یه ستاره باشه و مطمئنا اگه دوباره مصدوم نشه می‌تونه تو بالاترین سطح فوتبال جهان قرار بگیره. رمسی هم تو این پست هست که انتظار برای برگشتنش به اوج خیلی طولانی شده و شاید اگه به یه تیم دیگه قرض داده بشه بهتر باشه. کازورلا و روسیچکی هم می‌تونن تو این پست کمک کنن که البته دومی 90درصد اوقات مصدومه! به هرحال اینجا نیاز مبرمی به خرید وجود نداره البته به این شرط که هافبک دفاعی داشته باشیم و مجبور نشیم آرتتا رو اون عقب نگه داریم.

هافبک تهاجمی:
اینجا کازورلا رو داریم که خیلی خوب بازی می‌کنه. روسیچکی هم که همه اوضاعشو می‌دونن. شاید اگه یه بازیکن دیگه بود که بتونه تو فاز تهاجمی بیشتر کنار سانتی قرار بگیره یا بعضی اوقات جانشینش بشه خیلی اوضاع بهتر می‌شد. تو این پست گورکوف که البته افت کرده در دسترس هست که خریدش البته یه جورایی ریسکه. خرید رویایی برامون می‌تونست کاکا باشه که البته صحبت از همچین بازیکنی برای آرسنال همچنان یه جوکه!

هافبک کنار و وینگ:
چمبرلین، والکات، آرشاوین و جروینیو رو تو این پست‌ها برای دو طرف داریم. پودولسکی هم برای سمت چپ در دسترسه. به نظر می‌رسه کمبودی نداشته باشیم اما جروینیو که خیلی بالا و پایین داره، والکات بعضا می‌ره نوک حمله، چمبرلین هنوز تجربه‌ش کامل نشده و اصلا شاید پستش عوض بشه و بیاد وسط، آرشاوین سنش بالا رفته و اعتماد به نفسشم با توجه به شرایطش خیلی پایین اومده و پودولسکی هم به اندازه‌ی کافی سریع نیست! به سادگی تونستم واسه همه بازیکنای این پست یه حرفی بزنم! آرشاوین به نظرم بهتره بره مملکت خودش و جا باز بشه برا یکی که بتونه همیشه برامون عالی باشه. کس خاصی تو ذهنم نیست غیر از دی‌ماریا که صحبتش بود بره منچستر.

مهاجم نوک:
ژیرو از اون حالتی که همه ازش انتقاد می‌کردن خارج شده و بد کار نمی‌کنه ولی عالی نیست. والکات و پودولسکی هم می‌تونن تو این پست بازی کنن ولی بازم تیم نیاز به یه تمام‌کننده‌ی عالی داره. داوید ویا می‌تونست واقعا خرید خوبی باشه که نشد متاسفانه. با هم بد نبود ولی احتمالا اگه یه توپ مثل اینی که بازی با آرسنال خراب کرد تو تیم ما خراب می‌کرد همه می‌گفتن اینم آشغاله! نیاز به یه مهاجم امتحان‌پس‌داده در همون سطح ویا داریم. کاوانی رو ونگر دوس داره ولی نمی‌دنش. کس خاص دیگه‌ای هم نیست ظاهرا.


-----------------------------------------
یه مسئله‌ای رو می‌خوام اشاره کنم، اونم اینکه بعضیا می‌گن ونگر دیگه سیاستش جواب نمی‌ده و روششو هم تغییر نمی‌ده و دیگه به درد نمی‌خوره و این حرفا. انتقاد به سیاست‌های ونگر مطمئنا وارده، ولی بی‌انصاف نباید بود. ونگر مطمئنا نمی‌خواد اصول خودشو تغییر بده. نمی‌خواد مثل بعضی تیما واسه یه بازیکن دو برابر ارزش خودش پول بده یا حقوق نجومی بده تا تو تیم نگهش داره و این خصوصیت‌هاش باعث شده که تو شرایط الانِ فوتبال دنیا که همش شده پول خیلی براش مشکل ایجاد بشه؛ اما این سیاست ایجاد هسته‌ی بریتانیایی واقعا سیاستی هست که می‌تونه تا حد زیادی این مشکل رو برطرف کنه. همیشه تعصب و وفاداری به یه تیم رو تو بازیکنایی که از همون کشور هستن بهتر می‌شه دید. اگه فابرگاس و ون‌پرسی و فلان و فلان رفتن، کسایی که موندن ویلشر و تونی آدامز و امسال اون بودن. اگه بتونیم تو همه‌ی پست‌ها بازیکنای خوبی از انگلستان داشته باشیم خیلی می‌تونیم امیدوارتر باشیم به آینده‌ی تیم. چند سال پیش وقتی نصری یا فابرگاس یا بقیه رو می‌دیدیم که خوب بازی می‌کنن خیلی دلهره‌ی رفتنشونو داشتیم اما حالا واسه جکی یا گیبس یا والکات با قراردادهای خوبی هم که بسته شده زیاد این نگرانی وجود نداره. البته نمی‌دونم چرا ته دلم با والکات حال نمی‌کنم! عجیبه اصلا!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 2/11/1391 | 18:03 گفت:

