کدام منفورترند؟

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,087 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کدام منفورترند؟

سلام بچه ها ... دیدم چند روزیه بلاگی پست نشده نشستم فک کردم تا یه بلاگ بزارم و یه نظر سنجی کلی از بچه های سایت بگیرمدر زیر اسامی مختلفی از کسایی رو آوردم ک هرکدوم به نوعی باعث احساس نفرت ما آرسنالیها هستن ...

شما کدوم رو از همه منفور تر میدونین؟

1- شاوکراس(شاید تنها دلیل افت رمزی ای ک در سن 19 سالگی در زمین غوغا میکرد همین تکل ناشیانه ای بود ک اون برد شیرین رو برامون زهر کرد)
2- مارتین تیلور( فک کنم فوریه سال 2008 بود ... اون بازی با بیرمنگهام و ادامه ماجرا ک خوب یادتونه :|:|:|  )3- الکس فرگوسن-منچستر ( یه رقیب دیرینه ک همیشه برامون دردسر ساز شده و با مصاحبه هاش علیه تیم یکی از منفورترینها بین آرسنالیهاست )


4- رابین فن پرسی( کسی ک درست موقعی از  آرسنال رفت ک بیشترین نیاز رو بهش داشتیم ...حالا این به کنار به تیمی رفت که هضمش برای هیچ کدوم از طرفدارای آرسنال راحت نبود... اخه بی معرفت ونگر تورو بازیکن کرد ونگر پات صبر کرد ک به اوج برسی با اون هم همصدومیت ...اخه این رسمش بود؟ خیر نبینی از فوتبالت )
5- سمیر نصری ( بازیکن پولکی ک اخر بی وفایی بود)

6- هاوارد وب ( کسی ک همیشه مایه اعصاب خوردی ما بود ...چه تو داوریهاش برا خودمون ک کلی به ضررمون گرفته چه سوت هایی ک برای منچستر تیم محبوبش ! زده )


چند تا گزینه اخر حساسیتشون به اندازه این  بالایی ها نیست پس براتون لیستش میکنم تا نظرتون رو بگین

7- بارسلونا
8- سسک فابرگاس(متعصباش بهشون برنخوره بخاطر اینکه به بارسا رفت اسمشو آوردم)
9-مدیران و ماکلن باشگاه
10- هرکی تو نظرتون هست ...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa در 14/1/1392 | 18:28 گفت:

ون برسی
فرگوسن
نصری

محمد مهدی در 14/1/1392 | 15:04 گفت:

از کرونکه متنفرم

حسن ویلشر در 14/1/1392 | 13:53 گفت:

رابین اینقد مرد بود که بعد از گلزنیش خوشحالی نکرد و معنیش اینه واسه پول نرفته منچستر.بلکه از کارای ونگر خسته شده

Enrique در 14/1/1392 | 12:33 گفت:


بچه ها درست که رئیس و فرگوسن سالهای ساله با هم کری دارن و رابطه خوبی ندارن ولی همین فرگوسن تو تمام مواقعی که بحث برکناری ( رفتن ) رئیس پیش اومده ، به شدت از رئیس حمایت کرده و گفته که رئیس یکی از افتخارات جزیره اس و ...
نظر من اون سگ سیاه پوسته : "آدبایور" ... من که هیچ وقت اون صحنه ای رو که وقتی تو من سیتی بود و به آرسنال گل زد و مث دیوونه ها خوشحال میکرد رو یادم نمیره !!!
بعدشم "اشلی کول" و "نصری" .... خائن های پولکی !!!
( هرجوری که فک میکنم نمیتونم از فن پرسی متنفر باشم !! آخه کلی باهاش خاطره دارم ، اون بازی با بارسا رو تو امارات یادتون هست؟؟؟ یا همین فصل گذشته ، بازی با چلسی که استفوردبریج رو به آتیش کشید !!!)

حسن در 14/1/1392 | 11:16 گفت:

الکس فرگوسن

سعید غلامی در 14/1/1392 | 10:27 گفت:

مدیران ومالکان باشگاه

hamid saadi در 14/1/1392 | 10:09 گفت:

راستی اگه اون تکل رو پای ادواردو زده نمیشد شاید اون فصل ما قهرمان میشدیم.
چغدر اون فصل تیم قشنگ بازی میکرد.بازیهای سریع و پرگل.پاسهای سریع و قشنگ.
ولی الان پاسها بیشتر در عرض هستن و به جای اینکه به بازی سرعت بدن سرعت بازی رو میگیرن

محمد در 14/1/1392 | 10:08 گفت:

تیمه = تیکه

محمد در 14/1/1392 | 10:08 گفت:

