مثل من پیش بینی کنید...

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 70,961 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مثل من پیش بینی کنید...

لیگ برتر:آرسنال تا رده ی چهارم میره ولی آخرش خراب میکنه و پنجم میشه و پشت تاتنهام برای اولین بار...


جام حذفی:خوشبختانه به فینال میرسه و  با پنالتی قهرمان میشه  و بعد از 7سال جام میگیره


جام اتحادیه:آرسنال به چلسی میخوره  و با شکستی تلخ جامی باد آورده رو از دست میده 


لیگ قهرمانان:آرسنال خوشبختانه تا نیمه نهایی به بارسلونا نمیخوره  و به  احتمال 30 درصد به فینال راه پیدا میکنه  و اونجا رو قدرت پیش بینی من جواب نمیده...


شاید این آخریه یکم اغراق بود ولی پیش بینی من اینو میگه...


 


 


امیدوارم طوری پیش بینی کنید که بعدا به  پیش بینی هامون نخندیم


به نظر من پیش بینی من شدنیه...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 16/9/1391 | 00:22 گفت:

همش قهرمانیم

Setare در 15/9/1391 | 23:13 گفت:

لیگ:جزء چهارتیم اول میشیم
اتحادیه: قهرمان میشیم
حذفی :نیمه نهایی حذف میشیم
چمپیونزلیگ:یا قهرمان یا نایب قهرمان میشیم

H3lmut در 15/9/1391 | 21:42 گفت:

من همین الان به پیش بینی آخرت کلی خندیدم
دور بعد به منچستر میخوره و ...

H3lmut در 15/9/1391 | 21:42 گفت:

من همین الان به پیش بینی آخرت کلی خندیدم
دور بعد به منچستر میخوره و ...

jafar در 14/9/1391 | 22:05 گفت:

لیگ چهارم میشیم
حذفی و اتحادیه نیمه نهایی حذف میشیم
اروپا 1/8 حذفیم

masoud mahmudpur در 14/9/1391 | 19:44 گفت:

لیگ هفتم
fa cup -به سوانزی میبازیم
اتحادیه:قهرمان نمیشیم
لیگ قهرمانان:نهایتا تا یک-چهارم میریم بالا

فرزین سلامي در 14/9/1391 | 15:08 گفت:

ليگ سوم يا چهارم
حذفي نيمه نهايي يا قبلش حذف ميشيم
اتحاديه ميره فينال ولي قهرماني نميدونم
ليگ قهرمانان 1/4 حذفيم

ما كه يادمون نميمونه ولي خودت يادت باشه نظرات اين پستتو آخر فصل دوباره بذاري ببينيم كي درست حدس زده

nima در 14/9/1391 | 14:36 گفت:

لیگ به نظرم 6 میشیم!!!
حذفی:به سوانسی در اولین بازی میبازیم حذف میشیم!!!
اتحادیه:نیمه نهایی حذف میشیم!!!
لیگ قهرمانان هم 1/8 حذف میشیم!!!

محمد مهدی در 14/9/1391 | 13:45 گفت:

بابا دوباره توهم زدین که
پیشبینی های اول فصلتون یادتون نیست؟؟
لیگو ول کردین رفتین اروپا رو فتح کنین؟

جام اتحادیه رو میتونیم بگیریم. نگفتم میگیریما گفتم میتونیم بگیریم

حمید پیرنیا در 14/9/1391 | 12:33 گفت:

ولی به نظر من اگه خط دفاعمون بتونه خوب عمل بکنه میتونیم خاطره سال 2006 رو تکرار کنیم اون سال هم تیممون تو لیگ افتضاح بود ولی دفاعمون تو لیگ قهرمانان خوب کار کرد و با دفاع و دروازه بانمون که سندروس و کولوتوره و لمن بودن رفتیم فینال . همین پارسال چلسی چجور قهرمان شد. به نظرم ونگر اگه تیمشو درست ارنج کنه میشه یه کارایی کرد.

hamid saadi در 14/9/1391 | 12:24 گفت:

فکر میکنم تو لیگ قهرمانان فقط به 8 تا تیم برسیم و نیم نهایی رو فکر نمیکنم.
جام حذفی نیمه نهایی حذف میشیم.
اتحادیه به فینال میرسیم و فتحش میکنیم.
لیگ برتر هم با اختلاف 10 امتیاز قهرمانیم

Hossein Y در 14/9/1391 | 12:14 گفت:

آرسنال میره یورو لیگ.........
توی هیچی هم فینال نمیریم...

حمید پیرنیا در 14/9/1391 | 12:09 گفت:

مگه ایرانه که با جام حذفی بره لیگ قهرمانان؟!!

توپچی جنوب در 14/9/1391 | 11:27 گفت:

ما تو لیگ سوم میشیم.

تو جام حذفی میریم تا فینال.

تو جام اتحادیه هم تا نیمه نهایی پیش میریم.

رضاشاماخ چوک بندر در 14/9/1391 | 10:53 گفت:

داداش چطورمیشه باقهرمانی توجام حذفی به لیگ قهرمانان بره ؟میره یورولیگ

mohsen abbasi در 14/9/1391 | 10:49 گفت:

هان
من که نفهمیدم اینا که این بالا نوشتی یعنی چی ؟
ولی فکر نکنم بشه اخر این فصلو پیش بینی کرد