پست خوبی بود آقا مغیث.
با قسمت هاییش موافقم و برای قسمت هاییش نظر خودم رو دارم.
برای پست دروازه بانی همنطور که گفتی به یه بازیکن باتجربه مثله سزاز احتیاج داریم که بتونه تجربه اش رو به دروازه بان های جوان تیم انتقال بده.(با رفتن فابیانسکی تقریبا همیشه مصدوم جا برای یک انقال خوب باز میشه.)
برای پست دفاع هم،ابتدا باید از شر اسکیلاچی،سانتوس و ژورو راحت شد و بعدش برای خرید لوک شاو(ساوتمپتون) و یانگا ام بیوا(مونتپولیه) اقدام کرد.برای دفاع راست هم این تابستون و همین زمستون ونگر دو تا دفاع راست خوب به اسم های ون در ویل و دبوشی رو از دست داد-پس حالا حالا باید با جنکینسون و سانیا بسازیم.
برای هافبک دفاعی ابتدا فلینی و اگه نشد کاپوئه رو ترجیح میدم.
برای هافبک تهاجمی به یه نفر دیگه نیاز داریم-(از بین این اسامی اگه یکیشون هم بیاد خوبه-اریکسون،لوپز و در صدر همه ی اینها ایسکو)
برای پست وینگر هم اگه زاها و فارفان رو بیارم خیلی خوبه.
و برای پست مهاجم هم اگه ولبک رو بخریم خوبه!!!!!!

مغیث در 2/11/1391 | 17:55 گفت:

@Reza:
فک کنم دیگه فایده نداشته باشه افسوس از دست دادن رابین و سانگ و سسک و نصری و ... رو بخوریم. باید به عنوان یه روند عادی قبول کنیم که بازیکنامون هروقت دلشون بخواد از تیم جدا می‌شن و می‌رن! من فقط امیدم به همین بحث هسته‌ی بریتانیاییه تا این روند کم بشه.

احمد ولی خلف در 2/11/1391 | 11:07 گفت:

شتر در خواب بیند پنبه دانه
مگه خواب خریدو ببینیم

reza در 2/11/1391 | 10:59 گفت:

اگه سانگ و رابین داشتیم الان این وضعمون نبود .
ولی به شدت در خط دفاعیمون احساس ضعف داریم مخصوصا سمت راست که سانیا اصلا خلاقانه کار نمیکنه
تو خط میانب هم هافبکای خوبی داریم و فک نکنم اصلا نیاز به بازیکنی دیگه باشه
خط حمله هم یه فینیشر میخواد

محمد يزداني در 2/11/1391 | 08:31 گفت:

من از همین جا از طرف باشگاه آرسنال از بازیکن محبوب تیم(ابوئه عزیز) که با بی مهری از تیم خارج شد عذر خواهی میکنم اگه تورو نگه میداشتن ما تو سمت چپ الان مشکلی نداشتیم به نظرم حتی از دنی آلوز هم بهتر بود.

