الیویه ژیرود=مثبت و پراثر ولی ناکامل !

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,582 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

الیویه ژیرود=مثبت و پراثر ولی ناکامل !

امروز اکثر هواداران از match man  شدن او در بازی با نوریچ تعجب کردن! شاید دلیلش درخشش چمبو و پولدی و تئو بعد از ورود به میدان بود ک تاثیر گذاری ژیرود رو از یاد همه برد اما با نگاهی دقیق تر به بازی میتوان به این نکته رسید ک واقعا حقش بود مرد میدان بشه !نگاهی به آمار این بازیکن و تحلیل دقیق تر بازی هم نشون میده ک او روی هر 3 گل بازی تاثیر مستقیم داشت ...

اما هدف از این پست تحلیل ریز تر و دقیق تر از بازی الیویه ژیرود هست ...بازیکنی ک تابستان گذشته از مون پولیه ای اومد ک اون فصل در مون پولیه با 21 گل اقای گل لوشامپیونه شد و خیلی ها امیدوار بودن بتونه جای ون پرسی رو پر کنه ...

اما اون تا اینجای فصل با اینکه در کنار آرتتا بیشترین دقایق بازی رو برای آرسنال داشته در کل رقابت ها 17 گل به ثمر رسونده و 7 پاس گل هم داده ، در حالیکه ون پرسی پارسال تا این موقع فصل حدود 35 گل به ثمر رسونده بود !


در زیر ژیرود رو از نظر چند فاکتور موثر در بازی فوتبال موررد ارزیابی دقیق تر قرار میدم:

1- شوت زنی: یکی از ضعف های مفرط این بازیکن تو همین زمینه هست.نمیدونم گلای فصل گذشتش در مون پولیه رو کیا دیدن !؟ بعضی شوت هاش برق آسا و وحشتناک بود ولی چرا تو آرسنال بیشتر از اینکه تو فکر شوت زنی باش به فکر پاس دادنه ؟ شاید دلیلش سبک بازی روون آرسنال باشه ولی  یکی از خصوصیات مهم مهاجم قدرت شوت زنی بالای اوست ک ژیرود به خوبی اجراش نمیکنه ! همون طور ک ون پرسی فصل قبل خیلی از گلاش رو با شوت های پشت محوطه ی جریمه زد.


2-دریبلینگ و سرعت عمل: در این مورد ک واقعا چیزی برای نشون دادن نداره ... بعضی وقتا اینقدر کند عمل میکنه و دیر تصمیم میگیره ک صدای هوادارا رو هم در میاره ! فک کنم در مقوله دریبلینگ هم با من هم عقیده باشین ک خیلی باید بیشتر کار کنه !

3- حفظ توپ : فک کنم تو این مورد ژیرود بازیکن خوبی باشه .... خوب بدن میاد و کلا رو خیلی توپایی ک بلند یا محکم به سمتش میاد خوب کار میکنه و نمیزاره اون توپا ازدست بره.

4- قدرت سرزنی: این شاید قوی ترین فاکتوری هست ک این مهاجم را خطر ناک نشون میده. چندین گل با ضربه سر این فصل برامون زده  ولی آیا کافی بوده ؟ تعداد گلهایی ک او با سر زده تقریبا با گلهای با سر کوشیلنی برابر بوده و این نکته زیاد خوبی نیست .... حیف این قد 192 سانتی متری و فیزیک قویه ژیرود هست ک اینقد کم ازش استفاده کنه . ونگر باید رو این موضوع هم بیشتر باهاش کار کنه ! البته شاید مقصر خود ونگر بوده ک بهش گفته سبک بازیت شببیه آلن اسمیته !

