همت کنیــ ـــ ـــد !!!

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,533 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

همت کنیــ ـــ ـــد !!!

سلام بر دوستای گل آرسنالیم

طبق تحقیقاتی که من انجام دادم شنبه ساعت 6:30 هیچ شبکه رایگانی بازی فولام - آرسنال رو پخش نمیکنه ...

ایدمن ک یه بازی از لیگ خودشون رو گذاشته ...از پخش Az  هم خبری نیست ...

RTS1  هم من نگاه کردم دیدم تو برنامه هاش خبری ازپخش
بازی نیست ( البته این شبکه بعضی وقتا بدون خبر قبلی فوتبالا رو رو آنتن
میره پس میشه در صورت اینکه موفق نشدیم یه سری هم به اون شبکه بزنیم )

راه فردا هم ک شبکه ای منچستری و شانسلونایی هست و بازیمون رو پخش نمیکنه !

شبکه های داخلی هم مثل همیشه بخاری ازشون بلند نمیشه

نکته جالب اینجاست ک شنبه اون ساعت هیچ فوتبال داخلی ای انجام نمیشه و برنامه زنده ای هم ندارن و قراره برنامه آشپزخانه 3 پخش بشه تا جوانان ورزش دوست آشپزی یاد بگیرن !!!

اگه
یه ذره همت کنیم و بهشون زنگ و اس ام اس بزنیم با توجه به اینکه تا دیشب
در بین 7 تیم محبوب نظرسنجیشون بودیم احتمالش زیاده ک پخش کنن.

شماره اس ام اس روابط عمومی شبکه 3  === 300003

تلفن گویا : 22021901 - 2202195522055025 - 22168395 - 22055717

کسی درخاست شبکه ورزش نده تا کسایی ک این شبکه رو ندارن ک تعدادشون هم زیاده بتونن بازی رو از شبکه 3 ببینن ...


در ضمن تا ساعت 12:30 شنبه هم فرصت دارید در مسابقه ی پیامکی شبکه سه شرکت کنید و به آرسنال رای بدین... فعلا هم بعد از بارسا و رئال ومنچستر و میلان و بایرن و چلسی هفتم هستیم ولی اختلافمون به 3 تیم بالایی خیلی کمه میشه اختلاف جبران کرد...بجنبید ک وقتی باقی نمونده


شماره  اس ام اس مسابقه پیامکی  : 20000345


ArSeNal 4 EvEr
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 30/1/1392 | 17:46 گفت:

احسان ازین به بعد قبل از هر بازی که تلوزیون نشون نمیده همچین پستی بزار

ehsan zoola در 29/1/1392 | 22:52 گفت:

چه ز.د جواب داد ... دمتون گرم بچه ها

سید حسین در 29/1/1392 | 20:57 گفت:

خدایا شکرت بازی منیونایتد هفته بعد میشه سه بازی پشت سرهم این یعنی ی جیز تو مایه های معجزه دمش گرم

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 20:42 گفت:

ایوللللللللللللللل

farzam در 29/1/1392 | 19:56 گفت:

اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَه میخواستم بازی رو از ماهواره ببینم شماها نبینین من حال کنم!!!!

nima در 29/1/1392 | 19:21 گفت:

شبکه ورزش میده بیخود اس ندین که شبکه 3 نمیذارتش دیگه!!!

parsa در 29/1/1392 | 17:52 گفت:

مرسی داداش
شبکه ورزش بخش میکنه

parsa .R در 29/1/1392 | 17:49 گفت:

بچه ها بازی از شبکه ورزش پخش میشه هوراااااااااااااااااااااااا

سینا در 29/1/1392 | 17:24 گفت:

اگه اشتباه نکنم ساعت بازی عوض شده :-؟؟

Hamed.Sh در 29/1/1392 | 17:11 گفت:

یه خبر خوش برای بچه ها.
احسان کارت عالی بود و جواب داد.
شنبه31/1/1392ساعت18:30
فولام-آرسنال
شبکه ورزش

ehsan zoola در 29/1/1392 | 16:58 گفت:

سریع‌ترین ۱۰۰ گله های لیگ برتر
تعداد مسابقه نام بازیکن
۱۲۴ آلن شیرر
۱۶۰ تیری آنری
۱۷۳ یان رایت
۱۷۵ رابی فاولر
۱۷۵ لس فردیناند
۱۸۵ مایکل اوون
۱۸۵ اندی کول
۱۹۷ رابین فن پرسی
۲۰۰ جیمی فلوید هسلبنک
۲۲۰ دیدیه دروگبا

masoud mahmudpur در 29/1/1392 | 16:52 گفت:

sms دادم.اگه به درخواستمون جواب بدن اسمم رو عوض میکنم

امیر صفای نیکو در 29/1/1392 | 16:51 گفت:

مرسی.حتما.

ehsan zoola در 29/1/1392 | 16:31 گفت:

مرسی حامد جان

ehsan zoola در 29/1/1392 | 16:31 گفت:

ساعت 12:30 شنبه منظورم دوازده و نیم شب هست بعد از بازی بارسلون و لوانته

Hamed.Sh در 29/1/1392 | 16:28 گفت:

به روی چشم.