1372hassan ayati در 2/11/1391 | 01:14 گفت:

تنها بازیکنی که میتونه از سد چند بازیکن عبور کنه و شکاف ایجاد کنه چمبرلینه بعد ونگر رمسی رو به اون ترجیح میده............جالب اینه چمبرلین تو ترکیب انگلیس داره جایگاه ثابتی واسه خودش بدست میاره

پويان در 2/11/1391 | 00:08 گفت:

matne khubi bud
albate teo vaqean dust dashtaniye
neshun dad cheqad baa maraame pas jaash hamishe tou qalbe maast
IN ARSENE WE TRUST
GO GUUNERD

parsa در 1/11/1391 | 23:47 گفت:

دیابی وسانیا فاجعه بودند
سانتی که اصلا تو بازی نبود امروز وباید برا کرنر هامون برنامه های بهتری داشته باشیم
10،15تا کرنر زدیم یه دونش هم موقعیت جدی نشد
جان مادرت ونگر یه هافبک دفاعی واسه تیم بگیر واینقدرماروحرص نده

ehsan zoola در 1/11/1391 | 23:34 گفت:

چند نفر از بازیکنامون الان واقعا سطح خیلی پایینی دارن

1-رمزی
2-دیابی
3-آرشاوین
4-سانیا


باید جانشین خوب براشون پیدا کنیم

مغیث در 1/11/1391 | 23:10 گفت:

@مهران کاظمی:
اگه هنوز ژیرو رو نخریده بودیم و بین ژیرو و دمبا با می‌تونستیم انتخاب کنیم بحث یه چیز دیگه بود، ولی الان ژیرو رو خریدیم و تازه یه نیم فصل تو تیم بازی کرده و جالب نیست که به این سرعت نتیجه بگیریم جواب نمی‌ده و بریم یه بازیکن با خصوصیات مشابه -هرچند بهتر- بخریم. هرچند امروز دمبا با هم یه موقعیت تقریبا دروازه‌خالی رو خراب کرد.

مهران کاظمی در 1/11/1391 | 22:59 گفت:

فقط دمبا با رو با ژیرو مقایسه کنید و به حرف ونگر فکر کنید که گفت ژیرو مثل دمبا باست اون وقت اوج وخامت اوضاع دستتون میاد

امیر صفای نیکو در 1/11/1391 | 22:15 گفت:

آره راست میگی حمید جان.ولی اینطوری فایده نداره.الان تاتی مساوی کرد.میتونستیم بهش نزدیک شیم.نامردا خیلی خوب کار میکنن.

حمید pires در 1/11/1391 | 22:00 گفت:

جناب ویرا حرف جالبی زد اینکه وقتی تیم شاداب باشه و اثری از خستگی نداشته باشه تیمای بزرگ هم جلومون کم میارن سه هفته تا بازی بایرن مونده ولی 5 بازی دراین بین داریم مهمترین چیز مصدوم ندادن اگه از این نظر شانس بیاریم عالیه اما خیلی سخته سختترین موقع از فصل رسیده خدا رحم کنه.

حمید pires در 1/11/1391 | 21:55 گفت:

بچه ها همه حق داریم ناراحت باشیم و غیر این باشه عجیبه با جمله آخر سینا کاملا موافقم ولی بازیکن دفاعی صددرصد نیازه کوشیلنی بد موقعی محروم شده چهارشنبه هم همین دو دفاع بازی کنن چیزی ازشون نمیمونه بارتلی و ژورو هم که رفتن اسکیلاچی هم بیاد تیم حریف نیاز به مهاجم نداره.

حمید pires در 1/11/1391 | 21:50 گفت:

امیر جون بذار دلشون خوش باشه به این برد خفیف بخدا اگه هزینه تابستونی چلسی رو کرده بودیم و تو سه فینال باخته بودیم و تو اتحادیه در آستانه حذف شدن بودیم روم نمیشد تا دو سال کامنت بدم.

سینا در 1/11/1391 | 21:49 گفت:

سانیا فوق العاده بد شده شاید گذشته با توجه به آماری که داشت جزو 5 دفاع راست برتر جهان بود ولی الان با اطمینان می گم جنکینسون خیلی خیلی بهتر می تونه باشه صد درصد به یه هافبک دفاعی تخصصی نیاز داریم آرزومه یه بازیکن خوش فکر و طراح رو هم بتونیم جذب کنیم بازیکنی مثل گوتزه اگه بحث 30 میلیون پوند وسطه بدن برای خرید گوتزه
خرید ژانویه ریسکیه یه کم به نظرم وایسیم تا تابستون بد نباشه با همین تیم سر کنیم فعلا باقی مونده فصل رو

masoud mahmudpur در 1/11/1391 | 21:36 گفت:

کلا تیم گندی داریم

امیر صفای نیکو در 1/11/1391 | 21:28 گفت:

بیاین برین ورزش3 ببینین این چلسی دوستان چه محشری گرفتن...واقعا دگ نمدونم چجوری جلو دوستام از آرسنال بگم..

