اعتماد به نفس،مهمترین نیاز آرسنال ونگر

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,585 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اعتماد به نفس،مهمترین نیاز آرسنال ونگر

دومین پیروزی پیاپی 2-0 اونم خارج از خونه رو به همه آرسنالی گل تبریک میگم

در روزی ک یه مایه هایی از آرسنال چند سال پیش با همون طراوت تو پاسکاری و فضا سازی و یه نمونه کوچیک از ونگر بال رو دیدیم تونستیم طی یه بازی عاقلانه و حرفه ای تیمی رو تو زمین خودش ببریم ک مقابل بزرگان خیلی خوب نتیجه گرفته بود .جلوی منچستر و چلسی و لیورپول تو زمین خودش مساوی کرده .

در کل نکته ی مهم اینه ک ما تو خیلی زا بازیهای اعتماد به نفسی کافی رو نداریم و همین باعث میشه یا اول بازی گل بخوریم یا اتفاقی بیفته ک نتونیم در کل موفق باشیم ...

چند تا نکته از بازی :

سانتی کازولا بهترین بازیکن میدان شد .

فابیانسکی دومین کلین شیت متوالی خودش رو انجام داد.

سوانسی هفته بعد هم میزبان تاتنهام هست ک نتیجه اون بازی خیلی میتونه به ما کمک کنه .

میچو هم از طرف سایت گل به عنوان بدترین بازیکن بازی انتخاب شد ... اخر بازی هم با فابیانسکی دهن به دهن شد

و حالا یسری عکس از بازی امروز

Laurent Koscielny

لورنت باز هم مطمئن و بی نقص بود ... کم کم داره به روزهای اوجش باز میگرده


فوق ستاره بازی امروز بدون شک سانتی بود ... واقع ابا حرکاتش دفاع سوانسی رو کلافه کرده بود
نمیدونم چرا اینقدر خطاهای بی مورد میده؟! ولی در کل دونده و خوب بود .داره به روزای اوجش بر میگرده ...امروزم گل خوبی زد


لیگ برتر: سوانسی سیتی 0 - 2 آرسنال؛ گزارش تصویری

محافظت از خود :D  لامسب اون مدافعی ک بلند پرید اگه اینقدر نپریده بود الان تئو هم گل زده بود


به امید موفقیت آرسنال

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehsan zoola در 28/12/1391 | 18:04 گفت:

مرتضی خشاه = مرتضی خاهش

ehsan zoola در 28/12/1391 | 18:03 گفت:

مرتضی خاشه :
تاتی ک دیگه رفته تو افت ... 3 بازی اخرش هر سه رو باخته و 8 گلم خورده ... من دوست دارم لیور و اورتون پنجم و ششم بشن و تاتی لیگ اروپا هم نره ها ها ها ها

ehsan zoola در 28/12/1391 | 18:02 گفت:

Enrique 1: فدات توپچی گل ...ک منظورت سایت طرفداری هست ک روشونو کم کردیم ؟

Morteza Bauer در 27/12/1391 | 23:03 گفت:

مرسی از پست خوبت.انشالله ردینگ هم هفته بعدو ببریم.تاتی هم امتیاز ازدست بده

Enrique در 27/12/1391 | 18:02 گفت:

زنده باااااااااااااااااااااد ehsan . زنده بااااااااااد هرکسی خواری و پستی آلمان های کثیف و خرشانس تاریخ رو در همه زمینه ها میخواد. من داداشم (که 7 سالم از من بزرگتره) از بچگی طرفدار آلمان و بایرن بوده و هست. آقا بعد از اون شکست سنگین تو خونه به بایرن انقد براش کری خوندم که بازی برگشت میزنیم بایرنو که دیگه کفرشو درآورده بودم و میگفت که ما الان فقط داریم به این موضوع فک میکنیم که زیر 4 گل به آرسنال بزنیم یا بالای 4 گل. (خداییش خودمم در حد جنون ترسیده بودم ها !) منم فقط بخاطر کم نیاوردن فقط کری میخوندم. آقا روز بعدش داداشم با وجود اینکه بایرن صعود کرده بود همش سعی میکرد که خودشو از من قایم کنه که نکنه یه وقت بحث بازی شب قبلو پیش بکشم ! راجع به حرف ehsan هم بگم که خود اشتایگر بعد از بازی رفت گفته بود که ویلشر یکی از بهترین هافبک های دنیاس. ولی این بازی برگشت با بایرن اگه هیچ چیزیو آثبات نکرده باشه حداقل یه چیزیو خوووووووووووووب اثبات کرد که :
"محمد مهدی جان جان جانی خواهشا دفعه ای که داری راجع به آرسن کبیر حرف میزنی ، بدون داری راجع به کی حرف میزنی!"
"منتقدای رئیس : Hush"

javad در 27/12/1391 | 10:45 گفت:

دمت ولرم دادا

parsa در 27/12/1391 | 10:37 گفت:

مرسی داش
عالی بود

ehsan zoola در 27/12/1391 | 00:47 گفت:

اره فرزام جان حتما دان کن از معدود بازیهای خوبمو نتو این فصله

farzam در 27/12/1391 | 00:40 گفت:

مرسی داداش ولی من با ایرانسل میام حالا که اینطور شده فردا حتما میرم کافینت دان میکنم

آریان در 27/12/1391 | 00:28 گفت:

دو بازی حساس متوالیو 2_0 بردیم امیدوارم دیگه هییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی ببریم

ehsan zoola در 27/12/1391 | 00:19 گفت:

به نظرم نزدیک به 20 درصد بازیمون اینجوری بود ... ویدئو ها رو گذاشتم برو دانلود کن ببین

farzam در 27/12/1391 | 00:16 گفت:

احسان جان واقعا ما ونگربال کردیم?این حرفت اندازه 1000 تا از این شایعات نقل وانتقلات منو امیدوار کرد حیف که ندیدم

ehsan zoola در 26/12/1391 | 23:37 گفت:

کل ما با بایرنی هاست

ehsan zoola در 26/12/1391 | 23:37 گفت:

بچه ها اینجا هم بیاین کل کل ما بایرنی هاست ...

http://www.tarafdari.com/news/7247/%D9%86%D9%82%D8%AF%DB%8C%20%D8%A8%D8%B1%20%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D8%AA%DB%8C%D9%85%20%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D9%86%20%D9%85%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%AE%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1%20%D9%85%D9%82%D8%A7%D8%A8%D9%84%20%D8%A2%D8%B1%D8%B3%D9%86%D8%A7%D9%84/#comment-665

طرف با وقاحت تموم اومده میگه اشتایگر از جکی بهتره !!!!! تازه به ونگرم توهین کرده ک من جوابشو دادم

ehsan zoola در 26/12/1391 | 23:36 گفت:

قربونت ... اره عالی بودیم عالی

masoud mahmudpur در 26/12/1391 | 23:26 گفت:

مرسی.خدایی خوب بازی کردیم