5- پاسکاری و یک و دو : من از یک و دوهاش بشدت خوشم میاد واقعا پاسهای پشت دفاع قشنگی میده ... البته امروز تو بعضی از صحنه ها زیاده روی کرد و همه توپی رو میخاست پاس بده ولی در کل این خیلی خوبه ک خودخواه نیست و زیاد پاس میده ولی باید بدونه یکم خودخواهی برا مهاجم خوبه چون اون اکثرا تو محوطه ی جریمه تنهاست و مدافعان بیشتر از مهاجمان هستن پس شوت زنی زیاد نیاز به یکم خودخواهی هم داره

6-بازیخوانی و جایگیری: مهاجم نوک اصولا جاش کنار مدافع آخره ! ولی نمیدونم چرا ژیرود دوست داره اکثرا منتظر پاس های رو به بیرون باشه ؟ این مورد رو من تو خیلی از بازی ها بهش توجه میکنم و میبینم تو بازی بعدی هم همین اشتباه رو تکرار میکنه خدایی شک کردم ونگر این موضوع رو میفهمه یا نه ؟! ما همیشه 4 تا هافبک تو حملات داریم ک حداقل 3 تاشون پشت محوطی جریمه و پشت نقطه پنالتی منتظر پاس رو بیرون هستن پس دیگه زیرود میره اونجا چیکار؟ امروز ژروین یه سانتر خیلی عالی انجام داد ک اگه ژیرود رو تیر دو جایگیری کرده بود راحت گل زده بود ولی وقتی دیدمش پشت محوطه ی جریمه داشت حسرت پاس رو به بیرون رو میخورد !

7- کمک به دفاع و پرسینگ : تو خیلی از ضربات کرنر ژیرود با قد بلندش به کمکمون میاد و واقعا از این لحاظ عالیه ! پرسینگش  هم بد نیست چون به نظر بازیکن با تعصبی میاد !

مورد دیگه ای به ذهنم نمیاد ... امیدوارم این بحث رو بطور کامل بخونید و حتما حتما حتما هم در موردش نظر بدین !

ژیرود الان 27 سالشه و تا 30 سالگی میتونه یه مهاجم خوب باشه برامون ولی به نظرم نیاز به یه تموم کننده هم داریم مثل کسی ک یان رایت به ونگر سفارش کرده : ادیسون کاوانی !

Arsenal For Ever


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 26/1/1392 | 18:38 گفت:

دقت کردید وقتی سیستم 4-4-2 شد چقدر تیم قوی شد.

محمد يزداني در 26/1/1392 | 07:43 گفت:

با بیشتر نظراتت موافقم مخصوصا مشارکت تو دفاع و جنگندگیش تو بازی. به نظر من برا فصل اول حضورش عملکرد قابل قبولی داشته و اگه یکم اعتماد به نفسش بالا بود آمارش بهتر از اینا میشد البته بنده خدا تا الان کمی بدشانس هم بوده تو چندین بازی توپاش یا به تیر میخورد یا تو خط دروازه مدافعان برگشت میدادن.به نظر من مقایسش با فن پرسی کمی بی انصافیه اون 8فصل جون کند تا یه فصل تونست واسه آرسنال همچین عملکردی داشته باشه ولی ژیرو تازه اومده و باید بهش زمان بدیم که من فکر میکنم فصل بعد تفاوت ایجاد کنه و اگه یه مهاجم کلاس جهانی بخریم شاید ژیرو تلاششو بیشتر کنه و بشه یه بازیکن محوری.

سید امین هاشمی در 25/1/1392 | 21:54 گفت:

احسان جان مرسی داداش. بد نیس،باید بیشتر جا بیوفته،ولی در خدمته تیمه

ehsan zoola در 25/1/1392 | 21:53 گفت:

تو جریان بازی همچنان گل نزده و این گلش هم پنالتی بوده

ولی با علی موافقم موثر بازی میکنه

ولی در کل به اندازه فصل قبل آماده نیست

امیر صفای نیکو در 25/1/1392 | 21:24 گفت:

mahdi rajaei:
آفرین.زدی تو خال...

