تماشای فینال جام حذفی،مشهد

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 71,630 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تماشای فینال جام حذفی،مشهد

سلام دختر و پسرای مشهدی یک سلام دیگر بار به همتون...


عزیزان هماهنگی ها صورت گرفته و ایشالا منتظرتون هستیم
 چند نکته:
1.عزیزان اگه میشه با نماد های ارسنالی و لباس ارسنال و لباس های قرمز رنگ و یا پرچم و یا هرچی که قرمز و ارسنالی باشه بیاین،موارد فوق الزامی نیست

2.عزیزان ایشالا سعی کنید بیاین میدونم شاید برای بعضیاتون سخته ولی واقعا این فرصتیه که هر چند سال یکبار میفته و شاهد قهرمان شدن تیممون باشیم

3.ورود برای فوتبالی ها آزاد است چه آقایان و چه بانوان،مراسم برنامه ریزی شده

مکان:مشهد،احمداباد،بین محتشمی و عارف،دقیقا پشت ایستگاه مترو قائم هتل فرید

زمان:27 اردیبهشت،شنبه،ساعت 20:30


عزیزان برای هماهنگی بیشتر به این شماره تماس بگیرید
09379498102سجاد

عزیزان ایشالا بیاین تا شاهد پیروزی و قهرمان شدن غرورمندانه ی تیم محبوبمون باشیم

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 25/2/1393 | 11:04 گفت:

سجاد عزیز
سلام خسته نباشید دیدن بازی فینال با رفقا وهواداران حال دیگه ای داره جای ما وبقیه رفقا خالی .یک شب با شکوه که هوادارن ارسنال بعد از ۹ سال مزد صبر وحوصلشون میگرن شاد باشیم وسرافراز و نشون بدیم ما هواداران هم خاص هستیم .راستی اقا سجاد حتما میدونی که روز فینال حال وهوای سایت با اومدن بروبچه های قدیمی اماده بر پایی جشن قهرمانیست از محل متینگ با ما باشید . بامید قهرمانی وشبی بیاد موندنی.

hosein در 25/2/1393 | 10:36 گفت:

چرا اصفهان نه ؟ هااااااا ؟

farshad khadem در 25/2/1393 | 08:58 گفت:

سجاد عزیز
سلام خسته نباشید دیدن بازی فینال با رفقا وهواداران حال دیگه ای داره جای ما وبقیه رفقا خالی .یک شب با شکوه که هوادارن ارسنال بعد از ۹ سال مزد صبر وحوصلشون میگرن شاد باشیم وسرافراز و نشون بدیم ما هواداران هم خاص هستیم .راستی اقا سجاد حتما میدونی که روز فینال حال وهوای سایت با اومدن بروبچه های قدیمی اماده بر پایی جشن قهرمانیست از محل متینگ با ما باشید . بامید قهرمانی وشبی بیاد موندنی.

سيد حميد در 24/2/1393 | 22:20 گفت:

نقل قول : نقل قول : بگم نميام چيكارم ميكني؟

پاسخ شما : سید جان واسه چی؟؟؟؟؟


پاسخ شما : یه خورده اوضاعم بهم ریخته، حال و حوصله ندارم

سيد حميد در 24/2/1393 | 22:20 گفت:

نقل قول : نقل قول : بگم نميام چيكارم ميكني؟

پاسخ شما : سید جان واسه چی؟؟؟؟؟


پاسخ شما : یه خورده اوضاعم بهم ریخته، حال و حوصله ندارم

mehdi در 24/2/1393 | 18:33 گفت:

نقل قول : بگم نميام چيكارم ميكني؟

پاسخ شما : سید جان واسه چی؟؟؟؟؟

سيد حميد در 24/2/1393 | 16:37 گفت:

بگم نميام چيكارم ميكني؟

alireza در 24/2/1393 | 16:14 گفت:

اه چ روز بدی افتاده فینال من فرداش امتحان دارم
اگه بشه خودمو میرسونم اگر نشه که دیگه شرمنده

sajad coyg در 24/2/1393 | 14:56 گفت:

بچچچچچچه ها شبکه ورزش تو سایتش زده که بازی رو میذاره

sajad coyg در 24/2/1393 | 14:05 گفت:

مهدی جان مخلصتم داداشی

sajad coyg در 24/2/1393 | 14:04 گفت:

کیوان جان جاااااانم؟تو که اینجا هم هستی داداشی

sajad coyg در 24/2/1393 | 14:04 گفت:

مجید جان خوشحالم کردی پاشو بیا داداشی

sajad coyg در 24/2/1393 | 14:04 گفت:

مجید جان خوشحالم کردی پاشو بیا داداشی

sajad coyg در 24/2/1393 | 14:04 گفت:

مجید جان خوشحالم کردی پاشو بیا داداشی

majid در 24/2/1393 | 14:00 گفت:

واسه اولین بار منم میتونم بیام. فقط امیدوارم پخش بشه

Keivan در 24/2/1393 | 13:08 گفت:

ســــــــــــــــجــــــــــــــــــــــــاد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!mehdi در 24/2/1393 | 12:23 گفت:

خیلی وقته ندیدمت سجاد جون
آقا من هستمممممممممم

sajad coyg در 24/2/1393 | 12:10 گفت:

احسان جان نفوذ بد نزن

احسان در 24/2/1393 | 12:04 گفت:

داداش اصن بازی رو پخش میکنن؟؟؟؟؟؟

علی ارشدی در 24/2/1393 | 12:03 گفت:

حضورتون ما رو خوشحال می کنه بچه ها

این فرصت رو از دست ندین بعد 9 سال