ویدئو سنتر(دانلود بازی آرسنال استوک+خلاصه)

نویسنده: سینا

وبلاگ من
نویسنده: سینا
سینا هستم آرسنال عشق دوران کودکی و عشق همیشگیم خواهد بود
کل بازدید: 60,319 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویدئو سنتر(دانلود بازی آرسنال استوک+خلاصه)

درود بر تمام دوستان گل آرسنالی

دانلود بازی آرسنال استوک


بقیه بازی های دیروز هم می ذارم ولی فکر کنم کسی دوست نداشته باشه کل بازی ها رو دانلود کنه مثلا بازی منچستر رو کی می خواد دانلود کنه ولی خلاصه بازی ها رو می ذارم

خلاصه بازی چلسی نیوکاسلخلاصه بازی منچستر فولام
دانلود خلاصه بازی رئال مادرید گرانادا که رئال با گل به خودی رونالدو بازی رو واگذار کرد
بازی بسکتبال میامی ایندیانا که میامی هیت باخت
فینال بازی بدمینتون آزاد مالزی بازی های تماشایی فینال
فینال قهرمانی پرورش اندام 2012 اروپا اسپانیا


200 گل فرنچسکو توتی برای رمفینال هندبال جام جهانی 2013 دانمارک اسپانیاو بخش مستند امروز مستدی درباره زیکو بازیکن افسانه ای برزیل


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

mohammad javad در 18/11/1391 | 22:29 گفت:

هادی راست میگه چرا پست مجلات ورزشی اروپا حذف کردی ؟
منم می خواستم دانلود کنم
داش سینا اگه امکانش هست دوباره بذارشون.

هادی در 18/11/1391 | 20:24 گفت:

سینا چرا پست مجلات ورزشی اروپا حذف کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟// من صحنه های المپیکشو دانلود کردم خیلی جالب بود.

حاکم 26 در 17/11/1391 | 12:53 گفت:

داداش مسابقات کشتی آزاد جام دهه مبارکه فجر هم بذار ...

ناصر در 16/11/1391 | 20:27 گفت:

سینا جان اگه امکانش برات هست،گل های زیبای هفته لیگ های معتبر اروپا رو بذاری یه دنیا ممنونت میشم.

ناصر در 16/11/1391 | 20:25 گفت:

ممنون داش سینا

کیهان در 16/11/1391 | 15:45 گفت:

کاکا سینا دستت طلا بااین لینکی که گذاشتی عالی عالی عالی .سینا یه سوال دارم فرکانس اسکای اسپورت 1تا چهار رو دار ی رو هاتبرده ؟ممنون میشم اگه بدی

توپچی جنوب در 16/11/1391 | 10:52 گفت:

مرسی سینا جان

امیر صفای نیکو در 16/11/1391 | 08:35 گفت:

مرسی سینا خان...من همش رو دان کردم...

mehdi در 16/11/1391 | 00:18 گفت:

داش سینا دمت گرم فقط بیبین می تونی مستند ورزشگاه ارسنال پیدا کنی وبذاری برای دانلود*1مرتبه چند سال پیش BBCپخش کرده بود

علی در 15/11/1391 | 23:53 گفت:

بابا سینا کارت درسته درست ت ت ت ت ت
فقط ی پیشنهاد ب دل نگیری ها این عکسی ک از جک زدی خیلی خوشگل نیس یجوری بهت نمیاد آخه مطالبت نسبت ب عکست خیلی سرتره
فدات

sepehr najafian در 15/11/1391 | 23:51 گفت:

بالوتلي گل زد.دق 25

amin arsenalchi در 15/11/1391 | 22:20 گفت:

مرسی بازی لیورپول منچستر سیتی رو هم بزار

حسن در 15/11/1391 | 22:14 گفت:

بابا تو دیگه کی هستی............دسته شیطونو بستی

سجاد کریمی در 15/11/1391 | 21:47 گفت:

دمت گرم سینا جان

رسول در 15/11/1391 | 21:41 گفت:

راستی اون برنامه shaqtin' a fool رو از کجا میگیری ؟؟ قسمت جدیدش نیومده؟؟؟ خیلی باحاله

nima در 15/11/1391 | 21:41 گفت:

مرسی مرسی

رسول در 15/11/1391 | 21:36 گفت:

سینا جون دمت گرم .....
یه سوال:این بازی های NBA رو از کجا میگیری؟

masoud mahmudpur در 15/11/1391 | 21:29 گفت:

عالیه.واقعا دمت گرم

بهنود بهروز وزیری در 15/11/1391 | 21:20 گفت:

سینا جان دست درد نکنه
عالیــــــن اینا پسر

parsa .R در 15/11/1391 | 21:19 گفت:

سینا دمت گرم مردی مرد

farshad در 15/11/1391 | 21:17 گفت:

mer30 Mr.siena

سینا در 15/11/1391 | 21:06 گفت:

http://dl.sportdownload.ir/football/EPL/2012/Full_HD_Liverpool_vs_Arsenal_Highlights[www.SportDL.com].mp4

گل های بازی با لیورپول

parsa .R در 15/11/1391 | 20:59 گفت:

سینا جان دستت طلا فقط میشه گلای بازی ارسنال با لیور رو هم بذاری ؟؟؟؟؟