nima در 25/1/1392 | 20:29 گفت:

احسان جان چشم کردی ها!!!امروز یه گل زد ون پرسی!!!

arman در 25/1/1392 | 17:32 گفت:

من تنها نیمه اولو دیدم اینو و ژروینیو تا تونستن توپ لو میدادن بدرد نمیخوره باید کاوانی رو بخریم با این نمیشه قهرمان شد

ali در 25/1/1392 | 17:03 گفت:

منظورم فان پرسییت

ali در 25/1/1392 | 16:57 گفت:

احسان جان اما فوقالعاده موثر بازی میکنه

ehsan zoola در 25/1/1392 | 14:36 گفت:

یه آمار عجیب و باور نکردنی

روبین فن پرسی 685 دقیقه است که با پیراهن منچستر یونایتد موفق به گلزنی نشده است


یعنی دوره ی بی غیرت زیر نظر فرگوسن به سر اومده ؟

ehsan zoola در 25/1/1392 | 14:30 گفت:

در کل نظرات اکثریت بر این بود ک ژیرود فرصت میخاد تا بهتر بشه ولی آیا میشه یه فصل دیگه جام نگرفتن تیم رو فدای پیشرفت ژیرود کرد و مهاجم دیگه ای نخرید؟

ehsan zoola در 25/1/1392 | 14:26 گفت:

سینا:
با بخش جاگیری موافق نیستم اتفاقا جاگیری های ژیرو عالیه
یه مسئله ای که هستش همه میگن همه ی گل های ژیرو راحت بوده و هر کی بود می تونست بزنه ولی آیا هرکی می تونست تو اون صحنه حضور داشته باشه؟ ژیرو به وقتش میره داخل محوطه به وقتش هم میاد بیرون فقط تنها مسئله ای که هستش اعتماد به نفس نداره و خیلی از صحنه هایی رو که می تونه شوت بزنه پاس میده ژیرو شوت زن بدی نیستش یه نمونش بازی جام حذفی امسال یادم نیست جلو چه تیمی بود ولی 3-2 بردیم یه شوت عالی زد ژیرو گل های خوبی هم با شوت فصل پیش هم زده

__________________________________________

سینا جون با توجه به دقایقی ک ژیرود بازی کرده باید خیلی بیشتر از اینا گل میزد ... اکثر صحنه های آخرو وای میسه و فقط نگاه میکنه ک هافبک ها چیکار میکنن ... دیروز تو یه صحنه ی 3 به 1توپ دست ژروینیو بود و ژیرود دقیقا پشت سر کازورلا جایگیری کرده بود ک اخرم ژروین توپو خراب کرد اونجاست ک مهاجم باید با سرعت بره پشت مهاجمین و بازی بدون توپش جا رو برای شوت زنی هافبک ها باز کنه ...

شوت های فصل قبلشم همونطور ک تو پستم گفتم دیدم واقعا مرگبار شوت میزد ولی این فصل خیلی کم شوت زده برامون

ehsan zoola در 25/1/1392 | 14:18 گفت:

محمدرضاجاشي:

مهاجم نوک جاش کنار مدافع آخره؟؟؟؟!!!اصلا قبول ندارم

_______________________

سر این موضوع خیلی از مربیان بزرگ دنیا هم اختلاف دارن ... دلیلشم مهره ای هست ک در اختیار دارن

استیل و سبک ژیرود طوریه ک باید در نقش فینیشر ایفای نقش بکنه ...دیروز یه ضربه آخر خوب نزدیک تیر یک زد ک دروازبان گرفت و اون موقعیت تنها موقعیت خطر ناک اون تو بازی بود البته گل سوم هم همینطور ... تو هردوی این صحنه ها نزدیک دفاع آخر بود و هردوشم تقریبا جواب داد ...

