امیدواری الان ولی آینده چی...؟!

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,555 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

امیدواری الان ولی آینده چی...؟!

امشب باختیم ...بعضی ها میگن داوری بد بود ...بعضیا میگن چند از بازیکنامون بد بودن و ...بعضیا میگن مقصر ونگره...

اما هممون میدونیم لیگ قهرمانان علاوه بر سودش  چقدر به تیم اعتبار میده و اگه نریم چ فاجعه ای پیش میاد .پس بیاین امیدوار باشیمبه نظرم قسمت باقیمونده فصل نقش خیلی مهمی برا شروع قدرتمندانه و خرج های وعده داده شده تو تابستون داره...

بازی بایرن ک امید چندانی بهش نداریم حداکثر بتونیم آبرومندانه حذف بشیم هرچند فوتبال ورزشیه ک نمیشه پیش بینیش کرد...

اما هنوزم میتونیم جزء 4 تا باشیم ... یه نگاهی به 10 بازی آینده آرسنال و تاتنهامو البته چلسی میشه به ادامه فصل کاملا امیدوار شد.

10 بازی آینده آرسنال

آرسنال- اورتون

سوانسی-آرسنال

آرسنال-ریدینگ

وستبروم-آرسنال

آرسنال-نوریچ

فولام-آرسنال

آرسنال- منچستر

کویینزپارک_آرسنال

آرسنال-ویگان

نیوکاسل-آرسنال

تحلیل:از بین این 10بازی بردن اورتون،ریدینگ،وستبروم،نوریچ،کویینزپارک،ویگان و شایدم سوانسی و نیوکاسل محتمل به نظر میرسه ... یه نکته مثبتم اینه ک بازی با منچستر در حالی برگزار میشه ک قهرمانی یونایتد تا اون موقع تقریبا قطعی شد و میشه رو اون بازی و شل گرفتن یونایتدی ها هم حساب کردو خوشبینانه میشه 24 امتیاز رو از 30 امتیاز ممکن از این بازیها کسب کرد

اما 10 بازی آینده تاتی به مراتب از ما سخت تره

لیورپول-تاتی

تاتی-فولام

سوانسی-تاتی

تاتی-اورتون

چلسی -تاتی

تاتی- منچستر سیتی

ویگان-تاتی

تاتی-ساتهمتون

استوک-تاتی

تاتی- ساندرلند
تحلیل:
قطعا اونا نمیتونن لیورپول و چلسی و من سیتی رو ببرن و بدبینانه هم حساب کنیم 6 امتیاز ازدست میدن سوانسی و اورتون دران برا گرفتن سهمیه تلاش میکنن پس میشه به اونا هم امیدوار بود هرچند حریف مستقیم خودمون هم هستن. در بین این بازی های سخت تاتی ها باید دوبازی سخت با اینتر نیز انجام بدن ک مطمئنا تلفات زیادی این وسط میدن(امیدوارم بیل مصدوم بشه.امشب ک دمبله به فنا رفت).بازی با ویگان و ساوتهمتون و استوک هم بخاطر فرار اون تیما از سقوط براشن خیلی سخته .
در کل میشه امیدوار بود ک اونا از 30 امتیاز ممکن 14 امتیاز رو از دست بدن میتونیم با سه امتیاز اختلاف بالاتر از اونا قرار بگیریم

اما چلسی

فولام-چلسی

چلسی -وستهم

ساوتهمتون-چلسی

چلسی-ساندرلند

چلسی-تاتی

لیورپول-چلسی

چلسی-سوانسی

منچستریونایتد-چلسی

استون-چلسی

چلسی-اورتون

تحلیل:طبق بازی های ک لیست کردم چلسی هم به نسبت بازیهای سخت تری نسبت به ما داره.اونا احتمالا جلوی فولام و لیورپول و منچستر و اورتون وشاید سوانسی  و تاتی امتیازاتی از دست میدن و با توجه به اختلاف 5 امتیازی گزینه بهتری برای رسیدن به اوناست.البته  اونا هنوز تو 3 جام هستن و قطعا این کار رو برای تمکرز و قدرت بیشتر برای لیگ برتر براشون سخت میکنه

پس امیدوار باشین ...

بازیکنای بزرگ تمایل دارن تو لیگ قهرمانان بازی کنن پس اگه خرید بزرگ تو تابستون میخاین به تیم و ونگر اعتماد کنید

juuuuuuuuust arsenal

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 15/12/1391 | 00:11 گفت:

مسعود: دیشب آرشا کنار پت رایس رو سکوها داشت بازیو تماشا میکرد

آریان : نپیچوندم خدایی نسبت به تاتی خیلی از بازیهای سختمو نرو انجام دادیم

حمید: خودتم میدونی درصد زیادی از عامل جذب اون بازیکنا به رتبه امسال تیم و صعود به لیگ قهرمانان بستگی داره

علیرضا : خاهش

alireza 9 در 14/12/1391 | 22:05 گفت:

