تیم منتخب سال!آرسنال بدون نماینده!

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,532 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم منتخب سال!آرسنال بدون نماینده!

فقط میتونیم به رتبه تیممون و حضورمون در بین قدرتها افتخار کنیم وگرنه بدون ستاره هستیم !
دیشب اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای، تیم منتخب سال را رسما اعلام کرد.

قهرمان انگلستان، منچستر یونایتد با چهار بازیکن بیشترین نماینده را در تیم منتخب سال اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای دارد.


داوید
دهیا، رابین ون پرسی، مایکل کریک و ریو فردیناند با توجه به سهم بزرگی که
در قهرمانی یونایتد داشتند، در ترکیب تیم منتخب سال قرار گرفتند.


دوهافبک بازیساز چلسی، ادن هازارد و خوان ماتا به همراه مدافع تاتنهام جان
ورتونگن و گرت بیل چهار نماینده باشگاه های لندنی را در این ترکیب تشکیل
دادند.


مدافع راست مستحکم منچستر سیتی، پابلو زابالتا به همراه لیتون بینس از اورتون و لویس سوارز از لیورپول دیگر نفرات را تشکیل می دهند.


ترکیب 11 نفره تیم منتخب سال از نظر اتحادیه فوتبالیست های حرفه ای (PFA)


دهیا(منچستر
یونایتد)، زابالتا(منچستر سیتی)، ورتونگن(تاتنهام)، فردیناند(منچستر
یونایتد)، بینس(اورتون)، بیل(تاتنهام)، ماتا(چلسی)، ادن هازارد(چلسی)،
کریک(منچستر یونایتد)، سوارز(لیورپول)، رابین ون پرسی(منچستر یونایتد)


همچنین گرت بیل دو عنوان بهترین بازیکن سال و بازیکن جوان سال رو با همدیگه کسب کرد.بازم خوب شد اون خائن این جایزه ها رو نبرد

سانتی میتونست تو این ترکیب جا بگیره حتی جکی البته اگه مصدومیتش میذاشت ...


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن عاشوری در 9/2/1392 | 22:25 گفت:

امین جان ، 70 درصد باهات موافقم
ایشالا فردا پس فردا یه بلاگ میزارم که بی ارتباط به حرفات نیست.. نظر بده

آره راست میگی ضعف تو تیممون زیاد حس میشه .. دیگه داره خسته کننده میشه

amin در 9/2/1392 | 22:05 گفت:

یه آرزوی کاملا محاله.ولی چقدر خوب میشد بیل رو بگیریمنمیدونم تیممون چرا یه طوری شده که من فک میکنم اگه مسی هم بیاد تو آرسنال نمیتونه خلاق باشه.نمیدونم میفهمید منظورمو یا نه.ولی تیممون دیگه مث سالای قبل زیبا بازی نمیکنه.منکر این نمیشم که خوب کار کردیم ولی دیگه مث سالای قبل زیبا بازی نمیکنیم.احساس میکنم پاسهایی که بازیکنان رد و بدل میکنن بی هدف هستن و هیچوقت تو این فصل ندیدیم که یه بازیکن با حرکات فردی بتونه واسمون گل بزنه.مث ماتا تو چلسی

محسن عاشوری در 9/2/1392 | 20:38 گفت:

آره واقعا جای داوید لوییز خالیه

♥Arsenal♥ در 9/2/1392 | 19:34 گفت:

mohsen:
داوید لوییز از چلسی جاش خالیه

_______

واقعا...

چیه فردیناند بابا تموم شد این عمو دیگه...

mohsen در 9/2/1392 | 18:04 گفت:

داوید لوییز از چلسی جاش خالیه

محمد مهدی در 9/2/1392 | 17:19 گفت:

کاملا مشخص بود که بیل برنده میشه. از همه بازیکنا یه سرو گردن بالا تره.البته نداشتن نماینده بین این تیم برای ارسنال فقط نشون گره اینه که ارسنال یا با قدرت تاکتیکی رئیس جزو 4 تیم اومده یا با خرید های هوشمندانش. البته اینا این معنی رو نمیده که من ازش راضیم. اگه تو سیاست نقل انتقالات دخالت نکنه و بیخودی به کسی اعتقاد پیدا نکنه فصل دیگه میتونیم مدعی باشیم

محمد مهدی در 9/2/1392 | 17:15 گفت:

کاملا مشخص بود که بیل برنده میشه. از همه بازیکنا یه سرو گردن بالا تره

حسین ملازینل در 9/2/1392 | 15:30 گفت:

بنا به دلایل شخصی خیلی خیلی خوشحال هستم که سوارز و اون یارو اسمشو نیار عنوانی رو به دست نیاوردن...

ehsan zoola در 9/2/1392 | 14:47 گفت:

به نظر منم بیل لیاقتشو داشت ...

در تک تک بازیهای تاتی خیلی تاثیر داشته ...

برد تاتی تو اولدترافورد و برد وستهم دو تا از مهمترین نمونه هاش بوده

reza در 9/2/1392 | 14:44 گفت:

بیل لیاقتشو داشت

masoud mahmudpur در 9/2/1392 | 14:17 گفت:

مرسی.به نظرم سوارز باید بهترین بازیکن میشد