ولی زمانی ک میومد عقب تر همیشه توپاشو لو میداد

مهاجمی مثل مسی ک سرعتی میاد از عقب توپ میگیره و با یه یک و دو برا خودش موقعیت میسازه یا به خاطر سرعت در چرخشش میتونه شوتای خوبی بزنه یا همخون وفن پرسی ک دقت شوتاش بالا بود و بیشتر خودش ضربه میزد تا اینکه خاسته باشه پاس بده

پس به نظر من ژیرود باید بچسبه به مدافعا آخر و فقط تک ضربه های آخرو بزنه

ehsan zoola در 25/1/1392 | 14:11 گفت:

masoud :
خدایی ولکات اصلا درخشش نداشت.
_________________

مسعود تعصبی نظر نمیدم ولی بخدا هرتیمی آرزوی داشتن همچین بازیکنی رو داره ...با سرعتش تیم حریف رو نابود میکنه ... فک کنم نزدیک به 25 مین دیروز بازی کرد بیش از 30 تا توپو پاسش دادن چون میدونستن توپ دستش بیاد خطرناک میشه

رو گل سومم نقش مستقیم داشت

اگه هم سانتی تو دقایق پایانی دقت میکرد و پاس بهتری بهش داده بود با اون فرارش الان گل هم زده بود

یعنی فراراش خوراک پاس با سر ژیرود رو توپ های هوایی هست

T.Vermaelen در 25/1/1392 | 14:08 گفت:

بازی چلسی - تاتنهام عقب افتاد
اگه بازی میکردن خوب بود مساوی میشدن به نفعمون بود.

mahdi rajaei در 25/1/1392 | 13:14 گفت:

ما باید تاکتیک ونگر رو هم در نظر بگیریم بعدد این دو بازیکن رو مقایسه کنیم.من فک می کنم تاکتیک ونگر نسبت به فصل قبل تغییرات داشته و تو خیلی زمینه ها هم چشم گیر.یک موردش ما الان یه هافبک دفاعی داریم که خیلی خیلی کمتر از فصل قبل تو حملات شرکت می کنه(مقایسه ارتتا و سانگ).دومین مورد بال کناری ما سانتی ذاتا یک بال نیس و تو حملات رو به وسط حرکت می کنه و عملا سیستم ارسنال 4-4-2 می شه.
ولی من اعتقاد دارم ارسنال نیاز به خرید تو حمله نداره ما بیشتر یه دروازبان خوب و یه مدافع خوب می خوایم.این تیم شایستگی گرفتن جام داره ولی اعتماد به نفسشون و خود باوریشون رو از دست دادن.

محمد در 25/1/1392 | 13:09 گفت:

به نظر منم در حال حاضر خیلی قابل اتکا نیس ولی در آینده میتونه به دردمون بخوره

tofigh در 25/1/1392 | 12:16 گفت:

یادتون باشه فن پرسی بعد از چند سال اینطوری یه گل زن قهار شد وتونست یه تنه تیم رو سوم کنه..پس زمان نیاز هست..

siamak در 25/1/1392 | 11:32 گفت:

به نظر من خیلی تلاش الیور.من خیلی قبولش دارم درسته ضعف داره ولی باید قبول کنین واسه اولین حضورش تو لیگ برتر اونم تو تیم بزرگی مثل ارسنال عملکرد خوبی داشته خدایی
دیروزم عالی بازی کرد.بنظرم فصل بعد خیلی بهتر میشه.من خیلی قبولش دارم
مطمئنم میتونه یکی از بهترین مهاجمامون بشه.حداقل از ویا خیلی بیشتر قبولش دارم واقعا تو زمین زحمت میکشه و موثره همیشه

محمد مهدی در 25/1/1392 | 11:02 گفت:

با حرفات موافقم بهتر میشه ولی هیچ وقت تاپ نمیشه متاسفانه. یووتیچ با فیزیکه خودش تمام کارای جیرود رو میتونه بهتر انجام بده.

