دانلود بازی آرسنال سوانسی+خلاصه بازی(1-0)

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,079 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود بازی آرسنال سوانسی+خلاصه بازی(1-0)دیشب گفتم بازی رو کامل برای دانلود می ذارم الان آمادست :دیدانلود کامل بازی
کیفیت خوب حجم 1 گیگخلاصه بازی
25 مگلینک مستقیم رو برای دانلود پیشنهاد می کنم لینک کمکیش یه کم آدم رو گیج می کنه لینک های مستقیم محدودیت زمان دانلود ندارن که اگه سرعت دانلود پایین بود مشکلی پیش نیادتشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Saeed Milani در 29/10/1391 | 13:47 گفت:

خیلی ممنون.

amir: تازه اول بدبختیه برادر

amir در 28/10/1391 | 20:47 گفت:

دمت جیز داداش سینای گلم
من امروز امتحان داشتم ک دیشب ی نیمه نگاه کردم
اولین و اخرین امتحانم بود
بالاخره کارشناسی برق-قدرت تمام شد
: : : : : :

parsa .R در 28/10/1391 | 19:55 گفت:

یعنی اینکه ونگر میخواد یه غلطایی کنه

محمد مهدی در 28/10/1391 | 18:00 گفت:

ونگر:::::::: گاهی نیز در هفته آخر بالا می رود اما بستگی به شرایط دارد. اکثر اوقات این مبالغ پائین می آیند. می دانید که اکثر نقل و انتقالات اگر در 48 ساعت آخر انجام نشود، دست کم در هفته آخر انجام خواهد شد."

محمد مهدی در 28/10/1391 | 17:59 گفت:

بچه ها یعنی میشه کاوانی بیاد اینجا؟؟؟؟
میدونین گواردیولا واسه امضا قرار داد چه شرطی گذاشته؟؟؟؟
گفته یا نیمار یا فالکااو یا ویا رو باید بگیرین. یعنی ویا هم پرید چون اون دوتا اولی عمرا برن بوندس لیگا.

parsa .R در 28/10/1391 | 17:56 گفت:

داداش سینا دمت جیز من که شبا دانلود رایگان دارم میذارم دانلود ایول

ehsan zoola در 28/10/1391 | 17:51 گفت:

ما ک دانلودمون محدوده و نمیتونم دانلود کنیم ...ساعت 2 ب به بعدم ک رایگانه ما خوابیم

محمد مهدی در 28/10/1391 | 17:49 گفت:

اولا مرسی.
دوما sepehr najafian:همینو بگو. کی پوله یه گیگو میده

سوما: بابا بحث کاوانی داره جدی میشه. همه جا نوشته

محمد حسینی در 28/10/1391 | 17:44 گفت:

دمت گرم

sepehr najafian در 28/10/1391 | 16:49 گفت:

پول يه گيگ رو تو ميدي؟

سید حسین در 28/10/1391 | 16:32 گفت:

دمت گرم داد ذاستی مثه اینکه قضیه کاوانی داره جدی میشه هاتو یایت انگلیسی گل نوشته ای خدا ینی میشه

سینا در 28/10/1391 | 16:23 گفت:

سعیم رو می کنم

سید حسین در 28/10/1391 | 16:19 گفت:

دمت گرم امیدوارم مثله مسلم نیمه کاره رها نکنی

masoud mahmudpur در 28/10/1391 | 16:16 گفت:

مهدی جون رو دیوارت یه لینک برای والپیپر از جکی گذاشتم

مهدی افسرده در 28/10/1391 | 16:14 گفت:

ممنون عالیه

masoud mahmudpur در 28/10/1391 | 16:06 گفت:

مرسیییییییییییی