اخبار روز + اخبار بازی فردا

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,127 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اخبار روز + اخبار بازی فردا

متاسفانه فردا هیچ شبکه رایگانی بازی رو پخش نمیکنه و مجبوریم از نت بازی رو ببینیماین لیست شبکه هایی هست که بازی فردا رو پخش میکنه ولی هیچ کدوم رایگان نیستن

English Premier League - Week 15
ST: 15:00
  * SimulCast: C+ Multideporte 1   
  * SimulCast: Sport 2 (israel)   
  6’Eren (den) / HD   
  AD Sports HD6   
  LIG TV3 / HD   
  SportKlub+ (hr/rs/si) / HD   
  SuperSport 7 (za)   
  TV2 Sport PL (den)   
  ~ BUL: Nova Sport Play   
  ~ CYP: Lumiere TV1   
  ~ DEN: ViaPlay   
  ~ ISL: Stöd 2 Sport 5   
  ~ MLT: GO Sports 3   
  ~ NED: Sport 1 Extra 1   
  ~ NOR: TV2 PL HD3   
  ~ SWE: ViaPlay   
  ~ USA: Fox Soccer 2GO   
  ~ USA: Fox Soccer Plus

از سایت های زیر میتونید بازی رو به شکل زنده ببینید

www.hahasport.com
http://www.thefirstrow.eu/

 و حالا چند تا خبر از لیگ جزیره:

*روزنامه سان اعلام کرده ژوزه مورینیو فصل اینده سرمربی سیتی خواهد شد

*میچو هافبک سوانسی تا به اینجای فصل یکی از ستارگان لیگ برتر بوده و  بعد از سوارز و فن پرسی سومین گلزن لیگ هم به شمار میره (فردا خیلی باید مواظبش باشیم گل نزنه بهمون)

*آرسنال ونگـــر میخاد به هر نحو که شده ویلفرد زاها رو به تیمش بیاره گفته میشه پیشنهاد آرسنال 12 میلیون پوند ( فک کنم اینقدرها هم نمی ارزه)

* روبرتو مانچینی سرمربی منچستر سیتی شانسی برای قهرمانی آرسنال در این فصل لیگ برتر قائل نیست و گفته در کنار منچستر یونایتد چلسی هم از شانس قهرمانی برخورداره.

امیدوارم خوشتون اومده باشه
ممنون ک وقت گذاشتین

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 11/9/1391 | 18:47 گفت:

سلام داش احسان میتونی فرکانس چند تا از این شبکه ها رو بزاری من وارد ماهواره کنم اگه میشه قبل از اینکه بازی تموم بشه بزارش مرسی.

parsa .R در 11/9/1391 | 17:00 گفت:

ایشاللا که همگی خوش خبر باشیم

بهزاد کاویانی در 11/9/1391 | 16:49 گفت:

parsa .R:
ای بابا چرا اینقد خدا خدا میکنین بابا من پریشب ارسنال بازی داشت بین دو نیمه دیدم تبلیغ کرد بازی ارسنال با سوانسی رو .بابا این دوتا شبکه کارشون درسته .قبلنا فقط ایدمان لیگ جزیره رو پخش میکرد و از tv فقط لیگ قهرمانان رو ولی الان az tv هم لیگ رو پخش میکنه
--------------------------------------
خوش خبر باشی

محمد مهدی در 11/9/1391 | 16:24 گفت:

بعضی طرفداران آرسنال آماده است در صورت نتیجه نگرفتن آرسنال در بازیه امروز جلو سوانسی به مرحله بزرگترین اعتراض دوران علیه ونگر دست بزنن
1.آیا هوادارا باید صبور باشن و مثه همیشه به ونگر اعتماد کنن
2.فشار زیاد هواداران بر اثر بی جامی باعث شکل گیری چنین کارایی میشه

parsa .R در 11/9/1391 | 16:14 گفت:

ای بابا چرا اینقد خدا خدا میکنین بابا من پریشب ارسنال بازی داشت بین دو نیمه دیدم تبلیغ کرد بازی ارسنال با سوانسی رو .بابا این دوتا شبکه کارشون درسته .قبلنا فقط ایدمان لیگ جزیره رو پخش میکرد و از tv فقط لیگ قهرمانان رو ولی الان az tv هم لیگ رو پخش میکنه

بهزاد کاویانی در 11/9/1391 | 15:26 گفت:

خدا کنه یکیشون پخش کنن

masoud mahmudpur در 11/9/1391 | 15:17 گفت:

مرسی

parsa .R در 11/9/1391 | 14:38 گفت:

داش احسان گل az tv بازی امشب ارسنالو پخش میکنه چون ایدمان بازی بازی man blue رو پخش مشکنه راستی بازی 4030وman redرو هم ایدمان پخش میکنه

ehsan zoola در 11/9/1391 | 14:05 گفت:

فدات مهدی جون

اره پست اولم هست ولی قبلا یه اکانت داشتم که چند تا پست توش داشتم ولی نتونستم واردش بشم این یکی رو جدید ساختم


محمد مهدی در 11/9/1391 | 13:48 گفت:

راستی مرسی بابته پستت توپچی.

انگار پسته اولت هم هست. فعال باش

محمد مهدی در 11/9/1391 | 13:47 گفت:

آرسنال ونگـــر میخاد به هر نحو که شده ویلفرد زاها رو به تیمش بیاره گفته میشه پیشنهاد آرسنال 12 میلیون پوند *******************
چشمم اب نمیخوره ای بیاد چون تیم های بهتر دنبالشن. ولی از اومدنش در صورت عدم فروش تئو استقبال میکنم.( فک کنم اینقدرها هم نمی ارزه)
******************
وقتی ونگر یه پیشنهاد به یه بازیکن میده بدون اون بازیکن دوبرابر اون قیمت ارزش داره

ehsan zoola در 11/9/1391 | 12:52 گفت:

خواهش

ایدمن ک بازی منچستر سیتی و اورتون رو پخش میکنه ولی خدا کنه az بازی مارو پخش کنه تا موقع بازی باید صبر کنیم

سید محمد رضا در 11/9/1391 | 02:38 گفت:

ممنون ، پست خوبی بود داداش
بازی رو قرار بود idman پخش کنه !!
به شخصه معتقدم که به احتمال 90% شبکه aztv که روی ماهواره ترکست هست این بازی رو پخش خواهد کرد ، هر چند که فعلا جایی اعلام نکرده پخش این بازی رو!