سالار لاری در 25/1/1392 | 10:15 گفت:

دو ضعف بزرگ (بزرگ نسبت به داره تو آرسنال بازی میکنه) داره :
1- دریبلینگ که تو متن بهش اشاره شد
2-اعتماد به نفس برای فینیشینگ
که به نظر من هردو این ها فصل بعد توسط آرسن حل میشه

Vishka در 25/1/1392 | 09:56 گفت:

الیور هنوز با لیگ برتر آشنا نیس


ولی به نظر من برای فصل اولش عملکرد بدی نداشته

اگه یادتون باشه رابین هم فصلای اول در خشش خیلی خاصی نداشت

امیر صفای نیکو در 25/1/1392 | 09:50 گفت:

این بدبخت فصل اولشه که از لوشامپيونه به لیگ برتر اومده و بازی میکنه اونم لوشامپيونه که خیلی ضعیف تر از لیگ برتره.
بارها اعلام کرده داره چیزهای چدیدی یاد میگیره بنابراین به عنوان مهاجم که اولین موضوع مهم اعتماد بنفسش هست بد کار نکرده و سال بعد با تمرین زیاد بهتر میشه.

alireza 9 در 25/1/1392 | 09:35 گفت:

من فقط میدونم اگه بمونه میشه ون پرسی دوم تیم

سینا در 25/1/1392 | 09:01 گفت:

با بخش جاگیری موافق نیستم اتفاقا جاگیری های ژیرو عالیه
یه مسئله ای که هستش همه میگن همه ی گل های ژیرو راحت بوده و هر کی بود می تونست بزنه ولی آیا هرکی می تونست تو اون صحنه حضور داشته باشه؟ ژیرو به وقتش میره داخل محوطه به وقتش هم میاد بیرون فقط تنها مسئله ای که هستش اعتماد به نفس نداره و خیلی از صحنه هایی رو که می تونه شوت بزنه پاس میده ژیرو شوت زن بدی نیستش یه نمونش بازی جام حذفی امسال یادم نیست جلو چه تیمی بود ولی 3-2 بردیم یه شوت عالی زد ژیرو گل های خوبی هم با شوت فصل پیش هم زده

rasool در 25/1/1392 | 08:32 گفت:

بازیکن خوش استیل و تواناییه وبه نظر من میتونه تا یکی دو فصل دیگه پیشرفت کنه.تازه قیمتشو با قیمت مثلا تورس مقایسه کنید .اون تا الان تو کل فصل ۲۰ گل زده ژیرو هم ۱۷ تا پس چیزی کمتر از اون نداره

nima در 25/1/1392 | 08:29 گفت:

با همه شون موافق بودم!!!در کل بازیکن خوب و خوش استیلی هست ولی به نظر من نمیتونه به عنوان یه مهاجم اصلی و کامل برامون باشه!!!خیلی بیش از حد کند بازی میکنه و اصلا از پاهاش تو گل زنی استفاده نمیکنه!!!الان مطمئن باشین اون توپی که دیشب پولدی زد تو گل،اگه تو همون موقعیت و زاویه داده بودن به ژیرود توپ رو به راحتی ازش میگرفتن!!!
الان با این خصوصیاتی که از ژیرود میبینم بیشتر به یه دفاع میخوره تا مهاجم!!!

محمدرضاجاشي در 25/1/1392 | 05:27 گفت:

قبول ندارم
اگر این جوریه که آمار 3فصل اول رابین با فصل اول الیور مقایسه کن که منتج بشه
بازیکنای هجومی که از لاشامپیونا میان لیگ برتر زمان میخوان تا جا بیفتن همین نصری نبود یا ادبایور یا...
مهاجم نوک جاش کنار مدافع آخره؟؟؟؟!!!اصلا قبول ندارم
ولی کلا ژیرم فروارد خوب و خوش استیلیه تو لیگ برتر پیشرفت میکنه
قدرت بدنیشم خیلی خوبه

masoud mahmudpur در 25/1/1392 | 03:11 گفت:

خدایی ولکات اصلا درخشش نداشت.

arash در 25/1/1392 | 03:07 گفت:

بچه ها راستی یه سوالی..هنوزم انتظار دارید گوتزه بیاد آرسنال؟؟؟؟؟؟

الان دیگه دورتموند فک نکنم مشکل مالی هم داشته باشه..جاه طلبی بردن جامشونم خیلی رفته بالا..محاله الان بیاد..کاش چند سال پیش با یه پیشنهاد جسورانه میگرفتیمش

farzam در 25/1/1392 | 01:51 گفت:

درسته احسان خان

علی در 25/1/1392 | 01:45 گفت:

با بیشترش موافقم
.
.
واقعا پست جالبی بود
لایک

arash در 25/1/1392 | 01:24 گفت:

آقا خداییش من خیلی ازش خوشم میاد..به نظرم یکی از موثرترین بازیکنامون بوده همیشه!!

چنتا خوبی دیگه هم داره، زیاد افت و خیز نداره، اصلا مصدوم بشو نیست..فقط اعتماد به نفس میخواد..در مورد سرزنی من فکر میکنم مشکلش اینه که گل نمیکنه ضربه هاشو..تو هر بازی حداقل یکی دو تا ضربه سر خطرناک مخصوصا از فواصل نزدیک میزنه که یا دروازه بان میگیره یا میخوره به تیرک یا بیشترشون میره بالای دروازه..به نظر من تنها مشکلش اینه که به اون اعتماد به نفس لازم همراه با یه مقداری خودخواهی نرسیده که این باعث میشه کمتر گل بزنه..ولی خیلی بهش امیدوارم چون خیلی موقعیت بدست میاره و اگه تقویت کنه تموم کننده گیشو یه مهاجم خیلی خاص میشه واسمون!!

ehsan zoola در 25/1/1392 | 01:10 گفت:

فرزام اینو قبول دارم سانتر خوبی براش نمیشه ولی اینم رو بیاد داشته باش ک جایگیریهاش زیاد مناسب نیست و اکثرا پشت محوطه منتظر پاس رو به بیرونه

ehsan zoola در 25/1/1392 | 01:10 گفت:

سپهر متولد 1986 هست فک کنم

amin در 25/1/1392 | 00:52 گفت:

جا داره ولی اگه این غرورشو کنار بزاره

farzam در 25/1/1392 | 00:31 گفت:

مرسی احسان جان من تقریبا با همه موارد موافقم ولی هد زنیش رو یکم بیشتر از تو قبول دارم این که زیاد هد نمیزنه برمیگرده به هافبک ها و وینگها که زیاد واسش سانترهای خوب نمیکنن در ضمن موقع ضربات دروازه خودی فوق العاده کار میکنه و 90 درصد توپارو هد میزنه
از بین فاکتوراش فاکتور یک و دوشو(حرکت یک و دو نه فاکتور یک و فاکتور دو!) از همه بیشتر دوست دارم پاسای خوبی میده و بازی رو روان نگه میداره فقط به قول تو پابه توپش افتضاحه که امیدوارم در آینده بهتر بشه در کل تا یکی دو سال دیگه میتونه یه مهاجم قابل اتکا بشه

sepehr najafian در 25/1/1392 | 00:30 گفت:

26 سالشه

ehsan zoola در 25/1/1392 | 00:13 گفت:

منم به بهتر شدنش خیلی امید دارم ولی آیا خرید یه مهاجم دیگه روحیشو از بین نمیبره چون احتمالا اون موقه نیمکت نشین بشه

بهزاد کاویانی در 25/1/1392 | 00:10 گفت:

از خیلی جهات موافقم. من خیلی ازش خوشم میاد
شک ندارم بهترم میشه

ehsan zoola در 25/1/1392 | 00:03 گفت:

همه خوابن؟