محمد مهدی در 1/11/1391 | 21:08 گفت:

خسته شدم دیگه. ونگر خستم کرده بخدا

مغیث در 1/11/1391 | 21:08 گفت:

سانیا یه مدتی خیلی عالی شده بود و بهترین دفاع راست جزیره شده بود ولی الان خیلی فاصله گرفته از اون فرمش و بعیدم هست که برگرده. سانتراش واقعا امروز در حد علیرضا محمد خودمون بود! یا رو زمین می‌فرستاد یا واسه پرچم کرنر اونور سانتر می‌کرد. یه مدت شایعه شده بود دنی آلوز لینک شده به آرسنال، اگه اون بود خیلی عالی می‌شد. الان واقعا دلم واسه ابوئه‌ی نازنین تنگ شده.
آره ورمائلن واقعا امروز خوب بود. کم آوردن جلو تورسم طبیعیه به هرحال هرچی هم افت کرده باشه هنوز سرعت خودشو داره. سرعتی که باهاش تو فینال یورو فیلیپ لام رو له کرد اگه یادت باشه.
واقعا موندم کوشیلنی چرا امسال اینطوری شده!

مجتبی هانری در 1/11/1391 | 21:00 گفت:

من بار ها گفتم که مشکل تیم دفاعه نه این فصل بلکه فصل های قبل هم این مشکلو داشتیم تو این بازی هم دیدیم سانیا در حد افتضاح بود حالا نمیدونم قبل از مصدومیتش که خیلی بهتر بود باور کن در حد آرسنال هیچی در حد جزیره هم نیست

ورمایلن هم در کل خوب بود فقط تو 2 صحنه یی که تورس در مقابلش استارت زد کم آورد در بقیه ی بازی بادونده وتعصب نشان داد تازه یه گل هم برامون خرید

مرتساکر هم هیچ موقع دفاع مطمئنی نشان نداده تو این بازی هم اشتباهاتی داشت

میمونه گیبز که واقعا روز به روز داره بهتر میشه چه در کارای دفاعی خوبه وچه در کارای هجومی برای تیم عملکرد خوبی داشته دارم بیشتر بهش امیدوارم میشم
در کل بازی خوبی بود چلسی در نیمه ی اول سر تر بود تیم ما هم نیمه ی اول انگار تو خواب بود ولی نیمه ی دوم بهتر شد
ولکات ورمایلن کازورلاو تا حدودی ویلشر امروز خوب بودند دیابی سانیا هم خیلی ضعیف نشان دادند خیلی
باید رئیس بیشتر به فکر این دفاع باشه امیدوارم تا این چند روزی که به پایان نقل وانتقالات مونده یه دفاع راست+هافبک دفاعی تخصصی به تیم اضافه کنه

مغیث در 1/11/1391 | 20:49 گفت:

@sepehr najafian:
درسته گیبز واقعا عالیه ولی تو هر پست دوتا بازیکن نیاز داریم مخصوصا با این اوضاع که کلا خوب مصدوم می‌دیم.

حمیدPires@:
آره منم یه ستاره تو خط دفاعی خیلی دوس دارم مخصوصا که تو انگلیس کلا به سختی مدافع فوق‌العاده پیدا می‌شه.

حمید pires در 1/11/1391 | 20:34 گفت:

مرسی مغیث جون .
این فصل بازیمون خیلی بگیر نگیر داره یک بازی خیلی خوب یک بازی خوب یک بازی افتضاح این روند نشون میده همونطور که گفتی نیاز به تقویت تو چند پست هست .
بازخوبه تکلیفمون با انگلیسیهای تیم معلومه و تکلیف بازیکنای سکو نشین هم یکی یکی مشخص میشه اینجوری خرید یکی دو فوق ستاره دور از دسترس نیست(البته تو این 10 روز غیرممکنه).
الان مهمترین نیاز تو پست دفاع وسطه که مشخصه باید یک بنده خدایی به تیم بیاد.

sepehr najafian در 1/11/1391 | 20:08 گفت:

گيبز عالي بوده.امروز فقط يه بار تورس از اونجا فرار کرد.
تو کاراي تهاجمي هم عاليه.
يه هافبک دفاعي و يه مدافع به شدت مورد نيازن.