مترو:سزاردرهاروبرای ورودش به ارسنال بازکرد

نویسنده: ehsan zoola

وبلاگ من
نویسنده: ehsan zoola
احسان 23 ساله بچه یزد... از سال 2004 طرفدار آرسنالم... رشته تربیت بدنی هم خوندم... همون hasanwalcott قبلی هستم ایدی قبلیم هرکار کردم وارد نشد منم اینو ساختم بالاخره یه روز خوب میاد...( ویژه طرفدارای صبور و با تعصب توپچی) نوکــــر توپچی های گل و با صفا ;)
کل بازدید: 121,480 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مترو:سزاردرهاروبرای ورودش به ارسنال بازکرد

به گزارشی خبر گزاری مترو ک همین چند لحظه پیش اعلام شد ژولیو سزار گفته به حرف فرزندش مبنی برا ماندن در لندن گوش میکنه و از زندگی در لندن لذت میبره...از اونجایی قیمتش خیلی مناسبه و باشگاه لندنی دیگه ای هم به دنبالش نیست باید انتقالش رو تموم شده بدونیم...
همونطور ک میدونید امروز رسما پنجره نقل و انتقالات باز شد و انتظار میره خبرای جدی تری در مورد انتقالات باشگاه بشنویم

کسایی ک دیشب بازی برزیل رو دیدن قطعا از این انتقال خوشحال میشن واقعا عالی کرد ....بعد از بازی هم مصاحبه کرده گفته خیلی خوشحالم ک تونستم دست کش طلایی این رقابت ها رو به عنوان بهترین دروازبان بالاتر از کاسیاس و بوفون و موسلرا و بقیه دروازبان ها به دست بیارم و حالا منتظر انتقال به یه تیم بزرگ هستم ک برای جام جهانی اینده آمادگی کامل داشته باشم

خبرنگاره ازش سوال میکنه به درخواست فرزندت مبنی به ماندن در لندن گوش میکنی؟ میگه بله حتما . من درلندن خوشحالم و آماده ی انتقال به یه تیم بزرگ هستم ( خب لامسب میگفتی اون تیم بزرگ ارسناله و خیال مارو هم راحت میکردی دیگه )

به شدت ازش استقبال میکنم

شما چطور؟؟؟

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Morteza Bauer در 11/4/1392 | 00:51 گفت:

سزار واقعا عالیه بیاد.دروازبانی تجربش میره بالا به خصوص ژسنی

ali arsenal در 10/4/1392 | 22:40 گفت:

سال پیش یادمه یک تنه جلوی ما وایستاد واقعا عالیه

Rezvan Geran در 10/4/1392 | 21:40 گفت:

سگ خور...بیاد دیگه چیکار کنیم؟بیچاره ژسنی،دلم نمیاد رو نیمکت ببینمش

محمدرضا در 10/4/1392 | 20:03 گفت:

اقا بگید بیاد قبولش میکنیم دیه

محسن عاشوری در 10/4/1392 | 19:40 گفت:

احسنت به حمید توپچی

داوید لوئیز فوق العاده هست

من به شخصه خیلی دوسش دارم .. تازه برزیلی هم هست دیگه بهتر ..

ehsan zoola در 10/4/1392 | 16:15 گفت:

پیشنهاد 23 میلیونی آرسنال برای بندر رد شده

اینا کی پیشنهاد دادن ما خبر نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

majid در 10/4/1392 | 14:58 گفت:

تورس بیاد عالیییییییی میشه خعلی بهتر از هیگواینه صددرصد جواب میده...

♥Arsenal♥ در 10/4/1392 | 14:51 گفت:

داوید لویز رو باید آورد این در حالیه که مورینهو نمیخوادش...


پول بریزیم تیمو محکم ببندیم

من دیوانه وار اینو دوست دارم

بازیای چلسی رو فقط بخاطر این بشر نگاه میکردم......

♥Arsenal♥ در 10/4/1392 | 14:50 گفت:

داوید لویز رو باید آورد این در حالیه که مورینهو نمیخوادش...


پول بریزیم تیمو محکم ببندیم

من دیوانه وار اینو دوست دارم

بازیای چلسی رو فقط بخاطر این بشر نگاه میکردم......

محمدرضا در 10/4/1392 | 14:42 گفت:

اگه بیاد که عالی میشه . فقط باید منتظر بمونیم .

ehsan zoola در 10/4/1392 | 14:34 گفت:

چی میشد میرفتم دنبال این همه استعداد برزیلی...

بخدا الان چلسی رو برزیلیاش میچرخه ... خیلی از باشگاه های دیگه هم همینطور

یه زمونی گیلبرتو سیلوار رو داشتیم هافبک دفاعیمون تضمین بود کاش الان میرفتیم دنبال پائولینیو ک البته خیلی به تاتی نزدیکه

خیلی بازیکن خوبیه

کلا برزیلیا عاشق فوتبالن و هرجا باشن از جون و دل مایه میزارن برا تیمشون

از باخت تحقیر آمیز گاوبازها هم بسی خوشحال شدم

فوتبال یعنی برزیلی بازی کردن نه اون تیکی تاکای مسخره و سردردآور


محسن عاشوری در 10/4/1392 | 14:30 گفت:

من که خودم برزیلی ام و خیلی ازش استقبال میکنم