تشکر از دوستان گل مشهدی

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 70,825 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تشکر از دوستان گل مشهدی

سلام توپچی ها

سلام توپچی های گلم ما تو مشهد نفراتی داریم که واسه این تیم با جون و دل کار میکنن و کار هاشون خودجوش بوده و من به این دوستان افتخار میکنم که من رو در راه انداختن این میتینگ ها و حماسه ها کمک کردند
میخوام تشکر کنم از دوست خوب و گلم مرتضی که واقعا از هیچ تلاشی واسه تیم دریغ نکرد و همیشه در همه کارها من رو کمک میکردند و با کمک سید حمیدجان که ایشون هم از هیچ تلاشی دریغ نکرد ( زحمات این دو دوست گلم  من رو شرمنده کرده به مولا) بنر میتینگ قبل رو درست کرده بودند،میخوام یک تشکر ویژه کنم
از علی ارشدی دوست بسیار خوبم که من رو در این راه بسیار راهنمایی و کمک کردند،میخوام از اسماعیل دوست دیگمون هم که همیشه با شور هواخواهیش برای ارسنال برای ما دلگرم بوده،راستی سجاد محمدپور دوست آرسنالی گل حمید جان نباید فراموش کرد بابت زحماتی که کشیدند،هم چنین از آقای مهدی ضربی که دیشب بنا به مشکلاتی نتونستند بیان،و هممممم چچچنین یک تشکر ویژه از جواد جان گلم که ایشون شور و شعف به جمع ما میدادند و زحمات زیادی کشیدند و همچنین از همه ی دوستانی که در این راه به ما کمک کردند...بنده امیدوارم ما این راه رو با قدرت بیشتر ادامه میدیم و
ایشالا حماسه ی کار هامون نقل مجلس تمام آرسنالی ها در کل ایران و حتی جهان
خواهد بودبچه ها منتظر میتیگ بعدی باشید:
D

من ولتون نمیکنم به مولا از همین الان دلم تنگ شده خخ:D
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mehdi در 29/11/1392 | 14:19 گفت:

نقل قول : نقل قول : کارتون درسته منم اگه مشهدی بودم پایه ثابت میتینگ هاتون می بودم....
حالا عکس یا فیلم هم فرستادین واسه برنامه 90 امشلب یعنی نشون میده؟


پاسخ شما : از میتینگ قبلی دوستمون مهدی فرستاده بودن . فک میکنم هم برای فوتبال 120 و هم برای 90

نمیدونم حالا امشب نشون میدن یا ن داداش !


پاسخ شما : سلام.........
هم واسه 90 فرستادم هم واسه 120

javad در 29/11/1392 | 00:01 گفت:

خراب ریشاتم سجاد)))))

M o o r I در 28/11/1392 | 22:55 گفت:

نقل قول : کارتون درسته منم اگه مشهدی بودم پایه ثابت میتینگ هاتون می بودم....
حالا عکس یا فیلم هم فرستادین واسه برنامه 90 امشلب یعنی نشون میده؟


پاسخ شما : از میتینگ قبلی دوستمون مهدی فرستاده بودن . فک میکنم هم برای فوتبال 120 و هم برای 90

نمیدونم حالا امشب نشون میدن یا ن داداش !

M o o r I در 28/11/1392 | 22:53 گفت:

داداش تمام زحمات رو دوش خودت بود

باید از خودت تشکر کنی

توپچی جنوب در 28/11/1392 | 20:13 گفت:

کارتون درسته منم اگه مشهدی بودم پایه ثابت میتینگ هاتون می بودم....
حالا عکس یا فیلم هم فرستادین واسه برنامه 90 امشلب یعنی نشون میده؟

علی ارشدی در 28/11/1392 | 11:33 گفت:

همه کارا رو خودت کردی ما که اومدیم فقط نگا کردیم

سيد حميد در 28/11/1392 | 09:03 گفت:

یه جوری تشکر کردی واقعا باورم شده یه کاری کردم!!
خیلی میخوامت داداشی،واقعا خسته نباشی