شورشو درآوردین،یعنی چی اینکارا؟

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 71,291 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شورشو درآوردین،یعنی چی اینکارا؟

بخدا دیگه...
یعنی چی بچه ها با یک باخت آبروی تیمو همه جا میبرین؟

ماشالا اثرتون تو همه سایتا هم هست،از طرفداری گرفته تا...،فیس بوک رو هم که دیگه نپرس،آره عصبانیم چون واقعا من تا حالا فکر میکردم که طرفدارامون ش... و صبر دارن،ولی از دیشب بخدا دیگه زده شدم از این شعار چون واقعا همه جا آبروی تیم رو بردن بعضی بچه ها،آره عصبانیم هر چی میخوای بهم بگو ولی بهتره که به من هرچی میخوای بگی ولی به تیم ارسنال کبیر تو هر سایتی نگی،میخوای انتقاد کنی باشه بیا تو همین سایت و سایت های خودی انتقاد کنی،البته صد رحمت به انتقاد آقایون میرن تو سایت های غریبه و جمعی فحش و دشنام هم میدن به مربی و بازیکنا ،بخدا امون ندادین عرق بازیکنا خشک بشه که باز شروع کردین به این کاراتون،فکر کردین من خیلی حالم آرومه،من دیشب از اعصاب خوردی با داداشم دعوا کردم و کل خونواده رو ناراحت کردم ولی بعضی اوقات آدم ناراحتیشو نباید هرجایی خالی کنه و بهونه بدی به غریبه ها،آقا مشکل داری باتیم خب این همه صبر کردی درست،میتونی همین الان تیمو تنهاش بذاری،میخوای به آرسن کبیر دشنام بدی باشه ولی اول تیمتو عوض کن بد فحش بده،میخوای به بازیکنا فحش بدی اول تیمتو عوض کن بعد فحش بدهواقـــــــــــــــــــــــــــــعا که...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 12/12/1392 | 22:42 گفت:

نقل قول : حاجی شما ادمین یکی از پیج های فیسبوک در مورد لیگ برتره نیستی؟یه سجاد کویژ هم اونجا هست خودتی؟همون که سرویس کرده همه رو

در مورد قهرمانی آرسنال هم باوجود تیمهای پرمهره ای مثه چلسی و سیتی دیگه نامردی بود دم از قهرمانی بزنیم در واقع خودمون هم شخصیت قهرمانی از خودمون نشون ندادیم.تیمی که میخواد قهرمان بشه هرگز از رقیبش پنج تا و شش تا نمیخوره.مسلما همین دو نتیجه کافیه تا شخصیت قهرمانی یک تیم هم در اذهان عمومی و هم در بین خود تیم از بین بره.ونگر اگر حماقت پارسال که حذفی رو فداری سی ال کرد نکنه و بچسبه به حذفی میتونیم اونجا قهرمان بشیم اونم با یخ و ترشی(واقعا حماقته که سی ال رو اونم با این نتیجه ای که گرفتیم ترجیح بدیم به حذفی که شانس خوبی داریم توش)
با قهرمانی تو حذفیبچه ها ایمان میارند که قهرمانیچیز دور از دسترسی نیست و با یک تقویت ترکیب و آوردن یک مهاجم و چند بازیکن خوب تیم سال بعد ان شاالله در لیگ نیز موفق خواهد شد.

امسال من روی رگ گردنم شرط میبندم که آرسنال قهرمان نمیشه


پاسخ شما : اشتباه میکنی
من هیچسالی حرف از قهرمانی نزدم ولی امسال ایمان دارم

مریم تجدد در 12/12/1392 | 22:36 گفت:

نقل قول : معنی VIVA Arsenal چیه؟

پاسخ شما : زنده باد آرسنال

مهرزاد در 12/12/1392 | 00:21 گفت:

معنی VIVA Arsenal چیه؟

شاهين در 11/12/1392 | 23:04 گفت:

نقل قول : درمورد آبرو داری تو سایتهای غریبه و فیسبوک کاملا موافقم

ولی با کلمه آرسن کبیر نه اصلا
آدم کبیر یه اشتباهو N دفعه تکرار نمیکنه
واسه هوادارای تیمش 2زار شعور قائله

هی نمیگه: کیفیت، کیفیت! بعد بره امثال ژیرو و مونرئال و کالشتروم مصدوم رو بیاره

من احساس میکنم که همه مونو .... فرض کرده
و بی صبرانه منتظرم بره


پاسخ شما : موافقم
یه آدم کبیر همیشه بزرگ فکر می کنه ، شما فرگوسن رو نگاه کنید حاضر شد برای یه بازیکن 29 ساله ، 24 میلیون پوند بده ، حتی به کنایه به ونگر گفت که اون فکر نمی کرده من چنین مبلغی رو بپردازم و وقتی شرایط رو تو تیم دید به موقع خداحافظی کرد تا به اعتبارش لطمه نخوره ... ونگر با این کارهاش داره فقط به وجهه خودش لطمه وارد می کنه و اعتباری و اعتمادی که تو این همه سال جمع کرده رو از بین می بره ...

شاهين در 11/12/1392 | 22:59 گفت:

نقل قول : خدا میخواد ما جام بگیریم .. ولی مجموعه باشگاه آرسنال نمیخواد..

