پادشاهی بر بریتانیا

نویسنده: sajad coyg

وبلاگ من
نویسنده: sajad coyg
13سال آرسنالی دو آتیشه و افراطی پیج فیسبوک:هواداران افراطی آرسنال در ایران خدا قبول کنه منیجرش منم
کل بازدید: 72,917 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پادشاهی بر بریتانیا

ده بازی از یازده بازی رو بردن یعنی پادشاهی بر لیگ بزرگ بریتانیا،یعنی عشق ورزیدن به ثبات،یعنی شیک شوکولات وسط لیسک های بی مزه،بعضیا از ارسن ونگر پل میساختن برای مضحکه شدن اما نفهمیدن که ارسن ونگر نردبون سعادته که هرکی لیاقت رد شدنش رو نداره،اره بعضی اوقات باید به یه سری اتفاقات گفت سرنوشت مثل مصدومیت ارتتا و فلامینی که باعث شد ستاره کنون و فوق ستاره ی اینده فرانسیس کوکلین ظهور کنه در غیر این صورت کوک در باتلاق بدشانسی بایستی مقروض میشد اره زندگی یعنی یه تار مو بین سعادت و بدبختی،من به این تیم امیدوارم حتی مدت ها حرف از قهرمانی اروپا با این تیم میزدم ولی متاسفانه دیدید چه اتفاق ناگواری افتاد وگرنه بی شک این قهرمانی صورت میگرفت

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید ابوالفضل موسوی در 18/1/1394 | 13:01 گفت:

مرسی داداش کاملا باهات موافقم.

آرمان امیراحمدی در 17/1/1394 | 22:59 گفت:

نقل قول :
بدون داشتن بازیکن بزرگ هیچ مربی نمیتونه موفق باشه
پس اگر ونگر میخواد تیم رو تکون بده باید بیوفته تو خرید ستاره
وگرنه نمیتونیم با تیمای بزرگ دنیا رقابت کنیم


پاسخ شما : دقیقا میثم درست میگه .. اینم که امسال بعد از شوع بد فصل بهتر و بهتر شدیم وجود بازیکنان بزرگی مثل الکسیس و اوزیله و اینکه به دلیل تعدد بازیکن در خطوط مختلف رقابت ایجاد شده و ژیرود میدونه گل نزنه ولبک فردا میاد جاش تئو هم میاد جای ولبک پس زیر فشار بازی میکنه .... تا ثابت بمونه .... این همون سیاستی بود که ونگر بهش توجه نداشت .

میثم محمودی در 17/1/1394 | 19:12 گفت:

بدون داشتن بازیکن بزرگ هیچ مربی نمیتونه موفق باشه
پس اگر ونگر میخواد تیم رو تکون بده باید بیوفته تو خرید ستاره
وگرنه نمیتونیم با تیمای بزرگ دنیا رقابت کنیم

midya در 17/1/1394 | 16:28 گفت:پاسخ شما : خیلی چیز میرسه به ما ولی اینجا نمیزارن جوابتو بدم هر چی بنویسم حذف میشه فورا

Alireza در 17/1/1394 | 15:02 گفت:پاسخ شما : اوزیل ترکه
الان سیروان و دوستش منو میخورن
داداش من خو اوزیل کرد باشه به تو چی میرسه اخه

majid r در 16/1/1394 | 21:22 گفت:

دوستان ارسن ونگر بینظیره در این شکی نیس
ولی همیشه یا اول فصل یا اخر فصل بد کار میکنه!!
ب سال اینده امیدوارم

majid r در 16/1/1394 | 21:02 گفت:

دوستان ارسن ونگر بینظیره در این شکی نیس
ولی همیشه یا اول فصل یا اخر فصل بد کار میکنه!!
ب سال اینده امیدوارم

سیروان رحیمیان در 16/1/1394 | 13:30 گفت:

نقل قول :
موناکو یک سوم آرسنال بازیکن تراز اول و توان نداشت،اما آرسنالو حذف کرد.
یک کم واقع بین باش جوون


پاسخ شما : اما من سیتی از ما بازیکن بهتر داشت 2-0 بردیمش. منچستر بازیکن اندازه ی ما داشت 2-1 بردیمش. لیورپول به اندازه ی ما بازیکن داشت 4-1 بردیمش. دورتموند رو 2-0 بردیم.

-------

نکنه اینا حساب نیست فقط بازی با موناکو حسابه؟


-------

پس شما هم یه کم خوشبین باش.

Mobinho در 16/1/1394 | 12:44 گفت:

موناکو یک سوم آرسنال بازیکن تراز اول و توان نداشت،اما آرسنالو حذف کرد.
یک کم واقع بین باش جوون

majid در 16/1/1394 | 12:34 گفت:


یه تاره موی ونگر و به صد تای گواردیولا و کلوپ نمیدم. مغز متفکر دنیای فوتبال و داریم

کااااش بیشتر قدرشو بدونیم. خیلی خوشحالم که تیممون هم خوب بازی میکنه هم

نتیجشو میگیره. ایکاش رییس جای قرارداد سه ساله یه پنج سالشو امضا میکرد خیالمونو راحت میکرد