مسلما ان پرسی
تیمه علیفر هم خیلی با حال بود به رامیرس میگفت دریای تکنیک
هنوز نمیدونست بازی تکراری ربطی به بازی اول نداره میگفت اگه 0-0 مساوی بشه چلسی میره بالا

hamid saadi در 14/1/1392 | 10:07 گفت:

فکر میکنم به غیر از مدیران و مالکین هیچ کدوم از اون گزینه هات مستحق نفرت و منفور شدن نیستن

Mohammad hadi در 13/1/1392 | 20:01 گفت:

حسن ویلشر من همین الان این رو دیدم یه رب دیگه جواب تو می دم

ehsan zoola در 13/1/1392 | 19:35 گفت:

آیدا راست میگه ... اینکه فرگوسن خیلی خوبه باید ازش خوشحال باشیم چون همین رقیبه ک باعث میشه ما به خود بیایم و ضعفای خودمونو بپوشونیم

حسن ویلشر در 13/1/1392 | 14:22 گفت:

یورگن کلوپ داره با این تیمش تو چمپیونز افتخار کسب میکنه.یواخیم لو.گاس هیدینگ.گواردیولا.مورینو.کونته.فرگوسن.هاینکس.ونخال.کاپلو.و خیلیای دیگه اینا حداقل اینکه تو مسابقات مهم و بین المللی حرفی واسه گفتن دارن و ارزو و تمام فکر و ذکرشون واسه سهمیه گرفتن نیس

حسن ویلشر در 13/1/1392 | 14:18 گفت:

Mohammad hadi:
حسن ویلشر همین ونگر این همه بازیکن برا ما
اورده اخه ونگر بده کدوم مربی خوبه؟ ..........................................عزیزم میدنی کدوم مربی خوبه؟کسی که فقط یه بار رفته فینال چمپیونز و هنوز تو ارزوی قهرمانی تو چمپیونزه.ونگر هیچ اعتباری تو بازیای بین المللی نداره چون تو این زمینه هیچ جامی نداره یا اینکه 9سال بدون حتی یه دونه جام{این دهه اخیر اگه رتبه ارسنال اعلام شه میدونی چمد رقمی میشه نه تو نمیدونی}منظورت از این همه بازیکن اینا هستن.المونیا.فابیانسکی.مرتساکر.اسکیلاچی.ژورو.سندروس.سیلوستره.سانیا گیبس.سانتوس.جنکینسن.دیابی.رمسی.دنیلسون.ژروینیو.شاماخ.جو پارک....}دنیس برکگمپ و هانری و ویرا که تو تیم ملی خودشون اون زمان جز بهترینا بودن....حالا چند دقیقه تامل کن ببین ونگر اصلا چرا پول میگیره واسه اینکه بازیکن خوب بسازه یا ید....مربی بین المللی میخوای بگم{یور

Farhad Rahbari در 13/1/1392 | 11:59 گفت:

3- الکس فرگوسن-منچستر

یونایتد لعنتی=منفور ابدی

...* Ayda *... در 13/1/1392 | 11:56 گفت:

منفورترین آدم در این بازه ی زمانی فقط همون ون پرسی میتونه باشه!!!!
چون هم از آرسنال رفت و ونگر را ترک کرد و هم به تیمی که حتی فکرشم نباید می کرد پیوست!!!!!

اما کسی نباید از فرگوسن متنفر باشه!!!!
درسته ازش بدمون میاد چون سرمربی منچستره!!!!
ولی باید به این فکر باشیم که اون رقیب ماست!! پس باید فقط به چشم یک رقیب بهش نگاه کنیم!!! تا بتونیم با جدیت بیشتری به کارمون ادامه بدیم و با ثبات بیشتری در پیرو هدفون که همون پیروزی و کسب جامه باشیم....
مثل خود ما اگه تو زندگی در هر موردی رقیبی داشته باشیم واسه ی اینکه بخوایم از اون بهتر باشیم تلاش بیشتری میکنیم،
و در واقع انگیزه ی بیشتری داریم!!!
الآنم هرچی بتونیم در مقابل تیم های قویتر خوب بازی کنیم و پیروز بشیم احساس سر بلندی بیشتری داریم و از این شخص منفور(فرگوسن) لذت میبریم که تونستیم شکستش بدیم!!!

آریا در 13/1/1392 | 00:52 گفت:

تنفر هیچوقت باعث رفع مشکل نشده ... با تنفر هیچی بهتر نمیشه . فکر میکنیم عقده هامون خالی میشه ولی با این کار اخلاقیات خودمونو زیر سوال میبریم ...