حالا باید حسرت نخریدن سوارز و کابای و دراکسلر و وانیاما رو بخوریم ..


پاسخ شما : موافقم ...

masoud mahmudpur در 11/12/1392 | 19:58 گفت:

مرسی

مهدی در 11/12/1392 | 17:36 گفت:

درمورد آبرو داری تو سایتهای غریبه و فیسبوک کاملا موافقم

ولی با کلمه آرسن کبیر نه اصلا
آدم کبیر یه اشتباهو N دفعه تکرار نمیکنه
واسه هوادارای تیمش 2زار شعور قائله

هی نمیگه: کیفیت، کیفیت! بعد بره امثال ژیرو و مونرئال و کالشتروم مصدوم رو بیاره

من احساس میکنم که همه مونو .... فرض کرده
و بی صبرانه منتظرم بره

میثم محمودی در 11/12/1392 | 16:55 گفت:

نظورم دیشب بود

میثم محمودی در 11/12/1392 | 16:54 گفت:

من یکی از اونا هستم که دیگه تو طرفداری گند زدم

حسین ملازینل در 11/12/1392 | 16:51 گفت:

بعضیا دیگه گندشو دراوردن...

amir در 11/12/1392 | 14:59 گفت:

چی میگی ؟! زشت

Ali در 11/12/1392 | 14:25 گفت:

یه مطلب جالب: توی یکی از سایتای معتبر پیش بینی فوتبال پیش بینی شده بود که تا آرسنال قراردادش در مورد نام ورزشگاه امارات با شرکت fly emirates تموم نشه آرسنال جام نمیاره. وقتی دقت هم میکنی آرسنال از وقتی با این شرکت قرارداد بست افت کرد و دیگه جام نیاورد. من که به شخصی علامت اکسیژن رو رو لباس بیشتر دوس داشتم.

mehdi در 11/12/1392 | 13:56 گفت:

داداش چی میگی؟این بازیکنای بی غیرتمون با این باختهای وحشتناکمون گذشته درخشانمون نا بود کردن دیگه چی واسمون مونده؟ 10 سال بی جامی 8 1 باختن از عنچستر 5 1 از لیورپول 6 تا از سیتی؟گذشته رو نابود کردن دیگه هرکس اسم ارسنالو میشنوه میخنده به تیممون ونگر به نظرم دیگه چیزی نداره که به تیم اضافه کنه به قول گواردیولا که گفته بود من دیگه دیدم چیزی ندارم به بارسا اضافه کنمو رفتم دمش گرم که تو اوج قدرت رفتش من میگم ونگر دورانش تموم شده ما یه ادم جاه طلب و جوون میخوایم یه کسی که مثل کلوپ به تیم روحیه جنگندگی بده واقع بین باشید وسلام

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 12:38 گفت:

خدا میخواد ما جام بگیریم .. ولی مجموعه باشگاه آرسنال نمیخواد..

حالا باید حسرت نخریدن سوارز و کابای و دراکسلر و وانیاما رو بخوریم ..

sajad coyg در 11/12/1392 | 12:29 گفت:

سلام حسین جان آره اونی که تو فیس بوک با این اسم هست خودمم،شما لطف داری
آره ایشالا اگه خدا بخواد یک جام میگیریم

محسن عاشوری در 11/12/1392 | 11:45 گفت:

سال بعد علاوه بر رویس و کاوانی .. نیاز به هافبک دفاعی بلند قامت و فیزیکی مثل پوگبا داریم ..

HOSSEIN در 11/12/1392 | 11:37 گفت:

حاجی شما ادمین یکی از پیج های فیسبوک در مورد لیگ برتره نیستی؟یه سجاد کویژ هم اونجا هست خودتی؟همون که سرویس کرده همه رو

در مورد قهرمانی آرسنال هم باوجود تیمهای پرمهره ای مثه چلسی و سیتی دیگه نامردی بود دم از قهرمانی بزنیم در واقع خودمون هم شخصیت قهرمانی از خودمون نشون ندادیم.تیمی که میخواد قهرمان بشه هرگز از رقیبش پنج تا و شش تا نمیخوره.مسلما همین دو نتیجه کافیه تا شخصیت قهرمانی یک تیم هم در اذهان عمومی و هم در بین خود تیم از بین بره.ونگر اگر حماقت پارسال که حذفی رو فداری سی ال کرد نکنه و بچسبه به حذفی میتونیم اونجا قهرمان بشیم اونم با یخ و ترشی(واقعا حماقته که سی ال رو اونم با این نتیجه ای که گرفتیم ترجیح بدیم به حذفی که شانس خوبی داریم توش)
با قهرمانی تو حذفیبچه ها ایمان میارند که قهرمانیچیز دور از دسترسی نیست و با یک تقویت ترکیب و آوردن یک مهاجم و چند بازیکن خوب تیم سال بعد ان شاالله در لیگ نیز موفق خواهد شد.

امسال من روی رگ گردنم شرط میبندم که آرسنال قهرمان نمیشه

علی در 11/12/1392 | 10:51 گفت:

بیگ لایک سجاد جان
من کلا هسم چ آخر چ اول عشق فقط توپچی بودن
فدایی داری
یاعلی