مرسی دنبال همچین پستی بودم
امسالم سومیم

hamid saadi در 14/12/1391 | 20:01 گفت:

بازیهای حریف رو بیخیال.بهتره به تیم خودمون فکر کنیم که ریدن.
واین تیم تیم بشو نیست.
تیم ما به دو دفاع عالی.یکی وسط و یکی در دفاع راست.
یک هافک دفاعی.
و یک قاتل یک سرکش یک جنگنده یک ویران کننده اون جلو میخواد.
یکی مثل کاوانی یا فالکائو

آریان در 14/12/1391 | 16:12 گفت:

یعنی چی ..........بازیهای خودمون رو الکی پیچوندی ما هم بازیهای سختی داریم مگه میشه تو 30 امتیاز ممکن 24 امتیاز


بگیریم


آریان در 14/12/1391 | 16:03 گفت:

روسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزیروسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزیروسیچکی به جای رمزی روسیچکی به جای رمزی

masoud mahmudpur در 14/12/1391 | 14:39 گفت:

فقط ونگر باید به جای رمزی روسیچکی رو بازی بده.ارشاوین بدبخت به خدا خیلی از ژروینیو بهتره.نمیدونم چرا ونگر اینجوری میکنه؟

masoud mahmudpur در 14/12/1391 | 14:37 گفت:

احتمالش خیلی کمه خیلی

ناصر در 14/12/1391 | 10:46 گفت:

Nothing is Impossible For Brave Men

♥Arsenal♥ در 14/12/1391 | 06:36 گفت:

تیم های دیگه به مراتب بازی های سخت تری دارند ولی دلیل نمیشه چون ما که فقط یه رتبه پشتشون بودیم لـــــول شدیم اونایی که پشت سر ما هستند که دیگه جای خود دارد.

حمید pires در 14/12/1391 | 00:30 گفت:

با این موافق نیستم که بازیکنان بزرگ فقط بازی تو لیگ قهرمانان رو میخان اگه اینطوری بود سیتی اصلا نمیتونست بازیکن خوب بگیره و اتلتیکو بازیکنی مثل فالکائو رو هرگز نمیتونست جذب کنه .
بچه ها ادامه فصل دو حالت داره یا سهمیه لیگ قهرمانان رو میگیریم که صددرصد به نفع تیم و باشگاست یا به لیگ اروپا میریم .
اگه به لیگ اروپا بریم یک خوبی داره اونم اینه که دیگه بهانه ای برای تقویت نکردن تیم نمیمونه و اینجا باشگاهه که متوجه ضرر مالی و کاهش اعتبار زیادی میشه پس حداقل میشه مطمئن بود که تیم متفاوتی داشته باشیم به هر حال چیزیکه تو این تیم کمه جاه طلبیه ترجیح میدم با تیم جوانانمون به لیگ اروپا بریم و باتیمی مقتدر برای لیگ بجنگیم تا اینکه مثل سالهای قبل به حضور در مرحله گروهی و یک هشتم نهایی قهرمانان دلخوش باشیم.

majid r در 14/12/1391 | 00:22 گفت:

امسال مثل پارسال نیس پنجمم بشیم خیلیه،اورتون تیم خیلی خوبیه هم اینطور فولام،سوانسی تو خونه خودمون ما رو برد ،نیوکاسل هم تیم متحول شدست با خریداش،کوئنز پارکم تیم غیر قابل پیشبینه!!!منچستر هم که...

ehsan zoola در 14/12/1391 | 00:21 گفت:

خوب حالا ک دیگه میتونیم تو این 10 تا بازی خریدی کنیم و تاکتیکو عوض کنیم پس فقط باید امیدوار باشیم ک سال دیگه تیمی قوی ببندیم

majid در 14/12/1391 | 00:05 گفت:

منم مثل تو امیدوارم یعنی همیشه تا اخرین لحظه به تیم امید داشتم
ولی پارسال یه خائن مونده بود تو تیم که میشد روش حساب کرد
امسال چی به رمسی امید داشته باشیم یا جیرود یا مرته ساکر
من فقط یه ویلشر و پودولسکی امید دارم که اونم این اقا امروز دیر اوردش

ahmad behrozi در 14/12/1391 | 00:04 گفت:

بخدا اینا مهاجم نیستن که تو تیمن هیچ تیمی از خط حمله آرسنال ترسی نداره با آرامش کامل بزی میکنن
دروازه بانمون هم شدیدا سوراخه

ehsan zoola در 14/12/1391 | 00:03 گفت:

فدات سید جون ... فصل قبلم داغون بودیم ولی اخر فصل از این رو به اون شدیم ...