رسول در 13/1/1392 | 00:40 گفت:

سه تا در نظر من منفورترین ها هستند:
1- جناب تیر برق ..آدبایور
2- مالکین باشگاه عنسیتی
3- فنپرسی و فابرگاس و نصری

اميرحسين اباذري در 12/1/1392 | 23:46 گفت:

سرنوشت به نظر من

حمید pires در 12/1/1392 | 23:23 گفت:

مرسی احسان جان 4 تای اول تو یک رده قرار دارن + مایک دین که حتی از اونا بیشتر رو اعصابه ولی از سمیر متنفر نیستم.

Henry در 12/1/1392 | 23:18 گفت:

ahan are vanpersi ham ke emrooz shod an persi

Henry در 12/1/1392 | 23:16 گفت:

kheyli barcelon....motenafaram azash

Mohammad hadi در 12/1/1392 | 22:39 گفت:

حسن ویلشر همین ونگر این همه بازیکن برا ما
اورده اخه ونگر بده کدوم مربی خوبه؟

ehsan zoola در 12/1/1392 | 22:05 گفت:

حسن جون هرکی دوست داری دست از سر ونگر بردار

حسن ویلشر در 12/1/1392 | 21:48 گفت:

ونگر+سران ارسنال

javad در 12/1/1392 | 21:28 گفت:

فن پرسی و من یو و مسی

ehsan zoola در 12/1/1392 | 21:20 گفت:

محمد حسین عبادی:
استاد عليفر

______________

خیلی خندیدم بهش ... کلا یاد خیابانی رو زنده کرد

راستی خداروشکر آرزوی دبل ان پرسی پر پر شد

ehsan zoola در 12/1/1392 | 21:19 گفت:


مثل اینکه منفور ترین به عقیده اکثریت ان پرسی هست ... من میگم شاید دلیلش تازه بودن داغش باشه !

ehsan zoola در 12/1/1392 | 21:17 گفت:

سینا:
احسان من بازی رو از ماهواره میدیدم تصویر نداشتم فقط صدا بود فرض کن دیگه وقتی داد می زد چه حسی پیدا می کردم

______________________reza در 12/1/1392 | 20:54 گفت:

فرگوسن و ونپرسی

محمد حسین عبادی در 12/1/1392 | 20:41 گفت:

استاد عليفر

(جملات و اظهارنظرهای زیر، تنها مربوط به 20 دقیقه ابتدایی بازی امروز است)- اسکار، یار تکنیکی، سبک وزن و سبک بال چلسی!

- سرهنگ نمی داند که دمبا با چند هفته ای است که جای فرناندو تورس را در ترکیب اصلی چلسی گرفته و به همین خاطر تعجب می کند که او در "این بازی به این مهمی"، در ترکیب اصلی چلسی قرار گرفته است

- دخه آ، دجه آ یا دگه آ؟ سرهنگ دروازه بان منچستریونایتد را به چند زبان زنده دنیا معرفی می کند.

- 6 دقیقه از بازی گذشته و سرهنگ حتی یک صحنه از بازی را گزارش نکرده است. او در حال دادن اطلاعات مهمی در مورد اخراج سرمربی ساندرلند بود.

- فشار عصبی روی فرگوسن کمتر هست زیرا او دائما دندان های خود را روی آدامس فشار می دهد

- دو فاکتور می تواند فوتبال را جذاب کند؛ سرعت و حساسیت!!!

- پنالتی رو با یک ضربه می توان به گل تبدیل کرد!

- راموس...اون هم مثل اسکار سبک وزن و سبک بال هست


- پتر چک خیلی به این کلاه علاقه مند است.... می تونه با این کلاه سوار موتور سیکلت هم بشه

سايت گل

سمک! در 12/1/1392 | 20:23 گفت:

فرگوسن

مهدی افسرده در 12/1/1392 | 19:44 گفت:

تا قبل از رفتن فن پرسی از هیچ بازیکنی تو فوتبال بدم نمیومد ولی بعد از رفتنش دیگه...

مهدی افسرده در 12/1/1392 | 19:42 گفت:

masoud:
وای علیفر چقدر ضر زد امروز.
«««««««««««««««««««««««««««««««««««
از هر چی گفت به جز گزارش خوده بازی,دوست داشتم برم تو تی وی خفش کنم

masoud mahmudpur در 12/1/1392 | 19:06 گفت:

وای علیفر چقدر ضر زد امروز.

masoud mahmudpur در 12/1/1392 | 19:03 گفت:

فرگوسن

tofigh در 12/1/1392 | 18:37 گفت:

چلسی سیاه میخره {دمبابا.دروگبا رامیرز}ماهم سیاه میخریم{جروینیو}

nima در 12/1/1392 | 18:36 گفت:

