مصدویت جکی احتمالا تا پایان فصل

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,131 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مصدویت جکی احتمالا تا پایان فصل

به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل مصدومیت جکی جدی شده و او احتمالا 6 هفته از میادین دوره .

خیلی خبر بدیه برامون تو این مقطع حساس از فصلاینطوری ک بیشتر خبرگزاری ها اعلام کردن مصدومیت جکی از ناحیه قوزک دوپا هست و بیشتر ترس ونگر بخاطر همون مصدومیت لعنتی سال گذشته هست و ک باعث شده همه رو نگران کنه ...

این مصدومیت جکی بخاطر زانوی پرانتزیشه ... بازیکنایی  ک از ناحیه غوزک پا دچار آسیب میشن اکثرا بازیکنایی با پاهای پرانتزی هستن ... به دلیل مورب بودن سطح اصطحکاک بدن با زمین و اینکه مچ پا تموم وزن بدن رو تحمل میکنه این بازیکنان بیشتر دچار مصدومیت میشن

خدا کنه چمبو و ژروین مثل بازیهای قبلی به اوج برگردن تا سانتی و آرتتا اون وسط جای جکی رو برامون پر کنن ...

اینم لینک
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2013/03/18/3835155/arsenal-rocked-as-wilshere-ruled-out-for-six-more-weeks-with


 ایشالا برای فصل آینده یه جکی اماده رو ببینیم ...برای سلامتیش هم همه تو خونه برا اسپند دود کنن  تا دیگه مصدوم نشه :D


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

M o o r I در 29/12/1391 | 19:15 گفت:

آقا همون بهتر ک تکذیب شد

حداقل آخرای فصل برامون هست

Enrique در 29/12/1391 | 16:28 گفت:

آقا تورو دیگه آدمو اینجوری الکی مضطرب نکنید !!! بخدا این فصل به اندازه کافی خون دل خوردیم و همش تو ترس اضطراب بودیم که دیگه تحمل بیشتر از این حرص خوردنو نداریم . یه کم اخبار امیدوار کننده بدید !!!

ehsan zoola در 29/12/1391 | 14:19 گفت:

مهدی اتفاقا خود ونگر گفته شاید 6 هفته یا بیشتر در دسترس نباشه ولی دکتر تیم تکذیب کرده ...

همون بهتر ک نره تیم ملی... اون پسروک هرجا بازی کنه با غیرته میترسم مصدوم بشه

محمد مهدی در 29/12/1391 | 14:15 گفت:

بابا این خبر چرته البته چاکر احسان هم هستم
خود ونگر گفت 3 هفته و تازه بعد بازی های ملی در دسترس خواهد بود فقط یه بدی داره که نمیتونه واسه تیم ملی بدرخشه

...* Ayda *... در 29/12/1391 | 12:10 گفت:

مگه ایدا ونگر خونه شمام اومد ؟
________
آره فک کنم همین پری شب بود!!!!
نکنه خونه ی شما هم اومده؟

mansour در 29/12/1391 | 10:08 گفت:

مگه ایدا ونگر خونه شمام اومد ؟

...* Ayda *... در 29/12/1391 | 09:11 گفت:

منم 2روز پیش از خود ونگر شنیده بودم که جکی به علت مصدومیت نمیتونه
تا پایان فصل تیم را همراهی کنه!!!!
ولی خب حتمأ کادر پزشکی تغییر نظر دادند!!!

ehsan zoola در 28/12/1391 | 22:50 گفت:

اقا خداروشکر ک تکذیب شد

حالا پستو پاک کنم ؟

محمد حسین عبادی در 28/12/1391 | 22:44 گفت:

لینک رسمی بده ببینم ... اخه خبرش امروز خیلی پیچیده بود ... یه چیزی هست حتما
_______________________
طبق اين خبرگزاري: talksport.co.uk
خود ميلاد ترجمش كرده

ehsan zoola در 28/12/1391 | 22:29 گفت:

خدا کنه درست بشه ... ما ک از خدامونه جکی رو زودتر ببینیم

Vishka در 28/12/1391 | 22:24 گفت:

تکذیب شده خداروشکر

خود میلاد مجیدی منبع معتبرمونه

ehsan zoola در 28/12/1391 | 21:17 گفت:

لینک رسمی بده ببینم ... اخه خبرش امروز خیلی پیچیده بود ... یه چیزی هست حتما

حسن ویلشر در 28/12/1391 | 20:59 گفت:

جک دوست داشتنی زمانی که17-18ساله بودی با اولین بازیی که از تو دیدم فهمیدم تنها هافبک بازیسازی تاریخ هستی که اینقد جنگنده و قلدری و تنها هافبک دفاعی تاریخ هستی که اینقد خلاق و طراحه واقعا تو برای من اخر عشقی...این بازیکن قابل پرستیدن به قول دوستم که طرفداره ریال مادریده.......................جک اندرو گری ویلشر

Miladarsenal در 28/12/1391 | 20:31 گفت:

سخنگوی باشگاه تکذیب کرد،جک احتمالا برای بازی با ردینگ در دسترس خواهد بود...

ehsan zoola در 28/12/1391 | 20:30 گفت:

میلاد جدی میگی؟ امروز هم گل گفته بود هم میرور ... دیلی میل هم از غیبت 5 هفته ای صحبت کرده بود

Miladarsenal در 28/12/1391 | 20:27 گفت:

این خبر تکذیب شد ،شما هم بهتره پاکش کنی...ممنون