ونگر 13 سال پیاپی تیمو برده لیگ قهرمانان امسالم 14همیشه

سید حسین در 14/12/1391 | 00:02 گفت:

احسان بهات موافقم منم تازه داشتم تحلیل میکردم بازیها رو یکی یکی انالیز میکردم که دیدم تاتنهام بازیهاش از ما سختره ولی نکته اینجاست این تیم ارسنال تیم سال قبل نیست که با ونپرسی تیمها رو لوله کنه .....فعلا باید صبر کرد ...بدرود شب خوش

ehsan zoola در 13/12/1391 | 23:53 گفت:

مجید جون از اول فصل تا الان چند تا دغدغه داشته تیم... جام حذفی-کاپیتال وان... لیگ قهرمانان و لیگ برتر ولی الان فقط لیگ برتر رو داریم ...

دقیقا همین موضوع فصل پیش هم اتفاق افتاد و تو چند تا بازی اخر اختلاف زیاد با تاتنهام رو جبران کردیم و سوم شدیم

ehsan zoola در 13/12/1391 | 23:51 گفت:

تازه بیل امشب خوب بازی نکرد ...

هنوزم نتونستم درک کنم چرا ونگر فقط12 دقیقه به پودولسکی بازی داد؟؟

majid در 13/12/1391 | 23:50 گفت:

چقدر خوش باوری تو احسان
با رمزی میخوای از 10 بازی 24 امتیاز بگیری
اینطوری که تو میگی اگه ما تا اینجا از هر 10 بازی 20 امتیاز هم میگرفتیم
باید حالا 56 امتیازی میبودیم هم امتیاز با سیتی
ولی خوب کاشکی حرف تو بشه و از10بازی 24 امتیاز بگیریم

یادته چند فصل پیش ما از 10بازی اول 28امتیاز گرفتیم که دهمین بازی با لیورپول بود
تو انفیلد که مساوی شد ولی بازهم قهرمان نشدیم

فعلا فقط سوختن و ساختن کارماست و بس

T.Vermaelen در 13/12/1391 | 23:48 گفت:

کمپل ...آنها همچنين بايد مراقب آرون لنون در کناره زمين باشند.....
کمپل ...آنها همچنين بايد مراقب آرون لنون در کناره زمين باشند.....
کمپل ...آنها همچنين بايد مراقب آرون لنون در کناره زمين باشند.....
کمپل ...آنها همچنين بايد مراقب آرون لنون در کناره زمين باشند.....

T.Vermaelen در 13/12/1391 | 23:47 گفت:

ضعیف نیستیم بازیکنا خوبی داریم
ونگر یکم خرفت کرده و دیونه شده....
یه بازیکن باتجربه و تعصبی قبل بازی این حرف رو میزنه
"کمپل: شکي نيست که اين بازي يک آزمون براي آرسنال است. بازيکناني همانند لوکاس پودولسکي و سانتي کازورلا بايد خود را براي بيست دقيقه نخست بازي آماده کنند زيرا اين دقايق بسيار حياتي است."
گرت بيل در فرم عالي خود قرار دارد و آرسنال بايد در اين باره هشيار باشد و او را مهار کند. آنها همچنين بايد مراقب آرون لنون در کناره زمين باشند.....

اما حرف های چرند ونگر قبل از بازی ...:
" ما در حال حاضر بازیکنان زیادی داریم که میتوانند گلزنی کنند،تئو ولکات،الیویه ژیرو،سانتی کازورلا، و من فکر میکنم همچنین جک ویلشر و لوکاس پودولسکی نیز میتوانند گلزنی کند،بنابراین ما بازیکنان زیادی داریم.
ما برای کسی برنامه ای نداریم.بیل موضوعی نیست که ما را برای دو،سه روز آینده نگران کند.ما بازیکنان بزرگی در تیم مان داریم و این کاملا اشتباه است که بر روی یکی از بازیکنان تاتنهام متمرکز شویم. "

T.Vermaelen در 13/12/1391 | 23:46 گفت:

ضعیف نیستیم بازیکنا خوبی داریم
ونگر یکم خرفت کرده و دیونه شده....
یه بازیکن باتجربه و تعصبی قبل بازی این حرف رو میزنه
"کمپل: شکي نيست که اين بازي يک آزمون براي آرسنال است. بازيکناني همانند لوکاس پودولسکي و سانتي کازورلا بايد خود را براي بيست دقيقه نخست بازي آماده کنند زيرا اين دقايق بسيار حياتي است."
گرت بيل در فرم عالي خود قرار دارد و آرسنال بايد در اين باره هشيار باشد و او را مهار کند. آنها همچنين بايد مراقب آرون لنون در کناره زمين باشند.....

اما حرف های چرند ونگر قبل از بازی ...:
" ما در حال حاضر بازیکنان زیادی داریم که میتوانند گلزنی کنند،تئو ولکات،الیویه ژیرو،سانتی کازورلا، و من فکر میکنم همچنین جک ویلشر و لوکاس پودولسکی نیز میتوانند گلزنی کند،بنابراین ما بازیکنان زیادی داریم.
ما برای کسی برنامه ای نداریم.بیل موضوعی نیست که ما را برای دو،سه روز آینده نگران کند.ما بازیکنان بزرگی در تیم مان داریم و این کاملا اشتباه است که بر روی یکی از بازیکنان تاتنهام متمرکز شویم. "