هر کدومشون یه جور نفرت انگیزن!!!انتخابش سخته ولی به نظر من،ون پرسی منفور ترینه با رفتن به منچستر!!!

tofigh در 12/1/1392 | 18:35 گفت:

راستی یادتونه گفته بودم دمبابا خیلی خوبه مسخره میکردید..حالا حسرت بخورید..

tofigh در 12/1/1392 | 18:30 گفت:

چرا فهش میدید...من از نصری بدم میاد چون گفته بود هر روز که میگذره از اینکه از آرسنال رفتم خوشحالتر میشم..از فابرگاس هم همینطور..
محمد مهدی از بارسا خوشت میاد واقعا که..

soroosh در 12/1/1392 | 18:04 گفت:

هیچ کی واسه من فرگی بی شرف نمیشه

ناصر در 12/1/1392 | 17:55 گفت:

تمامی گزینه ها صحیح میباشد

سینا در 12/1/1392 | 17:47 گفت:

احسان من بازی رو از ماهواره میدیدم تصویر نداشتم فقط صدا بود فرض کن دیگه وقتی داد می زد چه حسی پیدا می کردم

ahmad behrozi در 12/1/1392 | 17:40 گفت:

عن پرسی و پیر خرفت(فرگوسن)

amin در 12/1/1392 | 17:36 گفت:

فن پرسی,شاوکراس

مرتضی در 12/1/1392 | 17:23 گفت:

من بیشتر از همه از اشلی کول و فرگوسن بدم میاد لامصبا هرکدوم هم جزء بهترین ها هسن!

مهدی باقری در 12/1/1392 | 17:22 گفت:

گوه پرسی اشغال عوضی بی شعور منفورترینه

فرهاد در 12/1/1392 | 17:17 گفت:

مارتین تیلور.ادواردو رو نابود کرد واقعا مهاجم خارق العاده ای بود

سید ابوالفضل موسوی در 12/1/1392 | 17:05 گفت:

از ونپرسی متنفرم.چند روز پیش گفته بود دوست داره فوتبالش رو تو منچستر تموم کنه. امیدوارم کارش به جایی برسه که به همین عربها بفروشنش.

ehsan zoola در 12/1/1392 | 16:57 گفت:

سینا : با اون گل به قشنگی زده بعد همش از ماتا تعریف میکنه !!!

فریاداش هم که به قول تو سکته آوره \

سینا در 12/1/1392 | 16:34 گفت:

محبوب من فقط و فقط علیفر فوق العادست این موجود الان هر چی موقعیت گل ایجاد میشه داد می زنه یه سکته رو می زنم و برمیگردم

محمد حسین عبادی در 12/1/1392 | 16:14 گفت:

گذشته ها گذشته
از نظر من نفرت چيزي رو درست نميكنه ولي كاري كه نصري، فابرگاس با آرسنال كردن رو هيچوقت فراموش نميكنم

ehsan zoola در 12/1/1392 | 16:09 گفت:

محمد مهدی چقدر تو محبوب و منفور داری برا خودت

محمد مهدي نوروزي در 12/1/1392 | 16:05 گفت:

ليورپول يادم رفت تو محبوب ها ولي اول و اخر ارسنال خودمونو عشقه

محمد مهدي نوروزي در 12/1/1392 | 16:04 گفت:

محبوب ترين:ارسنال-پرسپوليس-شاهين-ايرانجوان-رم-بايرن-بارسا-فرانسه-لهستان-باژيك-انگليس-المان-كلمبيا-تركيه-موناكو-اسپورتينگ-اژاكس-هانري-مسي-نوير-كريم 10-كريم6-علي8-مهدي2-شسني-جكي-پودولسكي-سانتي و...(دائي)(عادل)
منفور ترين:استقلال-منچستر يونايتد-منچستر يونايتد-السيتي-رئال-چسي-ايتاليا-اسپانيا-برهاني-مجيدي-رحمتي-روني-بي غيرت-پول پرست-دكل(دخيا)-پير خرفت-امير قلعه نوعي و...

Mohammad hadi در 12/1/1392 | 16:04 گفت:

اون پیرسگ الکس گوسفند

محمد مهدي نوروزي در 12/1/1392 | 15:57 گفت:

يادتونه هاوارد وب ادبايورو اخراج كرد

ehsan zoola در 12/1/1392 | 15:16 گفت:

اره حق با سیناست

من تموم فحشایی ک بهش دادم رو پس میگیرم

سینا در 12/1/1392 | 15:09 گفت:

خدایی به رمسی اینقدر سخت نگیریم
http://ximg.co.uk/images/mme693siujdbfk6kwle.jpg
پاشو ببینید هی وای